Al eerder plaatste onze redactie een overzicht van de oefenwedstrijden, de uitslagen en doelpuntenmakers. Het programma loopt echter nog wel even door tot aan het bekertoernooi en dus weer een up-date tot de dag van vandaag. Aanvullingen zijn altijd welkom! Dit kan worden doorgegeven aan redactie@leidenamateurvoetbal.nl

ASC

05/08: Eerste training

09/08: ASC-UDO 2-2 (Dutrieux, Poort/Van de Maat, Gras

14/08: HBS 2-ASC 4-0

16/08: Rohda-ASC (20.15)

DoCoS

01/08: Eerste training

14/08: Foreholte-DoCoS 2-2 (Van Empel, Elkerbout)

16/08: DOSR-DoCoS (20.00)

FC Boshuizen

06/08: FC Rijnvogels-FC Boshuizen 5-0

09/08: FC Boshuizen-Ter Leede 1-2 (S.Zandbergen)

13/08: FC Boshuizen-Brielle 4-3 (Bekooij 2, Macintosh, Van Alphen)

16/08: Alphense Boys-FC Boshuizen gaat niet door, AB heeft afgezegd

FC Rijnland

09/08: Blauw Zwart-FC Rijnland 0-3 (Habraken, De Bolster, Van Noort)

12/08: FC Rijnland- FC Rijnland (za) 7-3 (zie verslag 14-08), tevens Roodenburg-Lugdunum 3-8 (zie verslag 14-08)

14/08: Finaledag Marco Kamphues Toernooi, FC Rijnland-Lugdunum 1-0 (Wassenaar)

16/08: Warmunda-FC Rijnland (20.00)

FC Rijnvogels

25/06: FC Rijnvogels-Rotterdam Oost 4-2 (De Vries 2, Van der Stoep, Van Duijn)

28/06: De Jodan Boys-FC Rijnvogels 3-4 (Van Veen 2, Kaya, Van Duijn)

02/07: FC Rijnvogels-Quick 6-0 (Van Duijn 2, Van Veen 2, Verhagen, De Vries)

07/07: FC Rijnvogels-Haaglandia/Winston 2-2 (Van der Stoep, Verhagen)

30/07: FC Rijnvogels- VVSB 4-3 (De Vries 2, Van Duijn, Van der Stoep)

02/08: Katwijk-FC Rijnvogels 1-0

04/08: SVC’08-FC Rijnvogels 1-0

06/08: FC Rijnvogels- FC Boshuizen 5-0 (Van Duijn, De Vries, Spierdijk, Ten Hoope)

09/08: FC Rijnvogels-Noordwijk 0-2

Football Factory

30/07: Trainingsdag

06/08: Training en voetvolley

13/08: Blauw Zwart toernooi, SC Feyenoord-Football Factory 3-0, Football Factory-Oegstgeest 1-4

LSVV’70

30/07: Duinloop

01/08: Eerste training

05/08-07/08: Trainingsweekend in Uden, 06/08: LSVV’70-DAW

09/08: Alphia-LSVV’70 3-2 (Van Kessel, Guffens)

12/08: LSVV’70-Jong LSVV’70 (20.00)

27/08: Fokko Memorial (17.30)

Lugdunum

06/08: Roodenburg-Lugdunum 0-5 (Karasahin, Arnoldus, Schaafstra, Permalai, Sebrechts)

09/08: Lugdunum-Voorschoten’97 (za) 1-6

12/08: Lugdunum-Roodenburg (za) 8-3 (Marco Kamphues toernooi bij FC Rijnland)

14/08: FC Rijnland-Lugdunum 1-0 (Marco Kamphues toernooi bij FC Rijnland)

Meerburg

31/07: Eerste training

06/08-07/08: Trainingsweekend, 06/08: Valleivogels-Meerburg 4-0

09/08: Meerburg-RCL 2-2 (Van der Voort, Weijers)

14/08: Meerburg-UVS 2-3 (De Groot, Bonekamp)

Oegstgeest

09/08: Oegstgeest-SJZ 2-1

13/08: Henk Pieters-toernooi bij Blauw Zwart: Football Factory-Oegstgeest 1-4 (Leeuwenburg 2, Heemskerk, Van Klaveren), Blauw Zwart-Oegstgeest 3-4 (Den Hollander, Van Klaveren, Noort, Heemskerk).

