Rond deze tijd plaatst onze redactie weer de nodige statistieken over het regionale voetbal. Ondertussen zijn we aangekomen bij de laatste twee ranglijsten. Nu wordt de complete ranglijst gepubliceerd over de prestaties in de laatste tien seizoenen in de gespeelde UITwedstrijden. Welke clubs scoorden het meest op verplaatsing en welke clubs incasseerden de minste tegentreffers op ‘vijandelijk’ gebied. Er is over de gemeten periode vanaf het seizoen 2010-2011 tot en met het niet afgemaakte seizoen 2019-2020. De volgende tien clubs scoorden gemiddeld genomen het meest in een uitwedstrijd: Alphia, VVSB (za), Woubrugge, AVV Alphen, VV/FC Oegstgeest, Kagia, SJC, Lugdunum, Alphense Boys en Meerburg. De rijen werden het meest gesloten bij Quick Boys, UVS, Noordwijk, Katwijk, TAVV, Valken’68, VVSB, VVSB (za), Alphense Boys en Ter Leede.

Zie hieronder de lijst met alle regioclubs die in alle seizoenen uitkwamen met een hoofdmacht in welke klasse dan ook. Zo niet bijvoorbeeld SJC (za) en Alphense Boys (za) omdat zij niet elk seizoen in deze gemeten periode in competitieverband deelnamen.

PCWPVTG
1Alphia1191842882432,42
1VVSB za1182152851882,42
3Woubrugge1202002872342,39
4AVV Alphen1221572812792,30
5VV/FC Oegstgeest1241512762392,23
6Kagia1241932702352,18
7SJC1342082912462,17
8Lugdunum1251802682462,14
9Alphense Boys1292192722072,11
10Meerburg1201732512162,09
11Roodenburg1221362522902,07
12Hazerswoudse Boys1191612452362,06
12Stompwijk'921231722532392,06
14Koudekerk1251752562582,05
15Voorschoten'97 zo1241712522712,03
16Noordwijk1422502862042,01
17Katwijk1512503022192,00
17FC Boshuizen1231872462392,00
17VV Leiden/Sporting za1221642442502,00
20Quick Boys1392562761811,99
21SJZ1201612372401,98
22LSVV'701231432372981,93
23UVS1262092381731,89
24FC Rijnvogels1362122562271,88
25Valken'681262072371941,88
26Bernardus1151272142971,86
27Teylingen1261582322721,84
28TAVV1261882311881,83
28DoCoS1191502182431,83
30Rijnland/Sporting zo1191442172831,82
30Rijnsburgse Boys1532232782731,82
32Altior1171472052171,75
33Ter Leede1331992242201,68
33Aarlanderveen1211392033031,68
35Kickers'691191511992561,67
36Warmunda1161371912691,65
37DOSR1241521992151,60
37ARC1311652102481,60
37Voorschoten'97 za1241381982431,60
40ASC1201181893211,58
41Foreholte1231381922471,56
42RCL1261511942311,54
43VVSB1502122302351,53
44ROAC1241501842121,48
45MMO1181351702691,44
46Football Factory116561644321,41
47FC Lisse1531702012781,31
PCWPVTG
1Quick Boys1392562761811,30
2UVS1262092381731,37
3Noordwijk1422502862041,44
4Katwijk1512503022191,45
5TAVV1261882311881,49
6Valken'681262072371941,54
7VVSB1502122302351,57
8VVSB za1182152851881,59
9Alphense Boys1292192722071,60
10Ter Leede1331992242201,65
11FC Rijnvogels1362122562271,67
12ROAC1241501842121,71
13DOSR1241521992151,73
14Rijnsburgse Boys1532232782731,78
15Meerburg1201732512161,80
16FC Lisse1531702012781,82
17RCL1261511942311,83
18SJC1342082912461,84
19Altior1171472052171,85
20ARC1311652102481,89
21Kagia1241932702351,90
22VV/FC Oegstgeest1241512762391,93
23Stompwijk'921231722532391,94
23FC Boshuizen1231872462391,94
25Woubrugge1202002872341,95
26Voorschoten'97 za1241381982431,96
27Lugdunum1251802682461,97
28Hazerswoudse Boys1191612452361,98
29SJZ1201612372402,00
30Foreholte1231381922472,01
31Alphia1191842882432,04
31DoCoS1191502182432,04
33VV Leiden/Sporting za1221642442502,05
34Koudekerk1251752562582,06
35Kickers'691191511992562,15
36Teylingen1261582322722,16
37Voorschoten'97 zo1241712522712,19
38MMO1181351702692,28
39AVV Alphen1221572812792,29
40Warmunda1161371912692,32
41Roodenburg1221362522902,38
41Rijnland/Sporting zo1191442172832,38
43LSVV'701231432372982,42
44Aarlanderveen1211392033032,50
45Bernardus1151272142972,58
46ASC1201181893212,68
47Football Factory116561644323,72