Programmaboekje 2016-2017, za (2C)
03/09/2016
CWO
Kethel Spaland
P1R1
03/09/2016
DSO
VDL
P1R1
03/09/2016
Honselersdijk
DoCoS
P1R1
03/09/2016
Soccer Boys
LYRA
P1R1
03/09/2016
Te Werve
SC Monster
P1R1
03/09/2016
UVS
HVC '10
P1R1
03/09/2016
Valken '68
RCL
P1R1
10/09/2016
DoCoS
UVS
P1R2
10/09/2016
HVC '10
Valken '68
P1R2
10/09/2016
Kethel Spaland
Te Werve
P1R2
10/09/2016
LYRA
DSO
P1R2
10/09/2016
RCL
Soccer Boys
P1R2
10/09/2016
SC Monster
Honselersdijk
P1R2
10/09/2016
VDL
CWO
P1R2
17/09/2016
DSO
UVS
P1R3
17/09/2016
Honselersdijk
Valken '68
P1R3
17/09/2016
Kethel Spaland
DoCoS
P1R3
17/09/2016
LYRA
RCL
P1R3
17/09/2016
Soccer Boys
HVC '10
P1R3
17/09/2016
SC Monster
VDL
P1R3
17/09/2016
Te Werve
CWO
P1R3
24/09/2016
CWO
DSO
P1R4
24/09/2016
DoCoS
Te Werve
P1R4
24/09/2016
HVC '10
LYRA
P1R4
24/09/2016
RCL
SC Monster
P1R4
24/09/2016
UVS
Honselersdijk
P1R4
24/09/2016
VDL
Kethel Spaland
P1R4
24/09/2016
Valken '68
Soccer...
Programmaboekje, za (3B, West I)
03/09/2016
Blauw-Wit Beursb
VEW
P1R1
03/09/2016
Hoofddorp
VVA/Spartaan
P1R1
03/09/2016
IJmuiden
Zandvoort
P1R1
03/09/2016
HFC
SCW
P1R1
03/09/2016
VVC
UNO
P1R1
03/09/2016
Kagia
Arsenal ASV
P1R1
03/09/2016
zzVrij
VSV
P1R1
10/09/2016
Arsenal ASV
Hoofddorp
P1R2
10/09/2016
SCW
IJmuiden
P1R2
10/09/2016
UNO
Blauw-Wit Beursb
P1R2
10/09/2016
VEW
Kagia
P1R2
10/09/2016
VSV
VVC
P1R2
10/09/2016
VVA/Spartaan
HFC
P1R2
10/09/2016
Zandvoort
zzVrij
P1R2
17/09/2016
Blauw-Wit Beursb
Hoofddorp
P1R3
17/09/2016
IJmuiden
Kagia
P1R3
17/09/2016
HFC
Arsenal ASV
P1R3
17/09/2016
SCW
VVA/Spartaan
P1R3
17/09/2016
UNO
Zandvoort
P1R3
17/09/2016
VSV
VEW
P1R3
17/09/2016
VVC
zzVrij
P1R3
24/09/2016
Arsenal ASV
SCW
P1R4
24/09/2016
Hoofddorp
HFC
P1R4
24/09/2016
VEW
VVC
P1R4
24/09/2016
VVA/Spartaan
UNO
P1R4
24/09/2016
Zandvoort
VSV
P1R4
24/09/2016
Kagia
Blauw-Wit Beursb
P1R4
24/09/2016
zzVrij
IJmuiden
P1R4
01/10/2016
Arsenal ASV
VSV
P1R5
01/10/2016
Hoofddorp
zzVrij
P1R5
01/10/2016
HFC
Kagia
P1R5
01/10/2016
SCW
VEW
P1R5
01/10/2016
UNO
IJmuiden
P1R5
01/10/2016
VVA/Spartaan
Zandvoort
P1R5
01/10/2016
VVC
Blauw-Wit Beursb
P1R5
08/10/2016
Blauw-Wit Beursb
HFC
P1R6
08/10/2016
IJmuiden
VVC
P1R6
08/10/2016
VEW
VVA/Spartaan
P1R6
08/10/2016
VSV
SCW
P1R6
08/10/2016
Zandvoort
Arsenal ASV
P1R6
08/10/2016
Kagia
Hoofddorp
P1R6
08/10/2016
zzVrij
UNO
P1R6
15/10/2016
Arsenal ASV
VEW
P1R7
15/10/2016
Hoofddorp
IJmuiden
P1R7
15/10/2016
HFC
VVC
P1R7
15/10/2016
SCW
zzVrij
P1R7
15/10/2016
UNO
VSV
P1R7
