Andermaal is er weer geoefend, veelal bij weersomstandigheden waarin de hond liever op het pluche achter blijft. Hoofdklasser FC Rijnvogels won onder meer van tweedeklasser DOSR met 4-1, terwijl de zaterdagtak van Voorschoten’97 iets tekort kwam bij zondaghoofdklasser RKAVV. Derdeklasser Kagia draaide op volle toeren en versloeg fusieclub WVC (Alkmania en SVOW) met niet minder dan 8-0. Het ging overigens wel om de zaterdagtak. VV Leiden ging er ruimschoots af bij de reserves van Ter Leede (6-1), dat j.l. zaterdag nog verloor van Warmunda. Koudekerk hield GHC, dat een klasse hoger speelt, op een gelijkspel. Foreholte klopt RCL met 3-1. Voor zover bekend is alles weer bijgewerkt. Morgenochtend wellicht nog wat aanvullingen.

Alphense Boys
Dinsdag 4 augustus: Alphense Boys-Feyenoord 0-1
Zondag 9 augustus: Alphense Boys-Spartaan 5-0 (Nouwens, Lankhaar, Ouwendijk, El Yacoubi, Van de Plank)
Dinsdag 11 augustus: Jodan Boys-Sportlust’46 1-2 , Alphense Boys- ARC 1-1, AB winnaar na strafschoppen
Zaterdag 15 augustus: Strijd om 3e/4e plaats ARC-Jodan Boys 0-1 en finale Alphense Boys-Sportlust’46 0-1 ( Frans Bahlmann-toernooi )
Dinsdag 18 augustus: Ter Leede-Alphense Boys 2-0

ARC
Zaterdag 8 augustus: ARC-Zevenhoven 2-1 (Samsom, Van Leeuwen)
Dinsdag 11 augustus: Alphense Boys- ARC 1-1, AB w.n.s.
Zaterdag 15 augustus: Jodan Boys-ARC 1-0 (toernooi Alphense Boys)

ASC
Zondag 2 augustus: Nicolaas Boys-ASC 4-4
Dinsdag 4 augustus: UVS A1-ASC 2-1

FC Boshuizen (zo)
Zondag 2 augustus: FC Boshuizen-Sonoma State University 1-2
Dinsdag 4 augustus: Ter Leede- FC Boshuizen 2-0
Zondag 9 augustus: FC Boshuizen-FC Lisse (zo) 4-0 (Bekooy, K.Gashi, Van Bommel 2)
Dinsdag 11 augustus: FC Boshuizen-DSO 4-1 (BJ Neuteboom, Van Bommel 2, Bekooij)
Zondag 16 augustus: Foreholte-FC Boshuizen 0-2 (Schoten, Fitz James)
Donderdag 20 augustus: FC Boshuizen-vv Alphen (20.00)
Zaterdag 22 augustus: Ter Leede-FC Boshuizen (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 (za) (19.00, beker)
Zondag 30 augustus: DEM-FC Boshuizen (14.00, beker)

FC Rijnland
Vrijdag 14 augustus: FC Rijnland-Leidsche Boys za/zo 6-3 (Van de Pompe 2, Kamphues 2, Distelvelt, Kluivers), Lugdunum-UVS 1-1, Lugdunum w.n.s.
Zondag 16 augustus: 3e-4e plaats (12.00) UVS-Leidsche Boys za/zo 4-0, finale FC Rijnland-Lugdunum 0-1
Betreft Marco Kamphues Toernooi
Dinsdag 18 augustus: FC Rijnland-Leidsche Boys zo 3-2 (Gerritse 2, De Rooij)
Zaterdag 22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (za) (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: VV Leiden-FC Rijnland (20.00,beker)
Zondag 30 augustus: FC Rijnland-sv Warmunda (14.00, beker)

FC Rijnvogels
Donderdag 9 juli: FC Rijnvogels-DoCoS 6-1
Zaterdag 8 augustus: FC Rijnvogels-Valken’68 4-0 (Beijersbergen, R.Zandbergen, Onderwater, Van der Bent)
Dinsdag 11 augustus: FC Rijnvogels-FC Lisse 3-3 (FCR: Van Veen, Labots, Beijersbergen, FC Lisse: Cijntje 2, Fokkema)
Zaterdag 15 augustus: FC Rijnvogels-Swift Amsterdam 0-3
Dinsdag 18 augustus: FC Rijnvogels-DOSR 4-1 (FCR: Van Veen, Dijk, Beijersbergen, Ten Hoope)

