Tot aan 5 juli staan er ondertussen al 42 wedstrijden gepland in de strijd om de Sportiff LAV Cup. De organisatie verwacht dat alle andere wedstrijden ook nog in deze maand worden vastgezet. Aan het eind van de week wordt immers de competitie-indeling bekend gemaakt en dan kan er doorgepakt worden (zo is de wens van diverse clubs om even op de indeling te wachten). Aan die clubs het verzoek om de gepande duels z.s.m. door te geven aan de redactie van LAV. Voor nu een fraaie zomer voor een ieder!

Wedstrijden op dinsdag starten om 20 uur of zaterdag om 14.30 uur tenzij anders vermeld!

Poule A

5 oktober: Ter Leede O23- Alphense Boys (za)

Poule B

7 september: ROAC-DoCoS

28 september: Jong Quick Boys-DoCoS, ROAC-Valken’68

19 oktober: DoCoS-Valken’68

16 november: Valken’68-Jong Quick Boys

Poule C

7 september: Van Nispen-Koudekerk

Poule D

19 augustus: Woubrugge-Football Factory (19.30)

22 augustus: Football Factory-Stompwijk’92 (14.30)

Poule E

21 september: FC Boshuizen (za)- Sporting Leiden (za)

28 september: Teylingen- FC Rijnvogels O23

12 oktober: FC Rijnvogels O23- Sporting Leiden (za)

9 november: Sporting Leiden (za)- Teylingen, FC Boshuizen (za)-FC Rijnvogels O23

 

Poule F

7 september: E.M.M.’21- TAVV

5 oktober: Kagia-E.M.M.’21, TAVV-ARC O23

26 oktober: E.M.M.’21- ARC O23

2 november: TAVV-Kagia

16 november: ARC O23- Kagia

Poule G

7 september: Voorschoten’97 (zo)- MMO (omgezet)

21 september: Noordwijk O23- MMO (omgezet)

5 oktober: Noordwijk O23-Voorschoten’97 (zo)

12 oktober: SJZ-Noordwijk O23 (20.15)

26 oktober: Voorschoten’97 (zo)-SJZ (20.00)

16 november: SJZ-MMO (20.15)

Poule H

28 augustus: RCL- Voorschoten’97 (za)

21 september: Voorschoten’97 (za)- SJC O23 (19.30)

12 oktober: ASC-Voorschoten’97 (za)

26 oktober: SJC O23- RCL (19.30)

2 november: SJC O23- ASC (19.30)

23 november: RCL-ASC (20.00)

Poule I

7 september: Alphia-UVS

21 september: Alphia- Warmunda

28 september: UVS-Warmunda

Poule K

12 oktober: Jong Alphense Boys-Meerburg (20.15), Lugdunum-Jong Rijnsburgse Boys

26 oktober: Lugdunum-Jong Alphense Boys, Meerburg- Jong Rijnsburgse Boys

9 november: Meerburg-Lugdunum

23 november: Jong Rijnsburgse Boys-Jong Alphense Boys