In navolging van het bericht over de indeling nu ook het bekend geworden programma in de groepsfase van de districtsbeker. Er wordt gespeeld in het slotweekend van augustus en in de eerste twee weekenden van september.

DISTRICTSBEKER 2020/2021 (WEST II, Groep 1)

Poule 1: Foreholte, RCL, Valken’68, FC Boshuizen (zo)

29 augustus: FC Boshuizen-RCL (17.00 uur), Foreholte-Valken’68 (17.00 uur)

5 september: RCL-Foreholte (17.00 uur), Valken’68- FC Boshuizen (17.00 uur)

12 september: Valken’68-RCL (14.30 uur)

13 september: FC Boshuizen-Foreholte (14.30)

 

Poule 3: Altior, Den Hoorn, SVC’08, Voorschoten’97

29 augustus: Altior-Voorschoten’97 (17.00 uur)

2 september: Den Hoorn-SVC’08 (20.00 uur)

5 september: SVC’08-Altior (17.00 uur), Voorschoten’97- Den Hoorn (17.00 uur)

12 september: Voorschoten’97-SVC’08 (14.30 uur)

13 september: Den Hoorn-Altior (14.00 uur)

 

Poule 7: ASC, CION, Concordia, VELO

29 augustus: ASC-VELO (17.00 uur), CION-Concordia (17.00 uur)

5 september: VELO-CION (14.30 uur)

6 september: Concordia-ASC (14.30 uur)

12 september: ASC-CION (17.00 uur), Concordia-VELO (17.00 uur)

 

Poule 11: Antibarbari, DOSR, Sparta (AV), XerxesDZB

29 augustus: DOSR-Xerxes/DZB (17.00 uur), Sparta av- Antibarbari (17.00 uur)

5 september: Xerxes/DZV- Sparta av (15.00 uur)

6 september: Antibarbari- DOSR (14.30 uur)

12 september: DOSR-Sparta av (17.00 uur), Antibarbari- Xerxes/ DZB (17.00 uur)

 

Poule 12: CWO, DoCoS, RVVH, XerxesDZB

29 augustus: RVVH-CWO (14.30 uur), Xerxes/DZB- DoCoS (17.00 uur)

5 september: DoCoS-RVVH (14.30 uur), CWO-Xerxes/DZB (17.00 uur)

12 september: DoCoS- CWO (14.30 uur), RVVH-Xerxes/DZB (17.00 uur)

 

Poule 15: FC Aalsmeer, Hillegom, Kagia, Teylingen

29 augustus: Hillegom-Kagia (17.00 uur), Teylingen-Aalsmeer (17.00 uur)

5 september: Kagia-Teylingen (17.00 uur), Aalsmeer-Hillegom (17.00 uur)

12 september: Aalsmeer-Kagia (14.30 uur)

13 september: Hillegom-Teylingen (14.00 uur)

Poule 16: DONK, Deltasport, ROAC, Van Nispen

29 augustus: Van Nispen-ROAC, DONK- Deltasport (17.00 uur)

5 september: Deltasport-Van Nispen (14.30 uur)

6 september: ROAC-DONK (14.00 uur)

12 september: Deltasport-ROAC (17.00 uur), Van Nispen-DONK (17.00 uur)

Poule 17: Alexandria’66, RVC’33, Spartaan’20, UVS

29 augustus: Alexandria’66- UVS (15.00 uur)

30 augustus: RVC’33-Spartaan’20 (14.30 uur)

5 september: UVS-RVC’33 (17.00 uur), Spartaan’20- Alexandria’66 (17.00 uur)

12 september: UVS-Spartaan’20 (17.00 uur), RVC’33-Alexandria’66 (17.00 uur)

Tijden onder voorbehoud!