Foreholte
Zondag 2 augustus: Foreholte-Hillegom 0-3
Zondag 9 augustus: VVSB-Foreholte 1-0
Dinsdag 11 augustus: Foreholte-Voorschoten’97 (zo) 4-2
Zondag 16 augustus: Foreholte-FC Boshuizen 0-2
Dinsdag 18 augustus: Foreholte-RCL 3-1 (Luigies, Grondel, Geerling)
Zaterdag 22 augustus: BVCB-Foreholte (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Foreholte-DSO (20.00, beker)
Zondag 30 augustus: TOGB-Foreholte (14.00, beker)

GHC
Dinsdag 4 augustus: GHC-Rohda’76 3-4 (Van Leeuwen, Demirbas, Karpuz)
Zaterdag 8 augustus: GHC-FC Rijnvogels 2 1-0 (De Haas)
Zaterdag 15 augustus: NSVV-GHC 2-1 (Karpuz)
Dinsdag 18 augustus: Koudekerk-GHC 3-3 (Karpuz 2, Demirbas)

Hazerswoudse Boys
Zaterdag 8 augustus: Hazerswoudse Boys-sv de Vecht 1-1 (L.de Ruiter)
Zaterdag 15 augustus: Hazerswoudse Boys – Nieuwkoop 2-2 (Meurs, Meijer)
Zaterdag 22 augustus: ASW (Zon.) – Hazerswoudse Boys (17.00 uur, beker)
Dinsdag 25 augustus: Hazerswoudse Boys – Floreant (Zon.) (19.00 uur, beker)
Zaterdag 29 augustus: Hazerswoudse Boys – Aarlanderveen (14.30 uur, beker)

Kagia
Dinsdag 11 augustus: Kagia-UDO comb. 5-1 (Kagia: Zonneveld, Sluijmer, Ligtenberg, Schoneveld, Kamerman, UDO: Den Hollander)
Zaterdag 15 augustus: Toernooi bij Blauw Zwart te Wassenaar, Kagia-Football Factory 3-1 (Zonneveld, Schoneveld, Van der Schinkel), Blauw Zwart-Kagia 1-1 (Van Kesteren). Kagia wint daarmee Henk Pieters toernooi.
Dinsdag 18 augustus: Kagia-WVC 8-0 (Van Kesteren, Van der Schinkel 3, Lamboo 2, Ligtenberg en ?)
Zaterdag 22 augustus: WVC za-Kagia (14.30)
Dinsdag 25 augustus: Kagia-MMO (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Kagia-VVSB za (14.30, beker)

Koudekerk
Woensdag 12 augustus: Koudekerk-LSVV’70 5-1 (Koudekerk: Pennin, J.van Munsteren, Langejans, debuut), Suvaal, T.van Velzen, LSVV’70: Petersen)
Zaterdag 15 augustus: Koudekerk-Rohda’76 4-3 (Van der Berg, Van Munsteren, Blijleven, Vergunst)
Dinsdag 18 augustus: Koudekerk- GHC 3-3 (Pennin 2, Van Delft)

LSVV’70
Weekend 7-9 augustus: trainingsweekend Groningen met o.a. SV Bedum-LSVV’70 (1-4, Baarda 2, Jansen 2)
Woensdag 12 augustus: Koudekerk-LSVV’70 5-1 (Petersen)
Zondag 16 augustus: UDO-LSVV’70 1-2 (Gloerich, Petersen)
Zaterdag 22 augustus: Roodenburg zo-LSVV’70 (17.00)
Dinsdag 25 augustus: LSVV’70-ASC (20 uur)
Zaterdag 29 augustus: Oegstgeest-LSVV’70 (14.30), Fokko Memorial (17.30)

Lugdunum
Vrijdag 14 augustus: Toernooi FC Rijnland: Lugdunum-UVS 1-1, Lugdunum w.n.s.
Zaterdag 15 augustus: Lugdunum-Aarlanderveen 5-4
Zondag 16 augustus: vervolg toernooi bij FC Rijnland, finale FC Rijnland-Lugdunum 0-1 (O.Isitir)
Zaterdag 22 augustus: Lugdunum-Teylingen (14.30, beker)
Dinsdag 25 augustus: Leidsche Boys zo- Lugdunum (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Lugdunum-UDO za (14.30, beker)

