Andermaal zijn er weer wat mutaties te melden in het regionale voetbal. Deze zijn verwerkt en daardoor is de lijst weer compleet. Of hebben we iets gemist? Geef dit dan svp door aan [email protected] Van een aantal clubs kwam er nog geen informatie over de schutting, maar de vraag is wel uitgezet naar de desbetreffende clubs. De lijst komt mede tot stand met behulp van de collega’s van Voetbalindebollenstreek en Studio Alphen. Samen sterk, ons motto. Nog meer in deze tijd.

Zaterdag

Tweede divisie

Katwijk

Blijft:Robbert Susan, Kay Blokland, Bart Sinteur, Steven Sanchez Angulo, Rick van der Meer, Ronald Bergkamp, Marciano Mengerink, Mark de Vries, Brandon Robinson, Raoul Esseboom, Frank Kardjani, Joey Jongman

Nieuw: Tim Freriks (OFC), Anthony Correia (trainer, ODIN’59), Lars van IJzendoorn (jeugd), Zion Valies (jeugd), Oege-Sietse van Lingen (ONS Sneek), Loyd van der Wilden (VVSB), Magid Suleiman (clubloos), Paul Kok (Koninklijke HFC), Dario van Breukelen (SJC), Killian van Mil (ADO Den Haag), Jari van der Lippe (AZ)

Vertrekt:Jordy Hilterman (Koninklijke HFC), Mike van den Ban (IJsselmeervogels), Guus van Weerdenburg (AFC), Jan Zoutman (trainer, onbekend), Ricardo Kieboom (wereldreis), Bennie van Noord (stopt), Omar Hamdi (FC Boshuizen), Michiel van Dam (stopt), Roland Bergkamp (stopt), Jan-Willem Tesselaar (ADO’20)

Noordwijk

Blijft: Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt, Mike van Vliet, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Sander Bosma, Denzel James, Raies Roshanali, Guy Smith, Rob Overvliet, Marcel Akerboom (assistent-trainer), Joe van der Sar

Nieuw: Marc de Kruijs (Quick Boys, per direct), Luuk Slegt (FC Rijnvogels), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels), Stef van der Zalm (SJC), Jesse Haak (Point Park University, voorheen UVS), Hidde van van den Ende (Jong ADO), Segun Owobowale (Jong ADO), Mats van Kins (Jong ADO)

Vertrekt: Martijn le Congé (stopt per 1 februari), Huib Oversloot (IJsselmeervogels), Sabir Achefay (Quick Boys, per direct), Axel Wendt (FC Rijnvogels), Thomas Reynaers (onbekend), Maurice van der Neut (FC Lisse), Fanny Waandels (SC Feyenoord), Brayen Bröcker (HBS), Tjeerd Westdijk (HBS), Sven Wolsheimer (n.n.b.), Sem Plezier (FC Boshuizen), Sven Wolsheimer (DSO), Julian Dobbe (FC Rijnvogels)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Jeffrey Jongeneelen, Roderick Gielisse, Bram Ros, Jeroen Spruijt, Max Hudepohl, Henk Wisman (trainer), Dani van der Moot, Jordy Strooker, Bert Koomen, Anthony van Dongen, Bradley van der Meer, Stijn Driebergen, Alessandro Kwant, Jan Blankespoor (assistent-trainer), Piet van Duijn (assistent-trainer), Carlos Opoku, Bart Duiker, Furghill Zeldenrust, Thomas Bakker

Nieuw: Ian van Otterlo (Ter Leede), Bram de Bruin (Barendrecht), Rob Zandbergen (VVSB), Wesley Zonneveld (Scheveningen), Dennis van der Plas (Quick Boys), Delano Asante (Quick), Jesper Slootweg (eigen jeugd), Daily Loos (eigen jeugd), Mark Mieras (eigen jeugd), Chiel van den Hoek (eigen jeugd)

Vertrekt: Joël Tillema (AFC), Richard van Nieuwkoop (stopt), Edo Knol (onbekend), Gino Demon (VVSB, per direct), Nick Zeijlmans (ADO’20), Jeroen Meefout (onbekend), Maarten Reyneveld (FC Rijnvogels), Jaïro Schet (onbekend), Floris Hazenberg (stopt, per direct), Gert Ravensbergen (Valken’68), Jelmer van Egmond (Valken’68), Jairo Schet (FC Lisse)