15/10/2016
VVA/Spartaan
Kagia
P1R7
15/10/2016
Zandvoort
Blauw-Wit Beursb
P1R7
29/10/2016
Blauw-Wit Beursb
SCW
P1R8
29/10/2016
IJmuiden
HFC
P1R8
29/10/2016
VEW
Zandvoort
P1R8
29/10/2016
VSV
VVA/Spartaan
P1R8
29/10/2016
VVC
Hoofddorp
P1R8
29/10/2016
Kagia
UNO
P1R8
29/10/2016
zzVrij
Arsenal ASV
P1R8
05/11/2016
Arsenal ASV
VVA/Spartaan
P2R9
05/11/2016
Blauw-Wit Beursb
IJmuiden
P2R9
05/11/2016
Hoofddorp
VSV
P2R9
05/11/2016
HFC
zzVrij
P2R9
05/11/2016
SCW
Zandvoort
P2R9
05/11/2016
UNO
VEW
P2R9
05/11/2016
VVC
Kagia
P2R9
12/11/2016
Arsenal ASV
IJmuiden
P2R10
12/11/2016
SCW
UNO
P2R10
12/11/2016
VEW
Hoofddorp
P2R10
12/11/2016
VSV
HFC
P2R10
12/11/2016
VVA/Spartaan
Blauw-Wit Beursb
P2R10
12/11/2016
Zandvoort
VVC
P2R10
12/11/2016
zzVrij
Kagia
P2R10
26/11/2016
Blauw-Wit Beursb
zzVrij
P2R11
26/11/2016
Hoofddorp
Zandvoort
P2R11
26/11/2016
IJmuiden
VSV
P2R11
26/11/2016
HFC
VEW
P2R11
26/11/2016
UNO
Arsenal ASV
P2R11
26/11/2016
VVC
VVA/Spartaan
P2R11
26/11/2016
Kagia
SCW
P2R11
03/12/2016
Arsenal ASV
VVC
P2R12
03/12/2016
SCW
Hoofddorp
P2R12
03/12/2016
UNO
HFC
P2R12
03/12/2016
VEW
IJmuiden
P2R12
03/12/2016
VSV
Blauw-Wit...
Programmaboekje 2016-2017, zo (3A)
04/09/2016
Nicolaas Boys
ASC
P1R1
04/09/2016
Van Nispen
MMO
P1R1
04/09/2016
Rijnland
Kickers '69
P1R1
04/09/2016
SJZ
Aalsmeer
P1R1
04/09/2016
Stompwijk
Warmunda
P1R1
04/09/2016
Voorschoten '97
Alphen
P1R1
04/09/2016
WVC
KDO
P1R1
11/09/2016
ASC
SJZ
P1R2
11/09/2016
Alphen
Stompwijk
P1R2
11/09/2016
Aalsmeer
WVC
P1R2
11/09/2016
KDO
Van Nispen
P1R2
11/09/2016
Kickers '69
Voorschoten '97
P1R2
11/09/2016
MMO
Rijnland
P1R2
11/09/2016
Warmunda
Nicolaas Boys
P1R2
18/09/2016
Alphen
MMO
P1R3
18/09/2016
KDO
Aalsmeer
P1R3
18/09/2016
Kickers '69
Warmunda
P1R3
18/09/2016
Van Nispen
Nicolaas Boys
P1R3
18/09/2016
Stompwijk
SJZ
P1R3
18/09/2016
Voorschoten '97
Rijnland
P1R3
18/09/2016
WVC
ASC
P1R3
25/09/2016
ASC
KDO
P1R4
25/09/2016
Aalsmeer
Alphen
P1R4
25/09/2016
MMO
Kickers '69
P1R4
25/09/2016
Nicolaas Boys
Stompwijk
P1R4
25/09/2016
Rijnland
Van Nispen
P1R4
25/09/2016
SJZ
WVC
P1R4
25/09/2016
Warmunda
Voorschoten '97
P1R4
02/10/2016
ASC
Kickers '69
P1R5
02/10/2016
Alphen
Van Nispen
P1R5
02/10/2016
Aalsmeer
MMO
P1R5
02/10/2016
KDO
Warmunda
P1R5
02/10/2016
SJZ
Rijnland
P1R5
02/10/2016
Voorschoten '97
Stompwijk
P1R5
02/10/2016
WVC
Nicolaas Boys
P1R5
09/10/2016
Kickers '69
KDO
P1R6
09/10/2016
MMO
ASC
P1R6
09/10/2016
Nicolaas Boys
SJZ
P1R6
09/10/2016
Van Nispen
Voorschoten...
