Home Beker Uitslagen districtsbeker 12-13 /09: weer winst voor FC Boshuizen, Valken door, Kagia...

Uitslagen districtsbeker 12-13 /09: weer winst voor FC Boshuizen, Valken door, Kagia uitgeschakeld

Groep 1

Poule 1:

29 augustus: FC Boshuizen-RCL 1-0 (Libbenga), Foreholte-Valken’68 2-2 (Zandbergen, Redel)

5 september: RCL-Foreholte 2-2 (RCL: Weenink, De Boer, Valken’68- FC Boshuizen 0-3 (Van Gils, Bouhamed, Pisas)

12 september: Valken’68-RCL 1-0 (Langeveld)

13 september: FC Boshuizen-Foreholte 4-0 (Zenzen, Van Gils, Bouhamed, Pisas)

1 FC Boshuizen 3-9, 2 Valken’68 3-4, 3 Foreholte 3-2, 4 RCL 3-1

Poule 3:

29 augustus: Altior-Voorschoten’97 1-7 (T. van der Weijden/ Verplancke 2, Hopstaken, Wijnalda 3, Maatoug)

2 september: Den Hoorn-SVC’08 1-5

5 september: SVC’08-Altior 2-2 (Van der Weiden, Noordsij) , Voorschoten’97- Den Hoorn 3-0 (Hopstaken, Van der Krogt, Van der Niet)

12 september: Voorschoten’97-SVC’08 6-0 (Wijnalda 3, Van der Krogt 2, De Roode)

13 september: Den Hoorn-Altior 4-3

1 Voorschoten’97 3-9 2 SVC’08 3-4 3 Den Hoorn 3-3 4 Altior 3-1

Poule 7:

29 augustus: ASC-VELO 0-5, CION-Concordia 1-1

5 september: VELO-CION 2-1

6 september: Concordia-ASC 2-0

12 september: ASC-CION 1-2 (Van Zandwijk), Concordia-VELO 2-4

1 VELO 3-9, 2 Concordia 3-4, 3 CION 3-4, 4 ASC 2-0

Poule 11:

29 augustus: DOSR-Xerxes/DZB 1-5, Sparta av- Antibarbari 4-1

5 september: Xerxes/DZB- Sparta av 2-1

6 september: Antibarbari- DOSR 2-2 (Hoogervorst 2)

12 september: DOSR-Sparta av 2-0 (Hogervorst, Gordijn), Antibarbari- Xerxes/ DZB 4-4

1 Xerxes/DZB 3-7, 2 DOSR 3-4 3 Sparta av 3-3,  4 Antibarbari 3-2

Poule 12:

29 augustus: RVVH-CWO 2-2, Xerxes/DZB- DoCoS 1-3 (Gashi 2, Van Empel)

5 september: DoCoS-RVVH 0-5, CWO-Xerxes/DZB 5-0

12 september: DoCoS- CWO 0-0, RVVH-Xerxes/DZB 8-0

1 RVVH 3-7, 2 CWO 3-5, 3 DoCoS 3-4, 4 Xerxes/DZB 3-0

Poule 15:

29 augustus: Hillegom-Kagia 3-1 (Van der Schinkel), Teylingen-Aalsmeer 2-2 (Zonneveld, Van der Heijden)

5 september: Kagia-Teylingen 2-0 (Lamboo, Van der Schinkel), Aalsmeer-Hillegom 2-0

12 september: Aalsmeer-Kagia 1-1 (Imanse)

13 september: Hillegom-Teylingen 2-0

1 Hillegom 3-6 2 Aalsmeer 3-5, 3 Kagia 3-4, 4 Teylingen 3-1

Poule 16:

29 augustus: Van Nispen-ROAC 1-4 (Bentvelzen 2, D. van der Poel, Van der Meer), DONK- Deltasport 3-2

5 september: Deltasport-Van Nispen 4-5 (P. van der Plas 2, Verhoeven, Den Otter, Stavleu)

6 september: ROAC-DONK 1-1 (Bentvelzen)

12 september: Deltasport-ROAC 4-1 (Wagter), Van Nispen-DONK 2-0 (De Koning, Den Otter)

1 Van Nispen 3-6, 2 ROAC 3-4, 2 DONK 3-4, 4 Deltasport 3-3

Poule 17:

29 augustus: Alexandria’66- UVS 1-0

30 augustus: RVC’33-Spartaan’20 0-4

5 september: UVS-RVC’33 5-0 (Spierdijk, Van der Zwaan, Van der Weijden 2, Tavilla), Spartaan’20- Alexandria’66 2-1

12 september: UVS-Spartaan’20 3-2 (na tussenstand 0-2, Adima 2, Tavilla), RVC’33-Alexandria’66 (17.00 uur)

1 UVS 3-6 2 Spartaan’20 3-6, 3 Alexandria’66 2-3, 4 RVC’33 2-0

Groep 2

Zaterdag

Poule 1:

29 augustus: Bernardus-DUNO 0-1, Bergambacht-CVC Reeuwijk 1-3

5 september: DUNO-Bergambacht 4-3, CVC Reeuwijk-Bernardus 3-0

12 september: Bernardus-Bergambacht 5-2 (Van der Heiden, Kersseboom 2, Schellingerhout, Oudshoorn), CVC Reeuwijk-DUNO 10-1

1 CVC Reeuwijk 3-9, 2 DUNO 3-6, 3 Bernardus 3-3 4 Bergambacht 3-0

Poule 2:

29 augustus: Aarlanderveen-Koudekerk 1-1 (Grimmelius/ Wildschut), Moerkapelle- KMD 0-1

5 september: KMD-Aarlanderveen 4-1 (Grimmelius), Koudekerk-Moerkapelle 2-0 (De Wit, Langejans)

12 september: Moerkapelle-Aarlanderveen 1-0, Koudekerk-KMD 0-0

1 KMD 3-7, 2 Koudekerk 3-5, 3 Moerkapelle 3-3 4 Aarlanderveen 3-1

Poule 3:

29 augustus: ASW-Quick Steps 1-2, Be Fair-Hazerswoudse Boys 3-2 (Meertens 2)

5 september: Hazerswoudse Boys-ASW 1-0 (Meertens), Quick Steps- Be Fair 2-2

12 september: ASW-Be Fair 1-8, Hazerswoudse Boys- Quick Steps 4-1 (Blonk, Nieuwhof, Van Wetten, Vogelaar)

1 Be Fair 3-7, 2 Hazerswoudse Boys 3-6 3 Quick Steps 3-4, 4 ASW 3-0

Poule 4:

29 augustus: Woubrugge-Gouda 1-1, Floreant-Loosduinen 2-3

5 september: Loosduinen-Woubrugge 4-2, Gouda- Floreant 0-2

12 september: Floreant-Woubrugge 1-2 (T.Buntsma, E.Buntsma), Gouda-Loosduinen 4-4

1 Loosduinen 3-7, 2  Woubrugge 3-4 3 Floreant 3-3, 4 Gouda 3-2

Poule 5:

29 augustus: SPV’81-Alphia 2-4 (Van Rijn, Egberts 2, El Bouny) , DSVP-SJC 1-2 (Brinkman, Dahler)

5 september: Alphia-DSVP 0-1, SJC-SPV’81 0-4

12 september: SPV’81-DSVP 1-4 , SJC-Alphia 1-7 (Alphia: Van Rijn, Boer 3, Fennich 3)

1 Alphia 3-6 2 DSVP 3-6, 3 SPV’81 3-3  4 SJC 3-3

Poule 6:

29 augustus: SJZ-BSC’68 0-1, Lyra-FC Oegstgeest 4-3 (Van Moorsel 3)

5 september: FC Oegstgeest-SJZ 1-1 (Van Moorsel/Griffioen), BSC’68-Lyra 0-0

12 september: SJZ-Lyra 1-3 (Griffioen), FC Oegstgeest-BSC’68 3-0 (Van Vliet, Roelen 2)

1 Lyra 3-7, 2 FC Oegstgeest 3-4 3 BSC’68 3-4, 4 SJZ 3-1

Poule 7:

29 augustus: VVSB- Oosterheem 4-2 (Taskin, Aartman, Warmerdam, Damen), SC Monster- FC Boshuizen 9-0