Quick Boys

Blijft: Jeffrey Ket, Martijn de Zwart, Chima Bosman, Ricardo Kuyvenhoven (allen tot medio 2022), Paul van der Helm, Pim van der Plas, Joey Ravensbergen, Tim Bloemendaal, Mohamad Mahmoed, Tommy Bekooij, Kevin Goméz Nieto, Jan-Willem Kamp, Jesper de Vré, Raymond de Waard, Jeroen Tesselaar, Ivailo Staal, Koen van Liempt, Leonard de Beste

Nieuw: Olaf van de Sande (per direct, Spakenburg), Nigel Ogidi Nwanko (Scheveningen), Sabir Achefay (Noordwijk, per direct), Kevin Jansen (clubloos, per direct), Divilio Hoffman (De Treffers)

Vertrekt: Marc de Kruijs (Noordwijk, per direct), Bert Steltenpool (VVSB, huur per direct), Raymond Baten (Quick, per direct), Dennis van der Plas (Rijnsburgse Boys), Willem Schonenberg (FC Rijnvogels), Olaf van der Sande (n.n.b.)

 

Derde divisie

FC Lisse

Blijft: Erik Cummins, Tom Noordhoff, Jaap Zwetsloot, Jeffrey Klijbroek, Jochem Lensen, Jeffrey Perez Stoof, Tom Duindam, Luca Tarani, David Verweij

Nieuw: Raymond Bronkhorst (trainer, ADO’20), Toon Zwetsloot (Ter Leede), Richard van Heulen (assistent-trainer, FC Lisse 2), Maurice van der Neut (Noordwijk), Mitchel Bormann (Ajax am), Jairo Schet (Rijnsburgse Boys), John Cuvelier (alphense Boys, za, assistent-trainer)

Vertrekt: Robbert de Ruiter (trainer, onbekend), Lars Rauws (onbekend), Arno Lancel (assistent-trainer, stopt), Bryan Iliohan (buitenland), Kubilay Köylü (onbekend), Oussama Siali (n.n.b.), Boyd Stevens (Hollandia), Niels Buijs (n.n.b.), Ayoub Ait Afkir (n.n.b.), Oussama Siali (AFC), Rik Vermeulen (lager elftal), Kubilay Köylü (Kozakken Boys)

Ter Leede

Blijft: Robert Steemers, Daan Prins, Steef Roodakkers (trainer), Mike Boelee, Dirk Hoekstra, Benjamin van Aken, Stijn van Biezen, Joël van der Graaf, Tomas de Louw, Pepijn Vis, Martijn Wooter, Danny Zwaan, Joey van den Berg, Noah Marti, Mounir Darrazi, Sohaib Echahbouni, Steven Wajer, Ben van der Lans, Michael Bekkers, Sami Mouchih, Luc de Kruijs

Nieuw:Feyo Glim (De Dijk), Mike van den Steenhoven (AFC, za), Carlo van Zelst (assistent-trainer, per direct), Mike Bekooij (FC Boshuizen), Thijs Haarman (Kon. HFC), Tomas Arroyo (VVSB), Lulinho Martins (VVSB)

Vertrekt: Ian van Otterlo (Rijnsburgse Boys), Toon Zwetsloot (FC Lisse), Jonathan Robertson (AMVJ), Danny Voskuil (assistent-trainer, Katwijk 2), Brayan Caicedo Mosquera (per direct, vertrekt naar Spanje), Jim Gilissen (FC Boshuizen), Jeffrey Bok (HBOK), Floyd de Ridder (DoCoS), Jimmy Brugman (UVS)

VVSB

Blijft: Ruben Valk, Richelo Fecunda, Frans van Niel, Wout Heemskerk, Mo El Osrouti, Peter Verhoeve, Patrick van der Fits (assistent-trainer), Danny Bakker, Jelmer Vijlbrief

Nieuw: Richard Plug (trainer), Bert Steltenpool (Quick Boys, per direct), Lars Jansen (Go Ahead Eagles, per direct), Gino Demon (Rijnsburgse Boys, per direct), Matthieu van den Assem (TEC), Ivan Spijkstra (Be Quick 1887), Obi Onyeike (TEC)

Vertrekt: Eric Meijers (trainer, Spakenburg), Rob Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Yannick Bouw (per direct, VVOG), Michael de Leeuw (Capelle), Ties Evers (onbekend), Loyd van der Wilden (Katwijk), Tom Kok (Velsen), Glenn van Geldrop (onbekend), Tim de Rijk (Alphense Boys), Tomas Arroyo (Ter Leede), Justin Valk (ZCFC), Lulinho Martins (Ter Leede)

 

