Alweer de laatste volledige speelronde alvorens er volgend weekend wordt ingehaald. Er staan weer de nodige mooie potjes op het vuur. Zoals elke vrijdag nu ook een complete overzicht in het programmaboekje voor het weekend 23 en 24 februari.
ZATERDAG 23/02/2019
Tweede divisie
Barendrecht – Kozakken Boys
Excelsior Maassluis – Koninklijke HFC
GVVV – De Treffers
HHC Hardenberg – AFC
IJsselmeervogels – Jong FC Almere City
Rijnsburgse Boys – Spakenburg
SV Scheveningen – VVSB
Jong Sparta – FC Lienden
Jong Vitesse – VV Katwijk
Derde divisie
Ajax – Achilles ’29
ASV De Dijk – VV SJC
DVS’33 Ermelo – VV DOVO
Jong FC Groningen – FC Lisse
VV Noordwijk – ASWH
ODIN ’59 – VV Eemdijk
ONS Sneek – HSV Hoek
Quick Boys – Harkemase Boys
SteDoCo – VVOG
Hoofdklasse A
VV Capelle – XerxesDZB
SV DFS Opheusden – Jong FC Den Bosch
FC ‘s-Gravenzande – VV Smitshoek
VV Spijkenisse – Achilles Veen
VV Zwaluwen V – SV Nootdorp
Eerste klasse A (West 1)
FC Aalsmeer – Zwaluwen ’30
SV ARC – BOL
SV Argon – RODA ’46
VV DHSC – SV Huizen
Victoria – AFC
WV-HEDW – FC Breukelen
HSV De Zuidvogels – CSW
Tweede klasse C
CVV Berkel – TAVV
DoCoS – HVV Te Werve
SV DSO – Valken ’68
SC Monster – Voorschoten ’97
RCL – Soccer Boys
SVC ’08 – VELO
UVS – HVC ’10
Derde klasse A
CVV Be Fair – VV Zwammerdam
Blauw Zwart – BSC ’68
DSVP – NSV ’46
SV DWO – Lugdunum
SV Nieuwkoop – Alphia
Sporting Leiden – CVC Reeuwijk
VVSB – Van Nispen
Derde Klasse B (West 1)
Kagia – Koninklijke HFC
Overbos – HYS
SCW – DEM
Stormvogels IJVV – VEW
VVA/Spartaan – RKSV Pancratius
FC VVC – vv IJmuiden
ZSGOWMS – SV United-DAVO
Vierde klasse A
Alphense Boys – SV Aarlanderveen
Floreant BGC – VV Koudekerk
Football Factory – VV SJC
V & AV Hazerswoudse Boys – SV Zevenhoven
SV Kickers ’69 – VV Meerburg
LSVV ’70 – FC Oegstgeest
VV Woubrugge – Roodenburg
ZONDAG 24/02/2019
Hoofdklasse B
Alphense Boys – VV De Meern
VV Gemert – VV Baronie
IFC – Unitas
SV Meerssen – RKAVV
UDI ’19 – Groene Ster
Eerste klasse A (West 1)
AFC ’34 – RKVV Velsen
VV AGB – LSVV
FC Boshuizen – FC Uitgeest
SV Hillegom – Zaanlandia
SV Hoofddorp – JOS Watergraafsmeer
Legmeervogels – DSOV
Zeeburgia – SV NVC
Tweede klasse C
RKSV DOSR – HVV Laakkwartier
Foreholte – ESTO
GDA – RVC ’33
VV ONA – Altior
SV ROAC – Teylingen
TAC ’90 – KDO
Derde klasse A (hoog)
DIOS-Sporting Leiden
DONK-Voorschoten’97
ASC-MSV’19
Slikkerveer-HOV/DJSCR
FC IJsselonde-Blijdorp
Nicolaas Boys-RKDES
Derde klasse (laag)
3A (laag)
Graaf Willem II VAC-Toofan
Van Nispen-Pretoria
HWD-SJZ
Wanica Star-WIK
3B (laag)
Houtwijk-Haastrecht
Stolwijk-Erasmus
AVV Alphen-HMC
Steeds Hooger-WVC
3C (laag)
SVH-DRL
HDV-Cabauw
Besiktas-FC Aalsmeer
GSC Esdo-Bernardus
3D (laag)
ASW-VCS
OHVV-MMO
NOC Kralingen-Warmunda (uitgesteld naar 3 maart)
Madestein-Taurus