De trainerscarrousel heeft de voorbije weken volop aandacht gekregen. Nog niet alles is rond en onze redactie blijft de ‘molen’ nadrukkelijk volgen. Nu gaan we verder met de spelerscarrousel. De eerste clubs uit de regio kwamen naar buiten met het doorgeven van blijvende of vertrekkende spelers en ons team zal een en ander trachten nadrukkelijk te volgen. Nieuwtjes zijn uiteraard altijd welkom! Aan fabels doen wij niet! Mail ons gerust via redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Op voorhand dank!!!

Zaterdag

Tweede divisie

Katwijk

Gekomen: Ahmed el Azzati (IJsselmeervogels), Justin van Otterloo (eigen jeugd), Dave Star (eigen jeugd), Joey Ravensbergen (Quick Boys)

Vertrokken: Steven Sanchez Angulo (IJsselmeervogels), Brandon Robinson (Excelsior Maassluis), Joey Jongman (Barendrecht), Boy de Jong (onbekend), Lars IJzendoorn (onbekend), Mark de Vries (Ter Leede)

Blijven: Marciano Mengerink, Kai Blokland, Bart Sinteur, Paul Kok, Samuel Scheimann, Killian van Mil, Robbert Susan, Dario van Breukelen, Loyd van der Wilden, Danny van Haaren, Raoul Esseboom, Frank Kardjani

Noordwijk

Gekomen: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)

Vertrokken: Segun Owobowale (onbekend), Denzel James (onbekend), Guy Smith (onbekend), Luuk Slegt (onbekend), Nino Roffelsen (RoPS, Finland), Reno van Heiningen (onbekend), Derwin Martina (onbekend)

Blijven:Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Jesse Haak, Stef van der Zalm, Rob Overvliet

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Sanny Monteiro (IJsselmeervogels), Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels), Michael Bekkers (Ter Leede)

Vertrokken: Thomas Bakker (onbekend), Carlos Opoku (onbekend), Bradly van der Meer (onbekend), Michiel Hemmen (stopt)

Blijven: Bram Ros, Jeroen Spruijt, Bert Koomen, Bram de Bruin, Dani van der Moot, Delano Asante, Jesper Slootweg, Mark Mieras, Wesley Zonneveld, Rob Zandbergen, Alessandro Kwant, Stijn Driebergen, Jeffrey Jongeneelen, Roderick Gielisse, Dennis van der Plas, Masies Artien, Max Hudepohl, Furhgill Zeldenrust, Marc Magan, Jordy Strooker, Ian van Otterlo, Bart Duiker

Quick Boys

Gekomen: Mike van den Ban (IJsselmeervogels), Kay Tejan (Kozakken Boys)

Vertrokken: Enzo Stroo (FC Lisse), Joey Ravensbergen (Katwijk), Tim Bloemendaal (onbekend)

Derde divisie

FC Lisse

Gekomen: Enzo Stroo (Quick Boys)

Vertrokken: Tom Duindam (SJC), Maurice van der Neut (Hillegom)

Blijven: Jeffrey Perez Stoof, Luca Tarani, Jochem Lensen, Bas Gozeling, Justin van der Putten, Lars van der Steen, Jeffrey Klijbroek, Tom Noordhoff

Ter Leede

Gekomen: Mark de Vries (Katwijk)

Vertrokken: Michael Bekkers (Rijnsburgse Boys), Clé Vos de Mooij (onbekend), Sohaib Echahbouni (onbekend)

Blijven: Tomas Arroyo, Dirk Hoekstra, Feyo Glim, Stijn van Biezen, Daan Prins, Daan Walraven, Luc de Kruijs, Benjamin van Aken, Danny Zwaan, Mounir Darazzi, Mike van de Steenhoven, Noah Marti

VVSB

Gekomen: Jayson Halman (Odin’59), Peet van der Slot (Kon. HFC), Nicky Eekhout (Odin’59)

Vertrokken: Lars Jansen (Noordwijk), Bert Steltenpool (stopt), Mo El Osrouti (onbekend), Ricardo de Vlugt (onbekend), Frans van Niel (onbekend), Peter Verhoeve (ASWH)

Blijven: Danny Bakker, Hugo ter Hedde, Puck Postma, Lars Rauws, Wout Heemskerk, Felitciano Zschusschen, Gino Demon, Obi Onyeike (twee jaar), Richelo Fecunda, Matthieu van den Assem, Ivan Spijkstra, Jelmer Vijlbrief, Ruben Valk, Tijs Knapp

Hoofdklasse

Zaterdag

ARC

Gekomen: Pepijn Kooij (Alphense Boys), Boyd Baantje (lager elftal), Huig Oversloot (IJsselmeervogels), Jordi Tuithof (Jodan Boys)

Vertrokken: Richard Bakker (MMO), Vincent Tel (Hercules), Lionel Frederik (onbekend), Joshua Kassels (Capelle), Mike Busse (SCH’44)

Blijven:  Neal Arnoldus, Youri Duisterhof, Mo Fennich, Aäron Balk, Mo Fennich, Coen de Groot, Joe van Heusden, Calvin Hoogstraten, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Daan van Leeuwen, Lilinho Martins, Arjan Ouwendijk, Derek Prins, Niels de Vogel, Luuk Samsom

FC Rijnvogels

Gekomen: Koen van Liempt (Quick Boys), Leonard de Best (Quick Boys), Tom Bijen (Forum Sport), Peer van Paasen (Voorschoten ’97), Paul Melissen (eigen jeud), Pieter Plug (eigen jeugd)

Vertrokken: Jan de Bruin (Valken’68), Derrin Wijdenbosch (onbekend), Romano van der Stoep (Barendrecht), Maikey Parami (onbekend), Axel Wendt (onbekend), Brian Thong (onbekend), Arie de Vreugd (onbekend)

Blijven: Thomas Duivenvoorden (trainer), Dirk-Jan van den Oever, Niek Ossevoort, Jaap van Duijn (doorlopend contract), Jesse Driebergen, Roy van Leeuwen, Yannic Augustinus, Willem Schonenberg, Kasper Michel, Julian Dobbe, Dennis Bakker, Virgil Tjin-Asjoe, Maarten Reyneveld, Luc van der Plas

Zondag

Hoofdklasse

Alphense Boys

Gekomen: Frank van der Hoorn, Georni Elvillia, Ethienne Ortela, Taner Bayram, Khalid Kada (allen eigen jeugd), André Daling (Te Werve), Ceyhun Sabaoglu (Breukelen)

Vertrokken: Pepijn Kooij (ARC), Cem Sahin (Çatalcaspor, per direct), Bright Ampong (onbekend), Tim de Rijk (onbekend), Thijs Hoogenboom (onbekend), Joey Lauhouh (onbekend)

Blijven: Tim van der Linden, Mike Mulder, Finn Brandt, Milan Stiphout, Niklas Blesgraaf, Tarik Zaanani, Mike Bavelaar, Noah Barendse, Ilias Latif

SJC

Gekomen: Tom Duindam (FC Lisse)

Vertrokken:  Melvin van Stijn (onbekend), Atze Bosma (lager elftal)

Blijven:  Timo Ruigrok, Jordy Groot, Kevin Schelvis, Martijn van Trigt, Jelle van Went , Emin Vllasaku, Wesley Haasnoot, Chris Hoogervorst, Mark Turk, Demir Strojil, Joep Kokkelkoren, Justin Mulder, Jordy Hoogervorst, Sven Wisselink, Aron Koeman, Xavi Noltenius van Elsbroek, Tim de Bruin, Derk van der Niet, Lex Hoogervorst

Zaterdag

Eerste klasse

Valken’68

Gekomen: Jan de Bruin (FC Rijnvogels), Brian van Noort (Warmunda), Joshua Cooper, Hasan Erdogan