Hoofdklasse A

ARC:

Blijft: Tren Drexhage, Lionel Frederik, Timo de Graaf, Coen de Groot, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Tjerk Ligtvoet, Derek Prins, Luuk Samsom, Pim van Zoest, Niels de Vogel, Neal Arnoldus, Aäron Balk, Youri Duisterhof, Daan van Leeuwen, Richard Bakker

Nieuw: Joshua Kassels (eigen jeugd), Arjan Ouwendijk (Alphense Boys), Lilinho Martins (Alphense Boys), Mike Busse (Aarlanderveen), Mo Fennich (eigen jeugd)

Vertrekt: Maurits Splinter (Zevenhoven), Tom Reijneveld (stopt), Luca Janszen (per direct), Amin Ousass (HYS Haarlem), Robin de Heij (CVC Reeuwijk), Stefan den Horder (Jodan Boys), Thom Nouwens (Aarlanderveen)

FC Rijnvogels

Blijft: Jaap van Duijn (tot 2022), Romano van der Stoep, Brian Thong, Dennis Bakker, Dirk-Jan van den Oever, Arie de Vreugd, Niek Ossevoort, Jesse Driebergen, Roy van Leeuwen, Jan de Bruin

Nieuw: Thomas Duivenvoorden (trainer, Den Hoorn), Roy Mulder (assistent-trainer, lager elftal FC Rijnvogels), Luc van der Plas (Quick Boys reserves), Yannic Augustinus (sv Nootdorp), Axel Wendt (vv Noordwijk), Virgil Tjin-Asjoe (Quick), Maarten Reyneveld (Rijnsburgse Boys), Willem Schonenberg (Quick Boys), Kasper Michel (Alphense Boys), Derrin Wijdenbosch (SJC), Julian Dobbe (Noordwijk), Sven Verlaan (UVS)

Vertrekt: Jimmy Simons (trainer, onbekend), Huig Hoek (assistent-trainer, wordt lid van TC), Ricardo de Vlugt (onbekend), Luuk Slegt (vv Noordwijk), Jeffrey Verkerk (Barendrecht), Diederick Hoogerwaard (Aalsmeer), Reno van Heiningen (vv Noordwijk), Arno Dijkstra (HBC)

 

Eerste klasse B

Voorschoten’97:

Blijft: Stephan van der Niet, Wilco Mackaay, Kevin Koek, Hamza Apyadin, Koen Hopstaken, Ramon Aronius, Bart Vonk, Benjamin Beumer, Oualid Matoug, Nick Guijt, Bas Beijersbergen, Thom de Koning, Alex Iliopoulos, Sem Simonis, Marvi Zijl, Robin Koek, Djiri Michel, Sem van de Geer, Marcel Quax, Kas Vaneman, Alex Meijers, Sem Pemelay, Lesley van Hemert, Jeffrey Abspoel, Ronnie Verplancke, Sergio Vrede, Shemiel Constancia, Chris Guijt, Peer van Paasen, Steven Knijnenburg, Jim van der Krogt, Melle Rekvelt, Martijn Hogenboom

Nieuw: Kauzi Nomen (Rijnsburgse Boys), Thom Wijnalda (RCL), Jelle van der Niet (Noordwijk), Gino Rosier, Jiggy van Engelen, Marc van der Voorst, Matthijs Westra (allen eigen jeugd), Ronnie de Roode

Vertrekt: Kas Vaneman (Valken’68), Mohammed Ben Zlaouia (FC Boshuizen), Dylan Victory (DoCoS)

 

Tweede klasse C

DoCoS:

Blijft: Chris van Empel, Danny Disselveld, Dave Ravensbergen, Dion Kocken, Enno van Wieringen, Gio Soudain, Iljas Amine, Jeroen Boogmans, Joris van Harmelen, Justin Maaskant, Kenneth Maaskant, Lars de Ridder, Luc Quellhorst, Marc Ulje, Mark Kaptein, Mark van Zonneveld, Martijn Guijt, Mike Silvester, Michael van Voorthuijzen, Milan Flippo, Mitchel Klein, Pieter Maat, Qendrim Gashi, Rowin Peet, Sandjai Gajadien, Sean Armitage, Simon Joubij, Sven Ravensbergen, Tijn van Meegen, Wesley van der Leek, Mitchel van Abswoude, Roy Elkerbout, Mike Filippo

