Rond deze tijd plaatst onze redactie weer de nodige statistieken over het regionale voetbal. Zo wordt nu de complete ranglijst gepubliceerd over de prestaties in de laatste tien seizoenen in de gespeelde UITwedstrijden. Er is dus gemeten vanaf het seizoen 2010-2011 tot en met het niet afgemaakte seizoen 2019-2020. Quick Boys, uitkomend in de tweede divisie, presteerde het beste in deze periode op verplaatsing. Ook de zaterdagtak van VVSB kwam vaak met een lach terug op het eigen sportpark. De derdeklasser presteerde net iets beter dan Noordwijk, maar zoals bekend spelen de witroden wel op het hoogste amateurniveau. Andere uitstekend uit presterende clubs, door de bank genomen althans, zijn Alphense Boys, Woubrugge, Katwijk, UVS, Valken’68, Kagia en FC Rijnvogels. Minder succesvol waren Bernardus, ASC en Football Factory. Zie hieronder de lijst met alle regioclubs die in alle seizoenen uitkwamen met een hoofdmacht in welke klasse dan ook. Zo niet bijvoorbeeld SJC (za) en Alphense Boys (za) omdat zij niet elk seizoen in deze gemeten periode in competitieverband deelnamen.

PCWPVTG
1Quick Boys1392562761811,84
2VVSB za1182152851881,82
3Noordwijk1422502862041,76
4Alphense Boys1292192722071,70
5Woubrugge1202002872341,67
6Katwijk1512503022191,66
7UVS1262092381731,66
8Valken'681262072371941,64
9Kagia1241932702351,56
10FC Rijnvogels1362122562271,56
11SJC1342082912461,55
12Alphia1191842882431,55
13FC Boshuizen1231872462391,52
14Ter Leede1331992242201,50
15TAVV1261882311881,49
16Rijnsburgse Boys1532232782731,46
17Meerburg1201732512161,44
18Lugdunum1251802682461,44
19VVSB1502122302351,41
20Stompwijk'921231722532391,40
21Koudekerk1251752562581,40
22Voorschoten'97 zo1241712522711,38
23Hazeerswoudse Boys1191612452361,35
24SJZ1201612372401,34
25VV Leiden/Sporting za1221642442501,34
26AVV Alphen1221572812791,29
27Kickers'691191511992561,27
28Altior1171472052171,26
29DoCoS1191502182431,26
30ARC1311652102481,26
31Teylingen1261582322721,25
32DOSR1241521992151,23
33VV/FC Oegstgeest1241512762391,22
34ROAC1241501842121,21
35Rijnland/Sporting zo1191442172831,21
36RCL1261511942311,20
37Warmunda1161371912691,18
38LSVV'701231432372981,16
39Aarlanderveen1211392033031,15
40MMO1181351702691,14
41Foreholte1231381922471,12
42Roodenburg1221362522901,11
43Voorschoten'97 za1241381982431,11
44FC Lisse1531702012781,11
45Bernardus1151272142971,10
46ASC1201181893210,98
47Football Factory116561644320,48