Er wordt niet gevoetbald en voorlopig blijft dat zo. LAV plaatst op dit moment af en toe nog berichten, maar het hoofd is elders. De spelerscarrousel zal in elk geval met enige regelmaat voorbij komen, voor wat het waard is op dit moment. De lijst komt mede tot stand met behulp van de collega’s van Voetbalindebollenstreek en Studio Alphen. Samen sterk, ons motto. Nog meer in deze tijd.

Zaterdag

Tweede divisie

Katwijk

Blijft:Robbert Susan, Kay Blokland, Bart Sinteur, Steven Sanchez Angulo, Rick van der Meer, Ronald Bergkamp, Marciano Mengerink, Mark de Vries, Brandon Robinson, Raoul Esseboom, Frank Kardjani, Joey Jongman

Nieuw: Lars Weistra (Koninklijke HFC), Tim Freriks (OFC), Anthony Correia (trainer, ODIN’59), Lars van IJzendoorn (jeugd), Zion Valies (jeugd), Oege-Sietse van Lingen (ONS Sneek), Loyd van der Wilden (VVSB), Magid Suleiman (clubloos), Paul Kok (Koninklijke HFC), Dario van Breukelen (SJC)

Vertrekt:Jordy Hilterman (Koninklijke HFC), Jan Willem Tesselaar (Rijnsburgse Boys), Mike van den Ban (IJsselmeervogels), Guus van Weerdenburg (AFC), Jan Zoutman (trainer, onbekend), Ricardo Kieboom (wereldreis), Bennie van Noord (stopt), Omar Hamdi (FC Boshuizen), Michiel van Dam (stopt)

Noordwijk

Blijft: Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt, Mike van Vliet, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Sander Bosma, Denzel James, Raies Roshanali, Guy Smith, Rob Overvliet, Marcel Akerboom (assistent-trainer), Joe van der Sar

Nieuw: Marc de Kruijs (Quick Boys, per direct), Luuk Slegt (FC Rijnvogels), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels), Stef van der Zalm (SJC), Jesse Haak (Point Park University, voorheen UVS)

Vertrekt: Martijn le Congé (stopt per 1 februari), Huib Oversloot (IJsselmeervogels), Sabir Achefay (Quick Boys, per direct), Axel Wendt (FC Rijnvogels), Thomas Reynaers (onbekend), Maurice van der Neut (FC Lisse), Fanny Waandels (SC Feyenoord), Brayen Bröcker (HBS), Tjeerd Westdijk (HBS), Sven Wolsheimer (n.n.b.), Sem Plezier (FC Boshuizen), Sven Wolsheimer (DSO)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Jeffrey Jongeneelen, Roderick Gielisse, Bram Ros, Jeroen Spruijt, Max Hudepohl, Henk Wisman (trainer), Dani van der Moot, Jordy Strooker, Bert Koomen, Anthony van Dongen, Bradley van der Meer, Stijn Driebergen, Alessandro Kwant, Jan Blankespoor (assistent-trainer), Piet van Duijn (assistent-trainer), Carlos Opoku, Bart Duiker, Furghill Zeldenrust, Thomas Bakker

Nieuw: Ian van Otterlo (Ter Leede), Bram de Bruin (Barendrecht), Jan Willem Tesselaar (Katwijk), Rob Zandbergen (VVSB), Wesley Zonneveld (Scheveningen), Dennis van der Plas (Quick Boys), Delano Asante (Quick), Jesper Slootweg (jeugd)

Vertrekt: Joël Tillema (AFC), Richard van Nieuwkoop (stopt), Edo Knol (onbekend), Gino Demon (VVSB, per direct), Nick Zeijlmans (ADO’20), Jeroen Meefout (onbekend), Maarten Reyneveld (FC Rijnvogels), Jaïro Schet (onbekend), Floris Hazenberg (stopt, per direct), Gert Ravensbergen (Valken’68), Jelmer van Egmond (Valken’68), Jairo Schet (FC Lisse)

Quick Boys

Blijft: Jeffrey Ket, Martijn de Zwart, Chima Bosman, Ricardo Kuyvenhoven (allen tot medio 2022), Paul van der Helm, Pim van der Plas, Joey Ravensbergen, Tim Bloemendaal, Mohamad Mahmoed, Tommy Bekooij, Kevin Goméz Nieto, Jan-Willem Kamp, Jesper de Vré, Raymond de Waard, Jeroen Tesselaar, Ivailo Staal, Koen van Liempt, Leonard de Beste

