De voorbije maanden plaatste onze redactie regelmatig een update van de spelersmutaties van onze regioclubs. De deadline voor overschrijvingen viel van zaterdag op zondag en dus kans de balans worden opgemaakt. Wanneer er een onjuistheid is doorgevoerd dan past onze redactie dit graag aan met behulp van de desbetreffende club. Niet alle clubs waren helaas even volledig of op tijd. Het is al met al weer een zeer lange waslijst geworden.

Tweede divisie

Katwijk

Gekomen: Edin Bibuljica (Katwijk 2, per direct), Marouane Afaker (Excelsior Maassluis), Lars van IJzendoorn (Alphense Boys, jeugd), Brandon Robinson (Scheveningen), Roland Bergkamp (RKC Waalwijk), Lorenzo van Slimming (Jong Cambuur), Abel Bormans (FC Oegstgeest)

Vertrokken: Thomas Duivenvoorden (assistent-trainer, SV Den Hoorn), Petrit Hoxhaj (ACV Assen), Kilian Berkhout (Excelsior Maassluis), Jessie Vink (Alphense Boys), Sten Vreekamp (onbekend), Norair Mamedov (OFC Oostzaan), Damiano Schet (GVVV)

Noordwijk

Gekomen: Huib Oversloot (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Sven Wolsheimer (Scheveningen), Joe van der Sar (RKC Waalwijk)

Vertrokken: Denzel James (Sparta Rotterdam), Dennis van Rijn (FC ‘s-Gravenzande), Huig van Duijn (Valken ’68), Maik van Zanten (SV Hillegom), Marcley Manuela (Nootdorp), Aron Wijsman (Kagia), Roy Rondeltap (Jodan Boys), Kasper Michel (Alphense Boys), Koen Hopstaken (Voorschoten ’97)

Quick Boys

Gekomen: Edwin Grünholz (trainer), Jan-Willem Kamp (Quick ’20), Raymond de Waard, Jesper de Vré (beiden ADO’20), Kevin Gomes Nieto (Scheveningen), Jeroen Tesselaar (clubloos), Dennis Roerade (assistent-trainer, ADO Onder-19), Tommy Bekooij (VVSB)

Vertrokken: Kelvin Maynard (Alphense Boys), Jesse van Nieuwkerk (GVVV), Noah Barendse (FC Lienden), Erik Assink (trainer), Cem Sahin (Alphense Boys), Kay Tejan (Kozakken Boys), Kenny Anderson (ASWH), Luuk Steenbergen (Jong FC Den Bosch), Thijs van Hofwegen (gestopt), Chris Guijt (Voorschoten’97), Yassine Kaabouni (FC Rijnvogels)

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Nick Zeijlmans (OFC Oostzaan), Bert Koomen (FC Lisse), Thomas Bakker (clubloos), Bradley van der Meer (vv Capelle), Henk Wisman (Ter Leede, trainer), Jan Blankenspoor (assistent-trainer, Ter Leede), Maarten Reyneveld (Jong ADO Den Haag), Anthony van Dongen (RKVV DEM), Kauzi Nomen (FC Boshuizen)

Vertrokken: Maikey Parami (gestopt), Bart Freke (gestopt), Dick Heemskerk (assistent-trainer), Virgil Deen (AVV Swift), Jayson Halman (ODIN’59), Wilfred van Leeuwen (trainer, stopt)

Derde divisie

FC Lisse

Gekomen: Tom Duindam (SJC), Tom Noordhoff (OFC Oostzaan), Jaap Zwetsloot (Teylingen), Jordi Tiktak (Odin’59), Bas Gozeling, Robin van der Zwet (beiden eigen jeugd), Jeffrey Klijbroek (Odin’59), Ayrton Dol (FC Lisse 2), Niels Ens (ADO Den Haag), Kubilay Köylü (De Dijk)

