De voorbije weken heeft onze redactie regelmatig melding gemaakt van spelers die een club gaan verlaten of juist spelers die in de armen worden gesloten met het oog op komend seizoen. Tot en met even na half juni zal onze redactie de lezer blijvend informeren. Daarbij gaat onze redactie enkel uit van officiële berichtgevingen vanuit de clubs. Ongetwijfeld zal de onderstaande lijst niet compleet zijn, maar tot nu toe zijn deze spelers in elk geval genoemd door de clubs voor de spelerscarrousel. Onze redactie heeft de deur open staan voor toevoegingen en veranderingen. Berichtgevingen via: redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De clubs staan nog ingedeeld bij de klasse waarin er dit seizoen geacteerd werd. In het vet afgedrukt zijn de laatste mutaties!
Zaterdag
Hoofdklasse:
In: Jaco van der Bent (Quick Boys), Frank Guijt (Voorschoten’97), Sonny ten Hoope (HFC EDO), Gert Labots (Sportlust’46), Wouter Soomer (Telstar), Martijn Tjon-A-Njoek (Kon. HFC)
Uit: Jeffrey Beukenholdt (ARC), Robbert van Delft (Valken’68), Yuri Guijt (Quick Boys), Timo Schaap (lager elftal), Hendrik van Beelen (stopt), Pieter Guijt (lager elftal)
ARC:
In: Jeffrey Beukenholdt (FC Rijnvogels), Michael de Leeuw (Katwijk), Neal Arnoldus (Alphense Boys), Jop Knoester (Feyenoord), Sven Aartman (TAVV)
Uit: Tony van Ooi (onbekend), Sander Blijleven (Koudekerk), Bryan van Delft (Koudekerk), Arnaud van Leeuwen (FC Aalsmeer), Houssain el Zeryouh (onbekend), Youri Looyesteijn (Jodan Boys), Sam Ruinard (stopt)
In: Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Jeffrey Beije (UVS, A1, doelman), Tolga Karpuz (UVS, A1, spits), Bryan Verhage (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez(Voorschoten’97), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Sami Mouchih (Alphense Boys), Jerrol Blikman (FC Boshuizen,za), Marouan El Idrissi (Ter Leede), Michael Verhoef (DSO), Walid Mokhtafa (Voorschoten’97), Girma Segaar (Voorschoten’97), Sem Overvliet (SC Feyenoord), Efe Yagin (SC Feyenoord).
Uit: Elroy Lammers (Katwijk), Michael van Voorthuijzen (DoCoS), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Danny Maaskant (DoCoS), Tim Gonlag (DoCoS)
Blijft: Lars de Ridder, Prins Sandhu
Valken’68
In: Robbert van Delft (FC Rijnvogels), Mark van der Plas (Ter Leede), Dylan Guijt (Katwijk), Ralph Verschuren (vv Wieldrecht), Matthijs de Mooij (Rijnsburgse Boys), Max Lobel (Rijnsburgse Boys), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Thijs van Wetten (Meerburg), John van Rijn (Quick Boys), Lesley de Wit (eigen jeugd)Gerard de Geus (Rhoon).
Uit: Jaber Akhrif (Noordwijk), Johan le Van (Rijnsburgse Boys),Mark Kabelaar (Rijnsburgse Boys), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Wouter Rhijnsburger (stopt), Thomas Paauw (stopt), Jeffrey Zandbergen (stopt), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Andries Wendt (trainer, onbekend), Danny Kromwijk (FC Rijnland)
Voorschoten’97
In: Sipan Khalid (Roodenburg), Remy Constancia (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (Noordwijk), Ivo Smits (Concordia), Michael Owel (Katwijk), Daan Hoogbruin (SJZ), Richard Bakker (MMO), Richard Guffens (Noordwijk), Bob den Hollander (Oegstgeest)
Uit: Bilal Karasahin (GHC), Bryan Verhage (GHC), Ahmed Faridi Blazquez (GHC), Qendrim Gashi (GHC), Walid Mokhtafa (GHC), Virgil Tsin Asjoe (Quick), Robin Diets (Forum Sport), Robbert van der Post (Woubrugge), Frank Guijt (FC Rijnvogels), Girma Segaar (GHC)
Tweede klasse
In:
Uit: Ronald Mink (UVS), Patrick van der Spoel (lager voetbal), Thomas Goebel (onbekend)
TAVV
In:
Uit: Sven Aartman (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Robin van de Weerdt (Floreant,zo), Stefan Rijsdam (Sportlust’46).
