In de voorbije twee maanden kwam op regelmatige basis de trainerscarrousel voorbij. Nu wordt het tijd om ook weer de spelerscarrousel voor het komende seizoen te gaan volgen. In onderstaande lijst een vermelding van de blijvende, vertrekkende en komende spelers. Uiteraard is nog niet alles bekend en om die reden zal de lijst regelmatig worden ververst. Is er concreet nieuws vanuit uw club en is de wens om dit te delen? Dan graag even melden via redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De lijst komt mede tot stand met behulp van de collega’s van Voetbalindebollenstreek en Studio Alphen. Samen sterk, ons motto.

Zaterdag

Tweede divisie

Katwijk

Blijft:Robbert Susan, Kay Blokland, Bart Sinteur, Steven Sanchez Angulo, Rick van der Meer, Ronald Bergkamp, Marciano Mengerink, Mark de Vries, Brandon Robinson, Raoul Esseboom, Frank Kardjani, Joey Jongman

Nieuw: Lars Weistra (Koninklijke HFC), Tim Freriks (OFC), Anthony Correia (trainer, ODIN’59), Lars van IJzendoorn (jeugd), Zion Valies (jeugd), Oege-Sietse van Lingen (ONS Sneek), Loyd van der Wilden (VVSB), Magid Suleiman (clubloos), Paul Kok (Koninklijke HFC)

Vertrekt:Jordy Hilterman (Koninklijke HFC), Jan Willem Tesselaar (Rijnsburgse Boys), Mike van den Ban (IJsselmeervogels), Guus van Weerdenburg (AFC), Jan Zoutman (trainer, onbekend), Ricardo Kieboom (wereldreis), Bennie van Noord (stopt), Omar Hamdi (FC Boshuizen)

Noordwijk

Blijft: Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt, Mike van Vliet, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Sander Bosma, Denzel James, Raies Roshanali, Guy Smith, Rob Overvliet, Marcel Akerboom (assistent-trainer)

Nieuw: Marc de Kruijs (Quick Boys, per direct), Luuk Slegt (FC Rijnvogels), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels)

Vertrekt: Martijn le Congé (stopt per 1 februari), Huib Oversloot (IJsselmeervogels), Sabir Achefay (Quick Boys, per direct), Axel Wendt (FC Rijnvogels), Thomas Reynaers (onbekend), Maurice van der Neut (FC Lisse), Fanny Waandels (onbekend), Tjeerd Westdijk (onbekend)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Jeffrey Jongeneelen, Roderick Gielisse, Bram Ros, Jeroen Spruijt, Max Hudepohl, Henk Wisman (trainer), Dani van der Moot, Jordy Strooker, Bert Koomen, Anthony van Dongen, Bradley van der Meer, Stijn Driebergen, Alessandro Kwant, Jan Blankespoor (assistent-trainer), Piet van Duijn (assistent-trainer), Carlos Opoku, Bart Duiker, Furghill Zeldenrust, Thomas Bakker

Nieuw: Ian van Otterlo (Ter Leede), Bram de Bruin (Barendrecht), Jan Willem Tesselaar (Katwijk), Rob Zandbergen (VVSB), Wesley Zonneveld (Scheveningen), Dennis van der Plas (Quick Boys), Delano Asante (Quick), Jesper Slootweg (jeugd)

Vertrekt: Joël Tillema (AFC), Richard van Nieuwkoop (stopt), Edo Knol (onbekend), Gino Demon (VVSB, per direct), Nick Zeijlmans (ADO’20), Jeroen Meefout (onbekend), Maarten Reyneveld (onbekend), Jaïro Schet (onbekend), Floris Hazenberg (stopt, per direct), Gert Ravensbergen (Valken’68), Jelmer van Egmond (Valken’68)

Quick Boys

Blijft: Jeffrey Ket, Martijn de Zwart, Chima Bosman, Ricardo Kuyvenhoven (allen tot medio 2022), Paul van der Helm, Pim van der Plas, Joey Ravensbergen, Tim Bloemendaal, Mohamad Mahmoed, Tommy Bekooij, Kevin Goméz Nieto, Jan-Willem Kamp, Jesper de Vré, Raymond de Waard, Jeroen Tesselaar, Ivailo Staal, Koen van Liempt, Leonard de Beste

