De laatste twee speelronden staan voor de deur. De beslissingen gaan vallen of zijn reeds gevallen. De kampioenen en degradanten worden bekend en ook komen we de komende weken te weten wie er nacompetitie mogen dan wel moeten spelen. Voor de lezer heeft de redactie alle regionale clubs die ergens voor spelen alsmede hun concurrenten op een rijtje gezet. Wekelijks volgt een aanpassing. Het gaat daarbij wel om de bij onze website aangesloten clubs en hun tegenstrevers.
DERDE DIVISIE
Jong Almere City    32-35
Thuis:Â Â Â
6 mei                   SteDoCo
Uit:Â Â Â Â
13 mei                  ASWH
ODIN’59             32-32
Thuis:Â Â
13 mei                   Huizen
Uit:Â Â Â Â Â
6 mei                    VVOG
SteDoCo             32-32
Thuis:
13 mei                   VVOG
Uit:
6 mei                    Jong Almere City
FC Rijnvogels          32-30
Thuis:Â
6 mei                   Rijnsburgse Boys
Uit:
13 mei                  Harkemase Boys
Huizen                32-27
Thuis:
6 mei                   Quick Boys
Uit:
13 mei                  Odin’59
EERSTE KLASSE B
SVC’08                         24-17
Thuis:Â Â
6  mei                   Brielle
Uit:Â Â Â
13 mei                  ARC
Voorschoten’97              24-17
Thuis:Â Â Â
13 mei                 SC Feyenoord
Uit:Â Â Â Â Â
6 mei                   Vitesse Delft
Neptunus/Schiebroek   24-14
Thuis:Â Â Â
13 mei                  Xerxes/DZB
Uit:
6 mei                    ARC
TWEEDE KLASSE C
Te Werve                          24-55
Thuis:
6 mei                    HVC’10
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
13 mei                LYRA
RCLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-49
Thuis:Â Â
13 mei                  DSO
Uit:Â Â Â
6 mei                   CWO
Valken’68                          24-44
Thuis:Â Â Â
6 mei                    LYRA
Uit:Â
13 mei                 Monster
DoCoSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-44
Thuis:Â Â Â
13 mei                 CWO
Uit:Â
6 mei                   DSO
DSOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-38
Thuis:
6 mei                   DoCoS
Uit:
13 mei                   RCL
CWOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-38
Thuis:
6 mei:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â RCL
Uit:
13 mei:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â DoCoS
UVSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-28
Thuis:Â Â
6 mei                     VDL
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
13 mei                 Kethel Spaland
Monster                           24-26
Thuis:Â Â Â
13 mei                  Valken’68
Uit:Â Â
6 mei                   Soccer Boys
LYRAÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-25
Thuis:Â Â Â
13 mei                  Te Werve
Uit:
6 mei                   VDL
Honselersdijk                24-24
Thuis:
6 mei                    Kethel Spaland
Uit:
13 mei                 HVC’10
Soccer Boys                    24-21
Thuis:Â Â
6 mei                    Monster
Uit:
13 mei                  VDL
DERDE KLASSE A
LSVV’70Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-29
Thuis:Â Â Â
13 mei                  Zwammerdam
Uit:
6 mei                   Floreant
Floreant                             24-26
Thuis:Â Â Â
6 mei                     LSVV’70
Uit:Â Â
13 mei                 Koudekerk
VIERDE KLASSE A
Van Nispen                       24-62
Thuis:Â Â Â
13 mei                   VVSB
Uit:Â Â
6 mei                    Woubrugge
Blauw Zwart                    24-62
Thuis:Â Â Â
13 mei                 WVC
Uit:Â Â Â
6 mei                   VVSB
ZONDAG
EERSTE KLASSE Â B
FC Boshuizen                         24-44
Thuis:Â Â Â
14 mei                  Alphense Boys
Uit:Â Â Â Â Â
7 mei                     VELO
VELOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-43
Thuis:
7 mei                     FC Boshuizen
Uit:Â
14 mei                    Poortugaal
TWEEDE KLASSE C
RKDEOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-31
Thuis:
14 mei                        DONK
Uit:
7 mei                          Den Hoorn
ROACÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-29
Thuis:
14 mei                  Delft
Uit:
7 mei                   Teylingen
Concordia                          24-29
Thuis:Â
14 mei                  Groeneweg
Uit:Â Â Â Â
7 mei                    Foreholte
Teylingen                          24-29
Thuis:Â Â Â
7 mei                    ROAC
Uit:Â Â Â
14 mei                  DOSR
DOSRÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-23
Thuis:Â Â Â
14 mei                   Teylingen
Uit:Â Â Â Â
7 mei                   Delft
Meerburg                         24-19
Thuis:Â Â
14 mei                 Wippolder
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
7 mei                   Groeneweg
DONKÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-19
Thuis:
7 mei                     TOGB
Uit:
14 mei                    RKDEO
DERDE KLASSE A
Voorschoten’97Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-41
Thuis:Â Â Â
7 mei                    ASC
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
14 mei                 KDO
Van Nispen                                 24-39
Thuis:
7 mei                    Warmunda
Uit:
14 mei                 Aalsmeer
WVCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-29
Thuis:Â Â Â
7 mei                    Alphen
Uit:Â Â
14 mei                 MMO
ASCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 24-24
Thuis:Â Â Â
14 mei                  Stompwijk’92
Uit:Â Â Â Â
7 mei                   Voorschoten