Ervan uitgaande dat de gestaakte duels tussen SJZ en HMC enerzijds en Football Factory-Graaf Willem II VAC anderzijds niet zullen worden uitgespeeld, kwamen TAVV en NSV’46 gisteravond als laatsten nog tegen elkaar uit in Ter Aar. Dit duel werd eerder uitgesteld. De wedstrijd was niet meer van belang om de winnaar van de poule aan te wijzen, want met die prijs was Kickers’69 al aan de haal gegaan. De ploeg van Frenk van der Kleij tankte met een 3-0 zege enig vertrouwen voor de opening van het seizoen. Aanstaande zaterdag komt FC Oegstgeest op bezoek bij de blauwwitten. Bij de rust was het gisteravond nog 0-0. De treffers kwamen op naam van Jeffrey Pieterse, Donny van der Neut en Sebastiaan van de Voorn. Hierbij nog eenmaal het overzicht van de groepsfase. Op naar de loting!

Groep 1

Poule 13

31/8: Hoofddorp-KDO 4-0, Altior-FC Aalsmeer 1-2

8/9: KDO-Altior 5-0, FC Aalsmeer-Hoofddorp 1-2

14/9: FC Aalsmeer-KDO 1-3

15/9: Hoofddorp-Altior 2-2 (Oostdam, Heikoop)

Hoofddorp 3-7, KDO 3-6, FC Aalsmeer 3-3, Altior 3-1

Poule 14

31/8: DSOV-Van Nispen 3-2 (Cornelissens 2), Schoten-Zandvoort 0-4

7/9: Van Nispen-Schoten 6-1 (Kok 2,Cornelissens 2,Sukurica, Koning),Zandvoort-DSOV 0-0

14/9: Van Nispen-Zandvoort 2-3 (Cornelissens, Koemans)

15/9: Schoten-DSOV onbekend

Zandvoort 3-7, DSOV 2-4, Van Nispen 3-3, Schoten 2-0

Poule 15

31/8: Kagia-Hillegom 1-2 (Van Kesteren/ Dedel, Van Trigt), Legmeervogels-HBC 2-0

7/9: HBC-Kagia 1-1 (Sluijmer)

8/9: Hillegom-Legmeervogels 0-2

14/9: Legmeervogels-Kagia 3-5 (Verdegaal, Imanse, Hogewoning, Ligtenberg, Van der Schinkel)

15/9: Hillegom-HBC 2-4

Legmeervogels 3-6, Kagia 3-4, HBC 3-4, Hillegom 3-3

Poule 25

31/8: Argon-DOSR 0-1 (Mooren), RCL-RVC’33 3-2 (Wijnalda 2, Gordijn)

7/9: DOSR-RCL 1-3 (Klein/ Bardaa 2, Weenink), RVC’33-Argon 3-7

Argon 3-6, RCL 3-6, DOSR 2-3, RVC’33 2-0

14/9: RCL-Argon 1-4 (Wijnalda)

15/9: DOSR-RVC’33 5-3 (Mooren, Nino Wesselman, Nadal Wesselman, Mauro Wesselman 2)

Argon 3-6, DOSR 3-6, RCL 3-6, RVC’33 3-0

Poule 26

31/8: Voorschoten’97-FC Boshuizen 1-1 (Van Paasen/ Neuteboom), DoCoS-ASC 3-4 (Flippo 2, De Ridder/ Schouten 2, Van Zandwijk, Barokzay)

7/9: FC Boshuizen-DoCoS 1-1 (Sinteur/Flippo), ASC-Voorschoten’97 1-5 (Schouten/ C.Guijt 3, Beumer, Van Paasen)

14/9: DoCoS-Voorschoten’97 0-2 (Van Paasen 2)

15/9: FC Boshuizen-ASC 7-0 (Sinteur 3, Abdul 2, Bekooij, Boutachekourt)

Voorschoten’97 3-7, FC Boshuizen 3-5, ASC 3-3, DoCoS 3-1

Poule 27

31/8: VUC-Valken’68 3-1 (Langeveld), Teylingen-Forum Sport 0-6

7/9: Valken’68-Teylingen 2-0 (Langeveld, Arikan), Forum Sport-VUC 1-1

14/9: Valken’68- Forum Sport 3-3 (Langeveld, Guijt, S.de Mooij)

15/9: Teylingen-VUC 0-2

VUC 3-7, Forum Sport 3-5, Valken’68 3-4, Teylingen 3-0

Poule 45

31/8: Foreholte-UVS 0-1 (Adima)

1/9: ROAC-DIOS 1-0 (De Jong)

7/9: UVS-ROAC 2-0 (Adima, El Houari)

8/9: DIOS-Foreholte 1-0

14/9: UVS-DIOS 4-1 (Tavilla 2, Van der Weijden, S.Verlaan)

15/9: ROAC-Foreholte 0-0

UVS 3-9, ROAC 3-4, DIOS 3-3, Foreholte 3-1

Groep 2

Poule 03

31/8: SEV-FC Boshuizen 4-2, Sporting Leiden (za)-DWO 1-6 (Khalid)