Programmaboekje 2016-2017, za (3A)
03/09/2016
BSC '68
Koudekerk
P1R1
03/09/2016
CVC Reeuwijk
WDS
P1R1
03/09/2016
Floreant
Zevenhoven
P1R1
03/09/2016
Linschoten
Nieuwkoop
P1R1
03/09/2016
Lugdunum
Siveo '60
P1R1
03/09/2016
Perkouw
LSVV '70
P1R1
03/09/2016
Zwammerdam
Schoonhoven
P1R1
10/09/2016
Zevenhoven
Zwammerdam
P1R2
10/09/2016
Koudekerk
Lugdunum
P1R2
10/09/2016
LSVV '70
CVC Reeuwijk
P1R2
10/09/2016
Nieuwkoop
Floreant
P1R2
10/09/2016
Schoonhoven
Perkouw
P1R2
10/09/2016
Siveo '60
Linschoten
P1R2
10/09/2016
WDS
BSC '68
P1R2
17/09/2016
BSC '68
LSVV '70
P1R3
17/09/2016
Floreant
Linschoten
P1R3
17/09/2016
Zevenhoven
Siveo '60
P1R3
17/09/2016
Koudekerk
WDS
P1R3
17/09/2016
Lugdunum
Perkouw
P1R3
17/09/2016
Nieuwkoop
Schoonhoven
P1R3
17/09/2016
Zwammerdam
CVC Reeuwijk
P1R3
24/09/2016
CVC Reeuwijk
BSC '68
P1R4
24/09/2016
LSVV '70
Koudekerk
P1R4
24/09/2016
Linschoten
Lugdunum
P1R4
24/09/2016
Perkouw
Zwammerdam
P1R4
24/09/2016
Schoonhoven
Floreant
P1R4
24/09/2016
Siveo '60
Nieuwkoop
P1R4
24/09/2016
WDS
Zevenhoven
P1R4
01/10/2016
BSC '68
Perkouw
P1R5
01/10/2016
CVC Reeuwijk
Linschoten
P1R5
01/10/2016
Floreant
Zwammerdam
P1R5
01/10/2016
Zevenhoven
Lugdunum
P1R5
01/10/2016
Koudekerk
Schoonhoven
P1R5
01/10/2016
LSVV '70
Nieuwkoop
P1R5
01/10/2016
WDS
Siveo '60
P1R5
08/10/2016
Linschoten
Zevenhoven
P1R6
08/10/2016
Lugdunum
Floreant
P1R6
08/10/2016
Nieuwkoop
Koudekerk
P1R6
08/10/2016
Perkouw
CVC Reeuwijk
P1R6
08/10/2016
Schoonhoven
WDS
P1R6
08/10/2016
Siveo '60
LSVV '70
P1R6
08/10/2016
Zwammerdam
BSC...