Nieuw: Tygo Groen, Ruben de Vink, Feroz Jummon, Jesse van Waveren (allen eigen jeugd), Dylan Victory (Voorschoten’97), Réaumur Waandels (Aarlanderveen), Floyd de Ridder (Ter Leede), Roy Verplancke (Rijnsburgse Boys), Coen Offerman (WVHEDW), Isaac Kaijzel (eigen jeugd)

Vertrekt: Danny Maaskant (stopt), Robin Brasker (RCL), Shairon Mhanni (FC Boshuizen), Remco Neuteboom (stopt)

Kagia

Blijft: Alain van Kesteren, Aron Wijsman, Bas Zonneveld, Benno Trompert, Pascal Timmermans, Damion Uijldert, Dylan van Eeuwijk, Elwin Kool, Glenn Lobbezoo, Jens Gort, Rens Lamboo, Rick Verdegaal, Rob Meulenbroek, Roy Duivenvoorde, Roy Hogewoning, Sander Hogervorst, Sean van der Lans, Thijs van der Schinkel, Thomas van Schie, Tim Bijker, Timo Sluijmer, Tom van Dijk, Mark Zonneveld, Dennis Kuilboer, Kevin Robelus

Nieuw: Tom van der Star (FC Lisse), Darco Donker, Gijs de Graaf, Jelle Modderman, Just van Rooijen, Kevin Wols, Luca van der Meer, Mats Hulsbos, Max van Schie, Stan Hengstmengel, Tygo Mesman, Zeb de Ree, Gavin Duindam (allen eigen jeugd), Kelvin Kliphuis (overige senioren), Ajay Malhi (VVC), Bodhi Sneekes (VVC), Jazz Prins (DSOV)

Vertrekt: Tom Hoejenbos, Sam van der Veek, Rodney Visscher, Justin Stegeman, Fabian van der Meer, Dirk Jan Ligtenberg en Joost Meiland (vriendenteam FC Lisse)

RCL:

Blijft: Andrew Bontje, Glenn Sloos, Rodney Beij, Max Glasbeek, Mitchell de Kroon, Milan Devilee, Sem Overduin, Shivan Chaigneau, Lars Verdel, Roy Weenink, Stijn Rietbroek, Kai Vijlbrief, Cas Devilee, Michel de Jong, Jeffrey Gordijn, Levi Overduin, Koen Hillebrand, Michel van Laar, Booy de Ridder, Thijs Hillebrand, Stan van Haasteren, Luc  Eysermans, Thomas de Klerk, Benjamin de Groot, Pascal Brasker, Max van Gent, Thijs  Roos, Jesse Brouwer, Nick van Bemmel

Nieuw: Robin Brasker (DoCoS), Tommy Sinteur (FC Boshuizen), Jesper van Overloop (UVS), Daan van der Zwaan (UVS), Ali Barokzay (ASC), Abel Bormans (Katwijk)

Vertrekt: Thom Wijnalda (Voorschoten’97), Jarne Kanbier (UVS), Zakaria Bardaa (Sporting Leiden, za)

UVS:

Blijft: Bart van der Weijden, Isi Adima, Thom de Vries, Tomas Tavilla, Enrico Geus, Boris Muller, William van Vliet, Axel Pison, Niels van der Burg, Ruben Leugering, Mart Spierdijk, Amine Krouni, Mohamed Kamal, Ibrahim Jemla, Nick Klein (komt over uit de JO19-1), Mo Harroui (komt over uit de JO19-1), Emmanuel Brown, Stijn van Stigt, Ashraf Boy, Fabian Kolen, Raul Dubbeldeman, Wesley Kerkvliet, Thijs de Roy van Zuydewijn, Tim van Dam, Leo Hermans, Jeffrey van Kempen, Mark Hermenet, Lars Verlaan, Alpha Kaba, Marouan Boukhidous, Georgios Kolpakidis, Ayoub el Houari, Hisham Abuhussien

Nieuw: Stijn van Stigt, Younes Seghrouchni (FC Boshuizen), Delano Kloos (Lugdunum), Jay Huis (ARC), Jarne Kanbier (RCL)

Vertrekt: Kevin Wassenaar (ASC), Jesper van Overloop (RCL), Daan van der Zwaan (RCL), Marcello Walcott (FC Boshuizen), Sven Verlaan (FC Rijnvogels)

Valken’68

Blijft:Alan Campfens (trainer), Theo Scholte (assistent-trainer), Marc Langeveld, Ruben van der Does, Jaco van der Bent, Gerald ten Hove, Matthijs de Mooij, Stephan de Mooij, Rody Redel, Chris de Lange, Samed Arikan, Bas Roorda, Huig van Duijn, Myron Terpsma, Pepijn van Duyvenvoorde, Jordi Blikman, Ilja de Vries, Martijn Blom, Mike Glasbergen, Sammy Zandbergen, Nick van der Reijden, Bart van Zelst

