Dit weekend zijn ook de hoofd-en eersteklassers gestart met het bekerprogramma. De uitslagen zijn op een rijtje gezet en het programma voor groep 1 en 2 zijn eveneens terug te vinden in het overzicht. Komende dinsdag wordt het bekertoernooi voortgezet.
Groep 1, poule 5
20/08: Chabab- Foresters 3-1 (gestaakt vanwege invallen duisternis)
23/08: Valken’68- Katwijk 0-6
27/08: Foresters- Valken’68, Katwijk- Chabab
30/08: Chabab- Valken’68, Katwijk- Foresters
Groep 1, poule 12
23/08: Quick- Quick Boys 3-3, FC Boshuizen- GHC 4-4
26/08: GHC- Quick, Quick Boys- FC Boshuizen
30/08: GHC- Quick Boys
31/08: Quick- FC Boshuizen
Groep 1, poule 13
23/08: Voorschoten’97- RKAVV 2-6, Rijnvogels- Alphense Boys 2-0
26/08: Alphense Boys- Voorschoten’97, RKAVV- Rijnvogels
30/08: Voorschoten’97- Rijnvogels
31/08: Alphense Boys- RKAVV
Groep 2, poule 11
19/08: Meerburg- RCL 2-3 (Meerburg: Van der Voort, Van Wetten, RCL: Wijnalda 2, Groote), FC Lisse (zo)- Zevenhoven 3-0.
26/08: RCL- FC Lisse (zo), Zevenhoven- Meerburg
30/08: Zevenhoven- RCL
31/08: Meerburg FC Lisse (zo)
Groep 2,poule 01
19/08: Kagia- Warmunda (zo) 1-0 (Timmermans), VV Leiden- Van Nispen 2-1 (Nolet, Lakhal).
26/08: Van Nispen- Kagia, Warmunda (zo)- VV Leiden
30/08: Kagia- VV Leiden
31/08: Van Nispen- Warmunda (zo)
Groep 2, 2-02
19/08: Roodenburg (zo)- UVS 0-4 (Ligtvoet 2, Van Rest, Van der Plaat), Teylingen- Lugdunum 0-1 (Tolud).
26/08: Lugdunum- Roodenburg (zo), UVS- Teylingen
30/08: Lugdunum- UVS
31/08: Roodenburg- Teylingen
Groep 2, 2-03
19/08: VVSB (za)- Leidsche Boys (zo) 2-2 (Van Es, Van de Hulst), DoCoS- ASC afgelast.
26/08: ASC- VVSB (za), Leidsche Boys (zo)- DoCoS
30/08: VVSB (za)- DoCoS
31/08: ASC- Leidsche Boys (zo)
Groep 2, 2-04
19/08: Leidsche Boys (za)- Voorschoten’97 (zo) afgelast, Oegstgeest- FC Rijnland 10-0 (Gianfiglio 3, Den Hollander 2, Opdam 2, Zenden, Dijkstra, Ravensbergen).
26/08: FC Rijnland- Leidsche Boys (za), Voorschoten’97 (zo)- Oegstgeest
30/08: Leidsche Boys (za)- Oegstgeest
31/08: FC Rijnland- Voorschoten’97 (zo)
Groep 2, 2-05
19/08: Warmunda (za)- UDO 0-8, LSVV’70- Stompwijk 3-2 (Petersen 2, Driessen)
26/08: UDO- LSVV’70, Stompwijk- Warmunda (za)
30/08: Warmunda (za)- LSVV’70, Stompwijk- UDO
Groep 2, 2-06
19/08: GOL Sport- Roodenburg (za) 4-2 ( GOL Sport: Bashir, Amjad, Nickt, Osman, Roodenburg: ElHamami, Bardaa) Real Zoetermeer- FC Boshuizen (za), Real heeft zich teruggetrokken.
26/08: Roodenburg (za)- Real Zoetermeer, FC Boshuizen (za)- GOL Sport
30/08: FC Boshuizen (za)- Roodenburg (za)
31/08: GOL Sport- Real Zoetermeer
Groep 2, 2-08
19/08: SJZ- BSC’68 3-5 (H. Coret, De Goede, Hoogbruin), Altior- SVOW 3-0
26/08: SVOW- SJZ, BSC’68- Altior
30/08: SVOW- BSC’68
31/08: SJZ- Altior
Groep 2, 2-09
19/08: Zwammerdam- Kickers’69 2-0 (Bergshoef, Bons), Aarlanderveen- ESTO 0-3
26/08: ESTO- Zwammerdam, Kickers’69- Aarlanderveen
30/08: Zwammerdam- Aarlanderveen
31/08: ESTO- Kickers’69
Groep 2, 2-16
19/08: Rijnstreek- DONK (zo) 1-3, Woubrugge- Moordrecht 3-0 (Van der Hoorn, Oppatja, Van Heuveln).
26/08: Moordrecht- Rijnstreek, DONK (zo)- Woubrugge
30/08: Rijnstreek- Woubrugge
31/08: Moordrecht- DONK (zo)
Groep 2, 2-23
19/08: HDV (zo)- TAC’90 0-1, Graaf Willem/VAC- Football Factory 4-0
26/08: Football Factory- HDV (zo), TAC’90- Graaf Willem/VAC
30/08: Football Factory- TAC’90
31/08: HDV (zo)- Graaf Willem/VAC
Woensdagochtend aanstaande volgt een up-date. Via twitter worden dinsdagavond al de uitslagen gecommuniceerd.