Programmaboekje 2016-2017, zo (4A)
04/09/2016
ASW
GOL Sport
P1R1
04/09/2016
Bernardus
Leidsche Boys
P1R1
04/09/2016
DIOS
Floreant
P1R1
04/09/2016
Delfia
RKDES
P1R1
04/09/2016
Moordrecht
Roodenburg
P1R1
04/09/2016
SVH
Altior
P1R1
04/09/2016
VEP
Taurus
P1R1
11/09/2016
Altior
ASW
P1R2
11/09/2016
Floreant
SVH
P1R2
11/09/2016
GOL Sport
Moordrecht
P1R2
11/09/2016
Leidsche Boys
VEP
P1R2
11/09/2016
RKDES
DIOS
P1R2
11/09/2016
Roodenburg
Bernardus
P1R2
11/09/2016
Taurus
Delfia
P1R2
18/09/2016
ASW
Delfia
P1R3
18/09/2016
Altior
Floreant
P1R3
18/09/2016
Bernardus
Moordrecht
P1R3
18/09/2016
Leidsche Boys
GOL Sport
P1R3
18/09/2016
Roodenburg
Taurus
P1R3
18/09/2016
SVH
RKDES
P1R3
18/09/2016
VEP
DIOS
P1R3
25/09/2016
DIOS
SVH
P1R4
25/09/2016
Delfia
VEP
P1R4
25/09/2016
Floreant
Leidsche Boys
P1R4
25/09/2016
GOL Sport
Roodenburg
P1R4
25/09/2016
Moordrecht
ASW
P1R4
25/09/2016
RKDES
Altior
P1R4
25/09/2016
Taurus
Bernardus
P1R4
02/10/2016
Altior
Taurus
P1R5
02/10/2016
Bernardus
VEP
P1R5
02/10/2016
DIOS
Moordrecht
P1R5
02/10/2016
Floreant
GOL Sport
P1R5
02/10/2016
Leidsche Boys
ASW
P1R5
02/10/2016
RKDES
Roodenburg
P1R5
02/10/2016
SVH
Delfia
P1R5
09/10/2016
ASW
Bernardus
P1R6
09/10/2016
Delfia
DIOS
P1R6
09/10/2016
GOL Sport
RKDES
P1R6
09/10/2016
Moordrecht
Leidsche Boys
P1R6
09/10/2016
Roodenburg
Altior
P1R6
09/10/2016
Taurus
Floreant
P1R6
09/10/2016
VEP
SVH
P1R6
16/10/2016
Altior
Moordrecht
P1R7
16/10/2016
DIOS
ASW
P1R7
16/10/2016
Floreant
Delfia
P1R7
16/10/2016
GOL Sport
VEP
P1R7
16/10/2016
Leidsche Boys
Roodenburg
P1R7
16/10/2016
RKDES
Taurus
P1R7
16/10/2016
SVH
Bernardus
P1R7
30/10/2016
ASW
SVH
P1R8
30/10/2016
Bernardus
DIOS
P1R8
30/10/2016
Delfia
Leidsche Boys
P1R8
30/10/2016
Moordrecht
RKDES
P1R8
30/10/2016
Roodenburg
Floreant
P1R8
30/10/2016
Taurus
GOL Sport
P1R8
30/10/2016
VEP
Altior
P1R8
06/11/2016
Altior
GOL Sport
P2R9
06/11/2016
Bernardus
Delfia
P2R9
06/11/2016
DIOS
Roodenburg
P2R9
06/11/2016
Leidsche Boys
Taurus
P2R9
06/11/2016
RKDES
Floreant
P2R9
06/11/2016
SVH
Moordrecht
P2R9
06/11/2016
VEP
ASW
P2R9
13/11/2016
Altior
Leidsche Boys
P2R10
13/11/2016
Floreant
VEP
P2R10
13/11/2016
GOL Sport
Bernardus
P2R10
13/11/2016
Moordrecht
Delfia
P2R10
13/11/2016
RKDES
ASW
P2R10
13/11/2016
Roodenburg
SVH
P2R10
13/11/2016
Taurus
DIOS
P2R10
27/11/2016
ASW
Roodenburg
P2R11
27/11/2016
Bernardus
Floreant
P2R11
27/11/2016
DIOS
GOL Sport
P2R11
27/11/2016
Delfia
Altior
P2R11
27/11/2016
Leidsche Boys
RKDES
P2R11
27/11/2016
SVH
Taurus
P2R11
27/11/2016
VEP
Moordrecht
P2R11
04/12/2016
Altior
DIOS
P2R12
04/12/2016
Floreant
Moordrecht
P2R12
04/12/2016
GOL Sport
Delfia
P2R12
04/12/2016
Leidsche...
