De voorbije paar maanden heeft onze redactie op regelmatige basis een up-date gegeven van de mutaties bij onze regioclubs. Vandaag is de laatste dag van de overschrijvingen en volgt er een voorlopig overzicht van datgene wat door de clubs aan ons is doorgespeeld. Ongetwijfeld is de lijst nog niet volledig, maar de clubs kunnen ook de komende dagen nog mutaties doorgeven. Of eventuele foutjes vermelden. Onze redactie zal de lijst dan nog even aanpassen en plaatsen. Ons team stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. De informatie is immers bij de clubs zelf vandaan gekomen. Het aantal overschrijvingen is in elk geval weer aanzienlijk, zoveel is zeker. Resterende informatie kan gestuurd worden via redactie@leidenamateurvoetbal.nl!!
Zaterdag
Tweede divisie
FC Lisse
Gekomen:Â Rowdy van der Putten (SC Cambuur), Wesley Storm (Laakkwartier), Hanne Hagary (IJsselmeervogels), Bas Buimer (Swift), Thomas Bakker (HHC Hardenberg), Rick Verdegaal en Alain van Kesteren (Kagia), Rick Boumeester (AZSV)
Vertrokken: Tom Zoontjes (gestopt), Richard van Heulen (gestopt), Murat Önal (Huizen), Steven Olsthoorn (Koninklijke HFC), Luciano Dompig (n.n.b.), Kas de Vries (Zandvoort), Oliver Rifai (FC Rijnvogels), Angelo Timmer (n.n.b.), Thijs Hoogenboom (Alphense Boys)
Katwijk
Gekomen: Kilian Berkhout (Excelsior M.), Frank Tervoert (GVVV), Teun Guijt (FC Rijnvogels), Oualid Maatoug (ADO Den Haag)
Vertrokken: Marciano Aalders (Rijnsburgse Boys), Anthony Biekman (n.n.b.), Richard de Groot (Purmerstijn), Steven Verstraten (VUC), Donny van Oijen (Rijnsburgse Boys), Amgad El Ouath (RCL), Isi Adima (RCL)
Rijnsburgse Boys
Gekomen: Marciano Aalders (Katwijk), Maikey Parami (VVSB), Joey Zandbergen (FC Rijnvogels), Carlos Opoku (Kon. HFC), Donny van Oijen (Katwijk), Virgil Deen (EDO), Jason Halman (Zeeburgia), Cagri Kodalak (Telstar)
Vertrokken: Sven Verlaan (VVSB), Cas Knoester (Sportlust’46), Martijn Tjon-A-Njoek (OFC), Donny Verdam (OFC), Joost Leonard (FC Rijnvogels), Jorn van Lunteren (Capelle), Wesley de Ruiter (FC Rijnvogels), Bart Freke (lager elftal), Resham Sardar (gestopt), Wesley de Ruiter (FC Rijnvogels), Marvin Wijks (VVSB)
VVSB
Gekomen: Tomas Arroyo (Ter Leede), Menno de Jong (Alphense Boys), Pieter Koopman (AFC), Mohamed el Osrouti (Quick Boys), Niels van Pelt (HBS), Sven Verlaan (Rijnsburgse Boys), Lloyd van der Wilden (Feyenoord), Dario Lovecchio (Almere City). Mitchell Theuns (FC Rijnvogels), Marvin Wijks (Rijnsburgse Boys)
Vertrokken: Tom Broekhuizen (SJC), Stefan Kraaijvanger (Ter Leede), Maikey Parami (Rijnsburgse Boys), Sten Admiraal (Foreholte), Tomas Tavilla (n.n.b.), Mitchell Bolck (Hercules), Martijn Hogenboom (Voorschoten’97,za), Michael Schouten (RCL), Bas Ruigrok (gestopt), Ronald van der Meer (gestopt), Younes Seghrouchni (Meerburg)
Derde divisie
Quick Boys
Gekomen: Jesper Hogedoorn (Kozakken Boys), Reda Kharchouch (Ajax), Jesse van Nieuwkerk (Argon), Sammy Zandbergen (FC Boshuizen), Madjer Lukoki (Kozakken Boys), Yordi Teijsse (Dundee FC)
Vertrokken: Gerard Aafjes (Argon), Robert Steemers (Scheveningen), Huig van Duijn (Noordwijk), Milan Hoek (AFC), Kenneth Misa Danso (Ajax), Mohamed el Esrouti (VVSB), Henry Opoku (OFC), Jaap van der Plas (Valken’68), Jordy Groot (SJC), Arie van der Niet (RCL), Hermann Kabasele (n.n.b.)
