ZATERDAG 17/03/2018
Tweede divisie
Achilles ’29-GVVV
Barendrecht-Kon. HFC
FC Lisse-De Dijk
HHC-De Treffers
IJsselmeervogels-VVSB
Kozakken Boys-Excelsior M.
Lienden-Jong Sparta R
Rijnsburgse Boys-Katwijk
Derde divisie
Capelle-Harkemase Boys
DOVO-Jong Almere City
Quick Boys-ODIN ’59
Scheveningen-DVS ’33
Spijkenisse-ONS Sneek
VVOG-ACV
Jong Groningen-Spakenburg
Jong FC Twente-Magreb ’90
Jong Volendam-ASWH
Hoofdklasse A
AFC-Rijsoord
Argon-Jodan Boys
Rijnvogels-Swift
Nootdorp-Noordwijk
RVVH-Achilles Veen
Smitshoek-’s Gravenzande
SteDoCo-Zwaluwen
Ter Leede-Hoek
Eerste klasse A (West 1)
ARC-Zwaluwen ’30
Aalsmeer-Marken
Sportlust ’46-Forum Sport
Te Werve-Breukelen
Vitesse Delft-Volendam rkav
WV-HEDW-CSW
XerxesDZB-Westlandia
Tweede klasse C
CVC Reeuwijk-Honselersdijk
DoCoS-Voorschoten ’97
HVC ’10-SVC ’08
Nieuwkoop-Die Haghe
RCL-Lugdunum
TAVV-Valken ’68
UVS-DSO
Derde klasse A
BSC ’68-DWO
Be Fair-Blauw Zwart
DSVP-FC Oudewater
LSVV ’70-Zwammerdam
Leiden-van Nispen
Soccer Boys-Koudekerk
WDS-Kagia
Vierde klasse A
KSD-Marine-SEV
Football Factory-Roodenburg
Meerburg-Hazersw. Boys
Oegstgeest-Haagse Hout
VVSB-UDO
WVC-Alphia
Vierde klasse C
Moerkapelle-Aarlanderveen
NSV ’46-Rijnstreek
Rohda ’76-Linschoten
Siveo ’60-Floreant
Sportief-Woerden
Woubrugge-SPV ’81
Zevenhoven-Kamerik
ZONDAG 18/03/2017
Hoofdklasse A
Achilles 1894-vv Heerenveen
Alphense Boys-SDO
Hollandia-De Bataven
MSC-Jong Achilles ’29
RKAVV-DHC
RKHVV-Purmersteijn
Silvolde-Leonidas
Sneek-SJC
Eerste klasse B
BMT-RVC ’33
Delft-FC Boshuizen
Hoogland-Den Hoorn
Nieuwerkerk-VOC
Spartaan ’20-Poortugaal
Unitas-VELO
Tweede klasse C
DSOV-Foreholte
GDA-HVV
Laakkwartier-VUC
Pancratius-Alphen
ROAC-KDO
TAC ’90-RKDEO
Teylingen-DOSR
Derde klasse A
Bernardus-Nicolaas Boys
RKDES-Kickers ’69
Rijnland-Aalsmeer
SJZ-ASC
Stompwijk-Altior
WVC-van Nispen
Warmunda-DIOS
Derde klasse B
DHL-SEP
GSC ESDO-Wilhelmus
ODB-Taurus
De Ster-Gr. Willem/VAC
VCS-Full Speed
Voorschoten ’97-SVV
WIK-REMO
Vierde klasse A
Delfia-Toofan
Houtwijk-HMC
Roodenburg-Erasmus
SVH-Blankenburg
Steeds Hooger-HMSH
Madestein-HDV
Vierde klasse E (West 1)
BSM-RCH
DIO-DSK
HBC-DSS
MMO-Onze Gezellen
NFC-Waterloo
Zwanenburg-Terrasvogels