Nieuw: Olaf van de Sande (per direct, Spakenburg), Nigel Ogidi Nwanko (Scheveningen), Sabir Achefay (Noordwijk, per direct), Kevin Jansen (clubloos, per direct), Divilio Hoffman (De Treffers)

Vertrekt: Marc de Kruijs (Noordwijk, per direct), Bert Steltenpool (VVSB, huur per direct), Raymond Baten (Quick, per direct), Dennis van der Plas (Rijnsburgse Boys)

 

Derde divisie

FC Lisse

Blijft: Erik Cummins, Kubilay Köylü, Tom Noordhoff, Jaap Zwetsloot, Jeffrey Klijbroek, Jochem Lensen, Jeffrey Perez Stoof, Tom Duindam, Luca Tarani

Nieuw: Raymond Bronkhorst (trainer, ADO’20), Toon Zwetsloot (Ter Leede), Richard van Heulen (assistent-trainer, FC Lisse 2), Maurice van der Neut (Noordwijk), Mitchel Bormann (Ajax ama.)

Vertrekt: Robbert de Ruiter (trainer, onbekend), Lars Rauws (onbekend), Arno Lancel (assistent-trainer, stopt), Bryan Iliohan (buitenland)

Ter Leede

Blijft: Robert Steemers, Daan Prins, Steef Roodakkers (trainer), Mike Boelee, Dirk Hoekstra, Benjamin van Aken, Stijn van Biezen, Joël van der Graaf, Tomas de Louw, Pepijn Vis, Martijn Wooter, Danny Zwaan, Joey van den Berg, Noah Marti, Mounir Darrazi, Floyd de Ridder, Jimmy Brugman, Sohaib Echahbouni, Steven Wajer, Ben van der Lans

Nieuw:Feyo Glim (De Dijk), Mike van den Steenhoven (AFC (zat.)), Carlo van Zelst (assistent-trainer, per direct)

Vertrekt: Ian van Otterlo (Rijnsburgse Boys), Toon Zwetsloot (FC Lisse), Jonathan Robertson (AMVJ), Danny Voskuil (assistent-trainer, Katwijk 2), Brayan Caicedo Mosquera (per direct, vertrekt naar Spanje)

VVSB

Blijft: Ruben Valk, Richelo Fecunda, Frans van Niel, Wout Heemskerk, Mo El Osrouti, Peter Verhoeve, Patrick van der Fits (assistent-trainer), Danny Bakker, Jelmer Vijlbrief

Nieuw: Richard Plug (trainer), Bert Steltenpool (Quick Boys, per direct), Lars Jansen (Go Ahead Eagles, per direct), Gino Demon (Rijnsburgse Boys, per direct)

Vertrekt: Eric Meijers (trainer, Spakenburg), Rob Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Yannick Bouw (per direct, VVOG), Michael de Leeuw (per direct, onbekend), Ties Evers (onbekend), Loyd van der Wilden (Katwijk), Tom Kok (onbekend), Glenn van Geldrop (onbekend), Tim de Rijk (Alphense Boys), Tomas Arroyo (onbekend)

 

Hoofdklasse A

ARC:

Blijft: Tren Drexhage, Lionel Frederik, Timo de Graaf, Coen de Groot, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Tjerk Ligtvoet, Derek Prins, Luuk Samsom, Pim van Zoest, Niels de Vogel, Neal Arnoldus, Aäron Balk, Youri Duisterhof

Nieuw: Joshua Kassels (eigen jeugd), Arjan Ouwendijk (Alphense Boys)

Vertrekt: Maurits Splinter (onbekend), Tom Reijneveld (stopt), Luca Janszen (per direct)

FC Rijnvogels

Blijft: Jaap van Duijn (tot 2022), Romano van der Stoep, Brian Thong, Dennis Bakker, Dirk-Jan van den Oever, Arie de Vreugd, Niek Ossevoort, Jesse Driebergen, Roy van Leeuwen, Jan de Bruin

