Bijna zijn de clubs klaar voor het grote werk, maar in het voorbije weekend stond nog de derde speeldag open in de eerste ronde van de districtsbeker. Van groep 1 en 2 heeft onze redactie zoveel mogelijk informatie verzameld. Indien de lezer nog iets wenst toe te voegen: redactie@leidenamateurvoetbal.nl.

 

Districtsbeker, West 2

 

Groep 1

Derde speeldag

 

011: Benschop- Montfoort 0-1, VVIJ- RCL 2-1 (Wijnalda). Dinsdag volgt nog Montfoort-RCL.

Montfoort 2-6, RCL 2-3, Benschop 3-3, VVIJ 3-3.

 

01: Alphense Boys- Quick Boys 1-0 (Waandels), Pancratius- FC Boshuizen 0-1( M’Faume)

Quick Boys 3-6, Alphense Boys 3-6, FC Boshuizen 3-6, Pancratius 3-0.

 

02: DSVP- FC Rijnvogels 0-3 (Van den Breggen, Buntsma, Krayenoord), Quick- ADO 0-1.

FC Rijnvogels 3-7, ADO Den Haag 3-5, Quick 3-3, DSVP 3-1.

 

03: Xerxes DZB- GHC 3-0, RKDEO- RKAVV 1-4.

Xerxes DZB 2-6, RKAVV 3-4, RKDEO 2-3, GHC 3-1.

 

04: BVCB- Voorschoten’97 1-3 (R.Constancia, Fransen, Disseldorp), DHC- UVS 0-2 (Yazici 2).

UVS 3-7, Voorschoten’97 3-6, DHC 3-3, BVCB 3-1.

 

12: Kagia- Oegstgeest 1-3 (Nijenhuis/ Janszen, Kampijon, Abdala), Graaf Willem II VAC- Foreholte 2-4 (Van der Lans, Schrama, Wiering, Bleijswijk).

Kagia 3-6, Oegstgeest 3-6, Graaf Willem II VAC 3-3, Foreholte 3-3.

 

13: Valken’68- VV Leiden 2-1 (De Mooij, Van Bommel/ Te Hennepe), Meerburg- FC Lisse 1-3 (Van Vuuren/ Van Dijk, Kuipers, Hoejenbos).

FC Lisse (zo) 3-9, Valken’68 3-6, Meerburg 3-3, VV Leiden 3-0.

 

14: Lugdunum- Rijnsburgse Boys 2 2-2 (Lugdunum: Selier, Tokaay), Teylingen- Voorschoten’97 3-4 (Voorschoten’97: Nolet, Amondo 3).

Voorschoten’97 3-7, Teylingen 3-4, Rijnsburgse Boys 2 3-2, Lugdunum 3-2.

 

15: SEV- Roodenburg 1-3 (Arnoldus, Lancel 2), UDO- UVS 2

Roodenburg (za) 3-9, SEV 3-6, UDO 2-0, UVS 2 2-0.

 

16: Forum Sport- Noordwijk 2 4-1, SJZ- VUC 0-0.

Forum Sport 3-9, Noordwijk 2 3-4,VUC 3-2, SJZ  3-1.

 

17: SVC’08- Quick Boys 2 0-3, Wilhelmus- Alkmania 4-1.

 Quick Boys 2 3-9, Wilhelmus 3-6, SVC’08 3-3, Alkmania 3-0.

 

18: Zwammerdam- TAVV 3-1, VEP- NSV’46 4-1.

TAVV 3-6, VEP 3-6, Zwammerdam 3-4, NSV’46 3-1.

 

19: Kamerik- Zevenhoven 1-7, Woerden- DOSR 3-2.

Zevenhoven 3-9, Woerden 3-6, Kamerik 3-1, DOSR 3-1.

 

20: Rohda’76- CVC Reeuwijk 1-1, Nieuwkoop- MMO 4-0.

Nieuwkoop 3-9, Rohda’76 3-4, CVC Reeuwijk 3-4, MMO 3-0.

 

21: DSO- Koudekerk 8-1 (R. van de Berg), Bodegraven- ROAC 1-2 (Van den Bosch, De Jong).

