Het is weer vrijdag en dus de hoogste tijd voor het wekelijkse programmaboekje. Het kan niet anders dan weer een boeiend voetbalweekeinde worden. Geniet langs de velden!

ZATERDAG 24/11/2018

Tweede divisie

Barendrecht –  AFC

Excelsior Maassluis –  Jong FC Almere City

GVVV –  VVSB

HHC Hardenberg –  IJsselmeervogels

FC Lienden –  VV Katwijk

Rijnsburgse Boys –  SV Scheveningen

Spakenburg –  Kozakken Boys

Jong Sparta –  Koninklijke HFC

Derde divisie

ASV De Dijk –  Harkemase Boys

DVS’33 Ermelo –  ASWH

Jong FC Groningen –  VV Noordwijk

FC Lisse –  VV Eemdijk

ODIN ’59 –  VVOG

ONS Sneek –  VV DOVO

Quick Boys –  Achilles ’29

VV SJC –  HSV Hoek

SteDoCo –  Ajax

Hoofdklasse A

Achilles Veen –  FC ‘s-Gravenzande

VV Capelle –  VV Smitshoek

SV DFS Opheusden –  RKAV Volendam

SC Feyenoord –  Ter Leede

De Jodan Boys –  VV Zwaluwen V

SV Nootdorp –  Jong FC Den Bosch

VV Spijkenisse –  XerxesDZB

AVV Swift –  FC Rijnvogels

Eerste klasse A (West 1)  

FC Aalsmeer –  Victoria

AFC –  FC Breukelen

SV ARC –  WV-HEDW

BOL –  Zuidvogels

VV DHSC –  SV Argon

SV Huizen –  RODA ’46

Zwaluwen ’30 –  CSW

Tweede klasse C

CVV Berkel –  SC Monster

DoCoS –  UVS

HVC ’10 –  Voorschoten ’97

SVC ’08 –  RCL

TAVV –  SV DSO

VELO –  Soccer Boys

HVV Te Werve –  Valken ’68

Derde klasse A

Blauw Zwart –  VVSB

BSC ’68 –  DSVP

CVC Reeuwijk –  Alphia

SV DWO –  CVV Be Fair

Lugdunum –  NSV ’46

Sporting Leiden –  SV Nieuwkoop

VV Zwammerdam –  Van Nispen

Derde Klasse B (West 1)

HYS –  RKSV Pancratius

Koninklijke HFC –  vv IJmuiden

Overbos –  VVA/Spartaan

Stormvogels IJVV –  Kagia

SV United-DAVO –  SCW

VEW –  DEM

ZSGOWMS –  FC VVC

Vierde klasse A

Floreant –  Alphense Boys

SV Kickers ’69 –  V & AV Hazerswoudse Boys

VV Koudekerk –  SV Aarlanderveen

VV Meerburg –  VV SJC

Roodenburg –  Football Factory

VV Woubrugge –  LSVV ’70

SV Zevenhoven –  FC Oegstgeest

ZONDAG 25/11/2018

Hoofdklasse B

Groene Ster –  VV De Meern

IFC –  Halsteren

RKSV Minor –  Nuenen

RKAVV –  VV Baronie

UDI ’19 –  SV Meerssen

Unitas –  Leonidas

VC Vlissingen –  VV Gemert

Eerste klasse A (West 1)

DSOV –  Zeeburgia

SV Hillegom –  AFC ’34

JOS Watergraafsmeer –  Legmeervogels

LSVV –  SV NVC

FC Uitgeest –  VV AGB

RKVV Velsen –  FC Boshuizen

Zaanlandia –  SV Hoofddorp

Tweede klasse C

Altior –  RKSV DOSR

ESTO –  Stompwijk ’92

HVV –  SV ROAC

KDO –  Foreholte

HVV Laakkwartier –  GDA

RVC ’33 –  Teylingen

TAC ’90 –  VV ONA

Derde klasse A

Alphen –  SV Warmunda

SV Bernardus –  FC Aalsmeer

SV DIOS –  VV SJZ

Graaf Willem II/VAC –  Van Nispen

MMO –  Voorschoten ’97

RKDES –  ASC

SV WVC –  Sporting Leiden