We naderen stilaan de winterstop, maar voor die tijd worden er nog wel drie speelronden afgewerkt. Wat staat er dit weekend zoal op het programma? Onze wekelijkse overzicht nu eerst voor het weekeinde 30 november en 1 december.

ZATERDAG 30/11/2019

Hoofdklasse A

Achilles ’29 –  SC Feyenoord

Achilles Veen – Zwaluwen V

SV ARC – ‘s-Gravenzande

Capelle – Rijsoord

DHSC –  Sportlust ’46

Rijnvogels –  De Jodan Boys

Smitshoek –  AZSV

Spijkenisse –  DUNO

Eerste klasse B

Brielle –  Heinenoord

BVCB –  Forum Sport

Neptunus-Schiebroek – Nootdorp

Poortugaal –  RVVH

VELO – Honselersdijk

Voorschoten ’97 – Die Haghe

XerxesDZB – SHO

Tweede klasse C

DoCoS – DSO

HVC ’10 –  Van Nispen

Kagia –  RCL

UVS –  CVV Berkel

Wateringse Veld/Kranenburg –  Valken ’68

Te Werve –  SVC ’08

Westlandia –  Soccer Boys

Derde klasse A

Aarlanderveen –  FC Oegstgeest

CVV Be Fair – Nieuwkoop

Gouda –  Alphia

Sporting Leiden – Oudewater

TAVV –  Blauw Zwart

VVC –  CVC Reeuwijk

VVSB –  Lugdunum

Vierde klasse A

Football Factory – Boshuizen

Kickers ’69 – Warmunda

Koudekerk – Hazerswoudse Boys

LSVV ’70 –  Bernardus

Meerburg – SJZ

MMO – Woubrugge

SJC –  Roodenburg

Vierde klasse B

Alphense Boys –  SCH ’44

Bodegraven – Zwammerdam

Linschoten –  NSV ’46

SIVEO ’60 – Sportief

Woerden – Kamerik

Zevenhoven –  VEP

ZONDAG 01/12/2019

Eerste klasse B

DHC –  Spartaan 1920

DOSKO – ROAC

Hillegersberg –  FC Boshuizen

Olympia (G) –  Den Hoorn

TAC ’90 –  VUC

TOGB – Vlissingen

CVV Zwervers –  Rood Wit W

Tweede klasse C

Hillegom – Laakkwartier

HMSH –  RKDEO

HVV –  Foreholte

OLIVEO –  Altior

Teylingen –  ASC

Wilhelmus -DOSR

Wippolder –  Concordia

Derde klasse A

De Kennemers –  Voorschoten ’97

Nicolaas Boys –  Sporting Leiden

Van Nispen –  Bloemendaal

RKDES –  Alliance ’22

VSV – Zwanenburg

VVH/Velserbroek – Aalsmeer

WVC – Spaarnwoude

Derde klasse B

Charlois – REMO

DHL –  Alphen

HOV/DJSCR –  Kethel Spaland

HWD –  WIK

ODB –  Slikkerveer

SEP –  SVVV Taurus

Stompwijk ’92 –  Full Speed