De inhaalweekenden zitten erop en dus wordt er weer massaal gespeeld op de velden. Hierbij het wekelijkse programmaboekje.

ZATERDAG 07/03/2020

Tweede divisie

Excelsior Maassluis –  Kozakken Boys

HHC Hardenberg – Noordwijk

IJsselmeervogels – Katwijk

Quick Boys –  Spakenburg

Rijnsburgse Boys –  GVVV

Scheveningen –  AFC

Jong FC Volendam –  ASWH

Derde divisie

Jong FC Almere City –  DVS’33 Ermelo

Barendrecht –  ODIN ’59

DOVO –  FC Lisse

Excelsior ’31 –  SteDoCo

GOES –  VVSB

Sparta Nijkerk –  ONS Sneek

Ter Leede –  Ajax

VVOG –  HSV Hoek

Hoofdklasse A

Achilles ’29 –  Sportlust ’46

Achilles Veen –  Smitshoek

ARC – Spijkenisse

Capelle –  AZSV

DHSC – Zwaluwen V

SC Feyenoord – DUNO

‘s-Gravenzande – Rijsoord

De Jodan Boys –  FC Rijnvogels

Eerste klasse B

Brielle –  VELO

BVCB –  Neptunus-Schiebroek

Forum Sport – Die Haghe

Heinenoord –  RVVH

Poortugaal – Honselersdijk

Voorschoten ’97 – SHO

XerxesDZB –  Nootdorp

Tweede klasse C

CVV Berkel –  Van Nispen

DoCoS –  Wateringse Veld Kranenburg

DSO –  Soccer Boys

HVC ’10 –  SVC ’08

UVS –  Kagia

HVV Te Werve –  RCL

Westlandia –  Valken ’68

Derde klasse A

Alphia –  Oudewater

Blauw Zwart –  Lugdunum

Gouda – Be Fair

Sporting Leiden – Nieuwkoop

TAVV –  Aarlanderveen

VVC – FC Oegstgeest

VVSB –  CVC Reeuwijk

Vierde klasse A

Koudekerk –  FC Boshuizen

LSVV ’70 – Warmunda

Meerburg – Football Factory

MMO – Bernardus

Roodenburg – Woubrugge

SJC – Kickers ’69

SJZ – Hazerswoudse Boys

Vierde klasse B

Alphense Boys –  SIVEO ’60

Bodegraven –  ROHDA ’76

NSV ’46 – Zwammerdam

SCH ’44 –  VEP

Woerden – Sportief

Zevenhoven – Kamerik

ZONDAG 08/03/2020

Eerste klasse B

DOSKO –  Spartaan 1920

Hillegersberg – Den Hoorn

Rood Wit W – Vlissingen

TAC ’90 –  DHC

TOGB –  FC Boshuizen

VUC –  ROAC

Zwervers –  Olympia (G)

Tweede klasse C

Altior – DOSR

Foreholte – Laakkwartier

Hillegom –  RKDEO

HMSH –  Concordia

HVV – Wippolder

OLIVEO –  Teylingen

Wilhelmus –  ASC

Derde klasse A

Alliance ’22 – Aalsmeer

Van Nispen –  Voorschoten ’97

RKDES –  De Kennemers

Spaarnwoude – Zwanenburg

VSV –  Sporting Leiden

VVH/Velserbroek –  Bloemendaal

WVC –  Nicolaas Boys

Derde klasse B

AVV Alphen – Taurus

DHL – Charlois

HOV/DJSCR – REMO

HWD –  Stompwijk ’92

ODB –  Full Speed

SEP –  Kethel Spaland

WIK – Slikkerveer