Hoofdklasse
FC Rijnvogels
Gekomen: Jeffrey Verkerk (TOGB), Ivailo Staal (Westlandia), Lesley Kluivers (FC Boshuizen), Oliver Rifai (FC Lisse), Donaldo Sanches Silva (Ajax, am), Joost Leonard (Rijnsburgse Boys), Ryan Luttigheid (RKDEO), Robbin van Dijk (Rijnsburgse Boys), Luuk Slegt (PEC Zwolle), Wesley de Ruiter (Rijnsburgse Boys)
Vertrokken: Niels van Veen (Ter Leede), Joey Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Thom de Vries (UVS), Sonny ten Hoope (Noordwijk), Jop Verhagen (Westlandia), Ogür Kaya (Odin’59), Pepijn Kooij (Alphense Boys), Rob Zandbergen (Ter Leede), Sander van der Horst (gestopt), Mitchel Theuns (VVSB), Teun Guijt (Katwijk), Mitchel Beyersbergen (RKAVV), Peter Messemaker (gestopt)
Noordwijk
Gekomen: Sander Bosman (SJC), Huig van Duijn (Quick Boys), Sonny the Hoope (FC Rijnvogels), Nick van Staveren (Hillegom), Roy Rondeltap (Barendrecht), Thomas Reynaers (Hercules), Rob Overvliet (Amstelveen/Heemraad), Ronnie de Roode (FC Boshuizen), Luc den Otter (ADO Den Haag)
Vertrokken: Stefano Goncalves (Spijkenisse), Danny de Jel (ASWH), Tom Duindam (SJC), Dammes van der Poel (ROAC), Nick Sanders (SC Feyenoord), Bart Spil (Hollandia), Mark Veerman (Jodan Boys), Steven Knijnenburg (DoCoS), Guy Smith (ADO Den Haag)
Ter Leede
Gekomen: Stefan Kraaijvanger (VVSB), Marco Mulder (De Kennemers), Ian van Otterlo (Argon), Rob Zandbergen (FC Rijnvogels), Koen Duijtshof (Kon, HFC), Bas Beijersbergen (FC Boshuizen), Mike Dam (Stormvogels), Niels van Veen (FC Rijnvogels), Shavinio Sint Jago (Kon. HFC), Sami Mouchih (Sparta), Laszlo Sandor (AFC), Nilton Sonha (FC Boshuizen)
Vertrokken: Youssef Ait-el-Houssi (UVS), Vincent Ammerlaan (gestopt), Tomas Arroyo (VVSB), Bogdan Constantin (Swift), Mitchel Kappenberg (Unicum), Maurits Splinter (ARC), Renee Troost (Huizen), Lars de Ridder (DoCoS), Hakam Bayram (FC Boshuizen), Lasse van Wijk (Teylingen), Pascal de Ridder (Teylingen), Thierry van der Kooye (AFC)
Eerste klasse
ARC
Gekomen: Aresh Latifi (eigen jeugd), Nick Klerks (eigen jeugd), Tim Heikoop (eigen jeugd), Wouter van Valen (Zwammerdam), Lionel Frederik (Swift), Aäron Balk (Sparta Nijkerk), Youri Duisterhof (Kon. HFC), Maurits Splinter (Ter Leede), Huib Oversloot (Jong FC Twente)
Vertrokken: Joey Lauhouh (FC Rijnvogels), Younes Emaangoun (?), Michael de Leeuw (Sportlust’46), Maico du Chatinier (Aarlanderveen), Arash Latifi (Lugdunum), Maarten Reijneveld (ADO), Thijs Timmermans (ADO), Giovanni Lancel, Kevin Veltman, Angelo Roosberg (allen Koudekerk), Charlie Windhorst (Nootdorp)
Tweede klasse
DoCoS
