De inhaalweekenden zitten erop en dus wordt er weer massaal gespeeld op de velden. Hierbij het wekelijkse programmaboekje.
ZATERDAG 07/03/2020
Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys
HHC Hardenberg – Noordwijk
IJsselmeervogels – Katwijk
Quick Boys – Spakenburg
Rijnsburgse Boys – GVVV
Scheveningen – AFC
Jong FC Volendam – ASWH
Derde divisie
Jong FC Almere City – DVS’33 Ermelo
Barendrecht – ODIN ’59
DOVO – FC Lisse
Excelsior ’31 – SteDoCo
GOES – VVSB
Sparta Nijkerk – ONS Sneek
Ter Leede – Ajax
VVOG – HSV Hoek
Hoofdklasse A
Achilles ’29 – Sportlust ’46
Achilles Veen – Smitshoek
ARC – Spijkenisse
Capelle – AZSV
DHSC – Zwaluwen V
SC Feyenoord – DUNO
‘s-Gravenzande – Rijsoord
De Jodan Boys – FC Rijnvogels
Eerste klasse B
Brielle – VELO
BVCB – Neptunus-Schiebroek
Forum Sport – Die Haghe
Heinenoord – RVVH
Poortugaal – Honselersdijk
Voorschoten ’97 – SHO
XerxesDZB – Nootdorp
Tweede klasse C
CVV Berkel – Van Nispen
DoCoS – Wateringse Veld Kranenburg
DSO – Soccer Boys
HVC ’10 – SVC ’08
UVS – Kagia
HVV Te Werve – RCL
Westlandia – Valken ’68
Derde klasse A
Alphia – Oudewater
Blauw Zwart – Lugdunum
Gouda – Be Fair
Sporting Leiden – Nieuwkoop
TAVV – Aarlanderveen
VVC – FC Oegstgeest
VVSB – CVC Reeuwijk
Vierde klasse A
Koudekerk – FC Boshuizen
LSVV ’70 – Warmunda
Meerburg – Football Factory
MMO – Bernardus
Roodenburg – Woubrugge
SJC – Kickers ’69
SJZ – Hazerswoudse Boys
Vierde klasse B
Alphense Boys – SIVEO ’60
Bodegraven – ROHDA ’76
NSV ’46 – Zwammerdam
SCH ’44 – VEP
Woerden – Sportief
Zevenhoven – Kamerik
ZONDAG 08/03/2020
Eerste klasse B
DOSKO – Spartaan 1920
Hillegersberg – Den Hoorn
Rood Wit W – Vlissingen
TAC ’90 – DHC
TOGB – FC Boshuizen
VUC – ROAC
Zwervers – Olympia (G)
Tweede klasse C
Altior – DOSR
Foreholte – Laakkwartier
Hillegom – RKDEO
HMSH – Concordia
HVV – Wippolder
OLIVEO – Teylingen
Wilhelmus – ASC
Derde klasse A
Alliance ’22 – Aalsmeer
Van Nispen – Voorschoten ’97
RKDES – De Kennemers
Spaarnwoude – Zwanenburg
VSV – Sporting Leiden
VVH/Velserbroek – Bloemendaal
WVC – Nicolaas Boys
Derde klasse B
AVV Alphen – Taurus
DHL – Charlois
HOV/DJSCR – REMO
HWD – Stompwijk ’92
ODB – Full Speed
SEP – Kethel Spaland
WIK – Slikkerveer