Vannacht is de indeling bekend gemaakt van de groepsfase van de districtsbeker. Dat heeft onder meer opgeleverd dat RCL, Valken’68, FC Boshuizen (zo) en Foreholte elkaar ontmoeten. UVS en DoCoS gaan meer de deur uit, terwijl Kagia en Teylingen elkaar treffen als bijna buren. Zie hieronder het complete overzicht.

DISTRICTSBEKER 2020/2021 (WEST II, Groep 1)

1: Foreholte, RCL, Valken’68, FC Boshuizen (zo)
2: DCV, HVC’10, VUC, Wippolder
3: Altior, Den Hoorn, SVC’08, Voorschoten’97
4: DHC, Die Haghe, VFC (zo), Westlandia (za)
5: BVCB, Berkel, Nootdorp, RKDEO
6: Forum Sport, Hillegersberg (zo), Wateringse Veld, Wilhelmus
7: ASC, CION, Concordia, VELO
8: Neptunus-Schiebroek, COAL, HVV, Charlois (za)
9: Heinenoord, Laakkwartier, Meeuwenplaat, NSVV
10: FC IJsselmonde, SHO, SVS, Te Werve
11: Antibarbari, DOSR, Sparta (AV), XerxesDZB
12: CWO, DoCoS, RVVH, XerxesDZB
13: FC Binnenmaas, Brielle, DBGC, Excelsior’20 (zo)
14: Full Speed, Hellevoetsluis, Nieuwenhoorn, Strijen
15: FC Aalsmeer, Hillegom, Kagia, Teylingen
16: DONK, Deltasport, ROAC, Van Nispen
17: Alexandria’66, RVC’33, Spartaan’20, UVS
18: DSO, ESTO, Honselersdijk, Olympia
19: CVV Zwervers, Groeneweg, Soccer Boys, Spirit
20: HMSH, ONA, Rozenburg, Vitesse Delft

Groep 2

1: Bergambacht, Bernardus, CVC Reeuwijk, DUNO
2: Aarlanderveen, KMD, Koudekerk, Moerkapelle
3: ASW, Be Fair, Hazerswoudse Boys, Quick Steps
4: Floreant, Gouda, Loosduinen, Woubrugge
5: Alphia, DSVP, SJC, SPV’81
6: BSC’68, FC Oegstgeest, LYRA, SJZ
7: Oosterheem, SC Monster, VVSB, FC Boshuizen
8: DWO, GSV, Meerburg, Schipluiden
9: Duindorp, Gouderak, LSVV’70, Sporting Leiden
10: Moordrecht, Quick Boys 2, Roodenburg, TAVV
11: Ammerstolse SV, Football Factory, Lugdunum, FC Rijnvogels 2
12: Nieuwkoop, Stolwijk, TAC’90, Warmunda
13: Blauw Zwart, REMO, Kickers’69, Haastrecht
14: Cabauw, MMO, MVV’27, Perkouw
15: Haagse Hout, Kamerik, Rhoon, VDL
16: HBSS, HPSV, Naaldwijk, Rohda’76
17: Linschoten, RAS, SEV, Verburch
18: Ariston’80, Semper Altius, Vredenburch
19: DVC, FC IJsselmonde (za), PGS/Vogel, Sportief
20: FC Zoetermeer, HMSH, LMO, Zwammerdam
21: GR Willem VAC, NSV’46, Oud-Beijerland, Celeritas
22: FC Oudewater, HDV, Quintus
23: ‘s Gravendeel, GSC/ESDO, Oliveo, WDS
24: Alphense Boys, Houtwijk, KSD/Marine, Zwarte Pijl
25: BMT, Bodegraven, Laakkwartier, SSS
26: Blijdorp, VCS, Woerden, IJvv de Zwervers
27: GDA, GLZ/Delfshaven, VEP, VVOR
28: Erasmus, Hilegersberg (za), DJS, PPSC
29: Nieuwerkerk, Maasdijk, Swift Boys, Toofan
30: Den Bommel, Excelsior R., Victoria’04, Hekelingen
31: Maense, NOCKralingen, SCO’63, VFC (za)
32: GHVV’13, Herkingen’55, MSV’71, TOGB (za)
33: HWD (za), OVV, Overmaas, Rockanje
34: CKC, HermesDVS, OFB, Vierpolders
35: BZC/Zuiderpark, Excelsior’20, Melissant, NBSVV
36: Lekkerkerk, NTVV, Piershil, SVV
37: DVO’32, SNS, Simonshaven, VOB
38: FC Vlotbrug, Goudswaardse Boys, Rotterdam United, WFB
39: AGE-GGK, Botlek, GOZ, Stellendam
40: Egelantier Boys, SDV, Zuidland, Zwartewaal
41: Bolnes (za), Dilettant, Flakkee, TransvaliaZW
42: DVV’09, Leonidas, Pernis, Zestienhoven
43: DRL, OHVV, Schoonhoven, Zinkwegse Boys
44: FIOS, Ommoord, Rijnmond HS, ZBVH
45: Abbenbroek, HOV/DJSCR, Kethel Spaland, WCR

ZONDAG

1: Bolnes, Nicolaas Boys, Steeds Hooger, WVC
2: Alphen, Slikkerveer, Voorschoten’97, Zuid West DH
3: SVH, Stompwijk’92, Taurus, VCS
4: ODB, SEP, SV Charlois, Erasmus
5: Kethel Spaland, Sporting Leiden, TOGB 2, SV Madestein
6: DHL, HWD, Pretoria, SJC 2
7: HOV/DJSCR, SVV, WIK

In het laatste weekend van augustus, zo staat in de planning, worden de eerste wedstrijden per poule afgewerkt.