5 september: Oosterheem-SC Monster 1-6, FC Boshuizen-VVSB 2-5 ( Fortes, Abdul/ Warmerdam 2, Sartib 2, Damen)

1 SC Monster 2-6, 2 VVSB 2-6, 3 Oosterheem 2-0, 4 FC Boshuizen 2-0

15 september: Oosterheem-FC Boshuizen , SC Monster-VVSB

Poule 8:

29 augustus: Meerburg-GSV 1-1 (Versteden), Schipluiden-DWO 0-0

5 september: DWO-Meerburg 6-1 (Versteden), GSV-Schipluiden 0-0

12 september: Schipluiden-Meerburg 2-1 (Versteden), GSV- DWO 2-2

1 DWO 3-5, 2 Schipluiden 3-5 , 3 GSV 3-3, 4 Meerburg 3-1

Poule 9:

29 augustus: LSVV’70- Gouderak 4-1 (Van Beuningen 2, Doornenbal 2), Sporting Leiden-Duindorp 3-3 (Boukhidous 2, Hamelink)

5 september: Duindorp-LSVV’70 1-2 (Van Beuningen, Bouwman), Gouderak-Sporting Leiden 0-2 (Boukhidous 2)

12 september: Sporting Leiden-LSVV’70 0-2 (Van Beuningen, Doornenbal), Gouderak-Duindorp 1-4

1 LSVV’70 3-9, 2 Sporting Leiden 3-4, 3 Duindorp 3-4, 4 Gouderak 3-0

Poule 10:

29 augustus: Roodenburg-Quick Boys 2 1-5 (QB: Van Duijn, Boerstra, e.d. voordeel, Van der Gugten, Van Kruistum)

5 september: Quick Boys 2- Moordrecht 10-0 (Van Kruistum 2, Boerstra 2, Van Liempt 2, Rog, Oudshoorn, Coorn, Mesters), TAVV-Roodenburg 1-1 (Van Koert/ Maatoug)

8 september: Moordrecht- TAVV 0-8 (Van Koert 3, De Bruijn, Van Veen, Straver, Boddeke, Pieterse)

12 september: TAVV-Quick Boys 2 0-6 (Bloemendaal 2, Den Dulk 2, Rog, Van Duijn) , Roodenburg-Moordrecht 3-1 (Bardaa, Belkhir, El Baroudi)

1 Quick Boys 2 3-9, 2 TAVV 3-4, 3 Roodenburg 3-4, 4 Moordrecht 3-0

Poule 11:

29 augustus: Ammerstolse sv-Lugdunum 1-9 (De Haas 4, Van Heijningen, Boy, Azarfane, C.Isitir, Person), Football Factory-FC Rijnvogels 2 0-3 (Den Haan, Oudshoorn, Luyten)

5 september: FC Rijnvogels 2- Ammerstolse sv 11-1 (De Bruin, Oudshoorn, Melissen (2), Den Haan (3), Brouwer (2), Luyten (2), Lugdunum-Football Factory 4-0 (De Haas 2, O. Isitir 2)

12 september: FC Rijnvogels 2- Lugdunum 5-2 (Wendt 2, De Jong 2, Wijdenbosch/ De Haas 2), Ammerstolse sv-Football Factory 0-8 (De Jong 3, Yazici  2, Sallow 2, De Koning)

1 FC Rijnvogels 2 3-9, 2 Lugdunum 3-6, 3 Football Factory 3-3, 4 Ammerstolse sv 3-0

Poule 12:

29 augustus: TAC’90- Stolwijk 4-1

1 september: Warmunda-Nieuwkoop 5-1 (Van Bentum 2, Sepehr Safi 2, Van Rijn)

5 september: Stolwijk-Warmunda 2-0

12 september: Warmunda- TAC’90 5-1 (Sepehr Safi 2, Van der Boon, Van Bentum, Vis, Stolwijk-Nieuwkoop 2-2

18 september: Nieuwkoop-TAC’90 (20.15)

1 Warmunda 3-6 2 Stolwijk 3-4 3 TAC’90 2-3 4 Nieuwkoop 2-1

Poule 13:

29 augustus: Haastrecht-Kickers’69 6-1, Blauw Zwart-REMO 2-0 (Hendrikx, Buijs)

5 september: REMO-Haastrecht 2-6, Kickers’69- Blauw Zwart 0-3 (Lagerberg 2, Smit)

12 september: Kickers’69-REMO 2-0 (Tent, Straathof), Blauw Zwart-Haastrecht 2-2 (Hendriks, Smit)

1 Haastrecht 3-7, 2 Blauw Zwart 3-7, 3 Kickers’69 3-3 4 REMO 3-0

Poule 14:

29 augustus: MMO-MVV’27 0-2, Perkouw-Cabauw 1-4

5 september: Cabauw-MMO 2-2 (Zwaan, De Wit) , MVV’27- Perkouw 2-1

12 september: Perkouw-MMO uitgesteld, MVV’27- Cabauw 3-5

1 Cabauw 3-7, 2 MVV’27 3-6 3 MMO 2-1, 4 Perkouw 2-0

Poule 24:

29 augustus: Alphense Boys-Zwarte Pijl 1-4

5 september: KSD/Marine-Alphense Boys 3-0, Zwarte Pijl-Houtwijk 4-3

8 september: Houtwijk-KSD/Marine 8-1

1 Zwarte Pijl 2-6, 2 Houtwijk 2-3, 3 KSD/Marine 2-3, 4 Alphense Boys 2-0

12 september: KSD/Marine-Zwarte Pijl 0-4, Alphense Boys-Houtwijk uitgesteld

1 Zwarte Pijl 3-9, 2 Houtwijk 2-3, 3 KSD/Marine 3-3, 4 Alphense Boys 2-0

Zondag

Poule 1:

30 augustus: Bolnes-Nicolaas Boys 0-7, Steeds Hooger-WVC 3-1

3 september: WVC-Bolnes 6-2 (Prins 2, Van Hameren 2, De Charro, De Jong)

6 september: Nicolaas Boys-Steeds Hooger 1-1

10 september: Steeds Hooger-Bolnes 6-0

13 september: Nicolaas Boys-WVC 1-0

1 Steeds Hooger 3-7 2 Nicolaas Boys 3-7 3 WVC 3-3 4 Bolnes 3-0

Poule 2:

30 augustus: SVH-VCS 2-0, Taurus-Stompwijk’92 2-4 (Ammerlaan, Knijff, Beuvink, Van Bemmelen)

6 september: VCS-Taurus afgelast, inhaaldatum nog onbekend

13 september: VCS-Stompwijk’92 3-1 (Beuvink), Taurus-SVH onbekend

15 september: Stompwijk’92-SVH

Poule 3:

30 augustus: Voorschoten’97-Zuid West DH 2-3 ( Van den Heuvel, Lindeman), AVV Alphen-Slikkerveer 4-7 (Bergshoeff, J. de Lange, Verberg, B.de Lange)

6 september: Slikkerveer- Voorschoten’97 6-0, Zuid West DH-AVV Alphen 1-3 (Ahalli, J.de Lange, Verberg)

13 september: Voorschoten’97- AVV Alphen 3-5 (V97: Van den Heuvel 2, Elligens, AVV: Verberg, J.de Lange 2, Ahalli, Leonicia), Slikkerveer-Zuid West DH 6-1

1 Slikkerveer 3-9, 2 AVV Alphen 3-6, 3 Zuid West DH 3-3, 4 Voorschoten’97 3-0

Poule 5:

30 augustus: TOGB 2- Sporting Leiden 5-0, Madestein-Kethel Spaland 1-3

6 september: Sporting Leiden-Madestein 1-1 (De Vargas), Kethel Spaland- TOGB 2 0-1

1 TOGB 2 2-6, 2 Kethel Spaland 2-3, 3 Madestein 2-1, 4 Sporting Leiden 2-1

13 september: Sporting Leiden- Kethel Spaland 1-4, Madestein- TOGB 2 1-6

1 TOGB 2 3-9, 2 Kethel Spaland 3-6, 3 Madestein 3-1, 4 Sporting Leiden 3-1

Vetgedrukt: club is door naar de volgende ronde.