De tweede speelronde in de groepsfase van de districtsbeker is gespeeld. Onze redactie zet alle uitslagen, regionale doelpuntenmakers en standen even op een rij.

Groep 1

Poule 13

31/8: Hoofddorp-KDO 4-0, Altior-FC Aalsmeer 1-2

8/9: KDO-Altior 5-0, FC Aalsmeer-Hoofddorp 1-2

Hoofddorp 2-6, KDO 2-3, FC Aalsmeer 2-3, Altior 2-0

14/9: FC aalsmeer-KDO (14.30)

15/9: Hoofddorp-Altior (14.00)

Poule 14

31/8: DSOV-Van Nispen 3-2 (Cornelissens 2), Schoten-Zandvoort 0-4

7/9: Van Nispen-Schoten 6-1 (Kok 2,Cornelissens 2,Sukurica, Koning),Zandvoort-DSOV 0-0

Zandvoort 2-4, DSOV 2-4, VAn Nispen 2-3, Schoten 2-0

14/9: Van Nispen-Zandvoort (15.00)

15/9: Schoten-DSOV (14.00)

Poule 15

31/8: Kagia-Hillegom 1-2 (Van Kesteren/ Dedel, Van Trigt), Legmeervogels-HBC 2-0

7/9: HBC-Kagia 1-1 (Sluijmer)

8/9: Hillegom-Legmeervogels 0-2

Legmeervogels 2-6, Hillegom 2-3, Kagia 2-1, HBC 2-1

14/9: Legmeervogels-Kagia (15.00)

15/9: Hillegom-HBC (14.00)

Poule 25

31/8: Argon-DOSR 0-1 (Mooren), RCL-RVC’33 3-2 (Wijnalda 2, Gordijn)

7/9: DOSR-RCL 1-3 (Klein/ Bardaa 2, Weenink), RVC’33-Argon 3-7

RCL 2-6, Argon 2-3, DOSR 2-3, RVC’33 2-0

14/9: RCL-Argon (15.00)

15/9: DOSR-RVC’33 (14.00)

Poule 26

31/8: Voorschoten’97-FC Boshuizen 1-1 (Van Paasen/ Neuteboom), DoCoS-ASC 3-4 (Flippo 2, De Ridder/ Schoten 2, Van Zandwijk, Barokzay)

7/9: FC Boshuizen-DoCoS 1-1 (Sinteur/Flippo), ASC-Voorschoten’97 1-5 (Schouten/ C.Guijt 3, Beumer, Van Paasen)

Voorschoten’97 2-4, ASC 2-3, Fc Boshuizen 2-2, DoCos 2-1

14/9: DoCoS-Voorschoten’97 (14.30)

15/9: FC Boshuizen-ASC (14.00)

Poule 27

31/8: VUC-Valken’68 3-1 (Langeveld), Teylingen-Forum Sport 0-6

7/9: Valken’68-Teylingen 2-0 (Langeveld, Arikan), Forum Sport-VUC 1-1

Forum Sport 2-4, VUC 2-4, Valken’68 2-3, Teylingen 2-0

14/9: Valken’68- Forum Sport (14.30)

15/9: Teylingen-VUC (14.00)

Poule 45

31/8: Foreholte-UVS 0-1 (Adima)

1/9: ROAC-DIOS 1-0 (De Jong)

7/9: UVS-ROAC 2-0 (Adima, El Houari)

8/9: DIOS-Foreholte 1-0

UVS 2-6, DIOS 2-3, ROAC 2-3, Foreholte 2-0

14/9: UVS-DIOS

15/9: ROAC-Foreholte (14.00)

Groep 2

Poule 03

31/8: SEV-FC Boshuizen 4-2, Sporting Leiden (za)-DWO 1-6 (Khalid)

7/9: FC Boshuizen-Sporting Leiden (za) 1-3 (De Rubentis/ Devilee, Lammers, Khalid) DWO-SEV 2-1

DWO 2-6, SEV 2-3, Sporting Leiden (za) 2-3, FC Boshuizen (za) 2-0

14/9: DWO-FC Boshuizen (14.30), SEV-Sporting Leiden (za) (14.30)

Poule 08

31/8: KMD-Semper Altius 3-0, VCS-Meerburg 2-3 (Versteden 2, Doeven)

