vrijdag, juli 19, 2024
HomeOverigKNVB nieuwsCompleet overzicht nacompetitie divisie tot en met vijfde klasse

Compleet overzicht nacompetitie divisie tot en met vijfde klasse

-

 

Divisies en eerste klasse

EERSTE RONDE (30 MEI)

  • 1. Zuidvogels – SDC Putten 1-0
  • 2. VELO – Die Haghe 3-1
  • 3. XerxesDZB – BVCB 1-2
  • 4. DTS Ede – DZC’68 0-1
  • 5. ASV Dronten – Hulzense Boys 2-1
  • 6. Broekster Boys – Winsum 2-1

TWEEDE RONDE (3 JUNI)

  • a) Flevo Boys – ASV Dronten 2-4
  • b) LRC – Zuidvogels 3-1
  • c) Montfoort – CSV Apeldoorn 1-2
  • d) Spijkenisse – Broekster Boys 3-1
  • e) RVVH – BVCB 3-2, n.v.
  • f) Wippolder – WNC 3-1
  • g) ONS Sneek – DZC’68 4-2
  • h) SVZW – VELO 1-2

DERDE RONDE (10 JUNI)

  • i. LRC- ASV Dronten
  • ii. Spijkenisse- CSV Apeldoorn
  • iii. RVVH- Wippolder
  • iv. ONS Sneek- VELO

FINALES (17 JUNI)

  • Finale 1: Winnaar i – Winnaar ii
  • Finale 2: Winnaar iii – Winnaar iv

Eerste/tweede klass

EERSTE RONDE (3 JUNI)

  1. HVV – Alphia 2-2, HVV w.n.s.
  2. Spartaan’20 – SVC’08 3-1
  3. Den Hoorn – VVGZ 3-3, Den Hoorn w.n.s.
  4. SVOD’22 – Foreholte 1-2 n.v.
  5. Nieuwerkerk – Berkel 2-1

TWEEDE RONDE (10 JUNI)*

  1. DONK – HVV
  2. RKDEO – Spartaan’20
  3. Spirit – Den Hoorn
  4. Nieuwerkerk- Foreholte

FINALES (17 JUNI)*

  • Winnaar 1 – Winnaar 2
  • Winnaar 3 – Winnaar 4

Tweede/ derde klasse

EERSTE RONDE (30 MEI)

  1. Legmeervogels – DWO 3-0
  2. CWO – Duindorp 1-0 n.v.
  3. SVS – Ariston’80 0-0, A. wns.
  4. DoCoS – DVO’32 2-1 n.v.
  5. Wilhelmus – FC Binnenmaas 4-0

TWEEDE RONDE (3 JUNI)*

  1. Aarlanderveen – Legmeervogels 0-7
  2. Verburch – CWO 3-2
  3. Zwarte Pijl – Ariston’80 5-5, Zwarte Pijl w.n.s.
  4. Victoria’04 – DoCoS 1-3
  5. ESTO – Blauw Zwart 3-2
  6. HVC’10 – LYRA 3-0
  7. Hillegersberg – DSVP 1-0, n.v.
  8. Wilhelmus – Meeuwenplaat 1-1. Meeuwenplaat w.n.s.

DERDE RONDE (10 JUNI)*

  1. ESTO- Legmeervogels
  2. Verburch- HVC’10
  3. Zwarte Pijl- Hillegersberg
  4. DoCoS- Meeuwenplaat

FINALES (17 JUNI)*

  • Winnaar I – Winnaar II
  • Winnaar III – Winnaar IV

Derde/ vierde klasse

EERSTE RONDE (3 JUNI)

  1. SCW – Meerburg 2-4
  2. Te Werve– Rohda’76
  3. FC Maense – Vredenburch 2-1
  4. OHVV – FC Zoetermeer 1-2
  5. Stompwijk’92 – Maasdijk 3-1
  6. Laakkwartier – SJZ 6-4, na 2-4 tussenstand
  7. CVC Reeuwijk – Perkouw 4-1
  8. VDL – BMT 4-4, BMT w.n.s.
  9. WFB – Groeneweg 1-4
  10. Rotterdam United – GHVV’13 0-2

TWEEDE RONDE (10 JUNI)*

  1. BSC’68 – Meerburg
  2. Zwammerdam – Te Werve
  3. GDA – FC Maense
  4. IJvv de Zwervers – FC Zoetermeer
  5. Hermes/ DVS – Stompwijk’92
  6. ’s Gravendeel – Laakkwartier
  7. FC Oegstgeest – CVC Reeuwijk
  8. Houtwijk – BMT
  9. sv Charlois – Groeneweg
  10. Excelsior’20 – GHVV’13

FINALES (17 JUNI)*

  • Winnaar 1 – Winnaar 7
  • Winnaar 2 – Winnaar 8
  • Winnaar 3 – Winnaar 9
  • Winnaar 4 – Winnaar 10
  • Winnaar 5 – Winnaar 6

Vierde/vijfde klasse

EERSTE RONDE (3 JUNI)

  1. LSVV’70 – Football Factory 4-2
  2. Cabauw – Zwanenburg 5-0
  3. VCS – Quick 2-7
  4. NOC/Kralingen – Moordrecht 1-3
  5. BZC/Zuiderpark – Pernis 5-5, BZC w.n.s.
  6. FC Vlotbrug – Melissant 1-3, n.v.
  7. Woubrugge – Stolwijk 3-1
  8. RAS – KSD Marine 3-3, KSD w.n.s
  9. Egelantier Boys – Fortuna Be Quick 3-2, n.v.

FINALES (10 JUNI)*

  • Sportief – Woubrugge
  • GSC ESDO – KSD/Marine
  • Simonshaven – Egelantier Boys
  • LSVV’70– Cabauw
  • Quick- Moordrecht
  • BZC/ Zuiderpark- Melissant

* Voor de wedstrijden geldt dat het thuisrecht uitgaat naar de hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de hoogste en daarna de één na hoogste en laagste herkanser, gevolgd door de één na hoogst en daarna laagst geklasseerde periodekampioen. Dit kan dus inhouden dat het hierboven aangegeven schema “gedraaid” wordt.

Redactie
Redactie
De voetbalsite van Leiden en omgeving. Actueel en betrouwbaar.

Must Read