Derde klasse:
DoCoS
In: Mark Ouwerkerk (UDO), Melvin Zweistra (UDO), Nils Slingerland (SJZ), Michael van Voorthuijzen (GHC), Danny Maaskant (GHC), Tim Gonlag (GHC)
Kagia
In:
Uit: Ben van der Lans (Ter Leede), Ruud Heuseveldt, Niels Ganzevles, Guillaume Thissen, Jelle Clemens (allen lager elftal bij Kagia).
Uit:
Koudekerk
In: Sander Blijleven (ARC), Bryan van Delft (ARC), Mike Slottje (Jodan Boys)
Uit:
LSVV’70
In: Dammes Waasdorp (avv Alphen), Erwin Humme (VV Esto), Guus van Kessel (FC de Rakt), Rick Baarda (SV Bedum)
Uit: Stijn Kalsbeek (stopt), Peter van Diggele (Rotterdam), Michel Meere (lager elftal), Jacky Driessen (DUNO), Boaz Zoutewelle (Jodan Boys), Maarten Metz (lager elftal), Stefan de Vroome (lager elftal)
Oegstgeest
In:
Uit: Bob den Hollander (Oegstgeest), Vincent Solleveld (Warmunda), Gion Opdam (UVS), Derk Hachmang (Roodenburg)
UVS
In: Niels van den Burg (GHC), Bart van der Weijden (GHC), Rico Westdorp (FC Boshuizen), Ronald Mink (RCL), Gert-Jan Jonk (geen club), Thomas van Rest (HBS), Gino Opdam (Oegstgeest), Cenny Scheffer (UDO)
Uit: Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Thomas Piket (Woubrugge)
Roodenburg
In: Abdel Farhane (-), Derk Hachmang (vv Oegstgeest), Carlo Arnoldus (lager elftal), Ricardo Bekooy (lager elftal)
Uit: Sipan Khalid (Voorschoten’97), Giovanni Koelink (FC Rijnland)
Zwammerdam
In: Justin Bons (eigen jeugd), Mark Strookman (lager elftal)
Uit: Mitchell Henkes (ARC, lager elftal), Mark Noorlander (ARC, lager elftal), Thijs Kwakkenbos (ARC, lager elftal)
Vierde klasse:
Alphia
In: Abdel Fennich (geen club)
Uit: Dennis Uithol (Woubrugge), Jeffrey van Leeuwen (Woubrugge)
VV Leiden
In: Martijn Wansink (Warmunda)
Uit: Peter van der Tuin (stopt)
VVSB
In: Bart den Elzen (Noordwijk), Job Brouwer (voorheen Foreholte).
Uit: geen.
Woubrugge
In: Robbert van der Post (Voorschoten’97), Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen), Dennis Uithol (Alphia), Jeffrey van Leeuwen (Alphia), Robin Stoof (Koudekerk), Thomas Piket (UVS)
Uit: Ruud van der Sar (vv Voorwaarts), Marco van Heuveln (vv Voorwaarts), Robin Burgman (lager elftal), Sander Helmig (lager elftal), Michel Wolvers (stopt), Ties Meijer (stopt).
Zondag
Eerste klasse
Alphense Boys
In:
Uit: Sami Mouchih (GHC)
FC Boshuizen
In: Dennis van Rosendaal (sv Charlois), Bart Jan Neuteboom (UVS), Lesley Kluivers (UVS), Rick Arnoldus (Noordwijk), Lars van Bommel (Valken’68), Mo Berdai (VVSB).
Uit: Rico Westdorp (UVS)
Tweede klasse
Foreholte
In:
Uit:
Derde klasse
avv Alphen
In:
Uit: Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen)
Meerburg
In:
Uit: Thijs van Wetten (Valken’68)
SJZ
In:
Uit: Nils Slingerland (DoCoS), Daan Hoogbruin (Voorschoten’97,za), Hans Coret (GDA), Patrick de Jong (Voorschoten’97,zo)
UDO
In:
Uit: Cenny Scheffer (UVS)
Voorschoten’97
In: Patrick de Jong (SJZ)
Uit:
Vierde klasse
Leidsche Boys
In:
Uit: Jan de Groot (FC Rijnland), Jeffrey van Dijk (FC Rijnland)
FC Rijnland
In: Jeffrey van Dijk (Leidsche Boys), Jan de Groot (Leidsche Boys), Giovanni Koelink (Roodenburg(, Danny Kromwijk (Valken’68)
Uit:
Warmunda
In: Patrick Kalkema (Oegstgeest), Vincent Solleveld (SJC), Bilal el Kourami (Ter Leede), Markus Tommassine (Foreholte)
Uit: Martijn Wansink (VV Leiden)
In het vet aangegeven zijn de laatste mutaties!