Ook in het aanstaande seizoen zal onze redactie weer het programma delen van de clubs en hun oefenprogramma. Het helpt daarbij wanneer de club de informatie met ons team deelt. Dat kan via redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De eerste programma’s kwamen onze kant al op. Eens in de zoveel dagen zullen wij een en ander verversen totdat onze redactie weer volledig opstart.
ASC
13/8: onderlinge wedstrijd 11.00 + 12.45 lunch
16/8: Lugdunum-ASC (20.00)
20/8: FC Rijnvogels 2- ASC (11.30)
23/8: Voorschoten’97 (zo)- ASC (20.00)
27/8: ASC- FC Oegstgeest (Vossen Cup)
30/8: SJZ-ASC (20.00)
3/9: districtsbeker
6/9: ASC- Valken’68 (LAV Cup, 20.15)
10/9: districtsbeker
13/9: ASC-Nicolaas Boys (20.00)
17/9: districtsbeker
FC Boshuizen
6/8: Voorschoten’97 (za)- FC Boshuizen (12.00)
13/8: VVSB- FC Boshuizen (17.00)
16/8: FC Boshuizen-SJC (20.00)
20/8: Zwaluwen Vlaardingen- FC Boshuizen (14.30)
23/8: FC Boshuizen-UVS (20.00)
30/8: FC Boshuizen- Katwijk (20.00)
DoCoS
20/8: DWO-DoCoS (14.30)
23/8: Sporting Leiden-DoCoS (20.00)
27/8: DoCoS- Rijnsburgse Boys O23 (14.30)
3/9, 10/9 en 17/9: groepsfase districtsbeker
FC Oegstgeest
13/8: Kagia- FC Oegstgeest (14.30)
16/8: Foreholte-FC Oegstgeest
20/8: FC Oegstgeest-Meerburg
23/8: Valken’68- FC Oegstgeest
27/8:Â ASC- FC Oegstgeest (Vossen Cup)
6/9: FC Oegstgeest- Alphia (LAV Cup)
13/9: FC Oegstgeest- Quick Boys 2
FC Rijnvogels
2/7: FC Rijnvogels-Scheveningen 1-0 (Dobbe)
9/7: Zwaluwen-FC Rijnvogels (14.30)
16/7: Rijnsburgse Boys-FC Rijnvogels (14.30)
6/8: Noordwijk-FC Rijnvogels (14.30)
9/8: FC Rijnvogels-TOGB (20.00)
13/8: 1e ronde KNVB Beker
20/8: start derde divisie
Kagia
13/8: Kagia-FC Oegstgeest (14.30)
20/8: Kagia-HFC (za) (14.30)
27/8: Teylingen-Kagia (14.30)
6/9:Kagia-Warmunda (20.00)
18/10: Kagia- Meerburg (LAV Cup 20.00)
1/11: FC Boshuizen O23-Kagia (LAV Cup, 19.45)
TAVV
20/8: TAVV-NSV’46 (12.00)
25/8: Altior-TAVV (Kermis Cup, 19.30)
27/8: Vanaf 10.00 0172 Sport Cup bij TAVV
6/9: Jong SJC-TAVV (LAV Cup, 20.00)
13/9: TAVV-Argon (20.00, onder voorbehoud)
Voorschoten’97 (za)
6/8: Voorschoten’97-FC Boshuizen (12.00)
9/8: ARC-Voorschoten’97 (20.00)
13/8: Katwijk res.-Voorschoten’97 (12.00)
16/8: Alphense Boys- Voorschoten’97 (20.00)
20/8: Voorschoten’97-RCL (14.30)
23/8: FC ‘s-Gravenzande-Voorschoten’97 (20.00)
27/8: Voorschoten’97- Foreholte (12.00)
30/8: Voorschoten’97- Rijnsburgse Boys 2 (20.00)
3/9, 10/9 en 17/9: beker, 13/9: SVC’08