De voorbije weken heeft onze redactie regelmatig een up-date gegeven van de spelerscarrousel. De komende tijd zal zich dit blijven herhalen met de laatste weetjes. Uiteraard tracht onze redactie zoveel mogelijk te volgen, maar het kan zijn dat zekere transfers niet bekend zijn bij ons team. Mail gerust naar [email protected] dan zal er een up-date volgen.

Spelerscarrousel

Alphense Boys

Nieuw: Kelvin Maynard (Quick Boys), Jessie Vink (Katwijk), Joey Lauhouh (FC Rijnvogels), Kasper Michel (Noordwijk), Cem Sahin (Quick Boys), Kees Pier Tol (Spijkenisse), Kelvin Maynard (Quick Boys)

Blijven: Arjan Ouwendijk, Niklas Blesgraaf, Kenneth Duah, Tim van der Linden, Milan Stiphout, Bas van Zoest, Mike Bavelaar, Thijs Hoogenboom, Lilinho Martins, Wessel Meiring.

Vertrekt: Ramon Aronius (Voorschoten’97, za), Patrick Krop (stopt), Thom Nouwens (ARC), Cristian Cabrera Ortega (FC Boshuizen), Nick Broekhuizen (ADO Den Haag)

Alphense Boys (zaterdag)

Nieuw: Brandon Tichem (Westlandia), Stojan Cekic (RVC’33), Daniël Furtak (lager elftal), Marwan Fennich (Argon), Kevin de Vries (AVV Alphen), Mustapha Yachou (AVV Alphen)

Blijven: Yassin Amtyi, Jesse Boateng, Sahr Kabuta, Dylan Kooistra, Casper Kooreman, Otman Mouyhiedinne, Donovan Oliveira, Angelo Roosberg, Ronald Roosberg, Sontjie Roosberg, Sven Tourné, Sander Weijman.

Vertrekt: Ricky Antoni (stopt), Mickey Tromp (RCL), Jari van Veen (niet bekend)

Alphia

Nieuw: Boas Vet (ARC), Frank Veelenturf (Nieuwkoop), Killian Bouwhuis (ARC)

ARC

Nieuw: Pim van Zoest (Northeastern Junior College), Thom Nouwens (Alphense Boys), Tren Drexhage, Timo de Graaf (eigen jeugd)

Blijven: Neal Arnoldus, Richard Bakker, Aäron Balk, Youri Duisterhof, Lionel Frederik, Coen de Groot, Robin de Heij, Stefan den Horder, Luca Janszen, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Daan van Leeuwen, Derek Prins, Luuk Samsom, Maurits Splinter, Wouter van Valen, Niels de Vogel, Jeroen Borsboom

Vertrekt: Melvin Huisman (n.n.b.), Yannick Otto (n.n.b.), Huib Oversloot (Noordwijk), Jeroen Borsboom (Jodan Boys)

AVV Alphen

Nieuw:

Vertrekt: Kevin de Vries (Alphense Boys, za), Mustapha Yachou (Alphense Boys, zo)

DoCoS

Nieuw: Danny Maaskant (Sporting Leiden, zo), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Oktay Gezici (?), Roy Elkerbout (RCL), Kenneth Maaskant (Sporting Leiden,zo), Mike Filippo (Sporting Leiden, zo)

Blijvend: Mitchel van Abswoude, Sean Armitage, Jeroen Boogmans, Jorrit Bouwmans, Danny Disseveld, Chris van Empel, Sandjai Gajadien, Joris van Harmelen, Simon Joubij, Mitchel Klein, Pieter Maat, Tijn van Meegen, Sharion Mhanni (onder voorbehoud), Remco Neuteboom, Rowin Peet, Joshua Overvliet, Luc Quellhorst, Sven Ravensbergen, Lars de Ridder, Rick Siere, Michael van Voorthuijzen, Gydo van der Vooren, Enno van Wieringen.

Vertrekt: Adam Atif (Lugdunum), Ron de Roode (trainer, onbekend), Ronnie de Roode (FC Boshuizen), Shairon Mhanni (Sparta)

FC Boshuizen

Nieuw: Cristian Cabrera Ortega (Alphense Boys), Dennis Hendriks (RKDEO), Noah Libbenga (Noordwijk), Jerone Goodett (Forum Sport), Ronnie de Roode (DoCoS), Miroslav Acimovic (Teylingen), Giovanni Laterveer (Sporting Leiden), Spurgeon Maria (terug van langdurige blessure)

Blijvend: Gerson Pisas, Tommy Sinteur, Frank van Gils, Issy Adsalmis, Jesper Neuteboom, Sohrab Safi, Rayson Koeiman, Younes Seghrouchni, Sjoerd Winkelman, Mo Zenzen, Michael Owel, Redouan Boutachekourt, Denilson Voorn, Jan Wakem en Hussien Uwimana.