Nieuw: Olaf van de Sande (per direct, Spakenburg), Nigel Ogidi Nwanko (Scheveningen), Sabir Achefay (Noordwijk, per direct), Kevin Jansen (clubloos, per direct), Divilio Hoffman (De Treffers)

Vertrekt: Marc de Kruijs (Noordwijk, per direct), Bert Steltenpool (VVSB, huur per direct), Raymond Baten (Quick, per direct), Dennis van der Plas (Rijnsburgse Boys), Willem Schonenberg (FC Rijnvogels)

 

Derde divisie

FC Lisse

Blijft: Erik Cummins, Tom Noordhoff, Jaap Zwetsloot, Jeffrey Klijbroek, Jochem Lensen, Jeffrey Perez Stoof, Tom Duindam, Luca Tarani

Nieuw: Raymond Bronkhorst (trainer, ADO’20), Toon Zwetsloot (Ter Leede), Richard van Heulen (assistent-trainer, FC Lisse 2), Maurice van der Neut (Noordwijk), Mitchel Bormann (Ajax am), Jairo Schet (Rijnsburgse Boys)

Vertrekt: Robbert de Ruiter (trainer, onbekend), Lars Rauws (onbekend), Arno Lancel (assistent-trainer, stopt), Bryan Iliohan (buitenland), Kubilay Köylü (onbekend), Oussama Siali

Ter Leede

Blijft: Robert Steemers, Daan Prins, Steef Roodakkers (trainer), Mike Boelee, Dirk Hoekstra, Benjamin van Aken, Stijn van Biezen, Joël van der Graaf, Tomas de Louw, Pepijn Vis, Martijn Wooter, Danny Zwaan, Joey van den Berg, Noah Marti, Mounir Darrazi, Floyd de Ridder, Jimmy Brugman, Sohaib Echahbouni, Steven Wajer, Ben van der Lans, Michael Bekkers, Sami Mouchih, Luc de Kruijs

Nieuw:Feyo Glim (De Dijk), Mike van den Steenhoven (AFC, za), Carlo van Zelst (assistent-trainer, per direct), Mike Bekooij (FC Boshuizen), Thijs Haarman (Kon. HFC)

Vertrekt: Ian van Otterlo (Rijnsburgse Boys), Toon Zwetsloot (FC Lisse), Jonathan Robertson (AMVJ), Danny Voskuil (assistent-trainer, Katwijk 2), Brayan Caicedo Mosquera (per direct, vertrekt naar Spanje), Jim Gilissen (FC Boshuizen), Jeffrey Bok

VVSB

Blijft: Ruben Valk, Richelo Fecunda, Frans van Niel, Wout Heemskerk, Mo El Osrouti, Peter Verhoeve, Patrick van der Fits (assistent-trainer), Danny Bakker, Jelmer Vijlbrief

Nieuw: Richard Plug (trainer), Bert Steltenpool (Quick Boys, per direct), Lars Jansen (Go Ahead Eagles, per direct), Gino Demon (Rijnsburgse Boys, per direct), Matthieu van den Assem (TEC), Ivan Spijkstra (Be Quick 1887), Obi Onyeike (TEC0

Vertrekt: Eric Meijers (trainer, Spakenburg), Rob Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Yannick Bouw (per direct, VVOG), Michael de Leeuw (per direct, onbekend), Ties Evers (onbekend), Loyd van der Wilden (Katwijk), Tom Kok (onbekend), Glenn van Geldrop (onbekend), Tim de Rijk (Alphense Boys), Tomas Arroyo (onbekend)

 

Hoofdklasse A

ARC:

Blijft: Tren Drexhage, Lionel Frederik, Timo de Graaf, Coen de Groot, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Tjerk Ligtvoet, Derek Prins, Luuk Samsom, Pim van Zoest, Niels de Vogel, Neal Arnoldus, Aäron Balk, Youri Duisterhof, Daan van Leeuwen, Richard Bakker

Nieuw: Joshua Kassels (eigen jeugd), Arjan Ouwendijk (Alphense Boys), Lilinho Martins (Alphense Boys), Mike Busse (Aarlanderveen), Mo Fennich (eigen jeugd)

Vertrekt: Maurits Splinter (onbekend), Tom Reijneveld (stopt), Luca Janszen (per direct), Thom Nouwens, Amin Ousass (HYS Haarlem), Robin de Heij (CVC Reeuwijk), Stefan den Horder (n.n.b.)