RCL

09/08: Meerburg-RCL 2-2 (Van Bemmel, Guijt)

13/08: Valken’68- RCL 3-3 (Wijnalda 2, Filippo)

Roodenburg (za)

06/08: Roodenburg-Lugdunum 0-5

12/08: Toernooi FC Rijnland: Roodenburg-Lugdunum 3-8 (zie verslag 14-08)

14/08: Finaledag toernooi FC Rijnland, 3e-4e plaats: Roodenburg-FC Rijnland comb. 2-1

27/28-08: Trainingsdag, bekerwedstrijd tegen Aarlanderveen wordt gespeeld door Roodenburg 3

SJZ

02/08: eerste training

09/08: Oegstgeest-SJZ 2-1 (Sleijser)

14/08: Klupp Sportswear Toernooi bij SJZ met:

12.00-12.45 Stompwijk’92-SJZ, 13.15-14.00 Voorschoten’97 (zo)-Stompwijk’92, 14.30-15.15 SJZ-Voorschoten’97

UVS

za 30/07: start training

za 06/08: UVS-Valken’68 1-2 (El Idrissi)

do 11/08: UVS-Koudekerk 6-1 (El Idrissi 2, Breede, Verdoes, Artimi, Menken)

zo 14/08: Meerburg-UVS 2-3 (El Idrissi, Artimi, Verdoes)

za 20 en zo 21/08: trainingsweekend

za 20/08: Teylingen- UVS (17.00, beker)

di 23/08: Hillegom-UVS (20.00, beker)

za 27/08: UVS-Overbos (15.00, beker)

di 13/09: UVS-DWO (20.00)

Valken’68

02/08: Valken’68-TAVV 3-2 (V68: Van Bommel, Van Delft, Van der Bent)

06/08: UVS-Valken’68 1-2 (Van Bommel, e.d. UVS)

09/08: Valken’68-Blauwwit/Beursbengels 2-2 (A. van der Plas)

13/08: Valken’68-RCL 3-3 (De Mooij, Van Delft, Redel (17 jaar))

16/08: Westlandia-Valken’68

Voorschoten’97 (za)

06/08: Voorschoten’97-Marken 2-0 (Van Paasen, De Koning)

09/08: Lugdunum-Voorschoten’97 1-6 (Constancia 2, Chikhi, Manuputty, Bahri 2)

13/08: Verburch-Voorschoten’97 2-1 (De Koning)

VV Leiden

za 30/07: start training

za 06/08: Oegstgeest- VV Leiden 2-1 (Bakker)

di 09/08: FC Rijnland (za)- VV Leiden 3-2

vr 12/08-zo 14/08: trainingsweekend Austerlitz

za 13/08: FC Driebergen- VV Leiden 2-2 (Nolet,Lakhal, 2x assist Devilee)

za 20/08: Koudekerk- VV Leiden (14.30, beker)

di 23/08: VV Leiden-FC Rijnvogels 2 (19.30, beker)

za 27/08: VV Leiden-Hazerswoudse Boys (14.30, beker)

Warmunda

06/08: Warmunda-Ter Leede 2 0-6

09/08: RKDES (zo)-Warmunda 4-2 (Kramer 2)

16/08: FC Rijnland-Warmunda (20.00)

Zwammerdam

11/08: Bodegraven-Zwammerdam 1-10 (Blanken 2, M.Bons 2, T.Kremer 2, De Groot 2, De Bruin, Van der Neut)

13/08: Zwammerdam- vv Zandhuizen 8-0  (Peters 4, de eerste vier treffers!, T.Kremer, Van den Berg, De Groot, Bergshoeff)

Overigen 13 en 14/08:

Teylingen-VVSB 2 2-3

Alphense Boys-ARC 1-1

Aarlanderveen-Altior 4-1

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden!