Hierbij een overzicht van de uitslagen van de  eerste twee speeldagen ( inclusief die van 23 augustus) van de eerste ronde van de districtsbeker. Hier en daar zijn al wat beslissingen gevallen. Na komend weekeinde volgt het complete overzicht.

                                              

Poules hoofd-en eersteklassers

 

 

Speelronde 1 (20 augustus)

 

Poule 12: RCL- DHC 1-2, Ter Leede- FC Boshuizen 2-0

Poule 13: Quick Boys- FC Rijnvogels 1-2, RKAVV- UVS 1-1

Poule 14: Sportlust’46- Alphense Boys 1-1

Poule 16: Voorschoten’97- GHC 0-3, GDA- Excelsior’20 2-2

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 12: FC Boshuizen- RCL 4-1, DHC- Ter Leede 1-0

Poule 13: UVS- Quick Boys afg., FC Rijnvogels- RKAVV 0-3

Poule 14: SJC- Sportlust’46 4-0, DSO- SJC (25 augustus)

Poule 16: GHC- GDA 4-2

 

                                               Groep 1

 

Speelronde 1 (16 augustus)

 

 

Poule 12: Voorschoten’97 (zo)- Quick Boys 2   1-3, Wilhelmus- Valken’68    4-5

Poule 13: FC Rijnvogels 2- UDO  0-2, Kagia- Teylingen   0-4

Poule 14: UVS 2- Rijnsburgse Boys 2   2-4, FC Lisse (zo)- Oegstgeest   2-2

Poule 15: Roodenburg (za)- RKAVV 2  2-2,Foreholte- Lugdunum (za)   0-1

Poule 16: Koudekerk- Alkmania  2-0, LSVV’70- Kickers’69  2-2

Poule 17: Alphen- vv Leiden  2-0, SJZ- BSC’68  2-0

Poule 18: Meerburg- SVC’08 2-3 (Van der Poel, Korbee), GONA- SEV   3-2

Poule 19: Nieuwkoop- Zwammerdam 5-0, ROAC- Zevenhoven  1-1

Poule 20: DOSR- TAVV  0-1

 

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

 

Poule 12: Valken’68- Voorschoten’97 3-1, Quick Boys 2- Wilhelmus 4-1

Poule 13: Teylingen- FC Rijnvogels 2 3-2, UDO- Kagia 4-0

Poule 14 : Rijnsburgse Boys 2- FC Lisse 1-3, Oegstgeest- UVS 2 2-5

Poule 15: Lugdunum- RKAVV 2 6-5, Roodenburg- Foreholte 2-0

Poule 16: Alkmania- LSVV’70 6-2, Kickers’69- Koudekerk afg.

Poule 17: BSC’68- Alphen 0-4 , vvLeiden- SJZ 1-4

Poule 18: SEV- Meerburg 1-4 ( Korbee 2, de Lange, Farih), SVC’08- GONA 4-3

Poule 19: Zwammerdam- ROAC 1-4, Zevenhoven- Nieuwkoop 1-1

Poule 20: TAVV- Bodegraven 4-1

 

Groep 2

 

 

Speelronde 1 (16 augustus)

Poule 1: Marine- Graaf Willem II VAC 0-4, Leidsche Boys (za)- Van Nispen 0-3

Poule 2: GWS- Warmunda 0-0, Haagse Hout- De Ster 2-1

Poule 3: ASC- Wassenaar (terrein Warmunda) 4-0,HMC- VVSB (za) 2-7

Poule 4: DoCoS (zo)- KSD 1-3, Toofan- UVS (za) 2-4

Poule 5: REMO- DoCoS (za) 6-5,Roodenburg (zo)- Wilhelmus 2-4

Poule 6: ADS- Football Factory gestaakt na een uur spelen, vanwege een hartstilstand van een speler op een ander veld van het sportcomplex, FC Rijnland- Escamp 3-4

Poule 7: Hazerswoudse Boys- WIK 1-5, VUC- Leidsche Boys (zo) 1-0

Poule 8:Te Werve- GOL Sport onbekend,Woubrugge- Houtwijk sv 4-1

Poule 9: MMO- SVOW 3-3,Escamp- HDV niet bekend

Poule 10: Aarlanderveen- NSV’46 1-5, Kamerik- Bernardus 1-3

 Poule 12: Altior- Sportief  1-3, RVC’33- Siveo’60 1-1

Poule 13: Alphia- HOV/DJSCR  4-0, GGK- Floreant 2-1

Poule 14: Semper Altius- Celeritas 3-0, Blauw Zwart- Zoetermeer (zo) 1-1

Poule 15: Oosterheem- Gouda 1-7, Wanica Star- Stompwijk’92 0-7

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 1: Graaf Willem II VAC- Leidsche Boys (za) 3-2, Van Nispen- Marine 4-2

Poule 2: De Ster- GWS 6-2, Warmunda- Haagse Hout 1-1

Poule 3: VVSB (za)- ASC 1-0, Wassenaar- HMC 3-2

Poule 4: UVS (za)- DoCoS (zo) afg., KSD- Toofan niet bekend

Poule 5: DoCoS (za)- Roodenburg (zo) 2-3 (DoCoS: Melvin van Gent, Danny Pieterse), Wilhelmus- REMO 1-2

Poule 6: Escamp- ADS niet bekend, Football Factory- FC Rijnland 2-4

Poule 7: WIK- VUC 2-2, Leidsche Boys (zo)- Hazerswoudse Boys 0-3

Poule 8: GOL Sport- Woubrugge 2-3, Houtwijk sv- Te Werve niet bekend

Poule 9: HDV- MMO 0-11, SVOW- Escamp 0-1

Poule 10: Bernardus- Aarlanderveen 5-0, NSV’46- Kamerik 1-3

Poule 12: Sportief- RVC’33 1-4, Siveo’60- Altior 0-1

Poule 13: HOV/ DJSCR- GGK 2-1, Floreant-Alphia 2-3

Poule 14: Zoetermeer (zo)- Semper Altius 2-2, Celeritas- Blauw Zwart 2-2

Poule 15: Stompwijk’92- Oosterheem 5-2, Gouda- Wanica Star 4-1