Komend weekend alweer het voorlaatste programma voor de winterstop van de meeste klassen. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Het wekelijkse programmaboekje werd weer voor de lezer opgesteld.

Hoofdklasse B

Speelronde 12, periode 2

05/12/2015         Deltasport             Hoek

05/12/2015         Haaglandia            Jodan Boys

05/12/2015         Noordwijk             Heinenoord

05/12/2015         Rijnvogels             ASWH

05/12/2015         Spijkenisse            Zwaluwen

05/12/2015         Sportlust ’46         Ter Leede

05/12/2015         XerxesDZB            Quick Boys

Eerste klasse B    

Speelronde 12, periode 2

05/12/2015 ARC                                Nootdorp

05/12/2015 ‘s Gravenzande            Zwaluwen ’30

05/12/2015 Forum Sport                 Vitesse Delft

05/12/2015 Valken ’68                     Argon

05/12/2015 Volendam                      Alexandria ’66

05/12/2015 Voorschoten ’97          Neptunus-Sch.

05/12/2015 WV-HEDW                     CSW

Tweede klasse C

Speelronde 12, periode 2

05/12/2015         DSO                        KMD

05/12/2015         GHC                        Be Fair

05/12/2015         RCL                         SVC ’08

05/12/2015         SEV                         LYRA

05/12/2015         SC Monster           HVC ’10

05/12/2015         UVS                        TAVV

05/12/2015         VDL                        Westlandia

Derde klasse A

Speelronde 12, periode 2

05/12/2015         BSC ’68                  Lugdunum

05/12/2015         CVC Reeuwijk       Rohda ’76

05/12/2015         DWO                      Floreant

05/12/2015         Hazersw. Boys      Koudekerk

05/12/2015         NSV ’46                  Oegstgeest

05/12/2015         WDS                       DoCoS

05/12/2015         Zwammerdam      Kagia     

Vierde klasse A

Speelronde 12, periode 2

05/12/2015         Blauw Zwart          Leidsche Boys

05/12/2015         Boshuizen             Oosterheem

05/12/2015         LSVV ’70                Football Factory

05/12/2015         Leiden                   Haagse Hout

05/12/2015         UDO                       Wassenaar

05/12/2015         VVSB                      Roodenburg

05/12/2015         Wilhelmus            VUC

Vierde klasse C

Speelronde 12, periode 2

05/12/2015         WVC                       Woubrugge

05/12/2015         Gouda                    Nieuwkoop

05/12/2015         Kamerik                 Aarlanderveen

05/12/2015         Linschoten            Vrij

05/12/2015         Moerkapelle        Sportief

05/12/2015         Oudewater           Siveo ’60

05/12/2015         Rijnstreek             Alphia

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 12, periode 2

06/12/2015         DRL                        VELO

06/12/2015         GDA                       Wat. Veld/GONA

06/12/2015         Olympia                 TAC ’90

06/12/2015         PFC                         VOC

06/12/2015         SJC                          Poortugaal

06/12/2015         SVDPW                  IFC

06/12/2015         CVV Zwervers       Boshuizen

Tweede klasse C

Speelronde 12, periode 2

6-12-2015            Delft                       ROAC

6-12-2015            FC Lisse                 BMT

6-12-2015            GSC ESDO              Wilhelmus

6-12-2015            HVV                        DOSR

6-12-2015            Hillegom sv           Foreholte

6-12-2015            Laakkwartier        RKDEO

6-12-2015            VUC                        Voorschoten’97

Derde klasse A

Speelronde 14, periode 1

06/12/2015         Altior                     Gr. Willem/VAC

06/12/2015         MMO                     Meerburg

06/12/2015         Nicolaas Boys       Stompwijk

06/12/2015         Van Nispen           Vrij

06/12/2015         SJZ                          ASC

06/12/2015         Teylingen              Alphen

06/12/2015         UDO                       Rijnland

06/12/2015         WVC                       Bernardus

Vierde klasse A

Speelronde 12, periode 2

06/12/2015         Houtwijk                WIK

06/12/2015         Leidsche Boys      SVH

06/12/2015         Oosterheem         Kickers ’69

06/12/2015         Roodenburg         Escamp

06/12/2015         Toofan                   Warmunda

06/12/2015         Wanica Star          Oranjeplein-Pd

06/12/2015         Wassenaar            Delfia