Hierbij een overzicht van de uitslagen van de eerste bekerduels in de districtsbeker, alsmede het programma voor de tweede speelronde. Deze zal hoofdzakelijk plaatsvinden op dinsdag 23 augustus.

Poules hoofd-en eersteklassers

 

Speelronde 1 (20 augustus)

 

Poule 12: RCL- DHC 1-2, Ter Leede- FC Boshuizen 2-0

Poule 13: Quick Boys- FC Rijnvogels 1-2, RKAVV- UVS 1-1

Poule 14: Sportlust’46- Alphense Boys 1-1

Poule 16: Voorschoten’97- GHC 0-3, GDA- Excelsior’20 2-2

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 12: FC Boshuizen- RCL, DHC- Ter Leede

Poule 13: UVS- Quick Boys, FC Rijnvogels- RKAVV

Poule 14: SJC- Sportlust’46, DSO- SJC (25 augustus)

Poule 16: GHC- GDA

 

                                               Groep 1

 

Speelronde 1 (16 augustus)

 

Poule 12: Voorschoten’97 (zo)- Quick Boys 2   1-3, Wilhelmus- Valken’68    4-5

Poule 13: FC Rijnvogels 2- UDO  0-2, Kagia- Teylingen   0-4

Poule 14: UVS 2- Rijnsburgse Boys 2   2-4, FC Lisse (zo)- Oegstgeest   2-2

Poule 15: Roodenburg (za)- RKAVV 2  2-2, Foreholte- Lugdunum (za)   0-1

Poule 16: Koudekerk- Alkmania  2-0, LSVV’70- Kickers’69  2-2

Poule 17: Alphen- vv Leiden  2-0, SJZ- BSC’68  2-0

Poule 18: Meerburg- SVC’08 2-3 (Van der Poel, Korbee), GONA- SEV   3-2

Poule 19: Nieuwkoop- Zwammerdam 5-0, ROAC- Zevenhoven  1-1

Poule 20: DOSR- TAVV  0-1

 

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 12: Valken’68- Voorschoten’97, Quick Boys 2- Wilhelmus

Poule 13: Teylingen- FC Rijnvogels 2, UDO- Kagia

Poule 14 : Rijnsburgse Boys 2- FC Lisse, Oegstgeest- UVS 2

Poule 15: Lugdunum- RKAVV 2, Roodenburg- Foreholte

Poule 16: Alkmania- LSVV’70, Kickers’69- Koudekerk

Poule 17: BSC’68- Alphen, vvLeiden- SJZ

Poule 18: SEV- Meerburg, SVC’08- GONA

Poule 19: Zwammerdam- ROAC, Zevenhoven- Nieuwkoop

Poule 20: TAVV- Bodegraven

 

Groep 2

 

Speelronde 1 (16 augustus)

 

Poule 1: Marine- Graaf Willem II VAC 0-4, Leidsche Boys (za)- Van Nispen 0-3

Poule 2: GWS- Warmunda 0-0, Haagse Hout- De Ster 2-1

Poule 3: ASC- Wassenaar (terrein Warmunda) 4-0, HMC- VVSB (za) 2-7

Poule 4: DoCoS (zo)- KSD 1-3, Toofan- UVS (za) 2-4

Poule 5: REMO- DoCoS (za) 6-5, Roodenburg (zo)- Wilhelmus 2-4

Poule 6: ADS- Football Factory gestaakt na een uur spelen, vanwege een hartstilstand van een speler op een ander veld van het sportcomplex, FC Rijnland- Escamp 3-4

Poule 7: Hazerswoudse Boys- WIK 1-5, VUC- Leidsche Boys (zo) 1-0

Poule 8:Te Werve- GOL Sport (17 augustus), Woubrugge- Houtwijk sv 4-1

Poule 9: MMO- SVOW 3-3, Escamp- HDV niet bekend

Poule 10: Aarlanderveen- NSV’46 1-5, Kamerik- Bernardus 1-3

 Poule 12: Altior- Sportief  1-3, RVC’33- Siveo’60 1-1

Poule 13: Alphia- HOV/DJSCR  4-0, GGK- Floreant niet bekend

Poule 14: Semper Altius- Celeritas 3-0, Blauw Zwart- Zoetermeer (zo) 1-1

Poule 15: Oosterheem- Gouda 1-7, Wanica Star- Stompwijk’92 niet bekend

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 1: Graaf Willem II VAC- Leische Boys (za), Van Nispen- Marine

Poule 2: De Ster- GWS, Warmunda- Haagse Hout

Poule 3: VVSB (za)- ASC, Wassenaar- HMC

Poule 4: UVS (za)- DoCoS (zo), KSD- Toofan

Poule 5: DoCoS (za)- Roodenburg (zo), Wilhelmus- REMO

Poule 6: Escamp- ADS, Football Factory- FC Rijnland

Poule 7: WIK- VUC, Leidsche Boys (zo)- Hazerswoudse Boys

Poule 8: GOL Sport- Woubrugge, Houtwijk sv- Te Werve

Poule 9: HDV- MMO, SVOW- Escamp

Poule 10: Bernardus- Aarlanderveen, NSV’46- Kamerik

Poule 12: Sportief- RVC’33, Siveo’60- Altior

Poule 13: HOV/ DJSCR- GGK, Floreant-Alphia

Poule 14: Zoetermeer (zo)- Semper Altius, Celeritas- Blauw Zwart

Poule 15: Stompwijk’92- Oosterheem, Gouda- Wanica Star