Vertrekt: Mo Maatoug (UVS)

FC Lisse

Blijft: Robbert de Ruiter (trainer), Erik Cummins (2021), Kevin van der Zwet, Arno Lancel (assistent-trainer), Lars Rauws, Jochem Lensen, Niels Buijs, Luca Tarani, Bryan Illiohan, David Verweij, Oussama Siali, Rowdy van der Putten, Boyd Stevens, Ayoub Ait Afkir

Nieuw: Tom Duindam (SJC), Tom Noordhoff (OFC Oostzaan), Jaap Zwetsloot (RKVV Teylingen), Jordi Tiktak (Odin’59), Bas Gozeling, Robin van der Zwet (beiden eigen jeugd), Jeffrey Klijbroek (Odin’59), Ayrton Dol (FC Lisse 2), Niels Ens (ADO Den Haag)

Vertrekt: Wesley Storm (per direct), Bert Koomen (Rijnsburgse Boys), Justin Valk (onbekend), Bas Buimer (Eemdijk), Leroy Oehlers (Sparta Nijkerk), Kay Gerritsen (DSOV), Tom Enthoven (onbekend), Hidde Prijs (stopt, per direct), Koen Fokkema (onbekend), Milton Klooster (Excelsior Maassluis)

FC Oegstgeest

Nieuw: Melvin van Gent (RCL)

Vertrekt:

FC Rijnvogels

Blijft: Jimmy Simons (trainer), Arie de Vreugd, Luuk Slegt, Jesse Driebergen, Max van Steen, Jan de Bruin, Lesley Kluivers, Roy van Leeuwen, Niek Ossevoort, Dirk Jan van den Oever, Ricardo de Vlugt, Reno van Heiningen, Romano van der Stoep, Jeffrey Verkerk, Jaap van Duijn, Arie van der Niet

Nieuw: Arno Dijkstra (VVSB), Yassine Kaabouni (Quick Boys), Sven IJzendoorn (Alphense Boys, jeugd), Dennis Bakker (Legmeervogels)

Vertrekt: Joey Lauhouh (Alphense Boys), Robbin van Dijk (sv Zandvoort), Sammy Zandbergen (Valken’68), Mitchell Zandbergen (onbekend), Ted de Man (onbekend), Kevin Wijmer (onbekend)

Foreholte

Blijft:Frank Bloemheuvel (trainer)

Nieuw: Jordi van Tol (FC Lisse)

Vertrekt: Mike van Leeuwen (stopt, per direct), Chris Guijt (Valken ’68)

Hillegom

Blijft: Boudewijn Pijpers (assistent-trainer), Jeroen Dedel, Jim Pijpers, Mike van Veen, Calvin Arendse, Joris van Dongen, Mitchell van der Paard, Niels van Dooren, Niels van Veen, Toine Evers, Danny van den Berg, Tom Tebbens, Niels de Jong, Dinant Chandie Shaw, Didier Haagmans

Vertrekt: Frank de Groot (stopt), Stefan Teeken (trainer, per direct) Donovan Partosoebroto (per direct), Omar Mensah (per direct), Ronald Turenhout (stopt)

Nieuw: Maik van Zanten (Noordwijk), Dalian van Damme (Legmeervogels), Bas Naber (interim-trainer), Aziz Talat (FC Lisse 2)

Kagia

Blijft: René Ras (trainer)

Nieuw: Aron Wijsman (Noordwijk)

Vertrekt: Luuk van Paridon (stopt)

Katwijk

Blijft: Robbert Susan, Kay Blokland, Bart Sinteur, Steven Sanchez Angulo, Marciano Mengerink, Ricardo Kieboom, Mark de Vries, Jan-Willem Tesselaar, Guus van Weerdenburg, Raoul Esseboom, Omar Hamdi, Joey Jongman, Jan Zoutman (trainer), Jordy Hilterman, Mike van den Ban, Michiel van Dam, Bennie van Noord

Nieuw:Edin Bibuljica (Katwijk 2, per direct), Rick van der Meer (Jong FC Utrecht, per direct), Marouane Afaker (Excelsior Maassluis), Lars van IJzendoorn (Alphense Boys, jeugd), Brandon Robinson (Scheveningen)

