ZATERDAG 19/01/2019
Tweede divisie
Jong FC Almere City – AFC
Excelsior Maassluis – VV Katwijk
GVVV – Kozakken Boys
HHC Hardenberg – Barendrecht
IJsselmeervogels – Spakenburg
Koninklijke HFC – De Treffers
SV Scheveningen – FC Lienden
Jong Sparta – Jong Vitesse
VVSB – Rijnsburgse Boys
Derde divisie
Achilles ’29 – VVOG
Ajax – FC Lisse
ASWH – Jong FC Groningen
ASV De Dijk – ONS Sneek
DVS’33 Ermelo – VV Eemdijk
Harkemase Boys – VV DOVO
VV Noordwijk – VV SJC
Quick Boys – HSV Hoek
SteDoCo – ODIN ’59
Hoofdklasse A
VV Capelle – XerxesDZB
Jong FC Den Bosch – FC ‘s-Gravenzande
SV DFS Opheusden – Achilles Veen
SC Feyenoord – FC Rijnvogels
SV Nootdorp – VV Spijkenisse
VV Smitshoek – De Jodan Boys
Ter Leede – AVV Swift
RKAV Volendam – VV Zwaluwen V
Eerste klasse A (West 1)
AFC – WV-HEDW
SV ARC – VV DHSC
BOL – FC Aalsmeer
FC Breukelen – SV Argon
CSW – RODA ’46
SV Huizen – Victoria
Zwaluwen ’30 – Zuidv
Tweede klasse C
CVV Berkel – SVC ’08
HVC ’10 – SC Monster
TAVV – DoCoS
Valken ’68 – Soccer Boys
VELO – UVS
Voorschoten ’97 – RCL
HVV Te Werve – SV DSO
Derde klasse A
Blauw Zwart – Sporting Leiden
BSC ’68 – SV DWO
CVC Reeuwijk – CVV Be Fair
Lugdunum – DSVP
Van Nispen – SV Nieuwkoop
NSV ’46 – Alphia
VV Zwammerdam – VVSB
Derde Klasse B (West 1)
DEM – RKSV Pancratius
HYS – Kagia
vv IJmuiden – VVA/Spartaan
Koninklijke HFC – FC VVC
SV United-DAVO – Stormvogels IJVV
VEW – SCW
ZSGOWMS – Overbos
Vierde klasse A
VV Koudekerk – V & AV Hazerswoudse Boys
VV Meerburg – Football Factory
FC Oegstgeest – Alphense Boys
Roodenburg – SV Kickers ’69
VV SJC – SV Aarlanderveen
VV Woubrugge – Floreant BGC
SV Zevenhoven – LSVV ’70
ZONDAG 20/01/2019
Hoofdklasse B
VV Baronie – IFC
Leonidas – SV Meerssen
VV De Meern – VV Gemert
RKSV Minor – Alphense Boys
Nuenen – UDI ’19
RKAVV – Halsteren
Unitas – VC Vlissingen
Eerste klasse A (West 1)
DSOV – FC Boshuizen
JOS Watergraafsmeer – AFC ’34
LSVV – SV Hoofddorp
SV NVC – VV AGB
RKVV Velsen – SV Hillegom
Zaanlandia – FC Uitgeest
Zeeburgia – Legmeervogels
Tweede klasse C
Altior – TAC ’90
ESTO – VV ONA
HVV – RKSV DOSR
KDO – HVV Laakkwartier
SV ROAC – Stompwijk ’92
RVC ’33 – Foreholte
Teylingen – GDA
Derde klasse A
FC Aalsmeer – SV DIOS
Alphen – Voorschoten ’97
SV Bernardus – RKDES
Nicolaas Boys – SV WVC
Van Nispen – ASC
Sporting Leiden – MMO
SV Warmunda – VV SJZ