De oefenprogramma’s van onze regionale clubs stromen binnen. Dit keer informatie over zeven clubs, dit in geheel willekeurige volgorde. Voor de agenda en voor de liefhebber.

Valken’68
Zaterdag 15 augustus: Valken’68- Quick Boys 2 (14.30 uur)
Dinsdag 18 augustus: Voorschoten’97 (zo)- Valken’68 (20.00 uur)
Zaterdag 22 augustus: Valken’68- SV Zandvoort (14.30 uur)

Dinsdag 25 augustus: Teylingen-Valken’68 (20.00 uur)

Dinsdag 1 september: Valken’68- ASC (20.00 uur)
SJZ

Zaterdag 15 augustus    SJZ – Haagse Hout  (14.00 uur)

Dinsdag 18 augustus      SJZ  – Sporting Leiden (za) (20.00 uur)

Zaterdag 22 augustus    SJZ – Zwammerdam    (14.00 uur)

Dinsdag 25 augustus      SJZ – DoCoS ( 20.00 uur)

Dinsdag 1 september    Voorschoten (zo)- SJZ (20.00 uur)

UVS

Zaterdag 15 augustus: UVS-Sporting Leiden (za) (14.30 uur)

Dinsdag 18 augustus: UVS-FC Rijnvogels ( 20.00 uur)

Zaterdag 22 augustus: FC Boshuizen-UVS (14.00 uur)

Dinsdag 25 augustus: UVS combi 1/2- ASC (20.00 uur)

Kagia

Dinsdag 18 augustus: Kagia-Teylingen (20.00 uur)

Zaterdag 22 augustus: Kagia-Sporting Leiden (14.00 uur)

Dinsdag 22 augustus: Kagia- VVSB (za) (20.00 uur)

Dinsdag 1 september: Kagia-Warmunda (20.00 uur)

Dinsdag 8 september: Kagia-TAVV (20.00 uur)

FC Rijnvogels

Dinsdag 4 augustus: FC Rijnvogels-Quick Boys (19.30 uur)

Zaterdag 8 augustus: Noordwijk-FC Rijnvogels (14.30 uur)

Dinsdag 11 augustus: FC Rijnvogels-Katwijk (19.30 uur)

Zaterdag 15 augustus: FC Rijnvogels-RKAVV (14.30 uur)

Dinsdag 18 augustus: UVS-FC Rijnvogels (20.00 uur)

Zaterdag 22 augustus: FC Rijnvogels-SJC (14.30 uur)

Dinsdag 25 augustus: FC Rijnvogels-HBS (20.00 uur)

Voorschoten’97 (za)

Zaterdag 8 augustus: Voorschoten’97- Te Werve (14.30 uur)

Dinsdag 11 en zaterdag 15 augustus: Toernooi Smitshoek (deelnemers Smitshoek, V’97, SC Feyenoord en Heerjansdam)

17 en 22 augustus: toernooi bij Die Haghe (Den Haag)

Dinsdag 18 augustus: Quick-Voorschoten’97 (20.00 uur)

Dinsdag 25 augustus: TAC’90- Voorschoten’97 (20.00 uur)

Dinsdag 1 september: DSO-Voorschoten’97

Dinsdag 8 september: Voorschoten’97- FC Dordrecht O21

DoCoS

Dinsdag 18 augustus:  DoCoS- FC Oegstgeest

Donderdag 20 en zaterdag 22 augustus: toernooi Blauw Zwart

Dinsdag 25 augustus: SJZ-DoCoS

Dinsdag 8 september: DoCoS-GDA

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here