Vertrokken: Wesley Storm (onbekend), Bert Koomen (Rijnsburgse Boys), Justin Valk (VVSB), Bas Buimer (Eemdijk), Leroy Oehlers (Sparta Nijkerk), Kay Gerritsen (DSOV), Tom Enthoven (onbekend), Hidde Prijs (gestopt), Koen Fokkema (Swift), Milton Klooster (Excelsior Maassluis), Thierry Monteny (Purmersteijn), Rowdy van der Putten (Scheveningen)

Ter Leede

Gekomen: Daan Prins, Tom Kroon, Onno Loeliger, Jimmy Brugman (eigen jeugd), Steef Roodakkers (trainer, UVS), Clé Vos de Mooij (Legmeervogels), Rami Abdirab, Benjamin van Aken, Stijn van Biezen, Rick van der Boon, Joël van der Graaf, Martijn Wooter, Danny Zwaan en Tomas de Louw (allen eigen jeugd), Sohaib Echahbouni (Zeeburgia), Mounir Darazzi (DE Dijk), Noah Marti (Hoofddorp)

Vertrokken: Rob Zandbergen (VVSB), Stefan Kraaijvanger (gestopt), Floris Mulder (Sportlust’46), Glenn Teunissen (onbekend), Ruben van der Does (Valken’68), Martijn Lagendijk (trainer reserves, Teylingen), Toon Zwetsloot (vertrekt naar buitenland), Mike van der Zon (Teylingen), Koen Duijtshoff (DSOV), Jim van der Krogt (Voorschoten ’97), Tomas Tavilla (onbekend), Henk Wisman (trainer, Rijnsburgse Boys), Elroy Tuur (Legmeervogels), Mike Dam (FC Aalsmeer), Jan Blankenspoor (assistent-trainer, Rijnsburgse Boys), Dani Hoogkamer (Teylingen), Tomas Tavilla (UVS)

VVSB

Gekomen: Michael de Leeuw (Sportlust ’46), Peter Verhoeve (ASWH), Yannick Bouw (Eemdijk), Rob Zandbergen (Ter Leede), Tom Kok (Hoofddorp), Wout Heemskerk (Quick Boys O19), Felitciano Zschusschen (IJsselmeervogels), Justin Valk (FC Lisse)

Vertrokken: Kevin Brands (Lampang FC), Patrick Batist (Westlandia), Menno de Jong (Sportlust ’46), Jack Honsbeek (trainer), Tommy Bekooij (Quick Boys), Mitchell Theuns (OFC Oostzaan), Sven Verlaan (UVS), Victor Schipholt (SJC), Arno Dijkstra (FC Rijnvogels), Lovette Felicia (RKAVV), Jordy Zwart (gestopt), Sonny ten Hoope (OFC Oostzaan), Wesley Goeman (GVVV), Guido Pauw (Batavia’90), Frank Tervoert (Swift)

Hoofdklasse

ARC

Gekomen: Pim van Zoest (Northeastern Junior College), Thom Nouwens (Alphense Boys), Tren Drexhage, Timo de Graaf (eigen jeugd)

Vertrokken: Melvin Huisman (n.n.b.), Yannick Otto (n.n.b.), Huib Oversloot (Noordwijk), Jeroen Borsboom (Jodan Boys), Rodney Pater (TAVV), Yannick Otto (TAVV), Davey Grimmelius (Aarlanderveen)

FC Rijnvogels

Gekomen: Arno Dijkstra (VVSB), Yassine Kaabouni (Quick Boys), Sven IJzendoorn (Alphense Boys, jeugd), Dennis Bakker (Legmeervogels), Brian Thong (Lugdunum)

Vertrokken: Joey Lauhouh (Alphense Boys), Robbin van Dijk (sv Zandvoort), Sammy Zandbergen (Valken’68), Mitchell Zandbergen (FC Oegstgeest), Ted de Man (onbekend)

SJC

Gekomen: Florian Wolf (Legmeervogels, trainer), Victor Schipholt (VVSB), Billy Tavares (ODIN’59), Derrin Wijdenbosch (Fortuna Wormerveer), Nigel Hardenberg (ODIN’59), Puck Postma (Legmeervogels), Nick Lim (Jong FC Utrecht) , Dario van Breukelen (Forum Sport), Revinio Morsen (Fortuna Wormerveer), Levy van Nispen (Olympia Haarlem)