7/9: Meerburg-KMD 0-6, Semper Altius-VCS 5-9

KMD 2-6, VCS 2-3, Meerburg 2-3, Semper Altius 2-0

14/9: Meerburg-Semper Altius (14.15), KMD-VCS (14.30)

Poule 9

31/8: Duindorp-KSD/Marine 2-2, Houtwijk-Warmunda 2-1 (Van den Boon)

7/9: KSD/Marine-Houtwijk 1-2, Warmunda-Duindorp 1-3 (Van Riessen)

Houtwijk 2-6, Duindorp 2-4, KSD/Marine 2-1, Warmunda 2-0

14/9: Duindorp-Houtwijk (14.30), Warmunda-KSD/Marine (15.00)

Poule 20

31/8: HMC-Verburch 0-3, Laakkwartier-SJZ 3-2 (Griffioen, Van der Hoorn)

7/9: SJZ-HMC 2-1 (gestaakt) (Wansink, Karreman), Verburch-Laakkwartier 3-3

Verburch 2-4, Laakkwartier 2-4, SJZ 1-0, HMC 1-0

14/9: Verburch-SJZ (14.30), Laakkwartier-HMC (14.30)

Poule 28

31/8: Alphia-Zwammerdam 0-2 (Van Zoest, De Groot), Koudekerk-GSV 3-5 (Van Delft 2, J. Roosenbrand)

7/9: GSV-Alphia 4-2 (De Bruin, Meijer), Zwammerdam-Koudekerk 9-3 (Woudenberg 2, De Groot 4, J.Bons 2, De Bruin/ Van Heerdt, Westdijk, Van Rijswijk)

Zwammerdam 2-6, GSV 2-6, Alphia 2-0, Koudekerk 2-0

14/9: Zwammerdam-GSV (14.30), Koudekerk-Alphia (14.30)

Poule 29

27/8: Noordwijk 2-Zevenhoven 7-1 (Van Oosten 2, e.d. Zevenhoven, Le Congé 2, A. Wendt 2)

31/8: SJC-VVSB 0-6 (Taskin 2, Van den Bosch, Immerzeel, Van der Boog, Van der Raadt)

7/9: Zevenhoven-SJC 3-0, VVSB-Noordwijk 2 3-2 (Bierhuizen, Immerzeel, Van der Meij/ Van de Gen/ Stavleu)

VVSB 2-6, Noordwijk 2 2-3, Zevenhoven 2-3, SJC 2-0

14/9: Noordwijk 2-SJC (10.30), VVSB-Zevenhoven (14.30)

Poule 34

3/9: Woubrugge-WDS 1-8, Siveo’60-Aarlanderveen 0-1

7/9: Aarlanderveen-Woubrugge 4-0, WDS-Siveo’60 3-2

WDS 2-6, Aarlanderveen 2-6, Siveo’60 2-0, Woubrugge 2-0

12/9: Aarlanderveen-WDS (19.30)

14/9: Woubrugge-Siveo’60 (14.30)

Poule 35

31/8: Kickers’69-Floreant 4-1 (Van Dijk 2, Van Beekveld, Broers)

7/9: Floreant-TAVV 3-2 (Van der Neut 2)

10/9: NSV’46-Kickers’69

Kickers’69 1-3, Floreant 2-3, NSV’46 0-0, TAVV 1-0

14/9: NSV’46-Floreant (12.00), Kickers’69-TAVV (14.30)

Poule 38

31/8: Graaf Willem II Vac-PGS/Vogel 3-4, Football Factory-FC Oegstgeest 1-8 (FCO: Den Hollander 2, Van Vliet 2, Nieuwenburg, De Bruyn, Van Aarle, Bakker)

7/9: PGS/Vogel-Football Factory 5-0, FC Oegstgeest-Graaf Willem II Vac 3-2 (Bakker, Boerma, Van Vliet)

FC Oegstgeest 2-6, PGS/Vogel 2-6, Graaf Willem II Vac 2-0, Football Factory 2-0

14/9: PGS/Vogel-FC Oegstgeest (14.30), Football Factory-Graaf Willem II vac (14.30)

Poule 39

31/8: BSC’68-MMO 6-0

3/9: Nieuwkoop-Sportief 6-0

7/9: Sportief-BSC’68 1-4, MMO-Nieuwkoop 1-3 (Disseldorp)