7/9: FC Boshuizen-Sporting Leiden (za) 1-3 (De Rubentis/ Devilee, Lammers, Khalid) DWO-SEV 2-1

14/9: DWO-FC Boshuizen 5-1 (Hywatt), SEV-Sporting Leiden (za) 0-5 (Mink, Hamelink, Khalid 2, Mizab)

DWO 3-9, Sporting Leiden (za) 3-6, SEV 3-3FC Boshuizen (za) 3-0

Poule 08

31/8: KMD-Semper Altius 3-0, VCS-Meerburg 2-3 (Versteden 2, Doeven)

7/9: Meerburg-KMD 0-6, Semper Altius-VCS 5-9

14/9: Meerburg-Semper Altius 3-6 (Versteden 2, Van Haaster) KMD-VCS 4-3

KMD 3-9, VCS 3-3, Semper Altius 3-3, Meerburg 3-3

Poule 9

31/8: Duindorp-KSD/Marine 2-2, Houtwijk-Warmunda 2-1 (Van den Boon)

7/9: KSD/Marine-Houtwijk 1-2, Warmunda-Duindorp 1-3 (Van Riessen)

14/9: Duindorp-Houtwijk 4-0 Warmunda-KSD/Marine 3-5 (Van Rijn 2, M.van Noort)

Duindorp 3-7, Houtwijk 3-6, KSD/Marine 3-4, Warmunda 2-0

Poule 20

31/8: HMC-Verburch 0-3, Laakkwartier-SJZ 3-2 (Griffioen, Van der Hoorn)

7/9: SJZ-HMC 2-1 (gestaakt) (Wansink, Karreman), Verburch-Laakkwartier 3-3

14/9: Verburch-SJZ 5-0, Laakkwartier-HMC 6-3

Verburch 3-7, Laakkwartier 3-7, SJZ 2-0, HMC 2-0

Poule 28

31/8: Alphia-Zwammerdam 0-2 (Van Zoest, De Groot), Koudekerk-GSV 3-5 (Van Delft 2, J. Roosenbrand)

7/9: GSV-Alphia 4-2 (De Bruin, Meijer), Zwammerdam-Koudekerk 9-3 (Woudenberg 2, De Groot 4, J.Bons 2, De Bruin/ Van Heerdt, Westdijk, Van Rijswijk)

14/9: Zwammerdam-GSV 2-0 (De Groot, J. Bons), Koudekerk-Alphia 2-1 (C. van der Haas, J. van der Haas/ De Bruin)

Zwammerdam 3-9, GSV 3-6, Koudekerk 3-3, Alphia 3-0

Poule 29

27/8: Noordwijk 2-Zevenhoven 7-1 (Van Oosten 2, e.d. Zevenhoven, Le Congé 2, A. Wendt 2)

31/8: SJC-VVSB 0-6 (Taskin 2, Van den Bosch, Immerzeel, Van der Boog, Van der Raadt)

7/9: Zevenhoven-SJC 3-0, VVSB-Noordwijk 2 3-2 (Bierhuizen, Immerzeel, Van der Meij/ Van de Gen/ Stavleu)

14/9: Noordwijk 2-SJC 3-2 (Stavleu 2, Hulsebosch/ Steenvoorden, Brinkman), VVSB-Zevenhoven 1-3 (Immerzeel)

Noordwijk 2 3-6, VVSB 3-6, Zevenhoven 3-6, SJC 3-0

Poule 34

3/9: Woubrugge-WDS 1-8, Siveo’60-Aarlanderveen 0-1

7/9: Aarlanderveen-Woubrugge 4-0, WDS-Siveo’60 3-2

12/9: Aarlanderveen-WDS 4-2

14/9: Woubrugge-Siveo’60 3-0 (Kliffen, Hu, Osthoff)

Aarlanderveen 3-9, WDS 3-6, Woubrugge 3-3, Siveo’60 3-0

Poule 35

31/8: Kickers’69-Floreant 4-1 (Van Dijk 2, Van Beekveld, Broers)

7/9: Floreant-TAVV 3-2 (Van der Neut 2)

10/9: NSV’46-Kickers’69 1-1 (Tent)

14/9: NSV’46-Floreant 6-3  Kickers’69-TAVV 3-2 (Tent, Broers, Van de Hoorn/ Modderaar, Van Veen)

17/9: TAVV-NSV’46 3-0 (Pieterse, Van der Neut, Van der Voorn)

Kickers’69 3-7, NSV’46 3-4, TAVV 3-3, Floreant 3-3

Poule 38

31/8: Graaf Willem II Vac-PGS/Vogel 3-4, Football Factory-FC Oegstgeest 1-8 (FCO: Den Hollander 2, Van Vliet 2, Nieuwenburg, De Bruyn, Van Aarle, Bakker)

7/9: PGS/Vogel-Football Factory 5-0, FC Oegstgeest-Graaf Willem II Vac 3-2 (Bakker, Boerma, Van Vliet)

14/9: PGS/Vogel-FC Oegstgeest 0-0, Football Factory-Graaf Willem II vac gestaakt (blessure FF)