Vertrokken: Sjaak Polak (tussentijds, ADO Den Haag vrouwen, trainer), Tom Duindam (FC Lisse), Rick van Dijk (gestopt), Juriaan van Duyn (lager elftal), Mauro Kloppert (Leonidas), Nagier Bonevacia (onbekend), Bas Beijersbergen (Voorschoten ’97), Hakan Bayram (onbekend), Mike van Toor (RKAVV), Jacques Drakpé (onbekend), Levy Berends (HBS), Raymond van Heijningen (Lugdunum), Youssef El BAouchi (onbekend), Dario Lovecchio (onbekend)

Eerste klasse

Voorschoten’97 (za)

Gekomen: Ramon Aronius (Alphense Boys), Robin Koek, Marvi Zijl, Bilal Khadouri (allen eigen jeugd), Chris Guijt (Quick Boys), Bas Beijersbergen (SJC), Jim van der Krogt (Ter Leede), Melle Rekvelt, Sunny Dihlal (VELO), Koen Hopstaken (Noordwijk), Wilco Mackaay (vv Huizen), Steven Knijnenburg (geen club)

Vertrokken: Ian Baggerman (HBS/Craeyenhout), Qendrim Gashi (DoCoS), Justin van Look (Forum Sport), Mathijs de Jong (SVC’08), Jordy Manuputty (Van Nispen, za), Tim Koning (Van Nispen, za)

Tweede klasse

DoCoS

Gekomen: Danny Maaskant (Sporting Leiden, zo), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Oktay Gezici, Roy Elkerbout (RCL), Kenneth Maaskant (Sporting Leiden,zo), Mike Filippo (Sporting Leiden, zo), Robin Brasker (RCL)

Vertrokken: Adam Atif (Lugdunum), Ron de Roode (trainer, onbekend), Ronnie de Roode (FC Boshuizen), Shairon Mhanni (Sparta)

Kagia

Gekomen: Aron Wijsman (Noordwijk), Melvin van der Meer (eigen jeugd), Dennis Kuilboer (was gestopt)

Vertrokken: Luuk van Paridon, Dorus van der Voort, Kylian van Schie, Remon Bakker (allen gestopt), Stefan Tibboel (Hillegom, lager), Ramon de Wit (lager elftal), Thobaud Ribeiro (lager elftal)

RCL

Gekomen: Mickey Tromp (Alphense Boys), Milan Devilee en Cas Devilee (ARC), Roy Weenink (WVC), Glenn Sloos (UVS), Shivan Chaigneau (UVS), Lars Verdel (RCL), Jonathan Person (Amsterdam), Renaldo van den Berg (Sporting Leiden, za), Zakaria Bardaa (Sporting Leiden, za), Stijn Rietbroek (WVC)

Vertrokken: Charlie Windhorst (onbekend), Ali Barokzay (ASC), Roy Elkerbout (DoCoS), Melvin van Gent (FC Oegstgeest), Jonas Farih (Lugdunum), Robin Brasker (DoCoS), Remy Libbenga (FC Boshuizen)

UVS

Gekomen: Daily Hoogkamer (VV Katwijk), Enrico Geus (Stompwijk’92), Wesley Kerkvliet, Tim van Dam, Desley Sluis, Raoul Dubbeldeman, Oussama Yassine (allen eigen jeugd), Sven Verlaan (VVSB), Thijs de Roy van Zuidewijn (Rijnsburgse Boys), Kevin Wassenaar (Sporting Leiden), Mo Kamal (UVS), Lionel Wong Lo Fo , Ashraf Boy (Roodenburg), Justin Bekkering, Boris Müller (Meerburg), Mo Matoug (Roodenburg), William van Vliet (Foreholte), Mo Berdai (Sporting Leiden), Fabian Kolen (UVS), Leo Hermans (teruggekeerd uit het buitenland), Tomas Tavilla (Ter Leede)

Vertrokken: Youssef Ait El Houssi (stopt), Shivan Chaigneau (RCL)

