De slotronde van de eerste bekerronde leverde veel afgelastingen op. Ondanks dat hierbij een overzicht van de wel gespeelde duels, de standen en het programma.

 

Poules hoofd-en eersteklassers

 

 

 

Uitslagen 27-28 augustus:

 

1: RCL- Ter Leede afg., FC Boshuizen- DHC 4-5.

 

2: Quick Boys –RKAVV afg., UVS- FC Rijnvogels 2-2.

 

3: DSO- Sportlust’46 1-5, Alphense Boys- SJC 1-1.

 

5: GHC- Excelsior’20 1-2, GDA- Voorschoten’97 2-3.

 

 

Standen:

 

Poule 1:

 

1 DHC                                    3-9- 8-5

 

2 Ter Leede                            2-3- 2-1

 

3 FC Boshuizen                      3-3- 8-8

 

4 RCL                                    2-0- 2-6

 

 

Poule 2:

 

1 RKAVV                             2-4- 4-1

 

2 FC Rijnvogels                     3-4- 4-6

 

3 UVS (zo)                             2-2- 3-3

 

4 Quick Boys                         1-0- 1-2

 

Programma: UVS- Quick Boys, 30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 3:                                                                                                                                         

 

1 SJC                                      3-7- 7-2

 

2 Sportlust’46                        3-4- 6-6

 

3 Alphense Boys                    2-2- 2-2

 

4 DSO                                    2-0- 2-7

 

Programma:Alphense Boys- DSO (30 augustus, 20.15)

 

 

Poule 5:

 

1 GHC                                               3-6- 8-4

 

2 Excelsior’20                                    2-4- 4-3

 

3 Voorschoten’97                               2-3- 3-5

 

4 GDA                                              3-1- 6-9

 

Programma: Excelsior’20- Voorschoten’97 (30 augustus, 19 uur)

 

 

Groep 1

 

Uitslagen 27-28 augustus:

 

12: Valken’68- Quick Boys 2 2-1, Voorschoten’97 (zo)- Wilhelmus 3-2.

 

13: FC Rijnvogels 2- Kagia 4-0, Teylingen- UDO 3-2.

 

14: UVS 2- FC Lisse (zo) afg.

 

15: Lugdunum- Roodenburg 2-0, RKAVV 2- Foreholte 0-1.

 

16: Kickers’69- Alkmania afg.

 

17: BSC’68- Leiden 3-4, Alphen- SJZ 1-1.

 

18: SEV- SVC’08 4-4, Meerburg- GONA 1-3.

 

19: Zevenhoven- Zwammerdam 4-2, Nieuwkoop- ROAC 0-0.

 

20: Bodegraven- DOSR 0-2.

 

 

Standen: 

 

 

Poule 12:

 

1 Valken’68                           3-9- 10-6

 

2 Quick Boys 2                      3-6- 8-4

 

3 Voorschoten’97                  3-3- 5-8

 

4 Wilhelmus                           3-0- 7-12

 

 

Poule 13:

 

1 Teylingen                            3-9- 11-4

 

2 UDO                                  3-6- 8-4

 

3 FC Rijnvogels 2                  3-3- 6-5

 

4 Kagia                                 3-0- 0-12

 

 

Poule 14:

 

1 FC Lisse (zo)                       2-4- 5-3

 

2 UVS 2                                 2-3- 7-6

 

3 Rijnsburgse Boys 2             2-3- 5-5

 

4 Oegstgeest                          2-1- 4-7

 

Programma: Oegstgeest- Rijnsburgse Boys 2 (30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 15:

 

1 Lugdunum                          3-9- 9-5

 

2 Roodenburg (za)                 3-4- 4-4

 

3 Foreholte                             3-3- 1-3

 

4 RKAVV 2                           3-1- 7-9

 

 

Poule 16:

 

1 Koudekerk                          1-3- 2-0

 

2 Alkmania                             2-3- 6-4

 

3 Kickers’69                           1-1- 2-2

 

4 LSVV’70                            2-1- 4-8

 

Programma: Koudekerk- LSVV’70 (30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 17:

 

1 avv Alphen                          3-7- 7-1

 

2 SJZ                                      3-7- 7-2

 

3 vv Leiden                            3-3- 5-9

 

4 BSC’68                               3-0- 3-4

 

 

Poule 18:

 

1 SVC’08                               3-7- 11-9

 

2 GONA                                3-6- 9-7

 

3 Meerburg                             3-3- 7-7

 

4 SEV                                    3-1- 7-11

 

 

Poule 19:

 

 1 Nieuwkoop                         3-5- 6-1

 

2 ROAC                                 3-5- 5-2

 

3 Zevenhoven                        3-4- 6-7

 

4 Zwammerdam                     3-0- 3-13

 

 

Poule 20:

 

1 TAVV                                 2-6- 5-1

 

2 DOSR                                 2-3- 2-1

 

3 Bodegraven                         2-0- 1-6

 

 

Groep 2

 

 

 

 Uitslagen 27-28 augustus:

 

1: Marine- Leidsche Bous (za) afg, Van Nispen- Graag Willem II Vac afg.

