Komend weekend staat het laatste competitieprogramma gepland voor 2018. Volgende week is nog wel de knock-out fase van de districtsbeker, maar veel clubs spelen hun laatste wedstrijd komende zaterdag of zondag. Zoals elke week ook nu het complete overzicht op een rijtje.

ZATERDAG 15/12/2018

Tweede divisie

AFC – VV Katwijk
Jong FC Almere City – Kozakken Boys
Excelsior Maassluis – FC Lienden
HHC Hardenberg – Jong Vitesse
IJsselmeervogels – Rijnsburgse Boys
Koninklijke HFC – GVVV
SV Scheveningen – Jong Sparta
De Treffers – Spakenburg
VVSB – Barendrecht

Derde divisie

Achilles ’29 – VV Eemdijk
Ajax – Jong FC Groningen
ASWH – ODIN ’59
VV DOVO – FC Lisse
Harkemase Boys – DVS’33 Ermelo
VV Noordwijk – ASV De Dijk
Quick Boys – VV SJC
SteDoCo – ONS Sneek
VVOG – HSV Hoek

Hoofdklasse A

Achilles Veen – VV Smitshoek
FC ‘s-Gravenzande – Ter Leede
De Jodan Boys – SV Nootdorp
FC Rijnvogels – RKAV Volendam
VV Spijkenisse – VV Capelle
AVV Swift – SV DFS Opheusden
XerxesDZB – Jong FC Den Bosch
VV Zwaluwen V – SC Feyenoord

Eerste klasse A (West 1)

FC Aalsmeer – SV ARC
SV Argon – AFC
CSW – FC Breukelen
RODA ’46 – Zwaluwen ’30
Victoria – BOL
WV-HEDW – SV Huizen
Zuidvogels – VV DHSC

Tweede klasse C

DoCoS – CVV Berkel
SV DSO – SVC ’08
SC Monster – VELO
RCL – HVC ’10
Soccer Boys – HVV Te Werve
UVS – TAVV
Valken ’68 – Voorschoten ’97

Derde klasse A

Alphia – Lugdunum
CVV Be Fair – BSC ’68
DSVP – Sporting Leiden
SV DWO – Blauw Zwart
SV Nieuwkoop – VV Zwammerdam
NSV ’46 – Van Nispen
VVSB – CVC Reeuwijk

Derde Klasse B (West 1)

DEM – vv IJmuiden
Kagia – SV United-DAVO
RKSV Pancratius – VEW
SCW – Overbos
Stormvogels IJVV – ZSGOWMS
VVA/Spartaan – Koninklijke HFC
FC VVC – HYS

Vierde klasse A

SV Aarlanderveen – VV Meerburg
Alphense Boys – SV Zevenhoven
Football Factory – Floreant BGC
V & AV Hazerswoudse Boys – Roodenburg
SV Kickers ’69 – VV Woubrugge
LSVV ’70 – VV Koudekerk
VV SJC – FC Oegstgeest

ZONDAG 16/12/2018

Hoofdklasse B

Alphense Boys – VV De Meern
VV Gemert – VV Baronie
Halsteren – Leonidas
IFC – Unitas
SV Meerssen – RKAVV
UDI ’19 – Groene Ster
VC Vlissingen – Nuenen

Eerste klasse A (West 1)

AFC ’34 – RKVV Velsen
VV AGB – LSVV
FC Boshuizen – FC Uitgeest
SV Hillegom – Zaanlandia
SV Hoofddorp – JOS Watergraafsmeer
Legmeervogels – DSOV
Zeeburgia – SV NVC

Tweede klasse C

RKSV DOSR – HVV Laakkwartier
Foreholte – ESTO
GDA – RVC ’33
VV ONA – Altior
SV ROAC – Teylingen
Stompwijk ’92 – HVV
TAC ’90 – KDO

Derde klasse A

ASC – SV Bernardus
SV DIOS – Graaf Willem II/VAC
MMO – Alphen
VV SJZ – Nicolaas Boys
Sporting Leiden – FC Aalsmeer
Voorschoten ’97 – SV Warmunda
SV WVC – Van Nispen