Zoals elk jaar publiceert onze redactie op regelmatige basis de zogeheten trainerscarrousel. Ondertussen zijn de plaatjes overal bekend en kan onze redactie de volledige lijst dus publiceren met het oog op het seizoen 2020-2021.
Tweede divisie
Katwijk: Jan Zoutman vertrekt, Anthony Correia (Odin’59) komt
Noordwijk: Kees Zethof blijft
Quick Boys: Edwin Grünholz blijft
Rijnsburgse Boys: Henk Wisman blijft
Derde divisie
FC Lisse: Robbert de Ruiter vertrekt, Raymond Bronkhorst (ADO’20) komt
Ter Leede: Steef Roodakkers blijft
VVSB: Eric Meijers (tussentijds vertrokken), Richard Plug per 25-11 in dienst
Hoofdklasse
FC Rijnvogels: Jimmy Simons vertrekt, Thomas Duivenvoorden (Den Hoorn) komt
ARC: Mark Evers blijft
Eerste klasse
Valken’68: Alan Campfens blijft
Voorschoten’97: Theo Ducaneaux blijft
Tweede klasse
DoCoS: Dennis Olman blijft
Kagia: René Ras blijft
RCL: Faizel Soekhai vertrekt, Hein van Heek (Alphense Boys) komt
UVS: Patrick van Dullemen blijft
Van Nispen: Stephan Spruijt blijft
Derde klasse
Alphia: Angelo Leverock blijft
Blauw Zwart: Jos van der Helm blijft
FC Oegstgeest: Nico van der Salm blijft
Lugdunum: Roberto Escudero vertrekt (FC Boshuizen), Marco Harleman en Nino Poulina komen
Sporting Leiden: Cees van Tongeren vertrekt (assistent-trainer Ter Leede), Francis Janse komt (Quick)
TAVV: Frenk van der Kleij vertrekt (ARC 2), Dennis Tijssen (ARC) komt
VVSB: Rob Jonkman blijft
Vierde klasse
Alphense Boys: John Cuvelier stopt, Ronald Martin komt
FC Boshuizen (za): Nino Poulina vetrekt (Lugdunum), Romano Seedorf komt (intern)
Football Factory: Youcef Boukhedmi/Mo Naciri stoppen, Ruud Fortman komt
Hazerswoudse Boys: Wilco Wapenaar blijft
Kickers’69: Erwin van der Zee blijft
Koudekerk: Ronald Rosdorff vertrekt, Jarno Verweij en Gert Labots nemen roer over
LSVV’70: Freek Jansen en Jan Nonkes blijven
Meerburg: Huig Jan Heeringa blijft
MMO: John van Berkel blijft
SJC: Piet Alders stopt, Rob Timmermans komt
SJZ: Arie van Duijn blijft
Warmunda: Barry van Rijn en Remco Breuer blijven
Woubrugge: Barry Buntsma blijft
Zwammerdam: Jack Harmsen blijft
Zondag
Hoofdklasse
Alphense boys: Hein van Heek vertrekt, Remco Tuinenburg (ARC) komt
SJC: Florian Wolf vertrekt, Marcel IJzendoorn (FC Boshuizen) komt
Eerste klasse
FC Boshuizen: Marcel IJzendoorn vertrekt, Roberto Escudero (Lugdunum) komt
ROAC: Hein Leliveld vertrekt, Gidon Reinders Folmer (VV Schoten) komt
Tweede klasse
Altior: Manfred van den Bosch vertrekt naar Nieuwkoop, Arjan van der Laan komt
ASC: Mo Bougrine vertrekt, Jesper Neuteboom (FC Boshuizen) komt
DOSR: Marcel Vondeling blijft
Foreholte: Frank Bloemheuvel blijft
Teylingen: Martijn Lagendijk blijft
Derde klasse
AVV Alphen: Rob de Lange blijft
Sporting Leiden: Charl van Goozen vertrokken, Koos Habraken komt (intern)
Stompwijk’92: Patrick Kamperveen blijft
Van Nispen: stopt op zondag, wordt zaterdag 2
Voorschoten’97: Huib van Oostrom Soede vertrekt, Denis Luhulima (Taurus) komt
WVC: Loek Hendriks blijft