Vertrokken:

Voorschoten’97

Gekomen: Derk Reinders, Mo Maatoug, Mike Harteveld, Boris Kleiwegt (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Ramon Aronius (SV Aarlanderveen)

Blijven: Benjamin Beumer, Thom de Koning, Jim van der Krogt, Kevin Koek, Steven Knijnenburg, Bart Vonk, Coen Hopstaken, Martijn Hogenboom, Djiri Michel, Jelle van der Niet, Sem Simonis, Marcel Quax, Thom Wijnalda, Nick Guijt, Kouzi Nomen, Chris Guijt
Melle Rekveldt, Lesley van Hemert, Matthijs  Westra, Oualid Maatoug, Jeffrey Abspoel
Wilco Mackaaij, Stephan van der Niet, Bas van den Berg, Robin Koek, Sem Pelmelay
Gino Rosier, Ronnie de Roode, Jiggy van Engelen, Sem van der Geer, Victor Quax

 

Zondag

FC Boshuizen

Gekomen:

Vertrokken:

Hillegom

Gekomen: Justin de Feijter (VVC)

Vertrokken:

Blijven: Jeroen Dedel, Niels van Veen, Mo Bekkach, Mike van Veen, Aidan Ryan, Joris van Dongen, Calvin Arendse, Menno van Gurp, Achraf Aanhane, Sam van der Lip, Justin van Vuren en Wesley van Vuren (allen eigen jeugd)

ROAC

Gekomen:

Vertrokken:

Zaterdag

Tweede klasse

DoCoS

Gekomen:

Vertrokken: Simon Joubij (SJZ, lager elftal)

Kagia

Gekomen: Micha Schoone (FC Lisse)

Vertrokken:

Blijven: Aron Wijsman, Pascal Timmermans, Glenn Lobbezoo, Tijs van der Schinkel, Rens Lamboo, Timo Sluymer, Jazz Prins, Tom van der Star, Bodhi Sneekes, Ajay Malhi, Roy Hogewoning, Jelle Modderman, Sam de Ree, Melvin van der Meer, Jens Gort, Luca van der Meer, Gijs de Graaf

RCL

Gekomen: Sieb Rutgers, Boy Tetteroo, Jarne Kanbier (allen UVS), Jake van Heusden (ARC)

Vertrokken: Lars Verdel (stopt), Milan Devilee, Max Glasbeek (lager elftal), Stijn Rietbroek (E.M.M.’21)

UVS

Gekomen: Daan Kamans (Alcides Meppel)

Vertrokken: Sieb Rutgers, Boy Tetteroo, Jarne Kanbier (allen RCL)

Blijven: Thijs De Roy van Zuydewijn, Emmanuel Brown, Leo Hermans, Dylan van der Zande, Alpha Kaba, Ruben Leugering, Nick Klein, Wesley Kerkvliet, Niels van der Burg Stijn van Stigt, Jimmy Brugman, Thom de Vries , Daan van der Zwaan, Isi Adima, Efe Can Ertem, Tomas Tavilla, Tim van Dam, Enrico Geus, Boris Müller, Mart Spierdijk, Jeffrey van Kempen, Axel Pison, Raul Dubbeldeman, Delano van Wanrooy, Jay Niersman, Sjors Hermsen, Jesse Hulters, Noel Beij, Benk Driessen, Abdelkarim Matoug , Daan Dekker, Jasper Potjewijd, Fabian Platteel, Björn van Stigt.