FC Oegstgeest 3-7, PGS/Vogel 3-7, Graaf Willem II Vac 2-0, Football Factory 2-0

Poule 39

31/8: BSC’68-MMO 6-0

3/9: Nieuwkoop-Sportief 6-0

7/9: Sportief-BSC’68 1-4, MMO-Nieuwkoop 1-3 (Disseldorp)

14/9: Sportief-MMO 1-0, BSC’68-Nieuwkoop 1-6

Nieuwkoop 3-9, BSC’68 3-6, Sportief 3-3, MMO 3-0

Poule 41

31/8: Lugdunum-Roodenburg 6-2 (De Haas 3, Absalem, Boukhidous, Elouath/ Oussama, Bardaa), Alphense Boys-Quick Boys 2 2-1 (Yachou 2/ Bloemendaal)

7/9: Quick Boys 2-Lugdunum 7-0 (De Beste 3, Steletenpol 2, Van Liempt (plus vier assists),  Arnoldus), Roodenburg-Alphense Boys 0-10 (Tichem 4, Yachou 3, Cekic 2, Boateng)

14/9: Lugdunum-Alphense Boys 3-1 (Elouath, e.d. AB, Boukhidous/ Cekic), Quick Boys 2-Roodenburg 18-0 (Rog 4, De Beste 4, Coorn 3, Van Liempt 3, Van Beelen 2, Van Duijn 2)

Quick Boys 2 3-6, Alphense Boys 3-6, Lugdunum 3-6, Roodenburg 3-0

Poule 43

31/8: Moerkapelle-Bodegraven 0-2, Oosterheem-Hazerswoudse Boys 1-1 (De Ruiter)

7/9: Bodegraven-Oosterheem 3-0, Hazerswoudse Boys-Moerkapelle 3-0 (Martens, Vogelaar, Bennis)

14/9: Moerkapelle-Oosterheem 4-0, Hazerswoudse Boys-Bodegraven 8-1 (Martens 4, Meijer 2, Van Buuren 2)

Hazerswoudse Boys 3-7, Bodegraven 3-6, Moerkapelle 3-3, Oosterheem 3-1

Poule 44

31/8: Haastrecht-Bernardus 8-1 (Van Leeuwen), VEP-CVC Reeuwijk 2-2

7/9: CVC Reeuwijk-Haastrecht 1-3, Bernardus-VEP 2-1 (Van der Heiden, Van Leeuwen)

Haastrecht 3-9, CVC Reeuwijk 3-4, Bernardus 3-3, VEP 3-1

14/9: Haastrecht-VEP 7-1, CVC Reeuwijk-Bernardus 10-1 (Van Leeuwen)

Haastrecht 3-9, CVC Reeuwijk 3-4, Bernardus 3-3, VEP 3-1

Groep 3

Poule 1

1/9: Van Nispen-HBS 2 4-1 (Vleugel 2, Van der Geest, Damen), REMO-Toofan 2-1

8/9: HBS 2-REMO 5-0, Toofan-Van Nispen 0-6 (Van der Geest 3, Bosma, Framau, Van Elsbroek)

15/9: Van Nispen-REMO 3-1 (Verwer, Van der Geest, Vleugel), Toofan-HBS 2 0-7

Van Nispen 3-9, HBS 2 3-6, REMO 3-3, Toofan 3-0

Poule 2

1/9: RKAVV 2-Voorschoten’97 2-0, Stompwijk’92-SVH 2-0 (Ammerlaan, Van der Linden)

8/9: Voorschoten’97-Stompwijk’92 1-3 (Van den Berg/ Lambregts, Zabala, Ammerlaan), SVH-RKAVV 2 2-2

15/9: Voorschoten’97 (zo)- SVH (14.00) 3-2 (Mulder 2, Hilders), Stompwijk’92-RKAVV 2 3-4 (Ammerlaan, Van der Linden, Van Boggelen)

RKAVV 2 3-7, Stompwijk’92 3-6, Voorschoten’97 3-3, SVH 3-1

Poule 5

1/9: SEP-Madestein 1-0

5/9: Full Speed-WVC 3-1

8/9: Madestein-Full Speed 2-3, WVC-SEP 3-4 (Van Klink, Vermeer, Disseldorp)

15/9: SEP-Full Speed 3-2, WVC-Madestein 6-1 (Hoogenboom 2, Vermeer 2, Disseldorp, Van der Zwet

SEP 3-9, Full Speed 3-6, WVC 3-3, Madestein 3-0

Poule 8

1/9: Taurus-Sporting Leiden (zo) 6-1 (Kamphues), DHL-Erasmus 3-0

8/9: Sporting Leiden (zo)-DHL 2-2 (Kamohues, Brooks), Erasmus-Taurus 0-5

15/9: Erasmus-Sporting Leiden (zo), Taurus-DHL

15/9: Ersmus-Sporting Leiden (zo) 4-3 (Pracht 2, Abassi), Taurus-DHL 3-1

Taurus 3-9, DHL 3-4, Erasmus 3-3, Sporting Leiden 3-1