Nieuw: Thomas Duivenvoorden (trainer, Den Hoorn), Roy Mulder (assistent-trainer, lager elftal FC Rijnvogels), Luc van der Plas (Quick Boys reserves), Yannic Augustinus (sv Nootdorp), Axel Wendt (vv Noordwijk), Virgil Tjin-Asjoe (Quick)

Vertrekt: Jimmy Simons (trainer, onbekend), Huig Hoek (assistent-trainer, wordt lid van TC), Ricardo de Vlugt (onbekend), Luuk Slegt (vv Noordwijk), Jeffrey Verkerk (Barendrecht), Diederick Hoogerwaard (onbekend), Reno van Heiningen (vv Noordwijk), Arno Dijkstra (HBC)

 

Eerste klasse B

Voorschoten’97:

Blijft: Stephan van der Niet, Wilco Mackaay, Kevin Koek, Hamza Apyadin, Koen Hopstaken, Ramon Aronius, Bart Vonk, Benjamin Beumer, Oualid Matoug, Nick Guijt, Bas Beijersbergen, Thom de Koning, Alex Iliopoulos, Sem Simonis, Marvi Zijl, Robin Koek, Djiri Michel, Sem van de Geer, Marcel Quax, Kas Vaneman, Alex Meijers, Sem Pemelay, Lesley van Hemert, Jeffrey Abspoel, Ronnie Verplancke, Sergio Vrede, Shemiel Constancia, Chris Guijt

Nieuw: Kauzi Nomen (Rijnsburgse Boys), Thom Wijnalda (RCL), Jelle van der Niet (Noordwijk), Gino Rosier, Jiggy van Engelen, Marc van der Voorst, Matthijs Westra (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Kas Vaneman (Valken’68)

 

Tweede klasse C

DoCoS:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Kagia

Blijft: René Ras (trainer), Rens Lamboo

Nieuw: Mark Zonneveld (lager elftal, per direct), Tom van der Star (FC Lisse), Brendan Bakker (Ter Leede jeugd)

Vertrekt: –

RCL:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Thom Wijnalda (Voorschoten’97)

UVS:

Blijft: Bart van der Weijden, Isi Adima, Daan van der Zwaan, Thom de Vries, Tomas Tavilla, Enrico Geus, Sven Verlaan, Boris Muller, William van Vliet, Axel Pison, Niels van der Burg, Ruben Leugering, Mart Spierdijk, Amine Krouni, Mohamed Kamal, Ibrahim Jemla, Nick Klein (komt over uit de JO19-1), Mo Harroui (komt over uit de JO19-1), Emmanuelle Brown, Ashraf Boy, Fabian Kolen, Raul Dubbeldeman, Wesley Kerkvliet, Thijs de Roy van Zuydewijn, Tim van Dan, Leo Hermans

Nieuw: Stijn van Stigt, Younes Seghrouchni (FC Boshuizen)

Vertrekt: Kevin Wassenaar (stopt)

Valken’68

Blijft:Alan Campfens (trainer), Theo Scholte (assistent-trainer)

Vertrekt:

Nieuw: Gert Ravensbergen (Rijnsburgse Boys), Jelmer van Egmond (Rijnsburgse Boys), Kas Vaneman (Voorschoten’97), Mike Zwijnenburg (Warmunda)

Van Nispen

Blijft: –

Nieuw:  –

Vertrekt: –

 

Derde klasse A

Alphia:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Blauw Zwart :

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

FC Oegstgeest:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Lugdunum:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Sporting Leiden:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Cees van Tongeren (assistent-trainer Ter Leede), Erik Bakker (stopt), Kevin te Hennepe.