Vertrekt: Thomas Duivenvoorden (assistent-trainer, SV Den Hoorn), Petrit Hoxhaj (ACV Assen), Kilian Berkhout (Excelsior Maassluis, per direct), Jessie Vink (Alphense Boys), Sten Vreekamp (onbekend), Norair Mamedov (onbekend), Damiano Schet (onbekend)

Lugdunum

Nieuw: Adam Atif (DoCoS), Henk Brandt (Sporting Leiden,zo), Mohammed Mouchih (Voorschoten’97)

Meerburg

Nieuw: Huig Jan Heeringa (trainer)

Vertrekt: Aymen Mizab (Sporting Leiden, za)

Noordwijk

Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt (tot medio 2021), Martijn le Congé, Rob Overvliet, Jelle van der Niet, Bryan Bröcker, Maurice van der Neut, Guy Smith, Dylan Rietveld en Nick van Staveren, Raies Roshanali, Tjeerd Westdijk, Thomas Reynaers, Sander Bosma, Mike van Vliet, Marcel Akerboom (assistent-trainer), Axel Wendt (allen tot medio 2020)

Nieuw: Huib Oversloot (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Sven Wolsheimer (Scheveningen)

Vertrekt: Denzel James (Sparta Rotterdam), Dennis van Rijn (FC ‘s-Gravenzande), Huig van Duijn (Valken ’68), Maik van Zanten (SV Hillegom), Marcley Manuela (Nootdorp), Aron Wijsman (Kagia), Roy Rondeltap (Jodan Boys), Kasper Michel (Alphense Boys), Koen Hopstaken (Voorschoten ’97)

Quick Boys

Blijft: Jeffrey Ket,  Martijn de Zwart (beiden tot medio 2022), Paul van der Helm, Pim van der Plas, Joey Ravensbergen, Tim Bloemendaal, Mohamad Mahmoed, Bert Steltenpool,  (allen tot medio 2021), Dennis Kaars, Martin van Eeuwijk, Marc de Kruijs, Ivailo Staal, Ricardo Kuyvenhoven, Raymond Baten, Koen van Liempt, Willem Schonenberg, Derek van der Plas (assistent-trainer), Dennis van der Plas

Nieuw: Edwin Grünholz (trainer, tot medio 2021), Jan-Willem Kamp (Quick ’20), Raymond de Waard, Jesper de Vré (beiden ADO’20, beiden tot medio 2021), Kevin Gomes Nieto (Scheveningen, tot medio 2021), Jeroen Tesselaar (clubloos, per direct), Dennis Roerade (assistent-trainer, ADO Onder-19), Tommy Bekooij (VVSB)

Vertrekt: Kelvin Maynard (Alphense Boys), Jesse van Nieuwkerk (GVVV), Noah Barendse (FC Lienden, per direct), Erik Assink (trainer), Cem Sahin (Alphense Boys), Chima Bosman (VVSB), Kay Tejan (Kozakken Boys), Kenny Anderson (ASWH), Luuk Steenbergen (Jong FC Den Bosch, per direct), Thijs van Hofwegen (stopt), Chris Guijt (Voorschoten’97), Yassine Kaabouni (FC Rijnvogels)

RCL

Nieuw: Mickey Tromp (Alphense Boys), Milan Devilee en Cas Devilee (ARC), Roy Weenink (WVC), Glenn Sloos (UVS), Shivan Chaigneau (UVS)

Vertrekt: Charlie Windhorst (onbekend), Ali Barokzay (onbekend), Roy Elkerbout (DoCoS), Melvin van Gent (FC Oegstgeest)

Blijft: Youri de Boer, Kai Vijlbrief, Nick van Bemmel, Andrew Bontje, Robin Brasker, Max Glasbeek, Koen Hillebrand, Mitchell de Kroon, Michel van Laar, Levi Overduin, Sem Overduin, Booy de Ridder, Michael Schouten, Mike Slottje, Leroy van Westrienen, Thom Wijnalda, Matthijs Poelman, Michel de Jong, Remy Libbenga, Milan Flippo.

