Onze redactie plaatste al diverse verslagen van onze regioclubs. Morgenavond komen er nog meer regionale clubs in actie en daarover woensdagochtend meer nieuws. Alle uitslagen tot nu toe werden voor u even op een rijtje gezet.

Datum Beker West2 Categorie 1 – 2e ronde Uitslag
24.10 Spijkenisse Katwijk 1 – 1 Katwijk wns
24.10 VVSB Heinenoord 3 – 3 Heinenoord wns
27.10 Scheveningen Zuidland  
24.10 Quick Capelle 3 – 1
24.10 Jodan Boys RVVH 2 6 – 1
25.10 RKAVV VFC 7 – 1
25.10 RVC ’33 Voorschoten ’97 (zo) 2 – 3
24.10 Zwervers cvv SHO 1 – 2
24.10 Rijnvogels Rijnsburgse Boys 5 – 1
24.10 BMT Quick Boys 1 – 3
24.10 Excelsior M. LYRA 5 – 0
27.10 DHC RCL  
27.10 RKDEO DCV  
24.10 Nieuwerkerk SVC ’08 3 – 1
20.10 Lisse Noordwijk 1 – 2
24.10 TOGB Zwaluwen 2 – 1
24.10 RVVH Westlandia 3 – 1
24.10 XerxesDZB Leonidas 4 – 1
27.10 Kethel Spaland Woerden  
24.10 Ter Leede SC Feyenoord 1 – 2
20.10 Barendrecht Hellevoetsluis 2 – 1
27.10 Strijen Quick 2  
24.10 Oude Maas Boshuizen 4 – 3
24.10 HBS Deltasport 2 – 1
Vrij Haaglandia    

vvo-excelsior20-31 (Small)

 

Datum Beker West2 Categorie 2 – 2e ronde Uitslag
27.10 CVC Reeuwijk DHL  
27.10 Hermes DVS HOVDJSCR  
27.10 Houtwijk Te Werve  
24.10 WFB BSC ’68 1 – 2
24.10 Vlotbrug Haz. Boys 3 – 1
24.10 DUNO Stolwijk 2 – 1
27.10 Naaldwijk Bernisse  
24.10 VVOR Berkel 5 – 1
27.10 Nicolaas Boys MVV ’27  
24.10 De Ster SVS 2 – 2 SVS wns
27.10 Charlois Alphen  
24.10 Verburch Den Hoorn 4 – 3
27.10 NOCKralingen SSS  
24.10 Zwervers IJVV Victoria ’04 (za) 4 – 0
27.10 Lugdunum Graaf Willem VAC  
27.10 SJZ Excelsior R.  
24.10 Antibarbari Botlek 0 – 0 Botlek wns
24.10 Rozenburg Oliveo 0 – 0 Rozenburg wns
24.10 Blauw Zwart Charlois (za) 1 – 3
24.10 Rhoon VELO (za) 1 – 1 VELO wns
24.10 Oegstgeest Excelsior ’20 3 – 4
24.10 Schoonhoven Rijnmond HS 2 – 4
27.10 WIK DoCoS  
27.10 Rijnland TAC ’90 (za)  
27.10 DBGC Kagia  
24.10 Nieuwenhoorn Floreant 0 – 0 N’hoorn wns
24.10 DSVP Zestienhoven 3 – 5
24.10 Zwammerdam Perkouw 2 – 2 Zwam’dam wns
05.11 Stompwijk Meerburg