 

2: GWS- Haagse Hout afg, De Ster- Warmunda afg.

 

3: VVSB- Wassenaar 8-0, ASC- HMC afg.

 

4: UVS- KSD 3-3.

 

5: REMO- Roodenburg 5-3.

 

6: Escamp- Football Factory 8-0, ADS- FC Rijnland 0-6.

 

7: Hazerswoudse Boys- VUC 5-0, Leidsche Boys (zo)- WIK afg.

 

8: Te Werve- Woubrugge 1-1, Houtwijk- GOL Sport 2-2.

 

9: HDV- SVOW 3-3, MMO- Escamp afg.

 

10: Aarlanderveen- Kamerik 1-3, Bernardus- NSV’46 4-5.

 

12: Siveo’60- Sportief 3-1, Altior- RVC’33 afg.

 

13: Alphia- GGK 8-0, Floreant- HOV/ DJSCR 2-1.

 

18: Blauw Zwart- Semper Altius 0-5, Celeritas- Zoetermeer afg.

 

26: Oosterheem- Wanica Star 1-0, Stompwijk’92- Gouda 6-1.

 

 

Standen:

 

Poule 1:

 

1 Van Nispen                         2-6- 7-2

 

2 Graaf Willem II Vac           2-6- 7-2

 

3 Leidsche Boys (za)             2-0- 2-6

 

4 Marine                                 2-0- 2-8

 

 

Poule 2:

 

1 Haagse Hout                       2-4- 3-2

 

2 De Ster                                2-3- 7-4

 

3 Warmunda                          2-2- 1-1

 

4 GWS                                   2-1- 2-6

 

 

Poule 3:

 

1 VVSB (za)                          3-9- 16-2

 

2 ASC                                    2-3- 4-1

 

3 Wassenaar                           3-3- 3-14

 

4 HMC                                   2-0- 4-10

 

 

Poule 4:

 

1 KSD                                    3-7

 

2 UVS (za)                             2-4- 7-5

 

3 DoCoS (zo)                         1-0- 1-3

 

4 Toofan                                 2-0-

 

Programma: UVS- DoCoS (zo) (30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 5:

 

1 REMO                                3-9- 13-9

 

2 Wilhelmus                           2-3- 5-4

 

3 Roodenburg (zo)                 3-3- 8-11

 

4 DoCoS (za)                         2-0- 7-9

 

Programma: Wilhelmus- DoCoS (za) (30 augustus, 20 uur)

 

 

Poule 6:

 

1 Escamp                                3-9

 

2 FC Rijnland                         3-6

 

3 ADS                                    3-3

 

4 Football Factory                  3-0

 

 

Poule 7:

 

1 Hazerswoudse Boys           3-6- 9-5

 

2 WIK                                  2-4- 7-3

 

3 VUC                                  3-4- 3-7

 

4 Leidsche Boys (zo)             2-0- 0-4

 

 

Poule 8:

 

1 Te Werve                             3-7

 

2 Woubrugge                          3-7

 

3 Gol Sport                            3-1

 

4 Houtwijk                             3-1

 

 

Poule 9

 

1 Escamp                              2-6

 

2 MMO                                  2-4

 

3 SVOW                                3-2

 

4 HDV                                   3-1

 

 

Poule 10:

 

1 Bernardus                            3-6- 12-6

 

2 NSV’46                               3-6- 11-9

 

3 Kamerik                              3-6- 7-5

 

4 Aarlanderveen                     3-0- 2-13

 

 

Poule 12:

 

1 RVC’33                              2-4- 5-2

 

2 Siveo’60                              3-4- 4-3

 

3 Altior                                   2-3- 2-3

 

4 Sportief                               3-3- 5-8

 

 

Poule 13:

 

1 Alphia                               3-9- 15-2

 

2 Floreant                            3-3- 5-6

 

3 HOV/ DJSCR                     3-3- 3-7

 

4 GGK                                 3-3- 3-11

 

 

Poule 18:

 

1 Semper Altius                     3-7- 10-2

 

2 Zoetermeer (zo)                   2-2- 3-3

 

3 Blauw Zwart                       2-2- 3-8

 

4 Celeritas                              2-1- 2-5

 

 

Poule 26:

 

1 Stompwijk’92                     3-9- 18-3

 

2 Gouda                                 3-6- 12-8

 

3 Oosterheem                         3-3- 4-12

 

4 Wanica Star                         3-0- 1-12

 

De redactie van leidenamateurvoetbal stelt zich niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de gegevens.