Meerburg
Vrijdag 7 t/m zondag 9 augustus: trainingsweekend, Baardwijk-Meerburg 1-1
Dinsdag 11 augustus: Meerburg-RCL 2-2 (Meerburg: Yannick de Groot 2, RCL: Wijnalda, Van Bemmel)
Zondag 16 augustus: toernooi bij SJZ, Stompwijk-Meerburg 1-2 (Van Vuren, D. van der Meer), Meerburg-SJZ 0-3
Zaterdag 22 augustus: Meerburg-Woubrugge (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Koudekerk-Meerburg (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Meerburg-NSV’46 (16.00, beker)

MMO
Dinsdag 11 augustus: MMO- DOSR 0-4 (Kaag en Braassem Cup)
Zondag 16 augustus: ROAC-MMO 5-1 (Kaag en Braassem Cup)

RCL
Zaterdag 8 augustus: RCL comb.-RCL comb. 14.30
Dinsdag 11 augustus: Meerburg- RCL 2-2 (RCL: Wijnalda, Van Bemmel)
Zaterdag 15 augustus: Quick Boys 2- RCL 1-0
Dinsdag 18 augustus: Foreholte-RCL 3-1 (Van Westrienen)

ROAC
Donderdag 6 augustus: WVC-ROAC 3-1 (Kaag en Braasem Cup, doelpunt ROAC D. Heemskerk)
Dinsdag 11 augustus: ROAC-Kickers’69 3-0 (Kaag en Braasem Cup, Van der Geest, De Jong, Van Seggelen)
Zondag 16 augustus: ROAC-MMO (Kaag en Braassem Cup) 5-1, 3e plaats (Wagter, Star, Van der Geest 2, ?)

Roodenburg
Zaterdag 8 augustus: Roodenburg-Valken’68 2 3-2 (Arnoldus 2, Barda)
Dinsdag 11 augustus: Leidsche Boys zo – Roodenburg 1-2 (Leidsche B: Holverda, Roodenburg: El Baroudi, Hooidonk)
Zaterdag 22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Roodenburg-Warmunda (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: VV Leiden-Roodenburg (14.30, beker)

SJC
Zondag 2 augustus: RKAVV-SJC 4-1
Zaterdag 8 augustus: SJC-Dronten 1-1 (Steenvoorden)
Zondag 9 augustus: Voorschoten’97 (zo)- SJC 0-3
Zondag 16 augustus: SJC-Legmeervogels 5-0 (Al Tamimy (2), Verweij, D. Steenvoorden, M. Steenvoorden)

SJZ
Zondag 9 augustus: Trainingsdag
Dinsdag 11 augustus: Warmunda-SJZ 2-0
Zondag 16 augustus: toernooi SJZ. SJZ-Stompwijk 2-1 (SJZ: Pieterse, Bos), Meerburg-SJZ 0-3 (Feenstra, K. van der Meer, Hulsbos). SJZ winnaar mini-toernooi (duels 45 minuten)
Dinsdag 18 augustus: SJZ combinatie-Nieuwkoop combinatie, Nieuwkoop kon geen team op de been brengen
Zaterdag 22 augustus: FC Boshuizen za-SJZ (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: SJZ-Moerkapelle (20.00, beker)
Zondag 30 augustus: SJZ-Oosterheem (14.00, beker)

TAVV
Woensdag 12 augustus: IFC-TAVV 5-2

UDO
Zaterdag 8 augustus: UDO-VV Oegstgeest 1-1 (Vergeer, assist nieuwkomer Koeckhoven)
Dinsdag 11 augustus: Kagia-UDO 5-1 (Den Hollander)
Zondag 16 augustus: UDO-LSVV’70 1-2

UVS
Zaterdag 1 augustus: Valken’68-UVS 1-5 (V’68: Noort, UVS: Scheffer 2, Van der Weijden, Mink, Ligtvoet)
Zaterdag 8 augustus: UVS-DoCoS 8-0 (Van der Plaat, Mink, Scheffer 2, Van der Weijden, Jonk, E.van Rest, De Vrind)
Vrijdag 14 augustus: toernooi FC Rijnland: Lugdunum-UVS 1-1
Zondag 16 augustus: toernooi FC Rijnland: 3e en 4e plaats UVS-Leidsche Boys 4-0 (Ligtvoet, Mink, Van der Weijden 2)
Zaterdag 22 augustus: UVS-FC Lisse zo (14.30, beker)
Zaterdag 29 augustus: Katwijk 2-UVS (10.30, beker)
Dinsdag 1 september: Feyenoord av-UVS (20.00, beker)