Gekomen: Lars de Ridder (Ter Leede), Joris van Harmelen (SVC’08), Thomas Goebel (RCL), Rick Siere (FC Boshuizen), Steven Knijnenburg (Noordwijk)
Vertrokken: Daan Hoogbruin (SJZ), Melvin van Gent (RCL), Roy Elkerbout (Oegstgeest), Oktay Gezici (Roodenburg, za)
Lugdunum
Gekomen: Mario van der Pluym (FC Rijnland, zo), Martijn van Leeuwen (FC Rijnland,zo), Arash Latifi (ARC), Abdel Ali Elbaroudi (Roodenburg, za), Marouan Derouich (SVC’08), Danny Boom (-)
Vertrokken: Said Ajar (Roodenburg, lager elftal)
RCL
Gekomen: Michael Schouten (VVSB), Sander Blijleven (Koudekerk), Whalid Belkhir (Roodenburg), Isi Adima (Katwijk), Thaimu Daramy (FC Boshuizen), Amgad El Ouath (Katwijk), Arie van der Niet (Quick Boys), Melvin van Gent (DoCoS)
Vertrokken: Frank Hillebrandt (lager elftal), Patrick van der Spoel (lager elftal), Ruben Leugering (UVS), Nick Guijt (Voorschoten’97,za), Jessin Kharbouch (Voorschoten’97,za), Thomas Goebel (DoCoS), Gwen Koet (gestopt), Kai Vijlbrief (Voorschoten’97), Nick Scheurwater (UVS), Max Lobel (Valken’68), Ali Barokzay (Meerburg), Daniel van der Zwaan (Meerburg)
TAVV
Gekomen: Aimé van de Bovenkamp (SC Woerden), Mike Slottje (Koudekerk), Danilo Boon (Zevenhoven), Chris van der Zwet (Alphia), Youri Looyestijn (Voorschoten’97)
Vertrokken: Bart Vis (gestopt), Sebastiaan van de Voorn (Nieuwkoop)
UVS
Gekomen: Youssef Ait-el-Houssi (Ter Leede), Joshua Boampong (A-jeugd), Gökhan Yazici (Kirklarelispor), Thom de Vries (FC Rijnvogels), Justin Bekkering en Arie Salah (A-jeugd), Ruben Leugering (RCL), Nick van Wingerden (Ter Leede), Nick Scheurwater (RCL), Hrair Khatchaturian (geen club), Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen, lager elftal)
Vertrokken: Arnold Overdijk (assistent-trainer, wordt hoofdtrainer A-jeugd), Jeroen Hoefnagel (?), Justin Maaskant (FC Rijnland, zo), Ronald Mink (FC Rijnland, zo), Rob van der Plaat (n.n.b.), Yorick Moors (n.n.b.), Ayoub Artimi (Voorschoten ’97,za)
Valken’68
Gekomen: Timo Schaap (Katwijk), Chris de Lange (Voorschoten’97), Mathieu van Beelen (Katwijk), Niels Hogewoning (Rijnsburgse Boys), Jaap van der Plas (Quick Boys), Max Lobel (RCL)
Vertrokken: Erwin de Ridder (lager elftal)
Voorschoten’97 (za)
Gekomen: Jasper Mol, Osama Abed, Ruben Nijman (eigen jeugd), Alex Meijers (lager elftal), Robin Diets (Forum Sport),Nick Guijt (RCL), Martijn Hogenboom (VVSB), Jessin Kharbouch (RCL), Kai Vijlbrief (RCL), Maurice Fransen (keert terug in selectie), Justin Tuyt (eigen jeugd), Stan Rijsbergen (eigen jeugd), Alex Reijnierse (eigen jeugd), Ayoub Artimi (UVS), Nathan Broughton (Zestienhoven), Patrick Vergeer (UDO), Rivelino Reemnet (Pancratius), Denzel Sno (Pancratius)
