Zoals elke vrijdag ook nu weer het programmaboekje met wedstrijden die nog slechts voor de eer worden gespeeld, maar veelal zijn het ontmoetingen waar juist nog veel op het spel staat. We gaan weer volop genieten!
ZATERDAG 19/05/2018
Tweede divisie
AFC-Kozakken Boys
De Treffers-Excelsior M.
HHC-FC Lisse
IJsselmeervogels-Achilles ’29
Jong Sparta R-De Dijk
Katwijk-Kon. HFC
Lienden-Barendrecht
Rijnsburgse Boys-GVVV
VVSB-TEC
Derde divisie
ACV-DVS ’33
ASWH-Magreb ’90
DOVO-Jong Groningen
ONS Sneek-Spakenburg
Spijkenisse-Scheveningen
VVOG-Harkemase Boys
Jong Almere City-ODIN ’59
Jong FC Twente-Quick Boys
Jong Volendam-Capelle
Hoofdklasse A
Achilles Veen-Noordwijk
Argon-SteDoCo
FC Rijnvogels-Nootdorp
Jodan Boy-’s Gravenzande
RVVH-Ter Leede
Smitshoek-AFC
Swift-Hoek
Zwaluwen-Rijsoord
Eerste klasse A (West 1)
Breukelen-Forum Sport
CSW-Marken
Sportlust ’46-Zwaluwen ’30
Te Werve-WV-HEDW
Vitesse Delft-Aalsmeer
Westlandia-Volendam rkav
XerxesDZB-ARC
Tweede klasse C
DSO-Honselersdijk
DoCoS-Valken ’68
HVC ’10-TAVV
Lugdunum-Voorschoten ’97
Nieuwkoop-CVC Reeuwijk
RCL-UVS
SVC ’08-Die Haghe
Derde klasse A
BSC ’68-LSVV ’70
DSVP-Be Fair
DWO-Kagia
Leiden-Soccer Boys
van Nispen-FC Oudewater
WDS-Koudekerk
Zwammerdam-Blauw Zwart
Vierde klasse A
Alphia-UDO
Haagse Hout-KSD-Marine
Football Factory-Meerburg
Oegstgeest-WVC
Roodenburg-SEV
Vierde klasse C
Aarlanderveen-Woerden
Linschoten-Floreant
Moerkapelle-Zevenhoven
NSV ’46-Rohda ’76
De Rijnstreek-SPV ’81
Sportief-Siveo ’60
Woubrugge-Kamerik
ZONDAG 20/05/2018
Hoofdklasse A
Alphense Boys-Sneek
De Bataven-DHC
Hollandia-Achilles 1894
Leonidas-SJC
RKAVV-MSC
SDO-Purmersteijn
Silvolde-RKHVV
vv Heerenveen-Jong Achilles ’29
Eerste klasse B
Delft-Nieuwerkerk
Den Hoorn-VOC
Olympia-BMT
Spartaan ’20-RVC ’33
Unitas-Hoogland
VELO-Poortugaal
Tweede klasse C
DSOV-TAC ’90
Foreholte-DOSR
GDA-Pancratius
KDO-HVV
RKDEO-Alphen
ROAC-Laakkwartier
Teylingen-VUC
Derde klasse A
DIOS-Altior
Aalsmeer-Kickers ’69
van Nispen-ASC
RKDES-Stompwijk
Rijnland-Bernardus
SJZ-Nicolaas Boys
WVC-Warmunda
Derde klasse B
DHL-Full Speed
GSC-ESDO WIK
ODB-De Ster
REMO-Gr. Willem/VAC
SVV-Taurus
Voorschoten ’97-VCS
Wilhelmus-SEP
Vierde klasse A
Blankenburg-HMC
HDV-Toofan
Houtwijk-Erasmus
SVH-Wanica Star
Vierde klasse E (West 1)
BSM-Waterloo
DIO-Onze Gezellen
MMO-DSS
NFC-Terrasvogels
RCH-DSK
Zwanenburg-HBC