Valken’68
Zaterdag 1 augustus: Valken’68-UVS 1-5
Zaterdag 8 augustus: FC Rijnvogels-Valken’68 4-0
Dinsdag 11 augustus: Valken’68-Noordwijk comb. 2-3 (Van Rijn, Paap)
Zaterdag 15 augustus: Valken’68-FC Lisse comb. 1-1 (Paap)
Zaterdag 22 augustus: Valken’68-Weteringseveld (17.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Valken’68-Quick Boys (14.30, beker)
Dinsdag 2 september: RKAVV-Valken’68 (20.00, beker)

Voorschoten’97 (za)
Zaterdag 8 augustus: SEV-Voorschoten’97 0-3 (Guffens, S.Constancia, eigen doelpunt SEV)
Dinsdag 11 augustus: BVCB-Voorschoten’97 (20.00)
Zaterdag 15 augustus: Marken-Voorschoten’97 1-0
Dinsdag 18 augustus: RKAVV-Voorschoten’97 4-2 (Guffens, Van der Krogt)
Zaterdag 22 augustus: Voorschoten’97- DEM (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Ter Leede-Voorschoten’97 (14.30, beker)

Voorschoten’97 (zo)
Zondag 9 augustus: Voorschoten’97- SJC 0-3
Dinsdag 11 augustus: Foreholte-Voorschoten’97 4-2
Dinsdag 18 augustus: Voorschoten’97-Quick Boys 2 (20.00)
Zondag 23 augustus: Groeneweg-Voorschoten’97 (14.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Voorschoten’97- SEV (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Voorschoten’97- Soccer Boys (17.00, beker)

VV Leiden
Zaterdag 8 augustus: Katwijk 2-VV Leiden 4-2 (Van Meel, Donders)
Dinsdag 11 augustus: DSO-VV Leiden niet gespeeld, DSO kon geen team op de been brengen
Zaterdag 15 augustus: VVZ’49-VV Leiden 4-2 (Van der Meel, Bakker)
Dinsdag 18 augustus: Ter Leede 2-VV Leiden
Zaterdag 22 augustus: SV Warmunda- VV Leiden (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: VV Leiden-FC Rijnland (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: VV Leiden-Roodenburg (14.30, beker)

VV Oegstgeest
Zaterdag 8 augustus: VV Oegstgeest-UDO 1-1 (M. van Bommel)
Dinsdag 11 augustus: VV Oegstgeest-Teylingen 1-3 (VVO: Tulder)
Zaterdag 15 augustus: DSO-VV Oegstgeest 4-0

Warmunda
Dinsdag 11 augustus: Warmunda-SJZ 2-0 ( Van Gieken, Smit)
Zaterdag 15 augustus: Ter Leede 2-Warmunda 2-3 (Dijkstra 2, Esman)

Woubrugge
Dinsdag 4 augustus: Woubrugge-UVS A1 (20.00)
Zondag 9 augustus: DOSR-Woubrugge 3-0 (Jonkman, J.van der Meer, Van Diemen)
Donderdag 13 augustus: Woubrugge-MMO (Kaag en Braassem Cup)
Zondag 16 augustus: Kaag en Braassem Cup, 5e/6e plaats: Woubrugge-Kickers’69 5-1
Zaterdag 22 augustus: Meerburg-Woubrugge (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Woubrugge-NSV’46 (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Koudekerk-Woubrugge (20.00, beker)

WVC
Donderdag 6 augustus: WVC-ROAC 3-1 (Kaag en Braasem Cup, doelpunten: Broesterhuizen, Weenink, Van Klink/ D. Heemskerk)
Donderdag 13 augustus: WVC-Kickers’69 2-1
Zondag 16 augustus: WVC-DOSR (finale) 1-2
Dinsdag 18 augustus: Kagia-WVC za 8-0
Zaterdag 22 augustus: WVC za-Kagia (14.30, beker), Sportief-WVC zo (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: WVC zo-DoCoS (19.00, beker), VVSB-WVC za (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: MMO-WVC za (17.00, beker)
Zondag 30 augustus: WVC zo-Kickers’69 (14.30, beker)

Zwammerdam
Zaterdag 15 augustus: Sportief-Zwammerdam 0-3 (L.Kremer, Regtuit, Bons)
Dinsdag 18 augustus: DONK-Zwammerdam 3-3 (Van Riessen 2, Bons)