FC Rijnvogels

Blijft: Jaap van Duijn (tot 2022), Romano van der Stoep, Brian Thong, Dennis Bakker, Dirk-Jan van den Oever, Arie de Vreugd, Niek Ossevoort, Jesse Driebergen, Roy van Leeuwen, Jan de Bruin

Nieuw: Thomas Duivenvoorden (trainer, Den Hoorn), Roy Mulder (assistent-trainer, lager elftal FC Rijnvogels), Luc van der Plas (Quick Boys reserves), Yannic Augustinus (sv Nootdorp), Axel Wendt (vv Noordwijk), Virgil Tjin-Asjoe (Quick), Maarten Reyneveld (Rijnsburgse Boys), Willem Schonenberg (Quick Boys), Kasper Michel (Alphense Boys)

Vertrekt: Jimmy Simons (trainer, onbekend), Huig Hoek (assistent-trainer, wordt lid van TC), Ricardo de Vlugt (onbekend), Luuk Slegt (vv Noordwijk), Jeffrey Verkerk (Barendrecht), Diederick Hoogerwaard (onbekend), Reno van Heiningen (vv Noordwijk), Arno Dijkstra (HBC)

 

Eerste klasse B

Voorschoten’97:

Blijft: Stephan van der Niet, Wilco Mackaay, Kevin Koek, Hamza Apyadin, Koen Hopstaken, Ramon Aronius, Bart Vonk, Benjamin Beumer, Oualid Matoug, Nick Guijt, Bas Beijersbergen, Thom de Koning, Alex Iliopoulos, Sem Simonis, Marvi Zijl, Robin Koek, Djiri Michel, Sem van de Geer, Marcel Quax, Kas Vaneman, Alex Meijers, Sem Pemelay, Lesley van Hemert, Jeffrey Abspoel, Ronnie Verplancke, Sergio Vrede, Shemiel Constancia, Chris Guijt

Nieuw: Kauzi Nomen (Rijnsburgse Boys), Thom Wijnalda (RCL), Jelle van der Niet (Noordwijk), Gino Rosier, Jiggy van Engelen, Marc van der Voorst, Matthijs Westra (allen eigen jeugd), Ronnie de Roode

Vertrekt: Kas Vaneman (Valken’68), Mohammed Ben Zlaouia (FC Boshuizen)

 

Tweede klasse C

DoCoS:

Blijft: Chris van Empel, Danny Disselveld, Dave Ravensbergen, Dion Kocken, Enno van Wieringen, Gio Soudain, Iljas Amine, Jeroen Boogmans, Joris van Harmelen, Justin Maaskant, Kenneth Maaskant, Lars de Ridder, Luc Quellhorst, Marc Ulje, Mark Kaptein, Mark van Zonneveld, Martijn Guijt, Mike Silvester, Michael van Voorthuijzen, Milan Flippo, Mitchel Klein, Pieter Maat, Qendrim Gashi, Rowin Peet, Sandjai Gajadien, Sean Armitage, Simon Joubij, Sven Ravensbergen, Tijn van Meegen, Wesley van der Leek, Mitchel van Abswoude, Roy Elkerbout

Nieuw: Tygo Groen, Ruben de Vink, Feroz Jummon, Jesse van Waveren (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Danny Maaskant (stopt), Robin Brasker (RCL), Shairon Mhanni (FC Boshuizen), Remco Neuteboom (stopt)

Kagia

Blijft: René Ras (trainer), Rens Lamboo, Tijs van der Schinkel

Nieuw: Mark Zonneveld (lager elftal, per direct), Tom van der Star (FC Lisse), Brendan Bakker (Ter Leede jeugd)

Vertrekt: –

RCL:

Blijft: Andrew Bontje, Glenn Sloos, Rodney Beij, Max Glasbeek, Mitchell de Kroon, Milan Devilee, Sem Overduin, Shivan Chaigneau, Lars Verdel, Roy Weenink, Stijn Rietbroek, Kai Vijlbrief, Cas Devilee, Michel de Jong, Jeffrey Gordijn, Levi Overduin, Koen Hillebrand, Michel van Laar, Booy de Ridder, Thijs Hillebrand, Stan van Haasteren, Luc  Eysermans, Thomas de Klerk, Benjamin de Groot, Pascal Brasker, Max van Gent, Thijs  Roos, Jesse Brouwer, Jarne Kanbier

Nieuw: Robin Brasker (DoCoS), Tommy Sinteur (FC Boshuizen), Jesper van Overloop (UVS), Daan van der Zwaan (UVS), Ali Barokzay (ASC)

Vertrekt: Thom Wijnalda (Voorschoten’97), Jarne Kanbier (UVS)

UVS:

Blijft: Bart van der Weijden, Isi Adima, Thom de Vries, Tomas Tavilla, Enrico Geus, Sven Verlaan, Boris Muller, William van Vliet, Axel Pison, Niels van der Burg, Ruben Leugering, Mart Spierdijk, Amine Krouni, Mohamed Kamal, Ibrahim Jemla, Nick Klein (komt over uit de JO19-1), Mo Harroui (komt over uit de JO19-1), Emmanuel Brown, Stijn van Stigt, Ashraf Boy, Fabian Kolen, Raul Dubbeldeman, Wesley Kerkvliet, Thijs de Roy van Zuydewijn, Tim van Dam, Leo Hermans, Jeffrey van Kempen, Mark Hermenet, Lars Verlaan, Alpha Kaba, Marouan Boukhidous

Nieuw: Stijn van Stigt, Younes Seghrouchni (FC Boshuizen), Delano Kloos (Lugdunum), Jarne Kanbier (RCL)

Vertrekt: Kevin Wassenaar (stopt), Jesper van Overloop (RCL), Daan van der Zwaan (RCL)

Valken’68

Blijft:Alan Campfens (trainer), Theo Scholte (assistent-trainer), Marc Langeveld, Ruben van der Does, Jaco van der Bent, Gerald ten Hove, Matthijs de Mooij, Stephan de Mooij, Rody Redel, Chris de Lange, Samed Arikan, Bas Roorda, Huig van Duijn, Myron Terpsma, Pepijn van Duyvenvoorde, Jordi Blikman, Ilja de Vries, Martijn Blom, Mike Glasbergen, Sammy Zandbergen, Nick van der Reijden, Bart van Zelst

Vertrekt: Jaap van der Plas en Timo Schaap (blessures), Wessel de Vries (werk), Samed Yarin, Jaco van Beelen, Chris Guijt (Foreholte)

Nieuw: Robbin van Dijk (s.v. Zandvoort), Jelmer van Egmond (Rijnsburgse Boys), Peter Kuijt (Quick Boys), Gert Ravensbergen (Rijnsburgse Boys),  Kas Vaneman (Voorschoten’97),  Marc Zuyderduyn (v.v. Katwijk), Mike Zwijneburg (Warmunda)

Van Nispen

Blijft: –

Nieuw:  –

Vertrekt: –

 

Derde klasse A

Alphia:

Blijft: Daniel Buijnink, Sander Egberts, Jesse Lipsius, Boas Vet, Dion Duurham, Vincent Hoogervorst, Kelvin Hoogendoorn, Justin Flippo, Bas, Hazenbroek, Aatif el Bouny, Floris Buijnink, Remco Zuidervliet

Nieuw: Jake van Rijn en Jordi Wentink (eigen jeugd), Dennis Boer (Nieuwkoop)

Vertrekt: Bryan de Bruin (CVC Reeuwijk), Pascal Hellingerwerf (CVC Reeuwijk), Killian Bouwhuis (Aarlanderveen)

Blauw Zwart :

Blijft:

Nieuw: Chris de Krom (RKAVV), Tijn de Koning (RKAVV)

Vertrekt:

FC Oegstgeest:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Lugdunum:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Delano Kloos (UVS)

Sporting Leiden:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Cees van Tongeren (assistent-trainer Ter Leede), Erik Bakker (stopt), Kevin te Hennepe, Sietse Fokkema (lager elftal), Roland Middelkoop (lager elftal)

TAVV:

Blijft:

Nieuw: Robin van Koert (NSV’46), Eric van der Hout, Mike Keijzer, Rodney Pater, Albert Wijnkoop, Danny Schoorl, Stan de Jong en Mike Hoogland (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Frenk van der Kleij (trainer, onbekend), Kevin van Wijk (stopt), Mitchel van Wijk (stopt), Mitch Keijzer (stopt)

VVSB (za)

Blijft: Rob Jonkman (trainer)

Nieuw: Victor Schipholt (SJC)

Vertrekt:

 

Vierde klasse A en B

Alphense Boys:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: John Cuvelier (trainer), Daniël Furtak (Alphense Boys, zo)

Bernardus:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Joeri Goudkuil (Koudekerk), Chris Moors (Rohda’76), Daniel van Leeuwen (Rohda’76), Robert Paling (AVV Alphen)

FC Boshuizen:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Football Factory:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Hazerswoudse Boys:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Kickers’69:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Koudekerk:

Blijft:

Nieuw: Mike van Velzen (lager elftal), Wessel Bakker (ARC), Sander Weijman (Alphense Boys), Joeri Goudkuil (Bernardus)

Vertrekt:

LSVV’70:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Meerburg:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

MMO

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Roodenburg:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

SJC (za):

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

SJZ:

Blijft: Mitchel Hensing, Guus de Gode, Roy Verstegen, Youri Karreman, Marc Griffioen, Gijs Brinks, Dave Plooij, Jim Warmenhoven, Rik van der Hoorn, Peter Wansink

Nieuw: Bryan Hilders (Voorschoten’97,zo), Niels van den Berg (Voorschoten’97, zo), Hans Coret (lager elftal)

Vertrekt: Glenn van Nierop (stopt), Jesse Grossat (lager elftal), Sjoerd Hulsbos (stopt)

Warmunda

Blijft:

Nieuw:  Sohrab Safi (FC Boshuizen), Sjoerd Winkelman (FC Boshuizen), Sepehr Safi (Teylingen), Sam Witkamp (Teylingen)

Vertrekt: Mike Zwijnenburg (Valken’68)

Woubrugge:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Zwammerdam:

Blijft: Jack Harmsen

Nieuw:

Vertrekt:

Zondag

Hoofdklasse A

Alphense Boys

Blijft: Tarik Zanaani, Milan Stiphout, Pepijn Kooij, Tim van der Linden, Mike Bavelaar, Thijs Hoogenboom, Joey Lauhouh, Bright Ampong, Cem Sahin

Nieuw: Tim de Rijk (VVSB), Noah Barendse (FC Lienden), Chris Hagi (DSO), Daniël Furtak (Alphense Boys, za), Finn Brandt (eigen jeugd), Mike Mulder (eigen jeugd), Niklas Blesgraaf (terug van zware blessure)

Vertrekt: Hein van Heek (trainer, RCL), Wessel Meiring (Sportlust’46), Arjan Ouwendijk (ARC), Bas van Zoest (Sportlust’46), Lilinho Martins (onbekend), Jesse Vink (onbekend), Kees Pier Tol (Go Ahead Kampen), Lilinho Martins (ARC), Kasper Michel (FC Rijnvogels)

SJC

Blijft: Melvin van Stijn, Wesley Haasnoot, Jelle van Went, Sven Wisselink, Mark Turk, Tim de Bruin, Ferry Warmerdam, Chris Hoogervorst, Joep Kokkelkoren, Jorg Verver, Timo Ruigrok, Jordy Groot, Aaron Koeman, Emin, Vlasaku, Ruben van Kesteren, Jordy Hoogervorst, Nick Lim, Puck Postman, Demir Strojil, Bjorn Haggerty, Abbas Al Tamimy

Nieuw: Marcel IJzendoorn (trainer, FC Boshuizen), Roy Schulpzand (assistent-trainer, Van Nispen, zo)

Vertrekt: Nigel Hardenberg (onbekend), Roy Haasnoot (onbekend), Danny Haasnoot (stopt), Florian Wolf (trainer), Victor Schipholt (VVSB (za), Derrin Wijdenbosch (onbekend), Billy Tavares (onbekend), Mostava Frederik (onbekend), Stef van der Zalm (Noordwijk), Dario van Breukelen (Katwijk)

 

Eerste klasse B

FC Boshuizen:

Blijft: Frank van Gils, Ismael Adsalmis, Redouan Boutachekourt, Cristian Cabrera Ortega, Rayson Koeiman, Noah Libbenga, Mo Zenzen, Remy Libbenga

Nieuw: Omar Hamdi (Katwijk), Joshua Steenvoorden (Nootdorp), Denylson Voorn (Aarlanderveen), Mauro Suarez (RKAVV), Shairon Mhanni (DoCoS), Sem Plezier (Noordwijk), Mohammed Ben Zlaouia (Voorschoten’97), Jim Gilissen (Ter Leede)

Vertrekt: Marcel IJzendoorn (trainer SJC), Sohrab Safi (Warmunda), Sjoerd Winkelman (Warmunda), Younes Seghrouchni (UVS), Jesper Neuteboom (trainer ASC), Tommy Sinteur (RCL), Mike Bekooij (Ter Leede)

ROAC:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

 

Tweede klasse C

Altior:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

ASC:

Blijft: Evangelos Vidiadakis, Jeroen van Bergen,  Sean Goebel, Jelle Schouten, Ralph van Zandwijk, Ward Buijze, Tom Hoogervorst Dylan Bakker, Jelmer Pool, Leon Wagenaar, Ahmed Fernane, Thomas Bakx, Abdel Lamrabette, Ruben van Aggelen, Siard Kuipers, Jeroen van Keeken, Ruben Dutrieux, Teije Rutten, Joost van Aggelen, Ruben Hofstee, Thomas van Heck, Hugo van Wijck, Sjors van Veen, Casper Wenzel, Arjan van Tilborg, Fenno van den Hoek, Sterre Kramers, Paul van Kasteel, Kees van Leeuwen, Rogier Tendeloo.

Nieuw: Jesper Neuteboom (trainer), Olaf Sijbesma, Joek Nieuwenhuis, Hugo de Groot, Sieb Maris, Tijmen Troost, Xander Duisters (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Ali Barokzay (RCL), Mo Bougrine (Nicolaas boys, trainer), Mischa Vincenten (stopt), Ilker Kacar (n.n.b.)

DOSR:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Foreholte

Blijft: Frank Bloemheuvel (trainer)

Nieuw: Chris Guijt (Valken’68)

Vertrekt: Jelle Veenvliet (per direct)

Teylingen

Blijft: Martijn Lagendijk, Pascal de Ridder, Jelle Vooijs, Niels Roodenburg, Lasse van Wijk, Colin Dofferhoff, Dennis van den Nouland, Omar Mansour Baker, Wessel Zonjee, Kevin Driessen, Dani Hoogkamer, Max Witteman, Daan Heemskerk, Tim Gorter, Niels Langeveld, Joey Ouwehand, Tim Seegers, Mike van der Zon, Dirk Zwetsloot, Dennis Sokolan, Bilal el Kourami

Vertrekt: Sam Witkamp (Warmunda), Sepehr Safi (Warmunda)

Nieuw: Tommy Bemelman, Mick van der Meij, Max Slaman, Rens Oostdam, Timo Reeuwijk (eigen jeugd), Wesley Ritzen (Teylingen za), Davey Braggaar (Hillegom), Mark van der Heijden (Teylingen, za)

Derde klasse A en B

AVV Alphen

Blijft: Kevin Bergshoeff, Menno de Bruin, Mike Hamilton, Jan de Lange, Mansour el Bernichi, Patrick Ruiter, Justin Verberg, Yassine Yagoubi

Nieuw: Bob de Lange (eigen jeugd), Fabian Verberg (eigen jeugd)

Vertrekt: Brian Bor (Aarlanderveen), Steven van der Pijl (Aarlanderveen)

Sporting Leiden:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Cees van Tongeren (trainer)

Stompwijk’92:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Van Nispen (zo)

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: Roy Schulpzand (assistent-trainer SJC)

Voorschoten’97 (zo)

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: Bryan Hilders (SJZ), Niels van den Berg (SJZ), Huib van Oostrom Soede (trainer, onbekend)

WVC: 

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: –

Mocht uw club nieuws hebben op dit gebied: mail het gerust naar [email protected]! Ook bij onvolledigheden of onjuiste berichtgeving (soms is een ‘ja-woord’ niet veel waard immers).