Rijnsburgse Boys

Blijft: Max Hudepohl, Bram Ros, Jeffrey Jongeneelen, Gino Demon, Roderick Gielisse, Jeroen Spruijt (allen tot medio 2021), Joël Tillema, Jordy Strooker, Masies Artien, Alessandro Kwant, Stijn Driebergen, Bart Duiker, Edo Knol, Carlos Opoku, Donny van Oijen, Furghill Zeldenrust, Jeroen Meefout, Richard van Nieuwkoop, Marc Magan, Vincent Tel

Vertrekt: Maikey Parami (gestopt, per direct), Bart Freke (gestopt, per direct), Dick Heemskerk (assistent-trainer), Virgil Deen (AVV Swift), Jayson Halman (ODIN’59), Wilfred van Leeuwen (trainer, stopt)

Nieuw: Nick Zeijlmans (OFC Oostzaan, tot medio 2020), Bert Koomen (FC Lisse), Thomas Bakker (clubloos, per direct), Bradley van der Meer (vv Capelle), Henk Wisman (Ter Leede, trainer), Jan Blankenspoor (assistent-trainer, Ter Leede)

SJC (3e divisie)

Blijft: Jordy Groot, Abbas al Tamimy, Melvin van Stijn, Mark Turk, Roy Haasnoot, Björn Haggerty, Demir Strojil, Tom Broekhuizen, Stef van der Zalm, Emin Vllasaku, Jelle van Went, Levy Berends, Danny Haasnoot, Wesley Haasnoot, Tracy Kapata, Ruben van Kesteren, Aaron Koeman, Wessel van der Linde, Dario Lovecchio, Joshua Mulder, Mark Turk, Jorg Verver, Sven Wisselink, Tom van Rijn (assistent-trainer), Kevin Schelvis, Chris Hoogervorst

Vertrekt: Sjaak Polak ( per direct, ADO Den Haag vrouwen, trainer), Tom Duindam (FC Lisse), Rick van Dijk (stopt), Juriaan van Duyn (lager elftal, per direct), Raymond van Heijningen (stopt, per direct), Mauro Kloppert (Leonidas, per direct), Nagier Bonevacia (onbekend), Bas Beijersbergen (Voorschoten ’97), Hakan Bayram (onbekend, per direct), Mike van Toor (onbekend), Jacques Drakpé (onbekend), Levy Berends (HBS)

Nieuw: Florian Wolf (Legmeervogels, trainer), Joey van den Berg (Ter Leede), Victor Schipholt (SJC), Billy Tavares (ODIN’59), Derrin Wijdenbosch (Fortuna Wormerveer), Nigel Hardenberg (ODIN’59), Puck Postma (Legmeervogels), Nick Lim (Jong FC Utrecht) , Dario van Breukelen (Forum Sport)

Sporting Leiden (za)

Nieuw: Aymen Mizab (Meerburg), Mitchell Donders (Voorschoten’97), Alecs Aulic (FC Rijnvogels), Ronald Mink (Sporting Leiden, zo), Jordy Heemskerk (Sporting Leiden, zo)

Vertrekt:

Sporting Leiden (zo)

Nieuw:

Vertrekt: Danny Maaskant (DoCoS), Henk Brandt (Lugdunum), Kevin Wassenaar (UVS), Kenneth Maaskant (DoCoS), Mike Filippo (DoCoS), Ronald Mink en Jordy Heemskerk (Sporting Leiden, za)

Stompwijk’92

Nieuw:

Vertrekt: Enrico Geus (UVS)

TAVV

Nieuw:

Vertrekt:

Blijft: Edwin Pieterse, Kevin van Wijk, Lars van der Pijl, Jesse Modderaar, Chiel Konings, Randy Verwoerd, Nick Straver, Yassine El Mariami, Donny van der Neut, Mitch Keijzer, Boris Zornig, Youri Looijestein, Björn Valentijn, Stan Smoorenburg, Luke van Veen.

Ter Leede

Blijft:Mike Boelee, Michael Bekkers, Ian van Otterlo, Robert Steemers, Ruben Hoyer, Luca Schut, Steven Waijer, Jeffrey Bok, Ben van der Lans, Jordley Petronia, Jim Gillissen, Dirk Hoekstra, Nilton Sonha, Sami Mouchih, Brayan Caicedo, Jonathan Robertson, Omar Limon