Vertrokken: Chris de Lange (Valken’68), Youri Looyestijn (TAVV)
Derde klasse
Blauw Zwart
Gekomen: Sander Captijn (DSO), Tom van der Marel (Rijnsburgse Boys), Bastiaan Hendriksen (Rijnsburgse Boys), Bryan van de Barselaar (Quick Boys), Mohammed Sehilli (Katwijk)
Vertrokken: Wilmar van der Ham (lager elftal), Guy van Vliet (gestopt),
Kagia
Gekomen: Joey van Beelen, Glenn Lobbezoo, Stefan Tibboel, Kees Zonneveld (allen FC Lisse), Ben Menken en Mats Warmerdam (VVSB), Dorus van der Voort (Teylingen)
Vertrokken: Alain van Kesteren en Rick Verdegaal (FC Lisse)
Koudekerk
Gekomen: Giovanni Lancel, Kevin Veltman, Angelo Roosberg (allen ARC), Stan Kraan, Sander Weijman, Seb Westdijk, Bryan Middelkoop, Roy Dorrepaal (eigen jeugd), Jeroen Koot en Jasmin Camdzic (waren gestopt), Mitchell Goudkuil (Bernardus), Dirk de Nie (RCL), Suraj Arjun (geen club)
Vertrokken:Â Mike Slottje (TAVV), Sander Blijleven (RCL), Grivo Biya (Voorschoten’97), Ben van Tongeren (lager elftal), Tim de Hollander (lager elftal), Dimitri van den Berg (gestopt), Rick van Tol (gestopt), Max Smit (gestopt), Milad Mansoor (AVV Alphen), Alex Redel (geen club), Simon van Leeuwen (lager elftal)
LSVV’70
Gekomen: Jiddo Doornenbal (lager elftal), Joost Wijnakker (VV Ravenstein), Paulus Egberts (TAVV)
Vertrokken: Richard Guffens (lager elftal), Joppe Gloerich (gestopt), Freek Jansen (enkel nog trainerschap)
Van Nispen
Gekomen: Jeffrey Koeman (gen club), Gert-Jan Parlevliet (Noordwijk), Rick van der Vlugt (Noordwijk), Kars Davina (Voorschoten’97)
Vertrokken: geen
VV Leiden
Gekomen: Elroy Lammers (Katwijk), Sipan Khalid (Roodenburg), Murat Bayrak (Roodenburg), Robin Sap (FC Rijnland,za), Andy van der Meulen (SEV), Davey Boot (FC Rijnland,za), Kujtim Gashi (FC Boshuizen), Sven Vinkeles (VUC), Kay Oudenaarden (FC Rijnland,za), Raoul Frankhuizen (Leidsche Boys), Jeremy Vinkensteijn (geen club), Sem Schilthuizen (FC Rijnland,za), Michael Derksen (FC Rijnland,za), Peter du Prie (Lugdunum)
Vertrokken: Ivo Nolet (gestopt)
VV Zwammerdam
Gekomen: Wesley Geelgoed (Herkingen’55), Kelvin Jansen (Rohda’76), Daniel van Leeuwen (Alphia)
Vertrokken: Wouter van Valen (ARC), Kenny Blanken (Alphia), Jinne Samsom (LSVV’70), Bryan van Delft (gestopt)
Vierde klasse
Alphia
Gekomen: Fabian Uiterwijk (ARC), Floris Buijnink (ARC), Thomas Piket (Woubrugge), Tom Radder (Floreant), Yoep Frijling (avv Alphen), Thijs van Egmond (avv Alphen), Nando Meijer (Alphense Boys), Saimon Lutjenhuis (Alphense Boys), Luuk van Maasdam ( Lager elftal), Kenny Blanken (Zwammerdam, lager elftal))