TAVV:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Frenk van der Kleij (trainer, onbekend), Kevin van Wijk (stopt)

VVSB (za)

Blijft: Rob Jonkman (trainer)

Nieuw: Victor Schipholt (SJC)

Vertrekt:

 

Vierde klasse A en B

Alphense Boys:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: John Cuvelier (trainer)

Bernardus:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

FC Boshuizen:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Football Factory:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Hazerswoudse Boys:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Kickers’69:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Koudekerk:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

LSVV’70:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Meerburg:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

MMO

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Roodenburg:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

SJC (za):

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

SJZ:

Blijft: Mitchel Hensing, Guus de Gode, Roy Verstegen, Youri Karreman, Marc Griffioen, Gijs Brinks, Dave Plooij

Nieuw: Bryan Hilders (Voorschoten’97,zo), Niels van den Berg (Voorschoten’97, zo)

Vertrekt: Glenn van Nierop (stopt)

Warmunda

Blijft:

Nieuw:  Sohrab Safi (FC Boshuizen), Sjoerd Winkelman (FC Boshuizen)

Vertrekt: Mike Zwijnenburg (Valken’68)

Woubrugge:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Zwammerdam:

Blijft: Jack Harmsen

Nieuw:

Vertrekt:

Zondag

Hoofdklasse A

Alphense Boys

Blijft: Tarik Zanaani, Milan Stiphout, Pepijn Kooij, Tim van der Linden, Mike Bavelaar, Thijs Hoogenboom, Joey Lauhouh, Bright Ampong, Cem Sahin

Nieuw: Tim de Rijk (VVSB)

Vertrekt: Hein van Heek (trainer, RCL), Wessel Meiring (Sportlust’46), Arjan Ouwendijk (ARC), Bas van Zoest (Sportlust’46), Lilinho Martins (onbekend), Jesse Vink (onbekend), Kees Pier Tol (Go Ahead Kampen)

SJC

Blijft: Melvin van Stijn, Wesley Haasnoot, Jelle van Went, Sven Wisselink, Mark Turk, Tim de Bruin, Ferry Warmerdam, Chris Hoogervorst, Joep Kokkelkoren, Jorg Verver, Timo Ruigrok, Jordy Groot, Aaron Koeman, Emin, Vlasaku, Ruben van Kesteren, Jordy Hoogervorst, Nick Lim, Puck Postman, Demir Strojil, Bjorn Haggerty

Nieuw:

Vertrekt: Nigel Hardenberg (onbekend), Roy Haasnoot (onbekend), Danny Haasnoot (stopt), Florian Wolf (trainer), Victor Schipholt (VVSB (za), Derrin Wijdenbosch (onbekend), Billy Tavares (onbekend), Mostava Frederik (onbekend)

 

Eerste klasse B

FC Boshuizen:

Blijft:

Nieuw: Omar Hamdi (Katwijk), Joshua Steenvoorden (Nootdorp)

Vertrekt: Marcel IJzendoorn (onbekend), Sohrab Safi (Warmunda), Sjoerd Winkelman (Warmunda), Younes Seghrouchni (UVS)

ROAC:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

 

Tweede klasse C

Altior:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

ASC:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

DOSR:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Foreholte

Blijft: Frank Bloemheuvel (trainer)

Nieuw: –

Vertrekt: Jelle Veenvliet (per direct)

Teylingen

Blijft: Martijn Lagendijk, Pascal de Ridder, Jelle Vooijs, Niels Roodenburg, Lasse van Wijk, Colin Dofferhoff, Dennis van den Nouland, Omar Mansour Baker, Wessel Zonjee, Kevin Driessen, Dani Hoogkamer, Max Witteman

Vertrekt: Dirk Zwetsloot (voor werk naar het buitenland)

Nieuw: Tommy Bemelman, Mick van der Meij, Max Slaman, Rens Oostdam, Timo Reeuwijk (eigen jeugd)

 

Derde klasse A en B

Sporting Leiden:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt: Cees van Tongeren (trainer)

Stompwijk’92:

Blijft:

Nieuw:

Vertrekt:

Van Nispen (zo)

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: –

Voorschoten’97 (zo)

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: Bryan Hilders (SJZ), Niels van den Berg (SJZ)

WVC: 

Blijft: –

Nieuw: –

Vertrekt: –