Per medio mei kunnen de bij LeidenAmateurVoetbal aangesloten clubs, desgewenst, het schema bekend maken van al geplande oefenwedstrijden in de aanloop naar het seizoen 2021-2022. LAV zal vervolgens zorgdragen voor een compleet overzicht de komende tijd. Diverse clubs kwamen al over de brug. Welke club volgt?

ASC

Lugdunum-ASC (dinsdag 17 augustus, 20.00)

Nicolaas Boys-ASC (zaterdag 21 augustus, 14.30)

Warmunda-ASC (dinsdag 24 augustus, 20.00)

FC Oegstgeest-ASC (zaterdag 28 augustus, 17.00, VossenCup)

Teylingen-ASC (dinsdag 31 augustus, 20.00)

Meerburg-ASC ( dinsdag 14 september, 20.00)

FC Boshuizen (za)

Lugdunum-FC Boshuizen (zaterdag 7 augustus)

Celeritas-FC Boshuizen (dinsdag 10 augustus)

FC Boshuizen-Alphense Boys (za) (zaterdag 14 augustus)

FC Boshuizen-HMSH (zaterdag 21 augustus)

FC Boshuizen

FC Boshuizen – Rijnsburgse Boys (dinsdag 10 augustus, 14.00)

Voorschoten ‘97(za) – FC Boshuizen (zaterdag 14 augustus, 14.00)

SJC(zo) – FC Boshuizen (dinsdag 17 augustus, 20.00)

UVS – FC Boshuizen (zaterdag 21 augustus, 14.30)

FC Boshuizen – Valken ‘68 (zaterdag 28 augustus, 14.30)

FC Oegstgeest

FC Oegstgeest-Warmunda (zaterdag 14 augustus, 14.30)

FC Oegstgeest-Teylingen (dinsdag 17 augustus)

BSC’68-FC Oegstgeest (zaterdag 21 augustus, 14.30)

FC Oegstgeest-Rijnsburgse Boys 2 (dinsdag 24 augustus, 20.00)

FC Oegstgeest-ASC (zaterdag 28 augustus, Vossencup, 17.00 ?)

FC Oegstgeest-DoCoS (dinsdag 31 augustus, 20.00)

SJZ-FC Oegstgeest (dinsdag 7 september, 20.00)

FC Oegstgeest-MMO (dinsdag 14 september, 20.00)

Lugdunum

Lugdunum O23- Forum Sport O23 (zaterdag 7 augustus, 12.00)

Lugdunum-FC Boshuizen (zaterdag 7 augustus, 14.30)

Lugdunum- Quick Boys 2 (zaterdag 14 augustus, 12.00)

Lugdunum-ASC (dinsdag 17 augustus, 20.00)

ROAC

E.M.M.’21-ROAC (zondag 15 augustus, 14.30)

ROAC-Woubrugge (zondag 22 augustus, 14.30)

Kickers’69- ROAC (dinsdag 24 augustus, 19.30)

Finaledag bij ROAC (zondag 29 augustus)

  • alle duels in kader van de K&B Cup

SJZ

SJZ  – Moerkapelle  (zaterdag 21 augustus, 14.00)

SJZ  – Sporting Leiden  (dinsdag 24 augustus, 20.00)

SJZ  – DoCoS  (zaterdag 28 augustus, 14.00)

SJZ  – FC Oegstgeest (dinsdag 7 september, 20.00)

Sporting Leiden (za)

Koudekerk-Sporting (zaterdag 14 augustus, 14.30)

Sporting Leiden (zo)- Sporting Leiden (za) (zaterdag 21 augustus, tijd n.n.b.)

SJZ-Sporting Leiden (dinsdag 24 augustus, 20.00)

FC Rijnvogels 2- Sporting Leiden (zaterdag 28 augustus, 11.30)

RCL-Sporting Leiden (dinsdag 7 september, 20.15)

Valken’68
Valken’68 –  UVS (zaterdag 14 augustus, 14.30)
Valken’68- Zandvoort (zaterdag 21 augustus, 14.30)
Valken’68  –  ESTO     (dinsdag 24 augustus, 20.00)
FC Boshuizen- Valken’68 (zaterdag 28 augustus, 14.30)
FC Boshuizen o21 – Valken’68 2 (zaterdag 28 augustus, 12.00)
Voorschoten’97 (za)
Voorschoten’97- UVS (zaterdag 7 augustus, 14.30)
Voorschoten’97- FC Rijnvogels (dinsdag 10 augustus, 19.30)
Voorschoten’97- FC Boshuizen (zaterdag 14 augustus, 14.30)
Voorschoten’97- TAC’90 (dinsdag 17 augustus, 19.30)
Voorschoten’97- DoCoS (zaterdag 21 augustus, 14.30)
FC ‘s-Gravenzande- Voorschoten’97 (dinsdag 24 augustus, 19.30)
RCL- Voorschoten’97 (zaterdag 28 augustus, 14.30, tevens poule wedstrijd Sportiff LAV Cup)
Het betreft hier opgaves vanuit de clubs. Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden!