Meer dan helaas kwam de competitie vroegtijdig stil te vallen. Vanaf medio maart is het doodstil op de velden. Dat wil zeggen, er wordt weer getraind inmiddels. Dat wel. Hopelijk kan er in september weer competitief worden gespeeld. Onze redactie had in elk geval de tijd om de resultaten van de bij LAV aangesloten clubs op een rij te zetten. Op welk niveau acteerden de selectieteams en waar stonden de ploegen op het moment van de beëindiging van de competitie? Een overzicht is hieronder terug te vinden.

ASC

Eerste elftal: tweede klasse  (10e)

Tweede elftal:  derde klasse (7e)

O19-1:  hoofdklasse  (2e)

O17-1:  eerste klasse  (4e)

O16-1: hoofdklasse b (L) (6de)

O15-1:  hoofdklasse b (pp) (5de)

O14-1: eerste klasse 1 (5de)

O13-1: eerste klasse 5 (6de)

O12-1 eerste klasse 1 (11de)

O11-1: hoofdklasse 4 (4de)

O10-1 eerste klasse-01 (NVT)

O09-1: hoofdklasse A (NVT)

O08-1: hoofdklasse E (NVT)

DoCoS

Eerste elftal: tweede klasse-C (14de)

Tweede elftal: tweede klasse-A (9de)

O19-1: hoofdklasse-D (7de)

O17-1: hoofdklasse-B  (8ste)

O15-1: hoofdklasse-E (3de)

O14-1: eerste klasse-1 (1ste)

O13-1: hoofdklasse-C  (4de)

O12-1: tweede klasse-01 (4de)

O11-1: tweede klasse-03 (1ste)

O10-1: tweede klasse-02 (NVT)

O9-1: hoofdklasse-F (NVT)

O8-1: tweede klasse-04 (NVT)

O7-1: eerste klasse-04 (NVT)

FC Rijnvogels

Eerste elftal: hoofdklasse (7de)

Tweede elftal: hoofdklasse-A (5de)

O19-1: hoofdklasse-I  (2de)

O17-1: eerste klasse-1 (11de)

O15-1: derde klasse-09 (2de)

O14-1: eerste klasse-1 (2de)

O13-1: eerste klasse-5 (5de)

O12-1: eerste klasse-02 (3de)

O11-1 eerste klasse-02 (3de)

O10-1: eerste klasse-01 (NVT)

O9-1g: vierde klasse-02 (NVT)

O8-1: eerste klasse-02 (NVT)

FC Boshuizen

Eerste elftal: eerste klasse-B (6de) (zo)

Eerste elftal: vierde klasse A (10e) (za)

Tweede elftal: eerste klasse-A (1ste)

O19-1: eerste klasse-1 (9de)

O10-1: vierde klasse-15 (NVT)

O8-1: vierdenklasse-14 (NVT)

O7-1: eerste klasse-K (NVT)

FC Oegstgeest

Eerste elftal: derde klasse-A (14de)

Tweede elftal:  tweede klasse-A (5de)

O19-1:  hoofdklasse-D (3de)

O17-1: hoofdklasse-A (2de)

O16-1:  eerste klasse-1 (4de)

O15-1: hoofdklasse-F (8ste)

O14-1: hoofdklasse (7de)

O13-1:  hoofdklasse-A (4de)

O12-1: derde klasse-03 (3de)

O11-1: hoofdklasse-01 (6de)

O10-1: hoofdklasse-A (NVT)

O9-1: hoofdklasse-E (NVT)

O8-1: tweede klasse-02 (NVT)

Football Factory

Eerste elftal: vierde klasse-A (14de)

Tweede elftal: vijfde klasse-01 (12de)

Kagia

Eerste elftal: tweede klasse-C (13de)

Tweede elftal: tweede klasse-A (10de)

O19-1: eerste klasse-1 (6de)

O17-1: tweede klasse-1 (12de)

O15-1:  vierde klasse-08 (2de)

O13-1: eerste klasse-5 (11de)

O11-1: eerste klasse-01 (5de)

O10-1:  derde klasse-01 (NVT)

O9-1: vierde klasse-12 (NVT)

O8-1:  tweede klasse-01 (NVT)

Kouderkerk

Eerste elftal: vierde klasse-A (3de)

Tweede elftal: derde klasse-B (10de)

O19-1: derde klasse-2 (1ste)