Programmaboekje 2016-2017, za (4A)
03/09/2016
Leiden
Football Factory
P1R1
03/09/2016
Oosterheem
Blauw Zwart
P1R1
03/09/2016
UDO
Roodenburg
P1R1
03/09/2016
VVSB
KSD-Marine
P1R1
03/09/2016
Wassenaar
van Nispen
P1R1
03/09/2016
WVC
Rijnland
P1R1
03/09/2016
Woubrugge
Oegstgeest
P1R1
10/09/2016
Blauw Zwart
Leiden
P1R2
10/09/2016
KSD-Marine
Wassenaar
P1R2
10/09/2016
Football Factory
Woubrugge
P1R2
10/09/2016
van Nispen
UDO
P1R2
10/09/2016
Oegstgeest
WVC
P1R2
10/09/2016
Rijnland
VVSB
P1R2
10/09/2016
Roodenburg
Oosterheem
P1R2
17/09/2016
Blauw Zwart
van Nispen
P1R3
17/09/2016
KSD-Marine
Rijnland
P1R3
17/09/2016
Leiden
WVC
P1R3
17/09/2016
Oosterheem
UDO
P1R3
17/09/2016
Roodenburg
Football Factory
P1R3
17/09/2016
VVSB
Oegstgeest
P1R3
17/09/2016
Wassenaar
Woubrugge
P1R3
24/09/2016
Football Factory
Oosterheem
P1R4
24/09/2016
van Nispen
Roodenburg
P1R4
24/09/2016
Oegstgeest
KSD-Marine
P1R4
24/09/2016
Rijnland
Blauw Zwart
P1R4
24/09/2016
UDO
Wassenaar
P1R4
24/09/2016
WVC
VVSB
P1R4
24/09/2016
Woubrugge
Leiden
P1R4
01/10/2016
Blauw Zwart
Wassenaar
P1R5
01/10/2016
KSD-Marine
Football Factory
P1R5
01/10/2016
Oegstgeest
Roodenburg
P1R5
01/10/2016
Oosterheem
Leiden
P1R5
01/10/2016
Rijnland
van Nispen
P1R5
01/10/2016
VVSB
Woubrugge
P1R5
01/10/2016
WVC
UDO
P1R5
08/10/2016
Football Factory
Rijnland
P1R6
08/10/2016
Leiden
VVSB
P1R6
08/10/2016
van Nispen
Oegstgeest
P1R6
08/10/2016
Roodenburg
KSD-Marine
P1R6
08/10/2016
UDO
Blauw Zwart
P1R6
08/10/2016
Wassenaar
Oosterheem
P1R6
08/10/2016
Woubrugge
WVC
P1R6
15/10/2016
Blauw Zwart
Roodenburg
P1R7
15/10/2016
KSD-Marine
UDO
P1R7
15/10/2016
van Nispen
Leiden
P1R7
15/10/2016
Oegstgeest
Football Factory
P1R7
15/10/2016
Rijnland
Woubrugge
P1R7
15/10/2016
VVSB
Oosterheem
P1R7
15/10/2016
WVC
Wassenaar
P1R7
29/10/2016
Football Factory
van Nispen
P1R8
29/10/2016
Leiden
KSD-Marine
P1R8
29/10/2016
Oosterheem
WVC
P1R8
29/10/2016
Roodenburg
Rijnland
P1R8
29/10/2016
UDO
Oegstgeest
P1R8
29/10/2016
Wassenaar
VVSB
P1R8
29/10/2016
Woubrugge
Blauw...
Laatste loodjes in nacompetitie
Afgelopen weekend zijn er andermaal beslissingen gevallen en daar is breed op ingezoemd door onze redactie. Zo was daar de promotie van FC Rijnvogels...
Nacompetitie: uitslagen en programma na 26 mei
De kop is van de nacompetitie en enkele clubs zijn alweer gezien. Andere clubs koesteren hoop en hebben vertrouwen om het seizoen een nog...
Overzicht nacompetitieprogramma dinsdag 24 mei tot en met 12 juni
Het spel in de nacompetitie is op de wagen sinds afgelopen zaterdag en rolt morgenavond alweer verder. Onze redactie heeft een en ander even...
Overzicht nacompetitie zondagamateurs
Na de zondagmiddag gespeelde wedstrijden zijn de meeste beslissingen gevallen. Zoals gisteren een overzicht werd geplaatst van de nacompetitie op zaterdag, is er nu...
1
2
3