De reguliere competitie zit er op in de derde klassen op zondag. Zoals bekend zou er rond medio februari een splitsing plaatsvinden aan de hand van de verrichtingen van de clubs. Eerder zette onze redactie een en ander al op een rijtje, maar nu weer een update van de gang van zaken.

Derde Klasse Hoog

Promotiepoule 1 (Q1 en Q2)

Kwalificatie Q1 (6): DIOS, Sporting Leiden, RKDES, ASC, Nicolaas Boys en Voorschoten’97.
Kwalificatie Q2 (6): DONK, Slikkerveer, FC IJsselmonde, HOV/DJSCR, MSV’19, Blijdorp.

Promotiepoule 2 (Q3 en Q4)

Kwalificatie Q3 (6): Wilhelmus, ODB, Full Speed, HMSH, DHL en REMO.
Kwalificatie Q4 (6): Dubbeldam, COAL, SV Charlois (zo), Kethel Spaland (zo), SEP en WCR (zo).

Derde Klasse Laag A

Van Nispen, Graaf Willem II/VAC, SJZ, Wanica Star, HWD (zo), de nummer 12 en 13 uit Q3.

Derde Klasse Laag B

Stolwijk, Haastrecht, sv Erasmus, WVC, Alphen, Steeds Hooger, Pretoria en de nummer 14 en 15 uit Q3.

Derde Klasse Laag C

In 3e klasse Laag C plaatsen zich de nummers 7,8 en 9 uit Q3, OHVV, DRL (zo), FC Aalsmeer, Bernardus, Cabauw.

Derde Klasse Laag D

Taurus, RCD, OHVV, de nummer 10 en 11 uit Q3, NOCKralingen (zo), ASW , MMO en Warmunda.

UITLEG

In derde klasse Laag A plaatsen zich de nummers 7, 8 en 9 uit Q1, de nummer 10 en 11 uit Q2, de nummer 12 en 13 uit Q3 en de nummer 14 en 15 uit Q4.

In derde klasse Laag B plaatsen zich de nummers 7, 8 en 9 uit Q2, de nummer 10 en 11 uit Q1, de nummer 12 en 13 uit Q4 en de nummer 14 en 15 uit Q3.

In derde klasse Laag C plaatsen zich de nummers 7, 8 en 9 uit Q3, de nummer 10 en 11 uit Q4, de nummer 12 en 13 uit Q1 en de nummer 14 uit Q2.

In derde klasse Laag D plaatsen zich de nummers 7, 8 en 9 uit Q4, de nummer 10 en 11 uit Q3, de nummer 12 en 13 uit Q2 en de nummer 14 en 15 uit Q1.

Dinsdagavond 19 februari worden de laatste wedstrijden ingehaald en vallen de laatste beslissingen.

In de derde klasse ‘Hoog’ is er al een programma uitgelekt (onder voorbehoud). Even de eerste en onderlinge wedstrijden van onze regioclubs op een rijtje:

24/2: ASC-MSV’19, DIOS-Sporting Leiden, DONK-Voorschoten’97

10/03: Sporting Leiden-ASC, Voorschoten’97-Nicolaas Boys

17/03: DIOS-ASC, FC IJsselmonde-Sporting Leiden, HOV/DJSCR-Voorschoten’97

12/05: ASC-Voorschoten’97

26/05: Sporting Leiden-Voorschoten’97

Later meer, ook over de derde klasse ‘laag’