Nieuw: Daan Prins, Tom Kroon, Onno Loeliger, Jimmy Brugman (eigen jeugd), Steef Roodakkers (trainer, UVS), Clé Vos de Mooij, Rami Abdirab, Benjamin van Aken, Stijn van Biezen, Rick van der Boon, Joël van der Graaf, Martijn Wooter, Danny Zwaan en Tomas de Louw (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Rob Zandbergen (VVSB), Stefan Kraaijvanger (stopt, per direct), Floris Mulder (Sportlust’46), Glenn Teunissen (onbekend), Ruben van der Does (onbekend), Martijn Lagendijk (trainer reserves, Teylingen), Joey van den Berg (SJC), Toon Zwetsloot (vertrekt naar buitenland), Mike van der Zon (Teylingen), Koen Duijtshoff (DSOV), Jim van der Krogt (Voorschoten ’97), Tomas Tavilla (onbekend), Henk Wisman (trainer, Rijnsburgse Boys), Elroy Tuur (onbekend), Mike Dam (FC Aalsmeer), Jan Blankenspoor (assistent-trainer, Rijnsburgse Boys)

Teylingen

Blijft: Daan Heemskerk, Pascal de Ridder, Jelle Vooijs, Niels Roodenburg, Lasse van Wijk, Sam Witkamp, Colin Dofferhoff, Dennis van den Nouland, Sepehr Safi, Omar Mansour Baker, Mark van der Vlugt

Vertrekt: Marc van Wonderen (trainer, onbekend), Jaap Zwetsloot (FC Lisse), Tarek Kharboutli (DSOV)

Nieuw: Martijn Lagendijk (trainer reserves Ter Leede), Mike van der Zon (Ter Leede 2), Bilal El Kourami (Warmunda)

UVS

Nieuw: Enrico Geus (Stompwijk’92), Daily Hoogkamer (Katwijk), Sven Verlaan (VVSB), Thijs de Roy van Zuydewijn (Rijnsburgse Boys),Wesley Kerkvliet, Tim van Dam, Desley Sluis, Raoul Dubbeldeman, Oussama Yassine, Mo Kamal, Lionel Wong Lo Fo (allen eigen jeugd), Kevin Wassenaar (Sporting Leiden, trainer), Mo Maatoug (FC Boshuizen), Ashraf Boy (Roodenburg)

Blijven: Mart Spierdijk, Niels van der Burg, Jeffrey van Kempen, Ruben Leugering, Ayoub el Houari, Daan van der Zwaan, Bart van der Weijden, Isi Adima, Axel Pison, Senne van Oostenrijk, Glenn Sloos, Arie Salah, Marcello Walcott, Lars Verlaan, Ruben Leugering, Leon Wagenaar.

Vertrekt: Thom de Vries (onbekend), Youssef Ait El Houssi (stopt), Glenn Sloos (RCL), Shivan Chaigneau (RCL)

Valken’68

Blijven: Arjan Haasnoot,  Marc Langeveld, Peter de Best, Matthijs de Mooij, Sven Boonstoppel, Robbert van Delft, Jaco van der Bent, Rody Redel, Jari de Vries, Niels Hogewoning, Timo Schaap, Jaap van der Plas,  Bart Imthorn, Bas Roorda, Jaco van Beelen, Chris de Lange, Jeroen Oskam, Marc Zuijderduijn, Samed Yarin en Stefan de Mooij

Nieuw: Alan Campfens (trainer), Huig van Duijn (Noordwijk), Sander van der Gugten (FC Rijnvogels),Ruben van der Does (Ter Leede), Leon Houwer (FC Rijnvogels), Chris Guijt (Foreholte), Samet Arikan (Quick Boys), Sammy Zandbergen (FC Rijnvogels)

Vertrekt: Erwin van der Nagel, Bouke Bleijswijk, Jaber Ahkrif, Hessel Noort, Max Lobel, Lars Ravensbergen, Jan van Duijn, Joey Zandbergen, Geoff Smit en Willem Slootweg (stoppen of lager elftal), Arie van Duijn (trainer).

Van Nispen (za)

Blijft:Wouter Kok

Nieuw: Fadil Sukurica (VVSB, za)

Vertrekt: Frank Imthorn (stopt)

Van Nispen (zo)

Blijft: Roy Schulpzand (trainer), Bart Duivenvoorde, Philip Mossel, Joost van Haaster, Ferdy Smit, Jeffrey van der Geest, Stan van Maris, Rico Geerlings, Ted Duivenvoorde, Cody Zonneveld, Bren Zonneveld, Justin Vink, Jeroen van Haaster, Daan van der Linden, Kenny Korfage, Stijn van Saase, Sydney Stemmer, Christiaan van Haaster, Bas Dobbe, Patrick Frumeau, Stan Damen, Marc De Groot, Joost Rie, Jelle Vleugel, Koen van der Linden, Joost Verwer