Valken’68

Gekomen: Alan Campfens (trainer), Huig van Duijn (Noordwijk), Sander van der Gugten (FC Rijnvogels), Ruben van der Does (Ter Leede), Chris Guijt (Foreholte), Samet Arikan (Quick Boys), Sammy Zandbergen (FC Rijnvogels), Nick van der Reijden (Die Haghe), Martijn Blom (Delft)

Vertrokken: Erwin van der Nagel, Bouke Bleijswijk, Jaber Ahkrif, Hessel Noort, Max Lobel, Lars Ravensbergen, Jan van Duijn, Joey Zandbergen, Geoff Smit en Willem Slootweg (stoppen of lager elftal), Arie van Duijn (trainer, SJZ)

Van Nispen (za)

Gekomen: Fadil Sukurica (VVSB, za), Jordy Manuputty (Voorschoten’97, za), Tim Koning (Voorschoten’97, za)

Vertrokken: Frank Imthorn (gestopt)

Derde klasse

Alphia

Gekomen: Boas Vet (ARC), Frank Veelenturf (Nieuwkoop), Killian Bouwhuis (ARC), Arash Latifi (Lugdunum), Bashir Saber, Sjon den Helder en Tim van den Putten (eigen jeugd)

Vertrokken: Thomas Piket (Woubrugge), Fabian Uiterwijk (gestopt), Djovi Borreman (gestopt)

Blauw Zwart

Gekomen: Valentijn Lems (Voorschoten’97), Julian van de Berg, Thym van Dijk, Daniel Drenth, Luc de Groot, Bram den Hollander, Calvin de Jong, Tommy de Jong, Hugo Odijk, Bram Smit, Clemens Westgeest (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Adrian Koziel (gestopt), Azar Ghennem (Nootdorp)

FC Oegstgeest

Gekomen: Melvin van Gent (RCL), Mitchel Zandbergen (FC Rijnvogels)

Vertrokken: Abel Bormans (Katwijk), Özcam Bayram (Lugdunum), Daniël Gras (Lugdunum), Adil Harfaoui (Sporting Leiden, za), Danny Wenink (gestopt)

Lugdunum

Gekomen: Adam Atif (DoCoS), Henk Brandt (Sporting Leiden,zo), Mohammed Mouchih (Voorschoten’97), Raymond van Heijningen (SJC), Koos de Haas (Sporting Leiden, zo), Jonas Farih (RCL), Thijs de Jong (Football Factory), Özcam Bayram (FC Oegstgeest), Daniël Gras (FC Oegstgeest)

Vertrokken: Arash Latifi (Alphia), Brian Thong (FC Rijnvogels)

Sporting Leiden (za)

Gekomen: Aymen Mizab (Meerburg), Mitchell Donders (Voorschoten’97), Alecs Aulic (FC Rijnvogels), Ronald Mink (Sporting Leiden, zo), Jordy Heemskerk (Sporting Leiden, zo), Adil Harfaoui (FC Oegstgeest)

Vertrokken: Renaldo van den Berg (RCL), Zakaria Bardaa (RCL)

TAVV

Gekomen: Yannick Otto (ARC), Jeffrey Pieterse, Sebas van der Voorn, Dorus Boddeke (Allen Nieuwkoop), Martijn Griffioen (Fortuna Wormerveer), Rodney Pater (ARC)

Vertrokken: geen

VVSB (za)

Gekomen: Stijn Paumen, Boy Jansen (beiden eigen jeugd)

Vertrokken: Fadil Sukurica (Van Nispen, za)

Vierde klasse

Alphense Boys

Gekomen: Brandon Tichem (Westlandia), Stojan Cekic (RVC’33), Daniël Furtak (lager elftal), Marwan Fennich (Argon), Kevin de Vries (AVV Alphen), Mustapha Yachou (AVV Alphen)

Vertrokken: Ricky Antoni (stopt), Mickey Tromp (RCL), Jari van Veen (niet bekend)

Bernardus

Gekomen: Simon Pet (Football Factory), Steven van Klaveren (AVV Alphen), Mitchell Wallaart (AVV Alphen), Daniel van Leeuwen)

