Vandaag zijn de laatste duels gespeeld van de tweede speelronde in de groepsfase van de districtsbeker. Tijd voor het complete overzicht van groep 1 ofwel de eerste-en tweedeklassers).

Poule 1:

Premier League tickets

Voorschoten’97 0-0, Zandvoort sv 0-0

18/9: Zandvoort sv- Voorschoten’97

Van Nispen uit deze poule

Poule 5:

4/9: Wilhelmus-Kagia 1-1 (Lobbezoo), Hillegersberg-Foreholte 3-1 (Admiraal)

11/9: Kagia-Hillegersberg 1-3 (Lamboo)

12/9: Foreholte-Wilhelmus 1-2

Hillegersberg 2-6, Wilhelmus 2-4, Kagia 2-1, Foreholte 2-0

18/9: Foreholte-Kagia

19/9: Wilhelmus-Hillegersberg

Poule 6:

4/9: DoCoS- EMM’21 1-3 (Verplancke/ Vermeer, Van der Geest, Van Klink), Concordia-SVS 2-1

11/9: SVS-DoCoS 2-0

12/9: EMM’21-Concordia 2-2 (Hoogenboom, Jonkman)

EMM’21 2-4, Concordia 2-4, SVS 2-3, DoCoS 2-0

18/9: DoCoS-Concordia, SVS-EMM’21

Poule 7:

4/9: Valken’68-DSO 0-1 (Van der Bent mist strafschop), RVVH-FC Boshuizen 0-0

11/9: DSO-RVVH 1-1

DSO 2-4, RVVH 2-2, FC Boshuizen 1-1, Valken’68 1-0

18/9: RVVH-Valken’68, DSO-FC Boshuizen

22/9: FC Boshuizen-Valken’68

Poule 8: RCL-ROAC 2-0 (Rutgers, Barokzay), Binnenmaas-HVV 0-3

11/9: HVV-RCL 1-1 (Weenink), ROAC-Binnenmaas 0-4

HVV 2-4, RCL 2-4, Binnenmaas 2-3, ROAC 2-0

18/9: RCL-Binnenmaas

19/9: HVV-ROAC

Poule 9:

4/9: Altior-Xerxes/DZB 3-6, Meeuwenplaat-Strijen 3-3

11/9: Strijen-Altior 5-4 (Heijkoop 2, Van Vliet, Bozkurt), Xerxes/DZB-Meeuwenplaat 10-0

Xerxes/DZB 2-6, Strijen 2-4, Meeuwenplaat 2-1, Altior 2-0

18/9: Strijen-Xerxes/DZB

19/9: Altior-Meeuwenplaat

Poule 12: Deltasport-UVS 0-2 (Geus, Leugering), Neptunus/Schiebroek-Forum Sport 0-2

11/9: UVS-Neptunus/Schiebroek 4-1 (Geus, Brugman, De Roy van Zuyderwijn, Tavilla), UVS bekert door!, Forum Sport-Deltasport 3-0

UVS 2-6, Forum Sport 2-6, Neptunus/Schiebroek 2-0, Deltasport 2-0

18/9: UVS-Forum Sport, Neptunus/Schiebroek-Deltasport

Poule 13:

4/9: BVCB-Laakkwartier 5-1

12/9: Laakkwartier- ASC 4-1 (Buijze)

BVCB 1-3, Laakkwartier 2-3, ASC 1-0

18/9: ASC-BVCB