Van Nispen

Gekomen:

Vertrokken:

Zondag

Altior

Gekomen:

Vertrokken:

ASC

Gekomen:

Vertrokken:

DOSR

Gekomen:

Vertrokken:

Foreholte

Gekomen: Boyd Koppe, Swen Veenstra, Sepp Waasdorp, Peer Ligtvoet (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Sebastiaan Bloemendaal (stopt)

Blijven: Tjeerd van der Zwaan, Olle Roffelsen, Lars Berg, Ivo Smits, Rick Brabander, Pim Spreeuw, Sejad Navabi, Gido Drewes en Matthijs Guijt, Toni Arroyo, Tom Noordermeer, Jesse Tijsen, Stan Spies, Boyd Slobbe, Robin Gomes, Joost Jansze, Bas Rotteveel, Thijs van Gils, Ralph Schiebroek, Wytse Ligtvoet, Boyd van Steijn, Dylan Kooi, Jimmy Voorn, Steijn van der Plas, Stuart Winkelmolen, Floyd van Dorp, Chris Guijt

Teylingen

Gekomen: Jop Kniest (lager elftal), Rik Prange (lager elftal), Tim van Beek (lager elftal), Cas Lubbe (Foreholte O19)

Vertrekt: Davey Braggaar (onbekend), Niels Rodenburg (onbekend), Ilker Kacar (onbekend), George Hulsebosch (stopt), Bilal El Kourami (Foreholte)

Blijft:Dirk Zwetsloot, Cody Zonneveld, Wessel  Zonjee, Mike van der Zon, Max Witteman, Lasse van Wijk, Jelle Vooijs, Berend Verhoeven, Dennis Sokolan, Max Slaman, Tim Seegers, Milan Schenk, Wesley Ritzen, Pascal de Ridder, Tino Reeuwijk, Rens Oostdam, Dennis van den Nouland, Mick van der Meij, Omar Mansour Baker, Niels Langeveld, Thomas van Kesteren, Dani Hoogkamer, Daan Heemskerk, Daan Grimbergen, Jeffrey van der Geest, Pim van Egmond, Kevin Driessen, Colin Dofferhoff, Tommy Bemelman, Mark van der Heijden

Zaterdag

Derde klasse

SV Aarlanderveen

Gekomen: Ramon Aronius (Voorschoten’97)

Vertrokken: Maico du Chatinier (Rohda’76), Kafel Voorn (stopt), Esli Westmaas (Rohda’76)

Blijven: Valentijn Oudijk, Bram Egberts, Jimmy Nieumeijer, Brian Bor, Robbie Nagtegaal, Derk Gruppen, Steven van der Pijl, Elias Karmiris, Jorn Poelwijk, Killian Bouwhuis, Davey Grimmelius, Brian de Heer, Kees Boekel, Joep van Koert, Max Perkins, Mats Westmaas, Thom Nouwens, Luca Janszen, Sallem Chemlali

Alphia

Gekomen: Reau Waandels (DocoS, daar niet gespeeld)

Vertrokken:

Blijven: Daniël Buynink, Boas Vet, Remco Zuijdervliet, Dennis Boer, Floris Buynink, Bas Hazenbroek, Vincent Hoogervorst, Dion Duurham, Nick Klerks, Justin Flippo, Jesse Lipsius, Jake van Rijn, Jordi Wentink, Aatif el Bouny, Marwan Fennich, Sander Egberts.

Blauw Zwart

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Landry Njoya, Mike Schrader, Raymond Vosse, Kim Theil, Dunke Lagerberg, Bram Smit, Stefano Timmers, Bastiaan Hendriksen, Tom van der Marel, Ime Raaphorst, Mats de Koning, Clemens Westgeest, Bram den Hollander, Maxim Buijs, Nick Laponder, Xander Vredenbregt, Fabian van Bommel, Chris de Krom , Calvin de Jong, Ralph de Jong, Rick Vermeulen, Hugo Odijk, Julian van den Berg, Mitchel van Vliet, Koen van Schie, Danny Kroon, Luc de Groot, Martin Jasperse, Tristan van Deursen en Mike van Zonneveld.