Vertrokken: Chris van der Zwet (TAVV), Yassine Yaqouby (ARC), Niels Koolwijk ( lager elftal), Ferry van Deuren (lager elftal), Marvin Bots (lager elftal), Rabbie el Bouny (gestopt), Daniel van Leeuwen (Zwammerdam), Patrick Padtor (Weesp)
FC Rijnland (za)
Zaterdagtak vervalt per direct
Football Factory
Gekomen: Brian Thong (Roda JC), Jonas Boukhedmi (vv Meerburg), Thomas van Geuns (UVS), Dave den Otter (FC Rijnland, za), Max de Gouw (UVS), Maikel van Doorn (FC Rijnland Za), Nigel den Otter (UVS), Rick Philippo (FC Rijnland, za)
Vertrokken: Wessel Sels (FC Rijnland,zo), Abe van der Slot (VVSB, za)
Hazerswoudse Boys
Gekomen: Stef den Hertog, Nino Martens, Tom Roeloffs, Roy van der Voort, Pim van Wieringen, Joris van Zanten, Dylan, Moerland en Tim Turk (eigen jeugd)
Vertrokken: Manfred van den Bosch (trainer, Altior), Joren van Dijk (lager elftal), Ruben Windhorst (lager elftal), Roy van Leeuwen (gestopt), Thijs van Wetten (gestopt)
Meerburg
Gekomen: Ali Barokzay (RCL), Daniel van der Zwaan (RCL), Feike Voorbij (-), Rick Biesjot (RCL), Efe Can Ertem (VELO), Jurgen van de Hulst (Voorschoten’97), Gijs de Leede (eigen jeugd), Michael Holleman (-), Bilal Mitra (vh RCL), Mahdi Rasoul (-), Younes Seghrouchni (VVSB)
Vertrokken: Joeri van der Voort (gestopt), Sjors Brandsma (gestopt), Jorge Bonekamp (gestopt), Erik Candido (gestopt), Ahmed Fernane (AVV Alphen), Vaggelis Vidiadakis (LSVV’70), Robin Labrujere (gestopt), Tavin van der Hulst (gestopt), Ricardo Mensen (gestopt)
Oegstgeest
Gekomen: Ozan Demirbas (FC Rijnland,za), Eus Bayram (UDO), Harm Jaap Boerma (UDO), Daniël Gras (UDO), Roy Elkerbout (DoCoS), Bart Doorduijn, Ruben de Morin en Paris Alberts (allen eigen jeugd), Erik Schadee van Doorn (lager elftal)
Vertrokken: Joep Zenden (gestopt), Rens van Klaveren (gestopt)
Roodenburg
Gekomen: Younnes Mounen (Katwijk), Oktay Gezici (DoCoS), Mike Armitage (Haagse Hout), Khalid Makkor (Katwijk), Daniel Fleuren (lager elftal), Hassan Bouda (Roodenburg,zo), Mo Maatoug (Roodenburg, zo)
Vertrokken: Sipan Khalid (VV Leiden), Murat Bayrak (VV Leiden), Whalid Belkhir (RCL), Gloire Kalangu (FC Rijnland,zo), Abdel Ali Elbaroudi (Lugdunum), Donny Olivier (FC Rijnland)
UDO
Gekomen: Joost den Hollander (Foreholte), Diederik Houbolt en Jeroen van Mastrigt (Oegstgeest), Cas Bolink, Wouter de Bruyn, Joost Verschuuren (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Eus Bayram (Oegstgeest), Hugo Risse (Warmunda), Patrick Vergeer (Voorschoten’97,za), Harm Jaap Boerma (Oegstgeest), Daniël Gras (Oegstgeest), Daan Kok, Koen du Maine, Daniel Poldervaart, Niels van Steijn, Frank Teeuw, Fabien van Wamel en Jasper van der Zon (allen gestopt)