O17-1: vierde klasse-04 (7de)

O15-1: derde klasse-01 (3de)

O13-1: derde klasse-03 (1ste)

O11-1: tweede klasse-08  (2de)

O9-1: tweede klasse-01 (NVT)

O8-1: eerste klasse-02 (NVT)

LSVV’70

Eerste elftal: vierde klasse-A (8ste)

Tweede elftal: vierde klasse-01 (8ste)

Lugdunum

Eerste elftal: derde klasse-A (5de)

Tweede elftal: vierde klasse-01 (11de)

O19-1: tweede klasse-1 (9de)

O17-1: Beker groep 3-24 (2de)

O15-1: derde klasse-06 (3de)

O14-1: vierde klasse-5 (11de)

013-1: derde klasse-10  (1ste)

O12-1: vierde klasse-04 (4de)

O10-1: eerste klasse-01 (NVT)

O9-1: vierde klasse-04 (NVT)

O8-1: vierde klasse-12 (NVT)

Meerburg

Eerste elftal: vierde klasse-A (6de)

Tweede elftal: derde klasse-A (10de)

O19-1: hoofdklasse-E (1ste)

O17-1: hoofdklasse-B (7de)

O16-1: eerste klasse-2 (1ste)

O15-1: eerste klasse-6 (3de)

O14-1: eerste klasse-2 ( 1ste)

O13-1: hoofdklasse-A (2de)

O12-1: hoofdklasse-01 (5de)

O11-1: hoofdklasse-02 (4de)

O10-1: eerste klasse-02 (niet bekend)

O9-1:  eerste klasse-02 (niet bekend)

O8-1: eerste klasse-02 (niet bekend)

RCL

Eerste elftal: tweede klasse-C (11de)

Tweede elftal: eerste klasse-A (14de)

O19-1: hoofdklasse-1 (1ste)

O17-1: Divisie 5-B  (8ste)

O15-1: hoofdklasse-A (11de)

O13-1G: hoofdklasse-A (8ste)

O12-1G: derde klasse-03 (2de)

O11-1G: hoofdklasse-02 (5de)

O10-1: eerste klasse-01 (NVT)

O9-1: hoofdklasse-F (NVT)

O8-1G: hoofdklasse-G (NVT)

ROAC

Eerste elftal: eerste klasse-B (10de)

Tweede elftal: tweede klasse-A (3de)

O19-1: vierde klasse-01 (1ste)

O17-1: tweede klasse-1 (2de)

O15-1: vierde klasse-09 ( 4de)

O13-1: vierde klasse-01 (5de)

O11-1: vierde klasse-03 (2de)

O10-1: vierde klasse-08 (NVT)

O9-1:  eerste klasse-02 (NVT)

O8-1: derde klasse-01 (NVT)

O7-1: eerste klasse-M (NVT)

Roodenburg

Eerste elftal: vierde klasse-A (13de)

Tweede elftal: vierde klasse-01 (12de)

O19-1: beker groep 2-10 (4de)

O17-1:  derde klasse-01 (11de)

O15-1: derde klasse-03 (1ste)

O13-1: vierde klasse-05 (12de)

O11-1: eerste klasse-02 (1ste)

O10-1: vierde klasse-05 (NVT)

O9-1: vierde klasse-04 (NVT)

O8-1: derde klasse-04 (NVT)

Sporting Leiden

Eerste elftal: derde klasse-A (6de) (za)

Eerste elftal: derde klasse A (14de) (zo)

Tweede elftal: derde klasse-A (7de)

O19-1: tweede klasse-1 (6de)

O17-1: derde klasse-02 (10de)

O15-1:  tweede klasse-4 (11de)

013-1: derde klasse-04 (2de)

O12-1: vierde klasse-20 (4de)

011-1: tweede klasse-03 (4de)

O10-1: tweede klasse-02 (NVT)

O8-1: vierde klasse-04 (NVT)

O7-1a: eerste klasse-04 (NVT)

Stompwijk’92

Eerste elftal: derde klasse-B (9de)

Tweede elftal: eerste klasse-A (13de)

O19-1: derde klasse-2 (1ste)

O17-1: tweede klasse-3 (2de)

O15-1: vierde klasse-10 (8ste)

O14-1: derde klasse-6 (2de)

O13-1: vijfde klasse-3 (7de)

O12-1: tweede klasse-04 (4de)

