Na het inhaalweekend van vorige week nu weer een compleet programma en tevens de start, in de meeste klassen, van de derde periode. Wat staat er zoal op het programma. Zie het wekelijkse programmaboekje.

ZATERDAG 09/03/2019

Tweede divisie

AFC –  Rijnsburgse Boys

Jong FC Almere City –  Jong Sparta

VV Katwijk –  GVVV

Koninklijke HFC –  SV Scheveningen

Kozakken Boys –  IJsselmeervogels

FC Lienden –  Barendrecht

Spakenburg –  Jong Vitesse

De Treffers –  HHC Hardenberg

VVSB –  Excelsior Maassluis

Derde divisie

Achilles ’29 –  ASV De Dijk

ASWH –  Quick Boys

VV DOVO –  SteDoCo

VV Eemdijk –  Ajax

Harkemase Boys –  VV Noordwijk

HSV Hoek –  DVS’33 Ermelo

FC Lisse –  ONS Sneek

VV SJC –  ODIN ’59

VVOG –  Jong FC Groningen

Hoofdklasse A

Jong FC Den Bosch –  RKAV Volendam

SV DFS Opheusden –  SV Nootdorp

SC Feyenoord –  VV Capelle

FC ‘s-Gravenzande –  De Jodan Boys

FC Rijnvogels –  VV Zwaluwen V

VV Smitshoek –  XerxesDZB

AVV Swift –  VV Spijkenisse

Ter Leede –  Achilles Veen

Eerste klasse A (West 1)  

FC Aalsmeer –  FC Breukelen

SV ARC –  CSW

BOL –  SV Huizen

VV DHSC –  AFC

Victoria –  Zwaluwen ’30

WV-HEDW –  RODA ’46

HSV De Zuidvogels –  SV Argon

Tweede klasse C

CVV Berkel –  Valken ’68

DoCoS –  Voorschoten ’97

SV DSO –  RCL

SC Monster –  Soccer Boys

SVC ’08 –  HVC ’10

TAVV –  VELO

UVS –  HVV Te Werve

Derde klasse A

CVV Be Fair –  Lugdunum

Blauw Zwart –  NSV ’46

BSC ’68 –  CVC Reeuwijk

DSVP –  SV Nieuwkoop

SV DWO –  Van Nispen

Sporting Leiden –  VV Zwammerdam

VVSB –  Alphia

Derde Klasse B (West 1)

Kagia –  VEW

Overbos –  Koninklijke HFC

SCW –  VVA/Spartaan

Stormvogels IJVV –  vv IJmuiden

SV United-DAVO –  HYS

FC VVC –  RKSV Pancratius

ZSGOWMS –  DEM

Vierde klasse A

Floreant BGC –  SV Zevenhoven

Football Factory –  Alphense Boys

V & AV Hazerswoudse Boys –  VV Meerburg

SV Kickers ’69 –  FC Oegstgeest

LSVV ’70 –  SV Aarlanderveen

Roodenburg –  VV Koudekerk

VV Woubrugge –  VV SJC

ZONDAG 10/03/2019

Hoofdklasse B

VV Baronie –  VC Vlissingen

VV Gemert –  UDI ’19

Halsteren –  SV Meerssen

VV De Meern –  Leonidas

Nuenen –  Alphense Boys

RKAVV –  RKSV Minor

Unitas –  Groene Ster

 Eerste klasse A (West 1)

AFC ’34 –  DSOV

FC Boshuizen –  VV AGB

SV Hillegom –  SV NVC

SV Hoofddorp –  Legmeervogels

FC Uitgeest –  LSVV

RKVV Velsen –  JOS Watergraafsmeer

Zaanlandia –  Zeeburgia

 Tweede klasse C

Altior –  ESTO

RKSV DOSR –  GDA

Foreholte –  Stompwijk ’92

KDO –  SV ROAC

HVV Laakkwartier –  RVC ’33

VV ONA –  HVV

TAC ’90 –  Teylingen

Derde klasse A (hoog)

Blijdorp –  SV Slikkerveer

HOV/DJSCR –  SV DIOS

MSV ’19 –  SV DONK

RKDES –  FC IJsselmonde

Sporting Leiden –  ASC

Voorschoten ’97 –  Nicolaas Boys

Derde klasse A (laag)

Pretoria-Wanica Star

SJZ-Van Nispen

Toofan-HWD

WIK-Graaf Willem II VAC

Derde klasse B (laag)

Erasmus-Houtwijk

Haastrecht-AVV Alphen

HMC-Steeds Hooger

WVC-Stolwijk

Derde klasse C (laag)

Aalsmeer-SVH

Bernardus-HDV

Cabauw-Besiktas

DRL-ESDO

Derde klasse D (laag)

MMO-ASW

Taurus-OHVV

VCS-NOC Kralingen

Warmunda-RCD