Vandaag zijn de laatste duels gespeeld van de tweede speelronde in de groepsfase van de districtsbeker. Tijd voor het complete overzicht van groep 2 ofwel de derde-en vierde klassers).

Zaterdag

Poule 1: Flakkee- FC Boshuizen 2-5 (Habibi 3, Amheye, Kragten), Stolwijk-Linschoten 0-2

11/9: FC Boshuizen-Stolwijk 2-1 (Habibi, Akkabi), Linschoten-Flakkee 5-0

Linschoten 2-6, FC Boshuizen 2-6, Stolwijk 2-0, Flakkee 2-0

Poule 2:FC Rijnvogels 2- DVO’32 1-2, Lyra-TAVV 2-0

11/9: TAVV-FC Rijnvogels 2 1-0 (Van der Neut), DVO’32-Lyra 3-3

Lyra 2-4, DVO’32 2-4, TAVV 2-3, FC Rijnvogels 2 2-0

Poule 3: VCS-Haz. Boys 3-0, Blauw Zwart-SJZ 2-0

11/9: SJZ-VCS 6-1 (Coret, Van Kampen, Griffioen 3, Hoogbruin), Haz. Boys-Blauw Zwart 1-2

Blauw Zwart 2-6, SJZ 2-3, VCS 2-3, Haz.Boys 2-0

Poule 4: Alphia-De Jonge Spartaan 1-0 (Boer), Kethel Spaland-BSC’68 4-3

11/9: BSC’68-Alphia 1-2 (Bek, Van Rijn), De Jonge Spartaan-Kethel Spaland 1-1

Alphia 2-6, Kethel Spaland 2-4, De Jonge Spartaan 2-1, BSC’68 2-0

Poule 6: Koudekerk-Dilettant 1-1 (Van Veen), FC Zoetermeer- GHVV’31 0-3

11/9: GHVV’31-Koudekerk 0-2 (Van Aalst, De Wit), Dilettant-FC Zoetermeer 1-3

Koudekerk 2-4, GHVV’31 2-3, FC Zoetermeer 2-3, Dilettant 2-1

Poule 10: Cabauw-Roodenburg 4-3 (Matoug 3), NTVV-Sportief 2-4

11/9: Roodenburg-NTVV 2-2 (Maatoug, Belkhir), Sportief-Cabauw 0-2

Cabauw 2-6, Sportief 2-3, Roodenburg 2-1, NTVV 2-1

Poule 11: Vredenburch-LSVV’70 3-1 (Doornenbal), Nieuwkoop-IJvv de Zwervers 1-3

7/9: Nieuwkoop-LSVV’70 3-1 (Doornenbal)

11/9: IJvv de Zwervers-Vredenburch 2-1

IJvv de Zwervers 2-6, Vredenburch 2-3, Nieuwkoop 2-3, LSVV’70 2-0

Poule 14: Maense-DWO 3-2, Quick Boys 2- Zwarte Pijl 2-1 (Van Kruistum 2)

11/9: Zwarte Pijl-Maense 1-4, DWO- Quick Boys 2 2-5 (A. van der Plas 2, Coorn, Gillissen, Den Dulk)

Quick Boys 2 2-6, Maense 2-6, DWO 2-0, Zwarte Pijl 2-0

Poule 15: Verburch-FC Oegstgeest 2-1 (Boerma), GDA-Bergambacht 2-4

11/9: FC Oegstgeest-GDA 2-2 (Van der Spek, Driessen) , Bergambacht-Verburch 1-3

Verburch 2-6, Bergambacht 2-3, FC Oegstgeest 2-1, GDA 2-1

Poule 16: FC IJsselmonde-Lugdunum 2-1 (O. Isitir), Vierpolders-VOB 3-0

11/9: Lugdunum-Vierpolders 3-0 (O.Isitir, De Haas, Azarfane), VOB-FC IJsselmonde 1-4

FC IJsselmonde 2-6, Lugdunum 2-3, Vierpolders 2-3, VOB 2-0

Poule 17: Den Bommel- Sporting Leiden 5-4 (Mink, Harfaoui, Boukhidous, Arnoldus), Schoonhoven-WCR 2-2

11/9: WCR-Den Bommel 2-3, Sporting Leiden-Schoonhoven 3-1 (Heemskerk, Bardaa, Boukhidous)

Den Bommel 2-6, Sporting Leiden 2-3, WCR 2-1, Schoonhoven 2-1

Poule 18: Maasdijk-Haagse Hout 9-0

11/9: Haagse Hout-Warmunda 0-4 (3. Sepehr Safi 3, Kortekaas)

Maasdijk 1-3, Warmunda 1-3, Haagse Hout 2-0

Poule 19: Teylingen-Nicolaas Boys 3-0 (T. van der Vlugt, D. Zwestsloot, e.d. NB), Wanica Star-Groeneweg 2-2