Vertrekt: Jaap van der Plas en Timo Schaap (blessures), Wessel de Vries (werk), Samed Yarin, Jaco van Beelen, Chris Guijt (Foreholte)

Nieuw: Robbin van Dijk (s.v. Zandvoort), Jelmer van Egmond (Rijnsburgse Boys), Peter Kuijt (Quick Boys), Gert Ravensbergen (Rijnsburgse Boys),  Kas Vaneman (Voorschoten’97),  Marc Zuyderduyn (v.v. Katwijk), Mike Zwijneburg (Warmunda), Tom Dijkhuizen (Lugdunum), Patrick Smit (Katwijk)

Van Nispen

Blijft: Sven van Hensbergen, Bob Hoogkamer, Sven de Ridder, Eyob Schoenmakers, Pieter Koen van der Plas, Lars Warmenhoven, Marijn de Kok, Michiel Polman, Fadil Sukirica, Ivo van der Vlugt, Jordy Manuputty, Jon Joost Cornelissens, Wouter Kok, Kars Davina, Jeffrey Koemans, Rick van der Vlugt, Stephan Spruijt (trainer)

Nieuw:  Leonard van Utrecht (Noordwijk), Jeremy Degger (geen club), Luc den Otter (Hercules), Joeri Stavleu (Noordwijk)

Vertrekt: Tim Koning (ASV De Dijk), Floris Jan Hinnen (Noordwijk), Bob Annegarn (stopt)

 

Derde klasse A

Alphia:

Blijft: Daniel Buijnink, Sander Egberts, Jesse Lipsius, Boas Vet, Dion Duurham, Vincent Hoogervorst, Kelvin Hoogendoorn, Justin Flippo, Bas, Hazenbroek, Aatif el Bouny, Floris Buijnink, Remco Zuidervliet

Nieuw: Jake van Rijn en Jordi Wentink (eigen jeugd), Dennis Boer (Nieuwkoop), Marwan Fennich (Alphense Boys, za), Nick Klerks (ARC)

Vertrekt: Bryan de Bruin (CVC Reeuwijk), Pascal Hellingerwerf (CVC Reeuwijk), Killian Bouwhuis (Aarlanderveen), Kelvin Hoogendoorn (Woubrugge)

Blauw Zwart :

Blijft:

Nieuw: Chris de Krom (RKAVV), Tijn de Koning (RKAVV), Fabian van Bommel

Vertrekt:

FC Oegstgeest:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Lugdunum:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Delano Kloos (UVS), Soufiane Boukhidous (Sporting Leiden), Tom Dijkhuizen (Valken’68), Jeffrey Loozen (FC Boshuizen), Daniël Gras, Ozcan Bayram en Hakan Bayram (allen Sporting Leiden)

Sporting Leiden:

Blijft: Adil Harfaoui, Aleks Aulic, Andy van der Meulen, Colin Oudenaarden, Dave Boot, Elroy Lammers, Imrane Taib, Jeroen van Egmond, Joeri Devilee, Joey Boef, Jordy Heemskerk, Kay Oudenaarden, Kujtim Gashi, Loek Wansink, Melvin Dieke, Pau Col Reig, Piet Brandt, Peter Hamelink, Robin Sap, Roman Donders, Ronald Mink, Roy van Tongeren, Sipan Khalid, Stanley Janssen en Yannick van der Meel.

Nieuw: Daniël Gras (Lugdunum), Özcan Bayram (Lugdunum), Hakan Bayram (Lugdunum), Ilias Assabban (Blauw-Zwart), Julian Veenstra, Mustafa Kckka en Ronney Koolen (allen eigen jeugd), Soufian Boukhidous (Lugdunum), Zakaria Bardaa (RCL), Francis Jansen (Quick, hoofdtrainer)

Vertrekt: Aymen Mizab (werk),Bas Middelkoop (lager), Erik Bakker (lager), Kevin te Hennepe (lager), Raymond Meijers (lager), Rick Boot (verhuisd), Roland Middelkoop (lager), Rolf Sommeling (lager), Sietse Fokkema (lager), Vincent Donders (gestopt) en Wesley Blok (lager), Cees van Tongeren (Ter Leede, assistent-trainer).