Vertrokken: Stef Schinagl (gestopt)

FC Boshuizen

Gekomen: Sadesh Mahesh, Gerson van Distel, Jayden Bergwijn, Gary Person (Football Factory) Amel Bouziane, Mark Ghattas, Mohammed Matoug (FC Boshuizen, zo), Dyllan Hiwat, Bilal Kaddouri, Glody Muanda, Oussama Abed, Tim Slingerland, Leroy Brooks, Mirnes Skrijelj, Houssin Marzak, Fouad Ajgou, Nino Poulina (trainer), Jeremy Kijk in de Vegte (DoCoS), Fenno Blikman

 Football Factory

Gekomen: Jurre Boon (CVVO), Nassim Zernad (Scheveningen), Maxim van Delft (VV Trekvogels), M.Bik (Haagse Hout), Dencho Narcisio (De Zwervers), Niels Flapper, Kai McDermot, Jacopo Giuliodori (allen HVV Football FActory), Marco Hockx (Was gestopt), Wessel Sels (Sporting Leiden), N.Weinberg (SEV), L. van Rijn (HBS), Mo Naciri (trainer)

Vertrokken: Gary Person (FC Boshuizen, za)), Thijs de Jong (Lugdunum), Casco Corte Real (Roodenburg), Jayden Bergwijn (FC Boshuizen, za)

Hazerswoudse Boys

Gekomen: Glenn Bennes (Meerburg)

Vertrokken: Collin van Haastrecht (ARC)

Kickers’69

Gekomen:

Vertrokken: Joey van de Berg (gestopt), Lars de Rijk (gestopt)

Koudekerk

Gekomen: Cedric van der Haas, Sven Beelt, Ian van Asch, Jan Bogaards, Bradley Duiker, Thom Westdijk, Sander Metz (allen eigen jeugd), Bilal Mouadinne (AVV Alphen)

Vertrokken: Tony van Ooi (gestopt), Christian Vergunst (ARC, lager elftal), Stefan de Wit (lager elftal), Ruben van den Berg (lager elftal), Giovanni Lancel (onbekend)

LSVV’70

Gekomen: Peter Kamp (FC Breukelen), Erik Lagas (Ter Leede), Laurens Engwegen

Vertrokken: geen

Meerburg

Gekomen: Huig Jan Heeringa (trainer, FC Oegstgeest), Kevin Kerkvliet (UVS), Bouke Doeve (eigen jeugd), Raouf Dommez (was gestopt), Sem Durve, Simon Hazeberg, Julian van Haastert (allen Quick Boys), Yannick Filippo (eigen jeugd), Nigel Henssen (RKDSV), Thomas van Hoofd (was gestopt), Jeffrey van der Ven (eigen jeugd), Koen van Zijp (eigen jeugd)

Vertrokken:  Aymen Mizab (Sporting Leiden, za), Boris Muller (UVS), Kevin de Jong (ROAC)

MMO

Gekomen: John van Berkel (trainer)

Vertrokken: Pascal Verschoor(Trainer, Ter Leede 2)

Roodenburg

Gekomen: Abdou Montacir (Voorschoten’97), Abdou Bouchlaf (Voorschoten’97), Soufian Zoulali (HMC), Vasco Core Real (Football Factory), Abdoul Zoulali (HMC)

Vertrokken: Mo Matoug (UVS)

SJC

Gekomen:

Vertrokken:

SJZ

Gekomen: Arie van Duijn (Valken’68, trainer), Mitchell Netjes (Voorschoten’97)

Vertrokken: Ludo Pistorius (trainer), Guus van der Hoeven, Stefan Sleijser, Glenn van Nierop, Danny Pieterse, Daniel Coret, Danny Rietkerken (allen gestopt), Tommie van Klink, Caleb van der Helm, Marc van der Velde (allen lager elftal)

