In het tweede weekend van november opnieuw een boeiend programma om naar uit te kijken. Volgende week komen veel clubs niet in actie i.v.m. gepland weekend met inhaal-en bekervoetbal.

ZATERDAG 09/11/2019

Hoofdklasse A

Achilles ’29 –  FC Rijnvogels

Achilles Veen –  AZSV

ARC – DUNO

Capelle –  Sportlust ’46

DHSC –  VV Rijsoord

‘s-Gravenzande –  De Jodan Boys

Smitshoek –  SC Feyenoord

Spijkenisse – Zwaluwen V

 Eerste klasse B

Brielle – SHO

BVCB – Honselersdijk

Heinenoord – Die Haghe

Neptunus-Schiebroek –  Forum Sport

Nootdorp –  RVVH

Poortugaal –  Voorschoten ’97

XerxesDZB –  VELO

 Tweede klasse C

DoCoS –  SVC ’08

DSO –  Van Nispen

Kagia – Berkel

RCL –  Soccer Boys

UVS –  Valken ’68

Te Werve – Wateringse Veld/Kranenburg

Westlandia –  HVC ’10

Derde klasse A

Aarlanderveen –  Blauw Zwart

Alphia –  Lugdunum

Gouda –  CVC Reeuwijk

Oegstgeest – Oudewater

Sporting Leiden –  VVSB

TAVV – Nieuwkoop

VVC – Be Fair

 Vierde klasse A

Kickers ’69 –  Roodenburg

Koudekerk –  MMO

LSVV ’70 – Football Factory

Meerburg – Bernardus

SJC – Boshuizen

SJZ – Woubrugge

Warmunda – Hazerswoudse Boys

 Vierde klasse B

Alphense Boys –  ROHDA ’76

Bodegraven – Zevenhoven

Linschoten – Kamerik

NSV ’46 –  VEP

SIVEO ’60 –  SCH ’44

Sportief – Zwammerdam

ZONDAG 10/11/2019

 Eerste klasse B

DOSKO –  TOGB

Hillegersberg –  DHC

Olympia (G) –  Rood Wit W

TAC ’90 – Boshuizen

VUC – Vlissingen

Zwervers –  Spartaan 1920

 Zaterdag 9/11/2019

Den Hoorn – ROAC

Tweede klasse C

Altior – Laakkwartier

Concordia – DOSR

HMSH –  Teylingen

HVV –  ASC

Wilhelmus – Hillegom

Wippolder –  Foreholte

 Zaterdag 9/11/2019

OLIVEO –  RKDEO

Derde klasse A

De Kennemers –  Alliance ’22

Van Nispen –  Nicolaas Boys

RKDES –  Sporting Leiden

Spaarnwoude – Aalsmeer

Voorschoten ’97 – Zwanenburg

VSV –  VVH/Velserbroek

WVC –  Bloemendaal

 Derde klasse B

Charlois –  Alphen

DHL –  Full Speed

HOV/DJSCR –  Stompwijk ’92

HWD –  Kethel Spaland

ODB – SEP

REMO – Slikkerveer

WIK – Taurus