Een volgend voetbalweekeinde staat weer voor de deur en dus is het tijd voor het programmaboekje. Er wachten ons weer fraaie wedstrijden!

ZATERDAG 23/03/2019

Tweede divisie

Kozakken Boys –  Excelsior Maassluis

Jong FC Almere City –  SV Scheveningen

Barendrecht –  Jong Vitesse

VV Katwijk –  Rijnsburgse Boys

Koninklijke HFC –  IJsselmeervogels

FC Lienden –  HHC Hardenberg

Spakenburg –  GVVV

De Treffers- VVSB (zondag)

Derde divisie

Achilles ’29 –  VV Noordwijk

VV DOVO –  ASWH

VV Eemdijk –  Quick Boys

Harkemase Boys –  Ajax

HSV Hoek –  Jong FC Groningen

FC Lisse –  DVS’33 Ermelo

ODIN ’59 –  ONS Sneek

VV SJC –  SteDoCo

VVOG –  ASV De Dijk

Hoofdklasse A

Jong FC Den Bosch –  SV Nootdorp

FC ‘s-Gravenzande –  Achilles Veen

FC Rijnvogels –  AVV Swift

VV Smitshoek –  VV Capelle

Ter Leede –  SC Feyenoord

RKAV Volendam –  SV DFS Opheusden

XerxesDZB –  VV Spijkenisse

VV Zwaluwen V –  De Jodan Boys

Eerste klasse A (West 1)

FC Aalsmeer –  BOL

SV Argon –  FC Breukelen

VV DHSC –  SV ARC

RODA ’46 –  CSW

Victoria –  SV Huizen

WV-HEDW –  AFC

HSV De Zuidvogels –  Zwaluwen ’30

Tweede klasse C

DoCoS –  TAVV

SV DSO –  HVV Te Werve

SC Monster –  HVC ’10

RCL –  Voorschoten ’97

Soccer Boys –  Valken ’68

SVC ’08 –  CVV Berkel

UVS –  VELO

Derde klasse A

Alphia –  NSV ’46

CVV Be Fair –  CVC Reeuwijk

DSVP –  Lugdunum

SV DWO –  BSC ’68

SV Nieuwkoop –  Van Nispen

Sporting Leiden –  Blauw Zwart

VVSB –  VV Zwammerdam

Derde Klasse B (West 1)

Kagia –  HYS

Overbos –  ZSGOWMS

RKSV Pancratius –  DEM

SCW –  VEW

Stormvogels IJVV –  SV United-DAVO

VVA/Spartaan – vv IJmuiden

FC VVC – Koninklijke HFC

Vierde klasse A

SV Aarlanderveen –  VV SJC

Alphense Boys –  FC Oegstgeest

Floreant BGC –  VV Woubrugge

Football Factory –  VV Meerburg

V & AV Hazerswoudse Boys –  VV Koudekerk

SV Kickers ’69 –  Roodenburg

LSVV ’70 –  SV Zevenhoven

ZONDAG 24/03/2019

Hoofdklasse B

VV Baronie –  RKAVV

VV Gemert –  VC Vlissingen

Halsteren –  IFC

Leonidas –  Unitas

VV De Meern –  Groene Ster

SV Meerssen –  UDI ’19

Nuenen –  RKSV Minor

Eerste klasse A (West 1)

AFC ’34 –  JOS Watergraafsmeer

VV AGB –  SV NVC

FC Boshuizen –  DSOV

SV Hillegom –  RKVV Velsen

SV Hoofddorp –  LSVV

Legmeervogels –  Zeeburgia

FC Uitgeest –  Zaanlandia

Tweede klasse C

RKSV DOSR –  HVV

Foreholte –  RVC ’33

GDA –  Teylingen

HVV Laakkwartier –  KDO

VV ONA –  ESTO

Stompwijk ’92 –  SV ROAC

TAC ’90 –  Altior

Derde klasse A (Hoog)

ASC –  Nicolaas Boys

Blijdorp –  HOV/DJSCR

SV DONK –  SV DIOS

MSV ’19 –  FC IJsselmonde

Sporting Leiden –  SV Slikkerveer

Voorschoten ’97 –  RKDES

Derde Klasse Laag (A)

FC Pretoria R. –  SCS Wanica Star

Derde klasse Laag (B)

VV Haastrecht – AVV Alphen

VV HMC –  RV&AV Steeds Hooger

SV WVC –  VV Stolwijk

Derde klasse Laag (C)

VV Cabauw –  SV Besiktas

Derde klasse Laag (D)

VCS-Warmunda

Taurus-NOC Kralingen

MMO-RCD

Madestein-ASW