VVSB
Gekomen: Jasper van Steyn, Nils van Eeden, Abe van der Slot (Football Factory), Davie van de Berg, Koen Damen, Andy Otte, Rick Koeckhoven
Vertrokken: Rien de Jong (Hillegom)
Woubrugge
Gekomen: Sven Tourné (terug in selectie)
Vertrokken: Dennis Boer (Nieuwkoop), Thomas Piket (Alphia), Menno van der Leij (gestopt), Emiel Buntsma (gestopt), Daan Petri (gestopt)
Zondag
Hoofdklasse
Alphense Boys
Gekomen: Tim van der Linden (Jodan Boys), Thomas Mulder (per direct), Pepijn Kooij (FC Rijnvogels), Thijs Hoogenboom (FC Lisse), Michael Amoafo (Woerden), Cristian Ortega Cabrera (FC Boshuizen), Nathan Spaan (SCH’44), Yassin Amtyi (DSO), Sven van Lunteren (Woerden)
Vertrokken: Menno de Jong (VVSB), Milan van Schaijk (DSO), Maurice Kerkhof (Nootdorp), Kevin Cameron (Nootdorp), Erwin Nuytinck (Poortugaal), Harvey Johnson (FC Boshuizen), Mats van Essen (n.n.b.)
SJC
Gekomen: Tom Broekhuizen (VVSB), Tom Duindam (Noordwijk), Jordy Groot (Quick Boys)
Vertrokken: Sander Bosma (Noordwijk)
Eerste klasse
FC Boshuizen
Gekomen: Remy Constancia (Nootdorp), Sepehr Safi (Teylingen), Sohrab Safi (RKAVV), Sejad Navabi (Foreholte), Sjoerd Winkelman (Warmunda), Harvey Johnson (Alphense Boys), Sem Plezier (UVS), Marcello Walcott (UVS), Giovanni Cairo (Magreb’90), William Nana Boakye (Legmeervogels), Sergio Orfeo Calor (Alexandria’66), Jermaine Fitz James (Magreb’90), Gellano Fortes Lopes (Capelle), Vially Mondo Malongi (Alexandria’66), Vincente Pesoal (Alphense Boys), Radsney Rijssel (was gestopt), Cedrixc Schmidt (RCL), Denylson Voorn (ARC), Marcel van Ginkel (trainer, geen club), Hakam Bayram (Ter Leede)
Vertrokken: Rayvano van Alphen (GDA), Lesley Kluivers (FC Rijnvogels), Spurgeon Maria (China), Ronnie de Roode (Noordwijk), Bas Beijersbergen (Ter Leede), Kujtim Gashi (VV Leiden), Cristian Cabrera Ortega (Alphense Boys), Rick Siere (DoCoS), Thaimu Daramy (RCL), Lorenzo Pengel (VVGZ), Sammy Zandbergen (Quick Boys), Bart Jan Neuteboom (UVS, lager elftal)
Tweede klasse
AVV Alphen
Gekomen: Kevin Duthler (Ter Leede), Mounir El Bouny (eigen jeugd), Ahmed Fernane (Meerburg), Nabil Kallache (Floreant), Milad Mansoor (Koudekerk), Patrick Ruiter (ARC), Mo Sharrief (TAVV), Miguel van der Zouw (WDS)
Vertrokken: Maikel Bruines, Shay Noorlander (beiden gestopt), Thijs van Egmond, Dennis Vuijst (beiden Alphia), Robbie Nagtegaal, Jimmy Nieumeijer (beiden Aarlanderveen), Thijmen Valk (Bernardus), Mustafa Yachou (Floreant)
DOSR