Warmunda

Gekomen: Barry van Rijn (interim-trainer), Remco Breuer (interim-trainer), Daniël Kolkman (Swift), Menno van Noort (was gestopt), Mike Zwijnenburg (reserves FC Rijnvogels), Stan van Rijn (eigen jeugd), Rogier Worst (eigen jeugd), Rick van der Boon (Ter Leede), Mike Zwijnenburg (FC Rijnvogels), Melle de Louw, Rens van der Zwet, Dax van Leeuwen, Enno Korenvaar, Kevin van Bentem, Nick van Riessen (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Bilal El Kourami (Teylingen)

Woubrugge

Gekomen: Thomas Piket (Alphia), Mohammed Sharief (TAVV), Milad Mansoor (AVV Alphen)

Vertrokken: Jordy Wijhenke (ARC)

 

Zondag

Hoofdklasse

Alphense Boys

Gekomen: Joey Lauhouh (FC Rijnvogels), Kelvin Maynard (Quick Boys), Kasper Michel (Noordwijk), Cem Sahin (Quick Boys), Kees ‘Pier’ Tol (Spijkenisse), Jessie Vink (Katwijk), Alessio van Straaten (eigen jeugd), Tarik Zaanani (Eigen jeugd), Max de Haas (Sparta O19), Bright Amping (Quick)

Vertrokken: Ramon Aronius (Voorschoten ’97), Justin de Feijter (VVC), Patrick Krop(gestopt), Thom Nouwens (ARC), Cristian Ortega Cabrera(FC Boshuizen), Boris Zanoli (AFC ’34), Raychelo Fecunda, Younes Emaangoun, Patrick Krop, Jeremy Agyemang (allen gestopt), Ramon Aronius (AVV Alphen), Stanley Mailoa (Leonidas)

Eerste klasse

FC Boshuizen

Gekomen: Cristian Cabrera Ortega (Alphense Boys), Dennis Hendriks (RKDEO), Noah Libbenga (Noordwijk), Jerone Goodett (Forum Sport), Ronnie de Roode (DoCoS), Miroslav Acimovic (Teylingen), Giovanni Laterveer (Sporting Leiden), Spurgeon Maria (terug van langdurige blessure), Diosmell Heijgen (ZSGOWMS), Siemon Versteegen (UVS), Rahim Abdul (AGB), Diederik Bartels (Football Factory), Jorge da Luz Delgado (Excelsior Maassluis), Sharat Siwpersad (Sporting Leiden), Ogulcan Ozen (GLZ Delfshaven), Jeranio Lobo (Hoofddorp), Rachid Hafidi (Voorschoten’97), Anwar Boufarra (Roodenburg), Ilias Hamdi (Nieuw West United SV), Shurvin Romano (clubloos), Jamellie Sinester (Zwarte Pijl), Theophile Tchakoua (onbekend), Oussama Abed (Voorschoten’97), Abdoelsamad Montacir (Voorschoten’97), Dylan de Melo da Silva Goncalves (ASWH), Jurrien Winter (onbekend), Sabaote Gabana (Capelle)

Vertrokken: Ernesto Alspeer (FC Abcoude), Sofyane Diaf (GVVV), Gellano Fortes Lopes (TAC’90), Marwan Moradi (DWO), Denylson Voorn (Aarlanderveen), Hussein Uwimana (FC Boshuizen, za), Kauzi Nomen (Rijnsburgse Boys), Hussein Uwimana (RVC Celeritas)

ROAC

Gekomen: Kevin de Jong (Meerburg), Jay Koek (RCL)

Vertrokken: geen

Tweede klasse

Altior

Gekomen: Sam van der Meer, Reber Kolly, Rick Keijzer, Eray Bozkurt (eigen jeugd)

Vertrokken: Anton den Haan (gestopt), Mike Otto (lager elftal), Marco Pellegrom (Zevenhoven)

ASC

Gekomen: Oscar Arroyo (Foreholte), Jelmer Pool (Foreholte), Lukas Wiering (Foreholte), Leon Wagenaar (UVS), Piet Meeuwessen (FC Lisse), Abdelkader Lamrabette (Voorschoten’97), Ali Barokzay (RCL), Hugo van Wijck (eigen jeugd), Thomas Bakx (eigen jeugd)