Nieuw: Rien de Jong (Hillegom), Xavi Noltenius van Elsbroek (eigen jeugd), Jesse Oostdam (overige senioren), Jim Oostdam (overige senioren)

Vertrekt: Tom van Maris, Mike van Haaster, Marc van Saase, Randy de Jong, Thijmen Pompe, Rick de Groot, Stef Geerlings, Dick Verhoeven, Jeroen de Groot, Scott Nederstigt, Rajan van Stein, Bastiaan Jansen (allen stoppen), Samir Krupic (assistent-trainer, onbekend)

Voorschoten’97 (za)

Blijft: Stefan van der Niet, Hamza Apaydin, Kevin Koek, Martijn Hoogenboom, Jasper Mol, Sergio Vreede, Sem Simonis, Ronnie Verplancke,, Peer van Paasen, Thom de Koning, Alex Iliopoulos, Tim Koning, Benjamin Beumer, Bart Vonk, Nick Guyt, Shemiel Constancia, Lesley van Hemert, Alex Meijer, Djiri Michel, Kas Vaneman, Jeffrey Abspoel, Thom Verstraeten, Dylan Victorie, Robin Diets, Valentin van Kleef, Jesper Kloeke, Marcel Quax.

Nieuw: Ramon Aronius (Alphense Boys), Robin Koek, Marvi Zijl, Bilal Khadouri (allen eigen jeugd), Chris Guijt (Quick Boys), Bas Beijersbergen (SJC), Jim van der Krogt (Ter Leede), Melle Rekvelt, Sunny Dihlal (VELO), Koen Hopstaken (Noordwijk), Wilco Mackaay (vv Huizen), Steven Knijnenburg (geen club)

Vertrekt: Ian Baggerman (HBS/Craeyenhout), Qendrim Gashi (DoCoS), Justin van Look (Forum Sport)

VVSB (za)

Blijft: Rob Jonkman (trainer), Michael Kaptein (assistent-trainer), Jaap Aartman, Joost Bierhuizen, Timo van der Raadt, Rick Koeckhoven, Koen Damen, Jelle Homan, Tim Warmerdam, Kaj Warmerdam, Ardy de Jong, Davy van der Berg, Joris Aartman, Berhang Sartib, Rick van der Berg, Jasper van Stijn

Nieuw: Stijn Paumen, Boy Jansen (beiden eigen jeugd)

Vertrekt: Fadil Sukurica (Van Nispen, za)

VVSB (2e divisie)

Blijft: Ruben Valk, Richelo Fecunda (2021), Tomas Arroyo, Jelmer Vijlbrief, Tim de Rijk, Danny Bakker, Loyd van der Wilden, Mo el Osrouti, Frans van Niel, Eric Meijers (trainer), Patrick van der Fits (assistent-trainer), Lulinho Martins

Vertrekt: Kevin Brands (per direct, Lampang FC), Patrick Batist (Westlandia, per direct), Menno de Jong (Sportlust ’46), Jack Honsbeek (trainer, per direct), Tommy Bekooij (Quick Boys), Mitchell Theuns (onbekend), Sven Verlaan (UVS), Victor Schipholt (SJC), Arno Dijkstra (FC Rijnvogels), Lovette Felicia (RKAVV), Jordy Zwart (stopt), Sonny ten Hoope (OFC Oostzaan), Wesley Goeman (GVVV)

Nieuw: Michael de Leeuw (Sportlust ’46), Peter Verhoeve (ASWH), Yannick Bouw (Eemdijk), Rob Zandbergen (Ter Leede), Chima Bosman (Quick Boys), Tom Kok (Hoofddorp)

Warmunda

Blijft:Brian van Noort, Jasper Kortekaas, Koen Mastenmaker, Luuk Holverda, Sjoerd van der Voort, Roy Koomen, Hamza Harmouch

Nieuw: Barry van Rijn (interim-trainer), Remco Breuer (interim-trainer), Daniël Kolkman (Swift), Menno van Noort (was gestopt), Mike Zwijnenburg (reserves FC Rijnvogels), Stan van Rijn (eigen jeugd), Rogier Worst (eigen jeugd)

Vertrekt: Bilal El Kourami (Teylingen)

Zwammerdam

Nieuw: Kaj van den Heuvel (Oudewater)

Vertrekt: Emiel Samsom (Antibabari), Toine Kremer (stopt)

De lijst komt mede tot stand door samenwerking met Studio Alphen en Voetbalindebollenstreek.