In navolging van het bericht over de indeling nu ook het bekend geworden programma in de groepsfase van de districtsbeker. Er wordt gespeeld in het slotweekend van augustus en in de eerste twee weekenden van september.

Groep 2

Poule 1: Bergambacht, Bernardus, CVC Reeuwijk, DUNO

29 augustus: Bernardus-DUNO (14.30 uur), Bergambacht-CVC Reeuwijk (15.00 uur)

5 september: DUNO-Bergambacht (14.00 uur), CVC Reeuwijk-Bernardus (14.30 uur)

12 september: Bernardus-Bergambacht (14.30 uur), CVC Reeuwijk-DUNO (14.30 uur)

 

Poule 2: Aarlanderveen, KMD, Koudekerk, Moerkapelle

29 augustus: Aarlanderveen-Koudekerk (14.30 uur), Moerkapelle- KMD (14.30 uur)

5 september: KMD-Aarlanderveen (14.30 uur), Koudekerk-Moerkapelle (14.30 uur)

12 september: Moerkapelle-Aarlanderveen (14.30 uur), Koudekerk-KMD (14.30 uur)

 

Poule 3: ASW, Be Fair, Hazerswoudse Boys, Quick Steps

29 augustus: ASW-Quick Stepes (14.30 uur), Be Fair-Hazerswoudse Boys (14.30 uur)

5 september: Hazerswoudse Boys-ASW (14.30 uur), Quick Steps- Be Fair (14.30 uur)

12 september: ASW-Be Fair (14.30 uur), Hazerswoudse Boys- Quick Steps (14.30 uur)

 

Poule 4: Floreant, Gouda, Loosduinen, Woubrugge

29 augustus: Woubrugge-Gouda (14.30 uur), Floreant-Loosduinen (14.30 uur)

5 september: Loosduinen-Woubrugge (14.30 uur), Gouda- Floreant (14.30 uur)

12 september: Floreant-Woubrugge (14.30 uur), Gouda-Loosduinen (14.30 uur)

 

Poule 5: Alphia, DSVP, SJC, SPV’81

29 augustus: SPV’81-Alphia (14.30 uur), DSVP-SJC (14.30 uur)

5 september: Alphia-DSVP (14.30 uur), SJC-SPV’81 (16.00 uur)

12 september: SPV’81-DSVP (14.30 uur), SJC-Alphia (16.00 uur)

 

6: BSC’68, FC Oegstgeest, LYRA, SJZ

29 augustus: SJZ-BSC’68 (14.00 uur), Lyra-FC Oegstgeest (14.30 uur)

5 september: FC Oegstgeest-SJZ (14.30 uur), BSC’68-Lyra (14.30 uur)

12 september: SJZ-Lyra (14.00 uur), FC Oegstgeest-BSC’68 (14.30 uur)

Poule 7: Oosterheem, SC Monster, VVSB, FC Boshuizen

29 augustus: VVSB- Oosterheem (14.30 uur), SC Monster- FC Boshuizen (14.30 uur)

5 september: Oosterheem-SC Monster (14.30 uur), FC Boshuizen-VVSB (15.00 uur)

12 september: Oosterheem-FC Boshuizen (14.30 uur), SC Monster-VVSB (14.30 uur)

Poule 8: DWO, GSV, Meerburg, Schipluiden

29 augustus: Meerburg-GSV (14.30 uur), Schipluiden-DWO (14.30 uur)

5 september: DWO-Meerburg (14.30 uur), GSV-Schipluiden (14.30 uur)

12 september: Schipluiden-Meerburg (14.30 uur), GSV- DWO (14.30 uur)

 

Poule 9: Duindorp, Gouderak, LSVV’70, Sporting Leiden

29 augustus: LSVV’70- Gouderak (14.30 uur), Sporting Leiden-Duindorp (14.30 uur)

5 september: Duindorp-LSVV’70 (14.30 uur), Gouderak-Sporting Leiden (14.30 uur)

12 september: Sporting Leiden-LSVV’70 (14.30 uur), Gouderak-Duindorp (14.30 uur)

 

Poule 10: Moordrecht, Quick Boys 2, Roodenburg, TAVV

29 augustus: Moordrecht-TAVV (14.30 uur), Roodenburg-Quick Boys 2 (14.30 uur)

5 september: Quick Boys 2- Moordrecht (12.00 uur), TAVV-Roodenburg (14.30 uur)

12 september: TAVV-Quick Boys 2 (14.30 uur), Roodenburg-Moordrecht (14.30 uur)

 

Poule 11: Ammerstolse SV, Football Factory, Lugdunum, FC Rijnvogels 2

29 augustus: Ammerstolse sv-Lugdunum (14.15 uur), Football Factory-FC Rijnvogels 2 (14.30 uur)

5 september: FC Rijnvogels 2- Ammerstolse sv (11.30 uur), Lugdunum-Football Factory (14.30 uur)

12 september: FC Rijnvogels 2- Lugdunum (11.30 uur), Ammerstolse sv-Football Factory (14.15 uur)

 

Poule 12: Nieuwkoop, Stolwijk, TAC’90, Warmunda

29 augustus: TAC’90- Stolwijk (14.30 uur), Warmunda-Nieuwkoop (15.00 uur)

5 september: Nieuwkoop-TAC’90 (14.30 uur), Stolwijk-Warmunda (15.00 uur)

12 september: Warmunda- TAC’90 (15.00 uur), Stolwijk-Nieuwkoop (15.00 uur)

 

Poule 13: Blauw Zwart, REMO, Kickers’69, Haastrecht

29 augustus: Haastrecht-Kickers’69 (14.30 uur), Blauw Zwart-REMO (15.00 uur)

5 september: REMO-Haastrecht (14.30 uur), Kickers’69- Blauw Zwart (14.30 uur)

12 september: Kickers’69-REMO (14.30 uur), Blauw Zwart-Haastrecht (15.00 uur)

 

Poule 14: MMO, MVV’27, Perkouw, Cabauw

29 augustus: MMO-MVV’27 (14.30 uur), Perkouw-Cabauw (14.30 uur)

5 september: Cabauw-MMO (14.30 uur), MVV’27- Perkouw (14.30 uur)

12 september: Perkouw-MMO (14.30 uur), MVV’27- Cabauw (14.30 uur)

 

Poule 24: Alphense Boys, Houtwijk, KSD/Marine, Zwarte Pijl

29 augustus: Houtwijk-KSD/Marine (14.30 uur), Alphense Boys-Zwarte Pijl (15.15 uur)

5 september: KSD/Marine-Alphense Boys (14.00 uur), Zwarte Pijl-Houtwijk (14.30 uur)

12 september: KSD/Marine-Zwarte Pijl (14.00 uur), Alphense Boys-Houtwijk (15.15 uur)