De derde periode is in de meeste klassen afgelopen weekend van start gegaan en dus zijn de laatste kansen in gegaan voor de clubs om het seizoen verder te verfraaien, te redden wat er te redden valt of om nog uitzicht te houden op een prijs. Speelronde twee in de derde periode staat nu voor de deur en dus is het tijd voor een wekelijks programmaboekje
ZATERDAG
Hoofdklasse B
Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 ASWH Heinenoord
12/03/2016 Haaglandia XerxesDZB
12/03/2016 Noordwijk Jodan Boys
12/03/2016 Rijnvogels Deltasport
12/03/2016 Spijkenisse Quick Boys
12/03/2016 Sportlust ’46 Hoek
12/03/2016 Zwaluwen Ter Leede
Eerste klasse B
Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 ARC Vitesse Delft
12/03/2016 Argon Neptunus-Sch.
12/03/2016 ‘s Gravenzande WV-HEDW
12/03/2016 Forum Sport Volendam
12/03/2016 Valken ’68 Alexandria ’66
12/03/2016 Voorschoten ’97 CSW
12/03/2016 Zwaluwen ’30 Nootdorp
Tweede klasse C
Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 GHC SC Monster
12/03/2016 RCL DSO
12/03/2016 SEV Be Fair
12/03/2016 SVC ’08 LYRA
12/03/2016 UVS KMD
12/03/2016 VDL HVC ’10
12/03/2016 Westlandia TAVV
Derde klasse A
Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 CVC Reeuwijk Lugdunum
12/03/2016 DWO Oegstgeest
12/03/2016 Hazersw. Boys NSV ’46
12/03/2016 Koudekerk DoCoS
12/03/2016 Rohda ’76 Floreant
12/03/2016 WDS Kagia
12/03/2016 Zwammerdam BSC ’68
Vierde klasse A
Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 Blauw Zwart Leiden
12/03/2016 LSVV ’70 Boshuizen
12/03/2016 Football Factory Vrij
12/03/2016 UDO Haagse Hout
12/03/2016 VVSB Oosterheem
12/03/2016 Wilhelmus Leidsche Boys
12/03/2016 Wassenaar Roodenburg
Vierde klasse C
Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 WVC Aarlanderveen
12/03/2016 Gouda Alphia
12/03/2016 Linschoten Siveo ’60
12/03/2016 Moerkapelle Rijnstreek
12/03/2016 Oudewater Kamerik
12/03/2016 Sportief Vrij
12/03/2016 Woubrugge Nieuwkoop
ZONDAG
Eerste klasse B
Speelronde 19, periode 3
13/03/2016 Boshuizen IFC
13/03/2016 DRL Poortugaal
13/03/2016 Olympia Wat. Veld/GONA
13/03/2016 PFC GDA
13/03/2016 TAC ’90 VELO
13/03/2016 CVV Zwervers SJC
Tweede klasse C
Speelronde 19, periode 3
13/03/2016 Delft VUC
13/03/2016 FC Lisse Voorschoten’97
13/03/2016 Foreholte BMT
13/03/2016 HVV GSC ESDO
13/03/2016 Hillegom sv Wilhelmus
13/03/2016 Laakkwartier DOSR
13/03/2016 ROAC RKDEO
Derde klasse A
Speelronde 19, periode 3
13/03/2016 Altior Rijnland
13/03/2016 MMO Alphen
13/03/2016 Nicolaas Boys SJZ
13/03/2016 Van Nispen Gr. Willem/VAC
13/03/2016 Teylingen Bernardus
13/03/2016 UDO ASC
13/03/2016 WVC Stompwijk
13/03/2016 Vrij Meerburg
Vierde klasse A
Speelronde 19, periode 3
13/03/2016 Escamp Kickers ’69
13/03/2016 Houtwijk Warmunda
13/03/2016 Leidsche Boys Oranjeplein-Pd
13/03/2016 Oosterheem Delfia
13/03/2016 Roodenburg Toofan
13/03/2016 SVH WIK
13/03/2016 Vrij Wanica Star