Gekomen: Reno van Heiningen (Alphense Boys A1), Jarryl Hoogenboom (DOSR A1), Job Hoogervorst (DOSR A1), Teun Jonkman (DOSR A1), Job Mooren (DOSR A1) en Otto van der Poel (DOSR A1)
Vertrokken: Paul Bisschop (lager elftal), Paul Gies Broesterhuizen (lager elftal), Giel van Heiningen (lager elftal), Jordi Jonkman (lager elftal), Thimo van der Meer (lager elftal), Kevin Pereyra (gestopt), Kevin Schrama (lager elftal), Dax van Velzen (lager elftal)
Foreholte
Gekomen: Sten Admiraal (VVSB), Gido Drewes (eigen jeugd), Jesse Tijsse (eigen jeugd)Vertrokken: Sejad Navabi (FC Boshuizen), Joeri Stavleu (Noordwijk), Sam Lemmers (gestopt), Roy Dickhoff (gestopt)
Â
ROAC
Gekomen: Dammes van der Poel (Noordwijk)
Vertrokken: Bob Brugman (gestopt)
Teylingen
Gekomen: Lasse van Wijk (Ter Leede), Pascal de Ridder (Ter Leede), Jelle Vooys (Ter Leede), Joren Krul (Ter Leede), Sam Witkamp (eigen jeugd), Dariel Dubos (lager elftal), Ramon van Beek (terug in selectie)
Vertrokken: Sepehr Safi (FC Boshuizen), Dorus van der Voort (Kagia)
Derde klasse
Altior
Gekomen: Manfred van den Bosch (trainer, Hazerswoudse Boys)
Vertrokken: Mark van der Weijden (Argon), Jan Wouters (trainer, niet bekend)
ASC
Gekomen: Mo Bougrine (trainer, WVC), Laurent Coopmans (UVS), Philip Geenen (Teylingen), Glenn van Nierop (ASW), Evangelos Vidiadakis (Meerburg), Joost van Aggelen (eigen jeugd)
Vertrokken: Kevin van der Geest (trainer, Quick Den Haag), Jerome Rousseau (Quick Den Haag), Ward Kroft (gestopt), Koen Pronk (gestopt), Johan Poort (Concordia)
Bernardus
Gekomen: Thymen Valk (AVV Alphen), Jasper van de Haven (Alphense Boys), Bas Korbee (Meerburg)
Vertrokken: Gep de Graaf (gestopt), Rick van den Bosch (lager elftal), Mitchell Goudkuil (Koudekerk)
FC Rijnland
Gekomen: Leroy de Haas (FC Rijnland, za), Mike Siebert (geen club), Carlos Santos (zaal), Mo Habassi (Leidsche Boys), Justin Maaskant (UVS), Ronald Mink (UVS), Thijs Bonte (Meerburg), Gloire Kalangu (Roodenburg,za), Nick Quellhorst, Mo Rida (Leidsche Boys), Wessel Sels (Football Factory), Trogilio Pinas (Leidsche Boys), Bryan Verhage (FC Rijnland,za), Colin Oudenaarden (FC Rijnland,za), Donny Olivier (Roodenburg, za), Mike Filippo (FC Lisse)
Vertrokken: Robin Zweistra (lager elftal), Jeffrey van der Pompe (Roodenburg, vriendenteam), Jan Willem Besselse (oproepbaar), Robert Gubler (gestopt), Mario van der Pluym (Lugdunum), Joeri van Steenhoven (gaat in begeleiding), Chris Wassenaar (VV Leiden, vriendenteam), Joshua van Haarlem (VV Leiden, vriendenteam), Martijn van Leeuwen (Lugdunum)
Kickers’69
Gekomen: : trainer Erwin van der Zee (DSS), Michel Ganzevles (onbekend).