TAVV:

Blijft:

Nieuw: Robin van Koert (NSV’46), Eric van der Hout, Mike Keijzer, Rodney Pater, Albert Wijnkoop, Danny Schoorl, Stan de Jong en Mike Hoogland (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Frenk van der Kleij (trainer, onbekend), Kevin van Wijk (stopt), Mitchel van Wijk (stopt), Mitch Keijzer (stopt)

VVSB (za)

Blijft: Rob Jonkman (trainer), Jaap Aartman, Ardy de Jong, Timo van der Raadt, Max van der Boog, Rick Koeckhoven, Joost Bierhuizen, Peter van den Berg, Jelle Homan, Stefan Immerzeel, Berhang Sartib, Berend de Jong, Boy Jansen, Jaap Roeleven, Koen Damen, Mike Taskin, Thomas Schrooder, Roy van der Bosch, Tim Wijnands, Joris Aartman, Kaj Warmerdam, Mats Warmerdam, Tim Warmerdam, Youri van Steijn, Bob Visser, Stijn Paumen, Tom de Vroomen, Rolf van der Raadt.

Nieuw: Victor Schipholt (SJC), Lex van Rooijen, Youri Duivenvoorde, Bram van Rooyen, Tom den Elzen, Daan van den Berg, Pim Verver, Guus Verver, Finn Mossel (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Stan Aanhane (stopt), Jasper van Steijn (stopt), Coen van der Meij (Noordwijk)

 

Vierde klasse A en B

Alphense Boys:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: John Cuvelier (assistent- trainer FC Lisse), Daniël Furtak (Alphense Boys, zo), Stojan Cekic (FC Boshuizen), Marwan Fennich (Alphia)

Bernardus:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Joeri Goudkuil (Koudekerk), Chris Moors (Rohda’76), Daniel van Leeuwen (Rohda’76), Robert Paling (AVV Alphen), Mitchell Rosdorff (Koudekerk), Steven van Klaveren (AVV Alphen)

FC Boshuizen:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Football Factory:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Hazerswoudse Boys:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Kickers’69:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Koudekerk:

Blijft: Sidney de Schepper, Bas van Heerdt, Sander Schmand, Fabian Roosenbrand, Jorin Roosenbrand, Yvar de Groot, Ricardo van Rijswijk, Kenan Cetinkaya, Roy Dorrepaal, Mitchel Goudkuil, Daan van der Zwet, Jay Langejans, Daniel Wildschut, Ian van Asch, Tobias Hakkaart, Jan Bogaard, Thom Westdijk, Sven Beelt, Dion Halfwerk, Cedric van der Haas, Bradley Duiker

Nieuw: Mike van Velzen (lager elftal), Wessel Bakker (ARC), Sander Weijman (Alphense Boys), Joeri Goudkuil (Bernardus), Mitchell Rosdorff (Bernardus), Joep van Tulder (was gestopt)

Vertrekt:

LSVV’70:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Meerburg:

Blijft:

Nieuw: Sam van Braak (Alphense Boys), Floris Hazenberg (Rijnsburgse Boys)

Vertrekt:

MMO

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Roodenburg:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

SJC (za):

Blijft:

Nieuw: Rob Timmermans (nieuwe trainer), Roy Hazenoot (SJC, zo)

Vertrekt: Piet Alders (trainer, stopt)

SJZ:

Blijft: Mitchel Hensing, Guus de Gode, Roy Verstegen, Youri Karreman, Marc Griffioen, Gijs Brinks, Dave Plooij, Jim Warmenhoven, Rik van der Hoorn, Peter Wansink, Ricardo Rietkerken

Nieuw: Bryan Hilders (Voorschoten’97,zo), Niels van den Berg (Voorschoten’97, zo), Hans Coret (lager elftal)

Vertrekt: Glenn van Nierop (stopt), Jesse Grossat (lager elftal), Sjoerd Hulsbos (stopt)

Warmunda

Blijft:

Nieuw:  Sohrab Safi (FC Boshuizen), Sjoerd Winkelman (FC Boshuizen), Sepehr Safi (Teylingen), Sam Witkamp (Teylingen), Pepijn Vis (Ter Leede)

Vertrekt: Mike Zwijnenburg (Valken’68)

Woubrugge:

Blijft:

Nieuw: Kelvin Hoogendoorn (Alphia)

Vertrekt:

Zwammerdam:

Blijft: Jack Harmsen

Nieuw:

Vertrekt:

Zondag

Hoofdklasse A

Alphense Boys

Blijft: Tarik Zanaani, Milan Stiphout, Pepijn Kooij, Tim van der Linden, Mike Bavelaar, Thijs Hoogenboom, Joey Lauhouh, Bright Ampong, Cem Sahin

Nieuw: Tim de Rijk (VVSB), Noah Barendse (FC Lienden), Chris Hagi (DSO), Daniël Furtak (Alphense Boys, za), Finn Brandt (eigen jeugd), Mike Mulder (eigen jeugd), Niklas Blesgraaf (terug van zware blessure), Ilias Lati (Argon), Rachad Madi (Argon), Abbes Rahmoune (Nootdorp)

Vertrekt: Hein van Heek (trainer, RCL), Wessel Meiring (Sportlust’46), Arjan Ouwendijk (ARC), Bas van Zoest (Sportlust’46), Lilinho Martins (onbekend), Jesse Vink (onbekend), Kees Pier Tol (Go Ahead Kampen), Lilinho Martins (ARC), Kasper Michel (FC Rijnvogels)

SJC

Blijft: Melvin van Stijn, Wesley Haasnoot, Jelle van Went, Sven Wisselink, Mark Turk, Tim de Bruin, Ferry Warmerdam, Chris Hoogervorst, Joep Kokkelkoren, Jorg Verver, Timo Ruigrok, Jordy Groot, Aaron Koeman, Emin, Vlasaku, Ruben van Kesteren, Jordy Hoogervorst, Nick Lim, Puck Postman, Demir Strojil, Bjorn Haggerty, Abbas Al Tamimy, Kevin Schelvis

Nieuw: Marcel IJzendoorn (trainer, FC Boshuizen), Roy Schulpzand (assistent-trainer, Van Nispen, zo), Martijn van Trigt (ROAC), Atze Bosma (Van Nispen, zo), Xavi Noltenius van Elsbroek (Van Nispen, zo)

Vertrekt: Nigel Hardenberg (onbekend), Roy Haasnoot (onbekend), Danny Haasnoot (stopt), Florian Wolf (trainer), Victor Schipholt (VVSB (za), Derrin Wijdenbosch (FC Rijnvogels), Billy Tavares (onbekend), Mostava Frederik (onbekend), Stef van der Zalm (Noordwijk), Dario van Breukelen (Katwijk), Levy van Nispen (EDO)

 

Eerste klasse B

FC Boshuizen:

Blijft: Frank van Gils, Ismael Adsalmis, Redouan Boutachekourt, Cristian Cabrera Ortega, Rayson Koeiman, Noah Libbenga, Mo Zenzen, Remy Libbenga, Michael Owel

Nieuw: Omar Hamdi (Katwijk), Joshua Steenvoorden (Nootdorp), Denylson Voorn (Aarlanderveen), Mauro Suarez (RKAVV), Shairon Mhanni (DoCoS), Sem Plezier (Noordwijk), Mohammed Ben Zlaouia (Voorschoten’97), Jim Gilissen (Ter Leede), Stojan Cekic (Alphense Boys, za), Martin van Eeuwijk (Quick Boys), Marcello Walcott (UVS), Jeffrey Loozen (Lugdunum), Arie Salah (clubloos)

Vertrekt: Marcel IJzendoorn (trainer SJC), Sohrab Safi (Warmunda), Sjoerd Winkelman (Warmunda), Younes Seghrouchni (UVS), Jesper Neuteboom (trainer ASC), Tommy Sinteur (RCL), Mike Bekooij (Ter Leede), Ismael Adsalmis (HBSS), Dennis Hendriks (RVC Celeritas)

ROAC:

Blijft: Dammes van der Poel, Casper van der Geest, Jacco den Hollander, Ricardo Bakker, Jim van der Meer, Freek Heemskerk, Mitchel Boere, Jay Koek, Floris Hupkes, Jeffrey de Haas, Kevin de Jong, Sam van der Geest, Bart Hogenboom, Loek van As, Cedric den Dekker, Wessel van der Poel, Thijs van Seggelen, Djimmy Wagter, Loek van der Star, Yoek Bentvelzen, Joep Straathof

Nieuw: Dave van der Poel en Mark Warnaar (eigen jeugd)

Vertrekt: Martijn van Trigt (SJC), Dick Heemskerk (stopt), Rudolf Bax (stopt)

 

Tweede klasse C

Altior:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

ASC:

Blijft: Evangelos Vidiadakis, Jeroen van Bergen,  Sean Goebel, Jelle Schouten, Ralph van Zandwijk, Ward Buijze, Tom Hoogervorst Dylan Bakker, Jelmer Pool, Leon Wagenaar, Ahmed Fernane, Thomas Bakx, Abdel Lamrabette, Ruben van Aggelen, Siard Kuipers, Jeroen van Keeken, Ruben Dutrieux, Teije Rutten, Joost van Aggelen, Ruben Hofstee, Thomas van Heck, Hugo van Wijck, Sjors van Veen, Casper Wenzel, Arjan van Tilborg, Fenno van den Hoek, Sterre Kramers, Paul van Kasteel, Kees van Leeuwen, Rogier Tendeloo.