11/9: Nicolaas Boys- Wanica Star 2-1, Groeneweg-Teylingen 4-3 (M. van der Vlugt, Van der Zon 2)

Groeneweg 2-4, Teylingen 2-3, Nicolaas Boys 2-3, Wanica Star 2-1

Poule 21: Gouda-Woubrugge 1-2 (Rolfes, Van de Kolk), Haastrecht-GOZ 4-2

11/9: Woubrugge-Haastrecht 0-3

Haastrecht 2-6, Woubrugge 2-3, Gouda 1-0, GOZ 1-0

Poule 22: Bernardus-Overmaas 0-2, Ammerstolse SV-Ommoord 1-6

11/9: Ommoord-Bernardus 5-2 (Schellingerhout, De Boer), Overmaas- Ammerstolse sv 4-0

Ommoord 2-6, Overmaas 2-6, Bernardus 2-0, Ammerstolse sv 2-0

Poule 27: SCO’63-Kickers’69 2-2 (Hup, Van de Hoorn) , PPSC-BZC/Zuiderpark 4-3

11/9: Kickers’69- PPSC 3-3 (Van de Hoorn, De Rijk, Straathof), BZC/Zuiderpark-SCO’63 2-3

PPSC 2-4, SCO’63 2-4, Kickers’69 2-2, BZC/Zuiderpark 2-0

Poule 29: CVC Reeuwijk-Perkouw 1-0, CKC-SJC 5-1

11/9: SJC- CVC Reeuwijk 0-4

CVC Reeuwijk 2-6, CKC 1-3, Perkouw 1-0, SJC 2-0

Poule 31: SV Aarlanderveen-GSV 5-1 (Grimmelius, Bouwhuis, Van der Straaten, Kalisse, Nouwens), Zuidland-‘s-Gravendeel 4-1

11/9: ‘s-Gravendeel- SV Aarlanderveen 0-1 (Kalisse), GSV-Zuidland 1-1

SV Aarlanderveen 2-6, Zuidland 2-4, GSV 2-1, ‘s-Gravendeel 2-0

Poule 35: Hekelingen-Meerburg 3-3 (Van Haastert, Van Steen 2), Duindorp-SEV 3-2

11/9: Meerburg-Duindorp 5-1 (Van der Steen 2, Jasperse, Van Haastert, Weijers), SEV-Hekelingen 3-3

Meerburg 2-4, Duindorp 2-3, Hekelingen 2-2, SEV 2-1

Poule 36: Bolnes-SDV 2-2

11/9: SDV-Alphense Boys 0-6 (El Bouni 2, Adekane 2, Mazraoui, Achouboun)

Alphense Boys 1-3, Bolnes 1-1, SDV 2-1

Poule 41: DSVP-Rijnmond HS 5-2, Rhoon-VVSB 0-0

11/9: VVSB-DSVP 1-3

DSVP 2-6, Rhoon 1-1, VVSB 2-1, Rijnmond HS 1-0

Poule 46: HPSV-Football Factory 6-5 (Karpuz 3, Yazici 2), Zwartewaal-Gouderak 9-0

11/9: Football Factory-Zwartewaal 1-1 (Kharbouch), Gouderak-HPSV 0-1

HPSV 2-6, Zwartewaal 2-4, Football Factory 2-1, Gouderak 2-0

Zondag

Poule 1: Steeds Hooger-Sporting Leiden 4-2 (Abassi, Pracht)

12/9: Sporting Leiden-SEP 1-3 (Van der Hooft), CWO-Steeds Hooger

Steeds Hooger 1-3, SEP 1-3, CWO 0-0, Sporting Leiden 2-0

Poule 3: DHL-FC Skillz (naar 14/9)

12/9: Stomwijk’92- DHL 3-1

Poule 4: SVH-SJC 2 1-3, HWD-Erasmus

12/9: SJC 2- HWD 2-3 , Erasmus-SVH

Poule 5: Zuid West-Madestein 4-2, Voorschoten’97-HOV/DJSCR 1-2 (Elligens)

12/9: HOV/DJSCR-Zuid West 6-2, Madestein-Voorschoten’97 2-6 (Elligens 2, Nikolic 2, Hogewoning, Vijlbrief)

HOV/DJSCR 2-6, Voorschoten’97 2-3, Zuid West 2-3, Madestein 2-0

Poule 6: AVV Alphen-Charlois 1-6 (Hamilton), Bolnes-Kethel/S 0-15

12/9: Kethel Spaland- AVV Alphen 6-1, Charlois-Bolnes 5-0

Kethel Spaland 2-6, Charlois 2-6, AVV Alphen 2-0, Bolnes 2-0

Note redactie: MMO neemt niet deel aan de districtsbeker.

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here