DSO 3-9, ROAC 3-6, Koudekerk 3-3, Bodegraven 3-0.

 

22: BSC’68- Haaglandia 1-3, Stompwijk- Vredenburch 2-2 (Ammerlaan, Geus).

Haaglandia 3-9, Stompwijk 3-4, Vredenburch 3-2, BSC’68 3-1.

 

26: Berkel- Floreant 4-1, ESTO- Alphen 1-3 (Benali, Hadi, Van der Starre).

Berkel 3-7, ESTO 3-4, Floreant (za) 3-3, Alphen 3-2.

 

Groep 2

Derde speeldag

 

01: Hazerswoudse Boys- VVSB 2-3 (Van Wetten, De Ruiter/ Aartman, Brama, Van der Raadt), Nicolaas Boys- Van Nispen 3-0.

VVSB 3-7, Nicolaas Boys 3-7, Van Nispen 3-3, Hazerswoudse Boys 3-0.

 

02: Alphia- Warmunda (za) 7-2 (J. van Munsteren 4, Blanken 2, Twelde/ n.b.), Kickers’69- Zoetermeer 2-1.

Kickers’69 3-7, Zoetermeer 3-4, Alphia 3-3, Warmunda (za) 3-2.

 

03: Oosterheem- LSVV’70 5-3 (Gloerich, Petersen 2), Warmunda- Real Zoetermeer 3-1.

Oosterheem 3-9, Real Zoetermeer 3-3, LSVV’70 3-3, Warmunda (zo) 3-3.

 

04: Woubrugge- Wilhelmus 4-2 (M. Molleman 2, C. Molleman, Van der Weiden), Floreant- Bernardus 2-4.

Woubrugge 3-5, Bernardus 3-5, Floreant 3-4,Wilhelmus 3-1.

 

05: Aarlanderveen – Siveo’60 1-4, ASW- Altior 3-3.

Altior 3-7, ASW 3-5, Siveo’60 3-4, Aarlanderveen 3-0.

 

06: SVOW- Sportief 2-4 (T.van der Meer, P. van der Meer), Roodenburg- RVC’33 4-1 (Bukuru, M’kadmi, K.Rhioues, El Gouari)

  • Roodenburg-doelman Kevin de Haas keerde twee strafschoppen!

Sportief 3-9, RVC’33 3-3, SVOW 3-3, Roodenburg (zo) 3-3.

 

07: DoCoS- KSD 3-2 (Van Gent, Groote 2), RVA Anadolu- ASC afg.

RVA Anadolu 2-4, DoCoS 3-4, ASC 2-3, KSD 3-3.

 

08: Leidsche Boys- VUC 7-2 (Brooks 2, Hamadouch 2, Mizab, Maatouch, Matthee), REMO- DoCoS 5-3(Van Noort, Sinteur,Cerdijn).

DoCoS (zo) 3-6, Leidsche Boys (za) 3-6, REMO 2-3, VUC 2-0.

 

09: UVS (za)- Celeritas 7-2 (Van de Vos 2, Kulsen 2, Teske, Prudhomme van Reine, Oudenaarden), Leidsche Boys- ADS 1-2 (Schoonderwoerd, rood: Rida Mkaddem).

ADS 3-9, Leidsche Boys (zo) 3-6, UVS (za) 3-3, Celeritas (za) 3-0.

 

10: Te Werve- Blauw Zwart, HMC- FC Rijnland 2-0.

Blauw Zwart 2-6, HMC 3-6, FC Rijnland 3-3, Te Werve 2-0.

 

11: Football Factory- HDV 4-4 ( Naciri 3, Resopowiro), Celeritas- GOL Sport 3-0.

Celeritas (zo) 3-6, HDV 3-5, GOL Sport 3-4, LVV Football Factory 3-1.

 

12: TAC’90- Wassenaar 3-1 (De Boer, 15 jaar !!), WIK- Delfia 6-2.

TAC’90 2-6, WIK 2-4, Delfia 3-3, Wassenaar 3-1.