Het gaat zonder enige twijfel weer een fraai voetbalweekeinde worden. Misschien nog steeds aan de frisse kant, maar de lente komt er echt wel aan. Nu het wekelijkse programmaboekje om een keuze te kunnen maken.

ZATERDAG 13/04/2019

Tweede divisie

AFC-Barendrecht

Jong FC Almere City – Excelsior Maassluis

IJsselmeervogels – HHC Hardenberg

VV Katwijk – FC Lienden

SV Scheveningen – Rijnsburgse Boys

VVSB – GVVV

Derde divisie

Achilles ’29 – Quick Boys

Ajax – SteDoCo

ASWH – DVS’33 Ermelo

VV DOVO – ONS Sneek

VV Eemdijk – FC Lisse

Harkemase Boys – ASV De Dijk

HSV Hoek – VV SJC

VV Noordwijk – Jong FC Groningen

VVOG – ODIN ’59

Hoofdklasse A

FC ’s-Gravenzande – RKAV Volendam

FC Rijnvogels – VV Capelle

VV Smitshoek – SV DFS Opheusden

VV Spijkenisse – De Jodan Boys

AVV Swift – Jong FC Den Bosch

Ter Leede – SV Nootdorp

XerxesDZB – SC Feyenoord

VV Zwaluwen V – Achilles Veen

Eerste klasse A (West 1) 

FC Aalsmeer – VV DHSC

SV Argon – BOL

CSW – AFC

RODA ’46 – FC Breukelen

Victoria – SV ARC

WV-HEDW – Zwaluwen ’30

HSV De Zuidvogels – SV Huizen

Tweede klasse C

DoCoS – SVC ’08

SV DSO – VELO

SC Monster – HVV Te Werve

RCL – TAVV

Soccer Boys – Voorschoten ’97

UVS – CVV Berkel

Valken ’68 – HVC ’10

Derde klasse A

Alphia – Van Nispen

CVV Be Fair – Blauw Zwart

DSVP – CVC Reeuwijk

SV DWO – Sporting Leiden

SV Nieuwkoop – BSC ’68

NSV ’46 – VV Zwammerdam

VVSB – Lugdunum

Derde Klasse B (West 1)

DEM – Koninklijke HFC

Kagia – ZSGOWMS

RKSV Pancratius – vv IJmuiden

SCW – HYS

Stormvogels IJVV – Overbos

VVA/Spartaan – SV United-DAVO

FC VVC – VEW

Vierde klasse A

SV Aarlanderveen – FC Oegstgeest

Alphense Boys – Roodenburg

Football Factory – VV Koudekerk

V&AV Hazerswoudse Boys – VV Woubrugge

SV Kickers ’69 – Floreant BGC

LSVV ’70 – VV Meerburg

VV SJC – SV Zevenhoven

ZONDAG 14/04/2019

Hoofdklasse B

Alphense Boys – RKAVV

VV Baronie – Groene Ster

VV Gemert – Leonidas

Halsteren – RKSV Minor

IFC – VV De Meern

SV Meerssen – VC Vlissingen

Nuenen – Unitas

Eerste klasse A (West 1)

AFC ’34 – Zaanlandia

VV AGB – RKVV Velsen

FC Boshuizen – JOS Watergraafsmeer

SV Hillegom – FC Uitgeest

SV Hoofddorp – DSOV

Legmeervogels – SV NVC

Zeeburgia – LSVV

Tweede klasse C

RKSV DOSR – ESTO

Foreholte – HVV

GDA – Altior

VV ONA – KDO

SV ROAC – RVC ’33

Stompwijk ’92 – Teylingen

TAC ’90 – HVV Laakkwartier

Derde klasse A (Hoog)

ASC – Blijdorp

SV DIOS – MSV ’19

HOV/DJSCR – RKDES

FC IJsselmonde – Nicolaas Boys

SV Slikkerveer – Voorschoten ’97

Sporting Leiden – SV DONK

Derde Klasse Laag (A)

Van Nispen- VV HWD

FC Pretoria R. – Toofan

VV SJZ – WIK

Wanica Star – Graaf Willem II/VAC

Derde klasse Laag (B)

Alphen – SV Houtwijk

VV Haastrecht – SV WVC

VV HMC – SV Erasmus

RV&AV Steeds Hooger – VV Stolwijk

Derde klasse Laag (C)

SV Bernardus – FC Aalsmeer

SV DRL – VV Cabauw

GSC ESDO – SVH

VV HDV – SV Besiktas

Derde klasse Laag (D)

SV Madestein – RCD

MMO – VCS

OHVV – NOC Kralingen

Taurus – Warmunda