Nieuw: Jesper Neuteboom (trainer), Olaf Sijbesma, Joek Nieuwenhuis, Hugo de Groot, Sieb Maris, Tijmen Troost, Xander Duisters (allen eigen jeugd), Kevin Wassenaar (UVS), Thaimu Daramy (Rijnsburgse Boys), Diederik Bartels (FC Boshuizen)

Vertrekt: Ali Barokzay (RCL), Mo Bougrine (Nicolaas boys, trainer), Mischa Vincenten (stopt), Ilker Kacar (n.n.b.)

DOSR:

Blijft:

Nieuw: Mauron Vlaar (KFC), Geornal Pique (geen club), Max Kortekaas, Govanny Caron, Jouri Laarman, Jeroen van Drimmelen, Joey van der Geest, Jochem van Rijn, Jay de Jong en Lars van der Meer (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Mark van Diemen, Lesley van der Meer, Dennis van der Geest, Jordy Klein, Virgil van Haalem en Rico Drost (allen gestopt), Tom van Vliet (onbekend), Thimo van der Meer (onbekend), Otto van der Poel (club in Australië)

Foreholte

Blijft: Frank Bloemheuvel (trainer)

Nieuw: Chris Guijt (Valken’68)

Vertrekt: Jelle Veenvliet (per direct)

Hillegom

Nieuw: Simon van de Berg (assistent-trainer), Ouassim Bakiri, Alan Mercan (Rijnsburgse Boys 2), Mohamed Bekkach (DEM 2)

Vertrekt: Davey Braggaar (Teylingen), Dalian van Damme (Pancratius (zat.))

Teylingen

Blijft: Martijn Lagendijk, Pascal de Ridder, Jelle Vooijs, Niels Roodenburg, Lasse van Wijk, Colin Dofferhoff, Dennis van den Nouland, Omar Mansour Baker, Wessel Zonjee, Kevin Driessen, Dani Hoogkamer, Max Witteman, Daan Heemskerk, Tim Gorter, Niels Langeveld, Joey Ouwehand, Tim Seegers, Mike van der Zon, Dirk Zwetsloot, Dennis Sokolan, Bilal el Kourami

Vertrekt: Sam Witkamp (Warmunda), Sepehr Safi (Warmunda)

Nieuw: Tommy Bemelman, Mick van der Meij, Max Slaman, Rens Oostdam, Timo Reeuwijk (eigen jeugd), Wesley Ritzen (Teylingen za), Davey Braggaar (Hillegom), Mark van der Heijden (Teylingen, za)

Derde klasse A en B

AVV Alphen

Blijft: Kevin Bergshoeff, Menno de Bruin, Mike Hamilton, Jan de Lange, Mansour el Bernichi, Patrick Ruiter, Justin Verberg, Yassine Yagoubi, Dennis Boer, Mike Boer, Rick de Vries, Onur Bayram, Mahmoud Boughaha, Ferry van Leeuwen, Gianni Leonicia

Nieuw: Bob de Lange (eigen jeugd), Fabian Verberg (eigen jeugd), Robert Paling (Bernardus), Steven van Klaveren (Bernardus)

Vertrekt: Brian Bor (Aarlanderveen), Steven van der Pijl (Aarlanderveen)

Sporting Leiden:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Stompwijk’92:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Van Nispen (zo)

Blijft: –

Nieuw:  Edwin Reder (trainer, SVW’27)

Vertrekt: Roy Schulpzand (assistent-trainer SJC), Atze Bosma (SJC), Xavi Noltenius van Elsbroek (SJC), Rien de Jong (Swift)

Voorschoten’97 (zo)

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: Bryan Hilders (SJZ), Niels van den Berg (SJZ), Huib van Oostrom Soede (trainer, onbekend)

WVC: 

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: –

Mocht uw club nieuws hebben op dit gebied: mail het gerust naar [email protected]! Ook bij onvolledigheden of onjuiste berichtgeving.