Vertrokken: trainer Delano Snijders (De Gazellen), Cees Barnard, Niels Castenmiller, Maurice Gérard, Jorn de Hollander, Roy de Rijk (allen gestopt), Koen van Haasteren, Sten de Hollander, Lars de Rijk, Roel Vernooy (allen overige senioren).
SJZ
Gekomen: Daan Hoogbruin (DoCoS), Ludo Pistorius (trainer, Nicolaas Boys), Mike Hensing, Jari van Kampen, Joey Vink, Luuk van Wingerden
Vertrokken: Frank Willemse, Martijn van Rijt, Nadr Outeain, Evert Hogervorst, Thomas Wijsman (allen lager elftal), Tim Soesbergen en Kevin Bos (gestopt), Rob van den Wijngaard (trainer, ARC onder 23)
Stompwijk’92
Gekomen: Jaco Sweere (eigen jeugd).
Vertrokken: geen
Van Nispen
Gekomen:Â Stan Damen, Rico Geerlings, Christiaan van Haaster, Stan van Maris, Philip Mossel, Stijn van Saase, Sydney Stemmer (allen eigen jeugd), Patrick Frumau (Vogelenzang), Jeffrey van der Geest, Joost van Haaster, Daan van der Linden (allen Hillegom), Jeroen de Groot (VVSB), Luuk Zonneveld (Rijnsburgse Boys).
Vertrokken: Koen Damen, Andy Otte, Fadil Sukurica (allen VVSB, za), Randy de Jong (United/DAVO).
Voorschoten ’97
Gekomen: Dimitri van der Linden (Vv Leiden), Ivo Nolet (VV Leiden), Ramon van Olst, Stan Perel, Django Vink, Jeroen Vlak, Jeroen Vlak (V’97, za), Rens Vosters (allen overige senioren), Matteo Sollima (SC Emma), Mohamed Yussef (Blauw Zwart, jeugd), Jordy van den Wijngaard (Teylingen),  Wout Witsmeer (eigen jeugd), S. Van Heiningen (Oegstgeest), Sjaak Rifaela (WIK)
Vertrokken: Abdel Boukhidous (overige senioren), Patrick de Jong, Mohammed Kassi, Joran Schouten (allen gestopt).
Warmunda:
Gekomen: Roel Bruines (Meerburg), Hamza Harmouch, Stephan Kok (beiden geen club), Menno van Noort (eigen jeugd), Hugo Risse (-), Selmo Kurbegovic (Xerxes/DZB)
Vertrokken: Remco Breuer, Mart ten Have, Steven de Taeye (allen gestopt), Sjoerd Winkelman (FC Boshuizen), Wout van Winsen (Teylingen, overige senioren).
WVC:
Gekomen: trainer Loek Hendriks (geen club), Lars Daams (DOSR), Jelmer Hogenboom, Roel Hogenboom, Bram Hijzelendoorn, Nils Kruiniger (allen eigen jeugd).
Vertrokken: trainer Mo Bougrine (ASC), Roelof van Beek, Koen van der Meer (beiden gestopt), Rico Drost (DOSR), Martijn Enthoven, Danny Kliffen, Stijn Rietbroek, Paco Romero Fuster, Michael van der Zwet (allen WVC, za), Rick Koekhoven, Michael Nijnatten (beiden onbekend).
Vierde klasse
GOL Sport
Gekomen: Kees de Roode (trainer)
Vertrokken: Cengiz Dönmez (trainer, Aarlanderveen)
Leidsche Boys
Gekomen:
Vertrokken: Â Raoul Frankhuizen (VV Leiden), Trogilio Pinas (FC Rijnland,zo)
MMO
Gekomen: Jerry den Dubbelden, Brian van der Geest, Ronnie Heemskerk, Len van den Hoorn, Mikey van der Meer (allen eigen jeugd), Dirk Zwaan (RCL, jeugd).
Vertrokken: Maurice Bronsgeest (gestopt)
Roodenburg
Gekomen:
Vertrokken: Mo Maatoug (Roodenburg, za)