FC Oegstgeest

Gekomen:

Vertrokken:

Lugdunum

Gekomen:

Vertrokken:

Sporting Leiden

Gekomen:

Vertrokken:

TAVV

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Lars van der Pijl, Randy Verwoerd, Robin van Koert, Yassime El Mariami, Jeffrey Pieterse, Chiel Konings, Nick Straver, Thomas Piket, Mike Keijzer, Jesse Modderaar, Luke van Veen, Donny van der Neut, Eric van der Hout, Youri Looyesteijn, Bjorn Valentijn, Sebas van der Voorn, Lyndon de Bruijn, Dorus Boddeke, Stan van Smoorenburg, Rodney Pater, Yannick Otto.

VVSB (za)

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Jaap Aartman, Berend de Jong, Berhang Sartib, Bob Visser, Boy Jansen, Bram van Rooijen, Daan van de Berg, Finn Mossel, Guus Verver, Jaap Roeleven, Joost Bierhuizen, Joris Aartman, Kaj Warmerdam, Koen Damen, Lex van Rooijen, Mats Warmerdam, Max van der Boog, Rick Koeckhoven, Rolf van der Raadt, Roy van den Bosch, Stefan Immerzeel, Stijn Paumen, Tim Warmerdam, Tom de Vroomen, Tom den Elzen, Victor Schipholt, Youri Duivenvoorde, Youri van Steijn, Demian Adriaens

Zondag

AVV Alphen

Gekomen:

Vertrokken:

Sporting Leiden

Gekomen:

Vertrokken:

Stompwijk’92

Gekomen:

Vertrokken:

Voorschoten’97 (zo)

Gekomen:

Vertrokken:

WVC

Gekomen:

Vertrokken:

Vierde klasse

Alphense Boys

Gekomen:

Vertrokken:

Bernardus

Gekomen:

Vertrokken:

FC Boshuizen

Gekomen:

Vertrokken:

Football Factory

Gekomen:

Vertrokken:

Hazerswoudse Boys

Gekomen:

Vertrokken:

Kickers’69

Gekomen:

Vertrokken:

Koudekerk

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Roy Dorrepaal, Sem van Aalst, Ian van Asch, Olaf Bakker, Wessel Bakker, Ruben van den Berg, Jan Bogaards, Bradley Duiker, Cedric van der Haas, Gino De Herdt, Mick van der Geest, Yvar de Groot, Tobias Hakkaart, Bas van Heerdt, Jay Langejans, Tony van Ooi
Dimitri van Remundt, Ricardo van Rijswijk, Fabian Roosenbrand, Jorin Roosenbrand, Sidney de Schepper, Sander Schmand, Joep van Tulder, Mike van Velzen, Sander Weijman, Daniel Wildschut, Dylan de Wit en Daan van der Zwet

LSVV’70

Gekomen:

Vertrokken:

Meerburg

Gekomen:

Vertrokken:

MMO

Gekomen: Richard Bakker (ARC)

Vertrokken:

Blijven: Albin van Wieringen, Danny Hoogenboom, Dirk Zwaan, Erik Schaddé van Dooren, Frank Vlieger, Jeffrey van der Meer, Jelle van Tol, Jelle Visser, Jeroen Disseldorp, Kelvin van der Geest, Len van der Hoorn, Leroy van Goozen, Levi Overduin, Martin Bax, Mikey van der Meer, Mike van der Star, Ricardo Ouwerkerk, Rudolf Bax, Thomas Bakker, Tom Disseldorp, Bart Zandbergen.

Roodenburg

Gekomen:

Vertrokken:

SJC (za)

Gekomen:

Vertrokken:

SJZ

Gekomen:

Vertrokken:

Warmunda

Gekomen: Robert Steemers (Ter Leede)

Vertrokken: Brian van Noort (Valken’68)

Blijven: Rens van der Zwart, Sam Witkamp, Brian van Noort, Roy Komen, Menno van Noort, Jasper Kortekaas, Sepehr en Sohrab Safi, Sjoerd Winkelman, Pepijn Vis en Kevin van Bentem.

Woubrugge

Gekomen:

Vertrokken:

Zwammerdam

Gekomen:

Vertrokken:

Mede met dank aan de collega’s van Studio Alphen en VIDB.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here