Vertrokken: Jesse Tas (FC VVC), Niklas Burggraaff (buitenland)

Foreholte

Gekomen: Jordi van Tol (FC Lisse), Delano van Wanrooij (Sporting Leiden, zo), Ivo Smits (Concordia), Thijs van Gils, Davey de Haas, Senna Harings, Amine Khatalla, Dylan Kooi, Boys Slobbe, Pjotr Snijders, Stan Spies, Berend Verhoeven (Allen eigen jeugd)

Vertrokken: Mike van Leeuwen (gestopt), Chris Guijt (Valken ’68), William van Vliet (UVS)

Hillegom

Gekomen: Maik van Zanten (Noordwijk), Dalian van Damme (Legmeervogels), Bas Naber (interim-trainer), Aziz Talat (FC Lisse 2)

Vertrokken: Frank de Groot (stopt), Stefan Teeken (trainer, per direct) Donovan Partosoebroto (per direct), Omar Mensah (per direct), Ronald Turenhout (stopt)

Teylingen

Gekomen: Martijn Lagendijk (trainer reserves Ter Leede), Mike van der Zon (Ter Leede 2), Bilal El Kourami (Warmunda), Dani Hoogkamer (Ter Leede 2), Kevin Driessen (UVS), Tim Gorter (SJC)

Vertrokken: Marc van Wonderen (trainer), Jaap Zwetsloot (FC Lisse), Tarek Kharboutli (DSOV), Miro Acimovic (FC Boshuizen), Mark van der Vlugt (lager elftal)

Derde klasse

AVV Alphen

Gekomen: Brian Bor (Alphense Boys), Steven van der Pijl (Alphense Boys)

Vertrokken: Kevin de Vries (Alphense Boys, za), Mustapha Yachou (Alphense Boys, zo), Mitchell Wallaart (Bernardus), Daniel van Leeuwen (Bernardus), Milad Mansoor (Woubrugge)

Sporting Leiden (zo)

Gekomen: Charl van Goozen (nieuwe trainer)

Vertrokken: Danny Maaskant (DoCoS), Henk Brandt (Lugdunum), Kevin Wassenaar (UVS), Kenneth Maaskant (DoCoS), Mike Filippo (DoCoS), Ronald Mink en Jordy Heemskerk (Sporting Leiden, za), Koos de Haas (Lugdunum), Giovanni Koelink (ODB), Mo Berdai (UVS), Delano van Wanrooij (Foreholte)

Stompwijk’92

Gekomen: Kevin van Bemmelen (lager elftal), Marvin van Berkel (DWO), Rick de Haan, Koen Kemna, Fernando Zabala, Sem Sweere, Tjebbe Janson, Darian Lambregts, Bart van Boggelen, Brian de Groot, Lars Roeling, Bowy Luiten, Abdalla Musfir Said (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Enrico Geus (UVS), Alex Havik (lager elftal), Sem van der Salm (gestopt), Dick van der Salm (gestopt), Michael de Jong (gestopt), Erwin van Abswoude (gestopt)

Van Nispen (zo)

Gekomen: Rien de Jong (Hillegom), Xavi Noltenius van Elsbroek (eigen jeugd), Jesse Oostdam (overige senioren), Jim Oostdam (overige senioren)

Vertrokken: Tom van Maris, Mike van Haaster, Marc van Saase, Randy de Jong, Thijmen Pompe, Rick de Groot, Stef Geerlings, Dick Verhoeven, Jeroen de Groot, Scott Nederstigt, Rajan van Stein, Bastiaan Jansen (allen gstopt), Samir Krupic (assistent-trainer, Hillegom)

Voorschoten’97

Gekomen: Lars Beelen, Tom Rijpsma, Rick Chaudron, Ouassama Harboudi, Jeroen van Breene, Tijmen Cornel, Nathan Broughton, Floris Droste, Thijs Peters, Midas Folman

Vertrokken: Mike Nikic, Vincent van Veen (gestopt)

WVC

Gekomen:

Vertrokken:  Roy Weenink (RCL), Lars Verdel (RCL), Stijn Rietbroek (RCL)