O11-1: vierde klasse-22 (2de)

O10-1: derde klasse-04 (NVT)

O9-1: vierde klasse-04 (NVT)

O8-1: vierde klasse-14 (NVT)

SJZ

Eerste elftal: vierde klasse-A (7de)

Tweede elftal: vierde klasse-03 (1ste)

O19-1: eerste klasse-1 (10de)

O17-1: tweede klasse-1 (9de)

O15-1: derde klasse-03 (3de)

O14-1: eerste klasse-1 (3de)

O13-1: derde klasse-04 (1ste)

O12-1: tweede klasse-04 (2de)

O11-1: vierde klasse-08 (2de)

O10-1: derde klasse-10 (NVT)

O9-1:  vierde klasse-04 (NVT)

O8-1: vierde klasse-24 (NVT)

TAVV

Eerste elftal: derde klasse-A (1ste)

Tweede elftal: vierde klasse-04 (2de)

O19-1: tweede klasse-2 (8ste)

O15-1: vierde klasse-09 (1ste)

O13-1: vierde klasse-01 (1ste)

O12-1: tweede klasse-09 (3de)

O11-1: tweede klasse-09 (1ste)

O10-1: vierde klasse-10 (NVT)

O9-1:  derde klasse-01 (NVT)

O8-1: vierde klasse-21 (NVT)

UVS

Eerste elftal: tweede klasse-C (4de)

Tweede elftal: tweede klasse-A (7de)

O19-1: vierde divisie- B (3de)

O17-1: derde divisie-B (9de)

O16-1: tweede divisie-A: (9de)

O15-1: tweede divisie-B (11de)

O14-1: vierde divisie-A (9de)

O13-1: derde divisie-B (10de)

O12-1: eerste klasse-01 (2de)

O11-1: hoofdklasse-02 (2de)

O10-1: tweede klasse-02 (NVT)

O9-1: eerste klasse-02 (NVT)

O8-1: hoofdklasse-G (NVT)

Valken 68

Eerste elftal: tweede klasse-C (1ste)

Tweede elftal: eerste klasse-A (12de)

O19-1: tweede klasse-1 (5de)

O17-1: derde klasse-02 (7de)

O15-1: derde klasse-09 (1ste)

O14-1: eerste klasse-1 (6de)

O13-1: vierde klasse-07 (7de)

O12-1: eerste klasse-02 (2de)

O11-1: tweede klasse-03 (5de)

O10-1: tweede klasse-02 (NVT)

O9-1: eerste klasse-02 (NVT)

O8-1: tweede klasse-02 (NVT)

Voorschoten 97

Eerste elftal: derde klasse-A (10de) (zondag)

Eerste elftal: eerste klasse-B (7de) (zaterdag)

Tweede elftal: eerste klasse-A (14de) (zondag)

Tweede elftal: eerste klasse-A (4de) (zaterdag)

O19-1: vierde divisie-B (6de)

O17-1: vijfde divisie-B (7de)

O16-1: hoofdklasse-B(L) (4de)

O15-1: hoofdklasse-A (9de)

O14-1: hoofdklasse-B (L) (7de)

O13-1: hoofdklasse-A (4de)

O12-1: hoofdklasse-01 (1ste)

O11-1: hoofdklasse-02 (1ste)

O10-1: hoofdklasse-A (NVT)

O9-1: hoofdklasse-F (NVT)

O8-1: hoofdklasse-C (NVT)

O7-1: eerste klasse-15 (NVT)

Warmunda

Eerste elftal: vierde klasse-A (9de)

Tweede elftal: vijfde klassa-02 (3de)

O19-1: tweede klasse-1 (7de)

O17-1: vierde klasse-01 (2de)

O15-1: eerste klasse-6 ( 9de)

O13-1: derde klasse-10 (5de)

O12-1: vierde klasse-01 (5de)

011-1: tweede klasse-02 (6de)

O10-1: eerste klasse-01 (NVT)

O9-1: hoofdklasse-E (NVT)

O8-1: derde klasse-12 (NVT)

Zwammerdam

Eerste elftal: vierde klasse-B (5de)

Tweede elftal: vierde klasse-04 (6de)

O19-1: tweede klasse-3 (9de)

O18-1: tweede klasse-1 (4de)

O17-1: derde klasse-04 (7de)

O11-1G: vierde klasse-26 (2de)