BSC’68 2-6, Nieuwkoop 2-6, MMO 2-0, Sportief 2-0

14/9: Sportief-MMO (14.30), BSC’68-Nieuwkoop (14.30)

Poule 41

31/8: Lugdunum-Roodenburg 6-2 (De Haas 3, Absalem, Boukhidous, Elouath/ Oussama, Bardaa), Alphense Boys-Quick Boys 2 2-1 (Yachou 2/ Bloemendaal)

7/9: Quick Boys 2-Lugdunum 7-0 (De Beste 3, Steletenpol 2, Van Liempt (plus vier assists),  Arnoldus), Roodenburg-Alphense Boys 0-10 (Tichem 4, Yachou 3, Cekic 2, Boateng)

Alphense Boys 2-6, Quick Boys 2 2-3, Lugdunum 2-3, Roodenburg 2-0

14/9: Lugdunum-Alphense Boys (12.00), Quick Boys 2-Roodenburg (12.00)

Poule 43

31/8: Moerkapelle-Bodegraven 0-2, Oosterheem-Hazerswoudse Boys 1-1 (De Ruiter)

7/9: Bodegraven-Oosterheem 3-0, Hazerswoudse Boys-Moerkapelle 3-0 (Martens, Vogelaar, Bennis)

Bodegraven 2-6, Hazerswoudse Boys 2-4, Oosterheem 2-1, Moerkapelle 2-0

14/9: Moerkapelle-Oosterheem (14.30), Hazerswoudse Boys-Bodegraven (14.30)

Poule 44

31/8: Haastrecht-Bernardus 8-1 (Van Leeuwen), VEP-CVC Reeuwijk 2-2

7/9: CVC Reeuwijk-Haastrecht 1-3, Bernardus-VEP 2-1 (Van der Heiden, Van Leeuwen)

Haastrecht 2-6, Bernardus 2-3, VEP 2-1, CVC Reeuwijk 2-1

14/9: Haastrecht-VEP (14.30), CVC Reeuwijk-Bernardus (14.30)

Groep 3

Poule 1

1/9: Van Nispen-HBS 2 4-1 (Vleugel 2, Van der Geest, Damen), REMO-Toofan 2-1

8/9: HBS 2-REMO 5-0, Toofan-Van Nispen 0-6 (Van der Geest 3, Bosma, Framau, Van Elsbroek)

Van Nispen 2-6, HBS 2 2-3, REMO 2-3, Toofan 2-0

15/9: Van Nispen-REMO (14.00), Toofan-HBS 2 (14.30)

Poule 2

1/9: RKAVV 2-Voorschoten’97 2-0, Stompwijk’92-SVH 2-0 (Ammerlaan, Van der Linden)

8/9: Voorschoten’97-Stompwijk’92 1-3 (Van den Berg/ Lambregts, Zabala, Ammerlaan), SVH-RKAVV 2 2-2

Stompwijk’92 2-6, RKAVV 2 2-4, SVH 2-1, Voorschoten’97 2-0

15/9: Voorschoten’97 (zo)- SVH (14.00), Stompwijk’92-RKAVV 2 (14.00)

Poule 5

1/9: SEP-Madestein 1-0

5/9: Full Speed-WVC 3-1

8/9: Madestein-Full Speed 2-3, WVC-SEP 3-4 (Van Klink, Vermeer, Disseldorp)

Full Speed 2-6, SEP 2-6, Madestein 2-0, WVC 2-0

15/9: SEP-Full Speed (14.00), WVC-Madestein (14.00)

Poule 8

1/9: Taurus-Sporting Leiden (zo) 6-1 (Kamphues), DHL-Erasmus 3-0

8/9: Sporting Leiden (zo)-DHL 2-2 (Kamohues, Brooks), Erasmus-Taurus 0-5

15/9: Erasmus-Sporting Leiden (zo), Taurus-DHL

Taurus 2-6, DHL 2-4, Sporting Leiden 2-1, Erasmus 2-0

15/9: Ersmus-Sporting Leiden (zo) (14.30), Taurus-DHL (14.30)

Onze redactie is niet aansprakelijk voor eventuele veranderingen in aanvangstijd. Tijden zijn gebaseerd op gegevens van eerste opgave. Check wenselijk via voetbal.nl app.